РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 лютого 2018 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 
Новини

12 лютого 2018
Відбулася нарада з сільськими та селищними головами

Питання організації ведення військового обліку, комплектування Збройних Сил України особовим складом на контрактній основі в районі перебуває на постійному контролі.

Зокрема, сьогодні під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Сергія Подоліна та за участі військового комісара Рівненського об’єднаного міського військового комісаріату Сергія Осіпчука, начальника відділу організації охорони, патрульно-постової служби, розшуку та діяльності військової служби правопорядку в гарнізонах Рівненського зонального відділу військової служби правопорядку Валентина Рогова відбулася нарада з сільськими, селищними головами та військовими обліковцями сільських, селищних рад.

У ході наради розглянуто 4 питання, зокрема: 1. Про організацію розшуку військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини або місця їх служби. 2. Про проведення навчальних зборів з резервістами військового оперативного резерву першої та другої черги у 2018 році. 3. Про організацію та підготовку до призову громадян України на строкову військову службу весною 2018 року. 4. Про комплектування Збройних Сил України особовим складом на контрактній основі.

За результатами наради були прийняті відповідні рішення та надані рекомендації селищним та сільським головам щодо виконання вимог визначених чинним законодавством України про військову службу.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

19 лютого

 

– нарада при першому заступнику голови райдержадміністрації Грубому І.В. з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів райдержадміністрації (малий зал райдержадміністрації, 9.30год.)

 

– засідання районної спеціальної комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії (малий зал райдержадміністрації, 11.00год.)

 

– нарада при керівнику апарату райдержадміністрації Потайчук А.Б. (малий зал райдержадміністрації, 15.00год.)

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Графік роботи «мобільного соціального офісу»

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!

 

До уваги осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про свої права та гарантії реалізації їх в Україні  ви можете дізнатися за номером «гарячої лінії» - 26-66-70, що діє в  управлінні соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації.