РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 травня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини

19 липня 2018
В районі активно працюють над впровадженням стандарту Нової української школи

З нового навчального 2018 року учні всіх перших класів  України почнуть навчатись за новим Державним стандартом початкової загальної освіти Нової української школи.

На даний час в районі вирішується питання щодо забезпечення необхідним оснащенням учнів 1-х класів та відповідних приміщень: проводиться тендер на придбання меблів, дидактичних матеріалів, обладнання для оснащення кабінетів закладів загальної  та середньої освіти  засобами навчання.

У рамках впровадження нового освітнього простору в опорному закладі «Шпанівський НВК «школа-сад» триває оформлення класних кімнат перших класів.

 

 

Фото із https://www.facebook.com/Шпанівський-НВК-школа-сад

 

Крім того, 84 вчителі початкової школи, які навчатимуть учнів перших класів у 2018-2019 навчальному році пройшли он-лайн навчання на платформі «EdEra» та курси підвищення кваліфікації за Типовою освітньою програмою Міністерства освіти і науки України під керівництвом регіональних тренерів на базі районних локальних центрів. Для 41 вчителя художньо-естетичних предметів проведено районні семінари-тренінги.

Нагадаємо, що новий освітній простір (НОП) – це спільна ініціатива Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Міністерства освіти і науки України, а також органів державної виконавчої влади на місцях, яка реалізується в рамках реформи МОН «Нова українська школа». Принципи НОП: мотивуючий простір та креативний дизайн; сучасне обладнання та ПО, швидкісний інтернет та Wi-Fi; енергоефективна будівля школи; умови безбар’єрного доступу та інклюзія (медіатеки, ІРЦ).Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Форум бізнес- і ІТ-лідерів

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!