РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 лютого 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини

12 лютого 2018
Нарада з питання покращення електропостачання населених пунктів району

12 лютого в малій залі засідань райдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Грубого відбулася нарада  з питань розчищення трас повітряних ліній електропередач від гілок дерев у населених пунктах району за участю сільських, селищних голів.

 

 

У ході наради  заступник технічного директора ПрАТ «Рівнеобленерго» Олександр Лук’янчук наголосив сільським та селищним головам на необхідності проведення спільними силами розчистки від зелених насаджень охоронних зон трас повітряних ліній електропередачі.

Оскільки, як свідчить статистика, 80 % аварійних відключень внаслідок негоди спричинені саме необрізаними зеленими насадженнями в охоронній зоні повітряних ліній.

За результатами наради досягнуто домовленості щодо дотримання сільськими та селищними радами та ПраТ „Рівненоблденерго” погоджених графіків проведення робіт з обрізання гілок та дерев, та проведення сільськими та селищними головами відповідної роз’яснювальної роботи серед населення.

 

Варто зауважити, що однією з причин, що зумовило аварійні відключення у населених пунктах району, під час негоди 04-05 лютого 2018 року, стало саме налипання снігу на гілках дерев, що ростуть в охоронній зоні повітряних ліній.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

Формується новий склад Громадської ради

при Рівненській РДА

Детальніше….

 

Графік роботи «мобільного соціального офісу»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!