РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 лютого 2018 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 
Новини

13 лютого 2018
Робочий візит на територію Дядьковицької сільської ради

Сьогодні, голова райдержадміністрації Володимир Пилипчук спільно з головою районної ради Віталієм Стельмахом, начальником відділу охорони здоров'я райдержадміністрації Олександром Стребчуком, депутатом районної ради Людмилою Вітковець здійснили робочий візит на територію Дядьковицької сільської ради.

 

 

У ході візиту головний лікар Дядьковицької районної лікарні №2 Світлана Гречко та начальник відділу охорони здоров'я райдержадміністрації Олександр Стребчук ознайомили присутніх з функціонуванням Дядьковицької районної лікарні №2 та станом проведення ремонтних робіт відділення паліативної допомоги.

 

 

У ході огляду лікарні голова райдержадміністрації Володимир Пилипчук  зазначив: «Ми повинні забезпечити надання якісних медичних послуг, аби кожний мешканець району отримував медичні послуги у комфортних умовах, тому нам слід об’єднати зусилля та плідно працювати у цьому напрямку».

Потому, керівництво району оглянуло приміщення опорного закладу Дядьковицького навчально-виховного комплексу «школа-сад», де директор Оксана Ткачук ознайомила з проблемами, які існують у навчальному закладі, та намітили заходи щодо подальшого удосконалення його діяльності.

 

 Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

19 лютого

 

– нарада при першому заступнику голови райдержадміністрації Грубому І.В. з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації (малий зал райдержадміністрації, 9.30год.)

 

– засідання районної спеціальної комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії (малий зал райдержадміністрації, 11.00год.)

 

– нарада при керівнику апарату райдержадміністрації Потайчук А.Б. (малий зал райдержадміністрації, 15.00год.)

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Графік роботи «мобільного соціального офісу»

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!

 

До уваги осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про свої права та гарантії реалізації їх в Україні  ви можете дізнатися за номером «гарячої лінії» - 26-66-70, що діє в  управлінні соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації.