РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 січня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини

15 травня 2018
Форум з питань енергоефективності та енергозбереження

14-15 червня для керівників місцевих органів виконавчої влади та самоврядування, установ бюджетної сфери та організацій житлово-комунального господарства, в т.ч.: голів (жителів) ОСББ, ЖБК та населення (приватного сектору), суб'єктів господарювання, підприємств-виробників сучасного енергоефективного обладнання та енергосервісних компаній відбудеться Міжрегіональний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження.

Основною метою заходу є об’єднання зусиль представників влади, бізнесу, громади, науки й виробництва для впровадження енергоефективних технологій у Рівненській області. Також, це можливість зустрічі потенційних бізнес-партнерів, розширення ділових відносин, обмін досвідом, наукових дискусій та обговорень, тематичних презентацій (тощо) у сфері енергозбереження.

Форум відбудеться в приміщенні ТОВ „Рівнетеплоенерго” м. Рівне, вул. Д. Галицького, 27, конференц-зал на 4 поверсі вхід через „Службовки вхід”, реєстрація учасників з 08.30 до 10.30 год. 14 червня за місцем проведення.

У рамках цього заходу 14-15 червня буде працювати IV Міжнародна спеціалізована виставка „Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ - 2018)”.

 

Реєстраційна форма-заявка на участь у IV Міжнародній спеціалізованій виставка „Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ - 2018)”

(НАТИСНІТЬ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ)

 

Вартість участі у виставці

(НАТИСНІТЬ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ)Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Графік роботи «мобільного соціального офісу»

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!