РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 грудня 2017 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 
Новини

16 червня 2017
Відбулося оперативне засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненського району

Сьогодні, у малій залі засідань під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Грубого та за участі  заступника начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління ДСНС України у Рівненській області Олега Панюка, керівників підприємств Рівненського району відбулося оперативне засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненського району.

У ході засідання комісії розглянуто 2 питання: 1. Про наслідки пожежі, яка сталася 14 червня 2017 року в одному з виробничих приміщень ПАТ «Рівнесільмаш». 2. Про заходи щодо забезпечення належного рівня протипожежного захисту об’єктів на території району.

Зокрема, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління ДСНС України у Рівненській області Олег Панюк проаналізував стан пожежної та техногенної безпеки на  ПАТ «Рівнесільмаш».

За результатами засідання комісії керівникам підприємств району, які відносяться до високого ступеня прийнятого ризику рекомендовано вжити невідкладних заходів для забезпечення належного рівня протипожежного захисту.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

 

21 грудня

– засідання громадської ради при райдержадміністрації (малий зал райдержадміністрації, 14.30год.)

Детальніше…

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Графік роботи «мобільного соціального офісу»

 

Інформація щодо розрахункових обсягів бюджетів об'єднаних територіальних громад на 2017 рік по Рівненському району

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!

 

До уваги осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про свої права та гарантії реалізації їх в Україні  ви можете дізнатися за номером «гарячої лінії» - 26-66-70, що діє в  управлінні соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації.