РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини

20 квітня 2018
Децентралізація – стан реалізації реформ в Україні

Сьогодні, 20 квітня, у сесійні залі районної ради проведено семінар щодо впровадження реформи децентралізації в Україні.

Перед початком семінару, голова районної ради Віталій Стельмах привітав учасників семінару та висловив впевненість в тому, що процеси об’єднання громад в районі підуть на користь у розвитку району в цілому.

 

Потому,  консультант з правових питань Офісу реформ Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України Василь Курилас ознайомив присутніх щодо стану реалізації реформ децентралізації в Україні, зокрема наголосивши на  успіхах та викликах у впровадженні реформи.

У свою чергу, професор кафедри трудових ресурсів і підприємництва навчально-наукового інституту економіки та менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування Галина Міщук розповіла присутнім  щодо підготовки проектів місцевого розвитку та можливості залучення додаткових коштів на розвиток громади.

Заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Василь Височанський ознайомив присутніх із станом впровадження медичної реформи.

У ході семінару, кожен із присутніх мав можливість поставити питання, отримати відповідь та висловити власну точку зору щодо перспектив об’єднання територіальних громад.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!