РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 лютого 2018 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 
Новини

12 лютого 2018
Нарада з питання покращення електропостачання населених пунктів району

12 лютого в малій залі засідань райдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Грубого відбулася нарада  з питань розчищення трас повітряних ліній електропередач від гілок дерев у населених пунктах району за участю сільських, селищних голів.

 

 

У ході наради  заступник технічного директора ПрАТ «Рівнеобленерго» Олександр Лук’янчук наголосив сільським та селищним головам на необхідності проведення спільними силами розчистки від зелених насаджень охоронних зон трас повітряних ліній електропередачі.

Оскільки, як свідчить статистика, 80 % аварійних відключень внаслідок негоди спричинені саме необрізаними зеленими насадженнями в охоронній зоні повітряних ліній.

За результатами наради досягнуто домовленості щодо дотримання сільськими та селищними радами та ПраТ „Рівненоблденерго” погоджених графіків проведення робіт з обрізання гілок та дерев, та проведення сільськими та селищними головами відповідної роз’яснювальної роботи серед населення.

 

Варто зауважити, що однією з причин, що зумовило аварійні відключення у населених пунктах району, під час негоди 04-05 лютого 2018 року, стало саме налипання снігу на гілках дерев, що ростуть в охоронній зоні повітряних ліній.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

19 лютого

 

– нарада при першому заступнику голови райдержадміністрації Грубому І.В. з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації (малий зал райдержадміністрації, 9.30год.)

 

– засідання районної спеціальної комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії (малий зал райдержадміністрації, 11.00год.)

 

– нарада при керівнику апарату райдержадміністрації Потайчук А.Б. (малий зал райдержадміністрації, 15.00год.)

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Графік роботи «мобільного соціального офісу»

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!

 

До уваги осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про свої права та гарантії реалізації їх в Україні  ви можете дізнатися за номером «гарячої лінії» - 26-66-70, що діє в  управлінні соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації.