РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини

6 вересня 2018
В районі відбудуться профорієнтаційні заходи

Фахівці Рівненської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості у навчальних закладах району планують провести в навчальних закладах району низку профорієнтаційних заходів на період 2018-2019 навчального року профуроків, екскурсій, майстер-класів, Днів відкритих дверей навчальних закладів, ярмарок професій, тренінгів з техніки пошуку роботи.

Зокрема, планується охопити тестуванням учнів 8-10 класів усіх без винятку шкіл району. Коли молода особа буде знати, який тип роботи їй підходить за темпераментом і професійними якостями, обрати правильну професію чи спеціальність буде набагато легше. Адже переважна більшість майбутніх випускників мають дуже слабке уявлення про те, на скільки залежить їх самореалізація у суспільстві від правильного вибору професії.

Не зупинятиметься профорієнтаційна робота і в професійно-технічних закладах. Заплановано проведення семінарів-тренінгів з техніки пошуку роботи, знайомство з можливостями служби зайнятості щодо сприяння працевлаштуванню молодих осіб, побудови професійної кар’єри, тощо.

«Запорукою ефективності організації та здійснення профорієнтаційної роботи серед учнівської та студентської молоді є налагоджена плідна співпраця Рівненської районної філії не лише з навчальними закладами, а й із структурними підрозділами районної держадміністрації, органами місцевого самоврядування, з роботодавцями і батьками молодих людей. Такий системний підхід дасть змогу надати учням та студентам всебічну, своєчасну та кваліфіковану допомогу для прийняття виважених рішень, які стосуються вибору майбутньої професії, планування власної кар’єри і працевлаштування» – зазначає керівник Рівненської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості Петро Левчук.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

20-23 серпня – проведення ювілейної пластової зустрічі «Джемборі – Рівно 30. Рівне» (с. Хотин, Шпанівська сільська рада)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!