РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 червня 2018 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 
Новини

13 червня 2018
Автокефалія для помісної Української Церкви

Створення автокефальної Православної Церкви в Україні сьогодні, як ніколи актуальне.

Рішення Вселенського патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про визнання Православної церкви в Україні автокефальною сприятиме міжконфесійному і церковно-державному діалогу в Україні на засадах релігійної свободи та міжконфесійного миру, стане важливим кроком для забезпечення прав, свобод та релігійних потреб громадян. Визнання автокефалії церкви в Україні зміцнить єдність українського суспільства.

Керуючись цим, депутати районної ради підтримали звернення Президента України Петра Порошенка до Вселенського Патріарха Варфоломія щодо надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні та прийняли відповідне рішення від 17.05.2018 №630. Переглянути повний текст звернення можна тут.

Голова Рівненської районної державної адміністрації Володимир Пилипчук зазначив: „Церква в Україні повинна бути консолідованою і тоді ми об’єднаємо нашу країну навколо віри заради миру. Сьогодні,  надзвичайно важливим є те що і Президент України Петро Порошенко, Верховна Рада України, керівники українських церков та громадськість мають спільне бачення щодо створення в Україні  автокефальної Православної Церкви”.

 

Нагадаємо, Верховна Рада 19 квітня ухвалила постанову про підтримку  звернення Президента України Петра Порошенка до Вселенського патріарха з проханням про надання автокефалії православній церкві в Україні.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Програма бізнес стажування «Регіональний економічний розвиток»

 

Графік роботи «мобільного соціального офісу»

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!

 

До уваги осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про свої права та гарантії реалізації їх в Україні  ви можете дізнатися за номером «гарячої лінії» - 26-66-70, що діє в  управлінні соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації.