РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 лютого 2018 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 
Новини

10 листопада 2017
Проблеми неврегульованої зовнішньої трудової міграції та торгівлі людьми обговорили з безробітними району

З метою попередження та інформування безробітних про небезпеку неврегульованої зовнішньої трудової міграції у Рівненському районному центрі зайнятості щомісяця організовуються семінари «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці». Один з них днями відбувся у залі групової роботи. До проведення семінару запрошені представники ГО «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка», які працюють у напрямках протидії торгівлі людьми та запобігання насильства в родині.

 

 

Тетяна Білковська – координаторка антикризових програм розповіла присутнім, з якими випадками трудового та сексуального рабства вона зустрічалася у своїй діяльності та як можна себе убезпечити, щоб не потрапити до тенет найжорстокішого бізнесу сьогодення. Тетяна Білковська пояснила, чому люди так легко потрапляють у рабство, що потрібно зробити, щоб призупинити цей бізнес, що потрібно робити, якщо ми знаємо, що особа вже є потерпілою, тощо.

Спеціалісти громадської організації «Центр підтримки громадських ініціатив «Чайка» підготували інформаційну пам’ятку, завдяки якій особа зможе потурбуватися про власну безпеку перед працевлаштуванням за кордоном. Усі безробітні отримали такі буклети.

Після закінчення семінару була досягнена домовленість з громадською організацією щодо подальшої співпраці у напрямку протидії торгівлі людьми та запобіганню нелегальній міграції, зокрема систематичне проведення інформаційних семінарів та розміщення актуальних роздаткових матеріалів на стендах у Рівненському районному центрі зайнятості.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

20 лютого

 

прес-конференція голови райдержадміністрації Пилипчука В.О. з питань діяльності Пласту на території району (малий зал райдержадміністрації, 10.00 год);

 

– робоча поїздка голови райдержадміністрації  Пилипчука В.О. та голови районної ради Стельмаха В.П. на територію Олександрійської сільської ради  (с. Олександрія, 12.00 год.)

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Графік роботи «мобільного соціального офісу»

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!

 

До уваги осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про свої права та гарантії реалізації їх в Україні  ви можете дізнатися за номером «гарячої лінії» - 26-66-70, що діє в  управлінні соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації.