РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 лютого 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини

12 липня 2018
Відбулася нарада з сільгоспвиробниками

11 липня в малій залі засідань райдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Грубого відбулася нарада з сільгоспвиробниками району та представниками спілки пасічників району.

Розпочинаючи нараду, перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Грубий зазначив: „Сьогодні ми повинні спільними зусиллями узгодити порядок нашої взаємодії в межах чинного законодавства. Оскільки, така взаємодія забезпечить не лише відсутність судових тяжб щодо відшкодування завданої шкоди, а й буде корисною обом сторонам: пасічнику – мед, пилок та здорових бджіл, власнику сільськогосподарського підприємства – підвищення врожайності сільськогосподарських культур, а пересічним мешканцям – якісну продукцію”.

У ході наради розглянуто питання щодо дотримання сільгоспвиробниками норм та правил застосування пестицидів та агрохімікатів під час обробки посівів на полях наземним та авіаційним методом.

Начальник районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області Микола Зубейко озвучив учасникам наради основні санітарні правила щодо застосування пестицидів і агрохімікатів у народному господарстві України, та наголосив на необхідності вчасного інформування мешканців району, власників пасік про місця, час і спосіб проведення обробки.

Окрім того, було заслухано звіти представників сільськогосподарських підприємств щодо дотримання санітарних правил з застосування пестицидів та агрохімікатів під час обробки посівів на полях.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

Формується новий склад Громадської ради

при Рівненській РДА

Детальніше….

 

Графік роботи «мобільного соціального офісу»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!