РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 лютого 2018 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 
Новини

13 лютого 2018
Працюємо над залученням інвестицій в економіку району

З метою залучення коштів інвесторів, вчора голова райдержадміністрації Володимир Пилипчук, голова районної ради Віталій Стельмах та  перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Грубий провели робочу зустріч з потенційним інвестором щодо можливостей відкриття на території Рівненського району нового сучасного заводу.

За результатами проведеної зустрічі голова райдержадміністрації Володимир Пилипчук зазначив: «Рівненський район, без сумнівів, є інвестиційно привабливим. Він географічно вигідно розташований, має багато засобів комунікації, а саме головне - людський потенціал, оскільки в районі проживає багато висококваліфіковах спеціалістів, які, на жаль, не можуть  на сьогодні застосувати свої знання у повній мірі. Ми шукаємо партнерів для спільної взаємовигідної співпраці, тому ми раді будемо бачити інвесторів у нашому районі».

Варто зауважити, що будівництво заводу дасть можливість створити біля 300 робочих місць, а планова загальна сума інвестицій орієнтовно сягатиме понад 150,0 млн. Євро.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

19 лютого

 

– нарада при першому заступнику голови райдержадміністрації Грубому І.В. з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації (малий зал райдержадміністрації, 9.30год.)

 

– засідання районної спеціальної комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії (малий зал райдержадміністрації, 11.00год.)

 

– нарада при керівнику апарату райдержадміністрації Потайчук А.Б. (малий зал райдержадміністрації, 15.00год.)

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Графік роботи «мобільного соціального офісу»

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!

 

До уваги осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про свої права та гарантії реалізації їх в Україні  ви можете дізнатися за номером «гарячої лінії» - 26-66-70, що діє в  управлінні соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації.