РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 травня 2018 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 
Новини

9 лютого 2018
В районі відбулися навчання з ліквідації надзвичайних ситуацій

Сьогодні, на території району проведено командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту Рівненського району.

Основною темою навчань стали дії органів управління та сил районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. Навчання розпочалися з почергового отримання ввідних, відповідно до яких на території населених пунктів району виникали надзвичайні ситуації.

Введеним в дію Планом реагування були оповіщені спеціалізовані служби району, зібране оперативне засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненського району під головуванням голови райдержадміністрації Володимира Пилипчука. Видане та введено в дію розпорядження № 1-Р «Про переведення Рівненської районної територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області в режим надзвичайної ситуації» та призначено уповноваженого керівника з ліквідації надзвичайної ситуації – заступника голови райдержадміністрації Сергія Подоліна.

 

 

Комісією, за доповідями керівників служб, прийняті конкретні рішення для ліквідації наслідків стихії власними силами району.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Графік роботи «мобільного соціального офісу»

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!

 

До уваги осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про свої права та гарантії реалізації їх в Україні  ви можете дізнатися за номером «гарячої лінії» - 26-66-70, що діє в  управлінні соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації.