РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 квітня 2014 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Новини

25 вересня 2013
В область надходять гроші на розвиток дошкілля

За три роки Рівненщина отримала з держбюджету 56 мільйонів 680 тисяч гривень на розвиток дошкільної освіти. Щороку цільові кошти розподіляють між районами залежно від кількості дошкільнят. Водночас використовують держкошти виключно на створення місць у дитсадках. Відтак, в області не лише відкривають новостворені дошкільні навчальні заклади, а й реконструюють та розширюють діючі. Окрім цього, в краї відновлюють садочки, які не працювали з 90-х років.

Тим часом, цьогоріч також інвестуватимуть у розвиток дошкілля, запевнив заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов. За його словами, виконуючи президентські ініціативи, в області запланували створити 1728 додаткових місць для дошкільнят. Адже завдяки цьому вдається вирішувати проблеми батьків, які не можуть влаштувати малюків в освітні заклади. Для Рівненщини, яка є лідером за народжуваністю, це питання особливо актуальне. Тому державна фінансова підтримка, а також кошти місцевих скарбниць, дозволяють поступово його вирішувати. Так, за три роки на Рівненщині запрацювали майже сотня оновлених, реконструйованих та розширених дошкільних навчальних закладів. Відтак, вдалося створити додаткові місця майже для 4,5 тисячі маленьких краян. Загалом нині в області діє більше чотирьох сотень дитсадків, в яких виховується понад 37 тисяч дітей. Водночас п’ятирічки охоплені дошкільною освітою стовідсотково.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

Запитання | Адміністратор
 ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
До уваги громадян!

 

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта – розпорядження голови Рівненської  районної державної адміністрації "Про затвердження положення та регламенту центру (відділу) надання адміністративних послуг Рівненської районної державної адміністрації"

Детальніше

 

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!

В рамках реалізації Програми заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.2014 №1358 та з метою пошуку шляхів реструктуризації підприємств, налагодженню зовнішньоекономічних зв’язків, підвищенню кваліфікації менеджерів підприємств, Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з німецьким Товариством з міжнародного співробітництва GIZ заплановано проведення 15 – 16 квітня 2014 року (м. Хмельницький) та 19 – 20 травня 2014 року (м. Київ) конкурсного відбору претендентів (керівників підприємницьких структур вищого та середнього рівнів управління) на стажування у Німеччині.

Детальніше

 

Регіональна робоча група по відбору претендентів для участі у Програмі перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва "Українська ініціатива" проводить набір спеціалістів вищого та середнього рівнів управління для отримання другої вищої економічної освіти в Тернопільському національному економічному університеті за рахунок бюджетних коштів.

Детальніше

 

Триває передплата на газету «Слово і час» на 2014 рік

Вартість передплати на газету «СЛОВО І ЧАС»:

для індивідуальних передплатників (індекс 61320): на один місяць – 7,00 грн.; на квартал – 21,00 грн.; на півріччя – 42,00 грн.; на рік – 84,00 грн.

для підприємств, організацій, установ (індекс 22157): на один місяць – 11,30 грн.; на квартал – 33,90 грн.; на півріччя – 67,80 грн.; на рік – 135,60 грн.

Передплату здійснюють усі відділення зв’язку та листоноші!

(Згідно із ст. 14 Закону України «Про рекламу» повідомляємо, що кількість реклами в загальному обсязі видання складає 5-20%).

 

Оголошено громадську експертизу

Детальніше