РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 травня 2018 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 
Новини

15 травня 2018
Форум з питань енергоефективності та енергозбереження

14-15 червня для керівників місцевих органів виконавчої влади та самоврядування, установ бюджетної сфери та організацій житлово-комунального господарства, в т.ч.: голів (жителів) ОСББ, ЖБК та населення (приватного сектору), суб'єктів господарювання, підприємств-виробників сучасного енергоефективного обладнання та енергосервісних компаній відбудеться Міжрегіональний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження.

Основною метою заходу є об’єднання зусиль представників влади, бізнесу, громади, науки й виробництва для впровадження енергоефективних технологій у Рівненській області. Також, це можливість зустрічі потенційних бізнес-партнерів, розширення ділових відносин, обмін досвідом, наукових дискусій та обговорень, тематичних презентацій (тощо) у сфері енергозбереження.

Форум відбудеться в приміщенні ТОВ „Рівнетеплоенерго” м. Рівне, вул. Д. Галицького, 27, конференц-зал на 4 поверсі вхід через „Службовки вхід”, реєстрація учасників з 08.30 до 10.30 год. 14 червня за місцем проведення.

У рамках цього заходу 14-15 червня буде працювати IV Міжнародна спеціалізована виставка „Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ - 2018)”.

 

Реєстраційна форма-заявка на участь у IV Міжнародній спеціалізованій виставка „Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ - 2018)”

(НАТИСНІТЬ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ)

 

Вартість участі у виставці

(НАТИСНІТЬ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ)Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Графік роботи «мобільного соціального офісу»

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!

 

До уваги осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про свої права та гарантії реалізації їх в Україні  ви можете дізнатися за номером «гарячої лінії» - 26-66-70, що діє в  управлінні соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації.