РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 березня 2018 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 
Новини

3 листопада 2017
Взяли участь у патріотичній акції

Навчальні заклади Рівненського району упродовж вересня-жовтня брали участь у патріотичній акції "Мій вклад у справу миру", яка була проведена з ініціативи Рівненської обласної державної адміністрації до Дня захисника України.

Дана акція мала на меті формування патріотизму у дітей та учнівської молоді. Протягом цього часу були сплетені маскувальні сітки для учасників антитерористичної операції, яка відбувається в окремих районах Донецької та Луганської областей.

До акції активно долучилися учнівські та педагогічні колективи Заборольської, Великожитинської, Корнинської, Білівської, Білокриницької, Городищенської ЗОШ І-ІІІ ст., Опорного закладу "Дядьковицький НВК "школа-сад", Зорянського НВК "школа-гімназія", Карпилівської, Ходоської ЗОШ І-ІІ ст. Школярі, натхненні патріотичними ідеями, з великим завзяттям плели маскувальні сітки. Діти щиро вірять, що кожен вузлик допомоги, сплетений ними, стане гідним прикладом для великої сітки перемоги.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

21 березня

 

– особистий прийом громадян головою райдержадміністрації Пилипчуком В.О. (приміщення райдержадміністрації, 10.00 год.)

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Графік роботи «мобільного соціального офісу»

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!

 

До уваги осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про свої права та гарантії реалізації їх в Україні  ви можете дізнатися за номером «гарячої лінії» - 26-66-70, що діє в  управлінні соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації.