РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини

15 березня 2018
У районі пройшов VІІІ районний форум батьківської громадськості

15 березня у великій залі засідань районної ради, за участі заступника голови райдержадміністрації Сергія Подоліна, начальника відділу освіти райдержадміністрації Олександра Набочука, старшого інспектора з ювенальної превенції Рівненського відділення поліції Інни Березовської, голови районної батьківської ради Олександри Майорової, представників батьківських комітетів шкіл району відбувся VІІ районний форум батьківської громадськості «Педагогіка партнерства – ключовий компонент формули Нової української школи».

 

 

Відкриваючи форум, заступник голови райдержадміністрації Сергій Подолін підкреслив важливість проведення подібних заходів, адже саме тут його учасники можуть поділитися думками і бути почутими.

 

 

У ході засідання було розглянуто 10 питань, зокрема: 1. Пріоритетні напрями організації взаємодії районної батьківської ради, батьківської громадськості із закладами освіти району у формуванні ціннісних ставлень особистості на шляху створення Нової української школи. 2. Пріоритетні напрями діяльності відділу освіти Рівненської районної державної адміністрації на шляху створення Нової української школи. 3. Виховання системи цінностей особистості через співпрацю батьківської громадськості та педагогічних колективів закладів освіти та ін.

 

 

Варто зауважити, батьківський форум – це унікальна можливість для зустрічі батьків, посадовців та педагогів з різних закладів освіти району з метою обговорення спільних дій по ефективній взаємодії у сфері національно-патріотичного, духовно-естетичного виховання дітей, попередження і подолання негативних тенденцій в суспільстві. Це можливість для педагогів відчути підтримку батьків і обговорити з ними спільні проекти.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

20-23 серпня – проведення ювілейної пластової зустрічі «Джемборі – Рівно 30. Рівне» (с. Хотин, Шпанівська сільська рада)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!