РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 травня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Щорічний звіт про діяльність громадської ради при Рівненській РДА


оприлюднено 16.01.2019

Річний звіт про діяльність громадської ради

при Рівненській районній державній адміністрації

за 2018 рік

 

 Громадську раду при Рівненській районній державній адміністрації створено на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики». Її членами є 9 представників інститутів громадянського суспільства.

 Громадська рада є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, покликаним виконувати низку завдань для забезпечення належного зв´язку громадян, організованих в інститути громадянського суспільства з органом виконавчої влади в нашому районі – Рівненською районною державною адміністрацією, сприяти прозорості та публічності діяльності влади перед громадянами, їх своєчасного інформування про свої наміри, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

2018 року громадська рада працювала відповідно до затвердженого  річного плану роботи на постійній основі шляхом проведення 5 засідань.

 На засіданнях громадської ради розглядалися питання:

1. Про стан забезпечення дошкільними навчальними закладами  населених пунктів району. Про стан будівництва  дошкільного навчального закладу в с.Колоденка.

2. Про організацію літнього оздоровлення дітей та їх зайнятості під час літніх канікул, роботу пришкільних таборів, оздоровлення дітей пільгових категорій.

3. Про стан забезпечення дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування району соціальним житлом.

4.Про стан благоустрою  населених пунктів району.

5. Про стан забезпечення населених пунктів району спортивними майданчиками, стадіонами.

6. Про стан надання допомоги учасникам АТО, їх родинам та членам сімей загиблих учасників АТО.

7. Про створення облаштованих приміщень на території сільських і селищних рад, обєднаних територіальних громад для роботи дільничих інспекторів поліції та членів формувань з охорони громадського порядку.

8. Про соціальний захист малозабезпечених сімей.

9. Про стан виконання ст.15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» в селищних та сільських радах району.

10. Про реформування системи надання адміністративних послуг.

11.Про стан забезпечення безпеки дорожнього руху в населених пунктах району.

12. Про стан проведення децентралізації в Рівненському районі.

 

13. Про стан забезпечення теплом дитячих будинків сімейного типу в опалювальний сезон 2018-2019р.

14. Про стан розвитку інклюзивної освіти в районі, готовність навчальних закладів району приймати дітей з вадами зору, опорно рухової системи та іншими вадами здоровя, що дозволяють навчатись за загальною програмою в загально освітніх школах.

15. Про стан виконання програми соціально економічного розвитку  району.

В грудні на засіданні громадської ради здійснено обговорення програми соціального та економічного розвитку району на 2019-2021 роки, а також розглянуто і погоджено орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю у 2019 році.

Протягом звітного періоду було налагоджено тісну взаємодію між громадською радою, сільськими радами та органами виконавчої влади. Так, керівник апарату РРДА, керівники структурних підрозділів адміністрації,  приймали участь в засіданнях громадської ради та надавали необхідну інформацію з  вищезазначених питань соціально-економічного  розвитку району.

Протягом звітного періоду члени громадської ради брали участь в засіданні колегій РРДА,  в заходах присвячених ювілейним та пам´ятним датам, які відзначались в районі.

Голова громадської ради  взяла участь в робочій зустрічі голів громадських рад, яку організовано головою Громадської ради при Рівненській обласній державній адміністрації.

 Інформація про роботу громадської ради постійно висвітлювалася на офіційному веб-сайті Рівненської районної державної адміністрації в окремій рубриці «Громадська рада» і була відкритою та доступною для широких верств населення.

 Зважаючи на викладене вище, можна зробити висновок про виконання в повному обсязі планових завдань протягом звітного періоду та досягнення стабільності у відносинах та налагодження системного діалогу між Громадською радою та Рівненською районною державною адміністрацією і мешканцями району.

 

 

оприлюднено 07.02.2018

 

Річний звіт про діяльність Громадської ради

при Рівненській районній державній адміністрації

за 2017рік

 

Громадська рада при Рівненській районній державній адміністрації є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, покликаним виконувати низку важливих завдань для забезпечення належного зв´язку громадян, організованих в інститути громадянського суспільства з органом виконавчої влади в нашому районі –Рівненською районною державною адміністрацією, сприяти прозорості та публічності діяльності влади перед громадянами, їх своєчасного інформування про свої наміри, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Громадську раду при Рівненській районній державній адміністрації створено на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».  Для формування її персонального складу було утворено ініціативну робочу групу з підготовки установчих зборів за участю представників інститутів громадянського суспільства.

22 березня 2017 рокув приміщенні Рівненської районної державної адміністрації відбулися установчі збори з метою формування персонального складу Громадської ради. Під час їх проведення представників інститутів громадянського суспільства було поінформовано про роботу ініціативної робочої групи з підготовки до проведення установчих зборів. Результатом установчих зборів є обрання персонального складу Громадської ради при Рівненської РДА в кількості 9 осіб, який було затверджено Головою райдержадміністрації.

До складу Громадської ради при Рівненській районній державній адміністрації увійшли представники таких громадських організацій: Рівненська районна організація профспілки працівників освіти і науки, Громадське формування з охорони громадського порядку в м.Рівне «Сокіл»,Рівненська районна організація ветеранів, Громадська організація «Об’єднання учасників бойових дій, ветеранів військової служби, правоохоронних органів «Справедливість і Порядок»,Громадська організація «Ліхтім Остен Швейцарія-Україна», Громадська організація «Громадянський поступ», Громадська організація «Ключ до процвітання», Рівненська обласна спілка батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу та опікунів по захисту прав та інтересів дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування обласний благодійний фонд милосердя та захисту сиріт «Промінь надії», Релігійна громада с.Хотин, церква Анно-Зачатіївська.

 Під час першого засідання громадської ради при Рівненській районній державній адміністрації, яке відбулося05 квітня  2017 р. було сформовано керівництво ради. Головою громадської ради було обрано Грицак Тамару Іларіонівну –  члена Громадської організації «Об’єднання учасників бойових дій, ветеранів військової служби, правоохоронних органів «Справедливість і Порядок», заступником головиКорчак Ігора Ярославовича - голову громадської організації «Громадянський поступ», секретарем ради – Шеремету Сергія Володимировича головного спеціаліста інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РРДА.

Також  було схвалено Положення про Громадську раду при Рівненській районній державній адміністрації (протокол №1 від 05 квітня 2017р. ), яке погоджено головою Рівненської РДА.

Громадська рада працювала відповідно до затвердженого 05.05.2017р. річного плану роботи на постійній основі шляхом проведення засідань, яких з початку її створення відбулося6.

На засіданнях Громадської ради розглядалися питання:

1. Про організацію літнього оздоровлення дітей та їх зайнятості під час літніх канікул, роботу пришкільних таборів, оздоровлення дітей пільгових категорій.

2. Про стан  пасажирських перевезень автобусними маршрутами  загального користування у Рівненському районі.

3. Про стан надання соціальної допомоги дітям сиротам  та дітям, позбавленим батьківського піклування при досягненні повноліття.

4. Про стан надання допомоги учасникам АТО, членам їх сімей.

5. Про стан виконання ст.15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» в селищних та сільських радах району.

6. Про реформування системи надання адміністративних послуг.

7. Про стан проведення децентралізації в Рівненському районі.

8. Проблема аварійності дороги за маршрутом автобусу Рівне-Шубків через Гориньград 2.

9. Про законність оформлення оренди ставка, що знаходиться на території Білокриницької сільської ради.

10. Про реформування системи охорони здоров´я району.

11. Про роботу відділу містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації: форми роботи, плани та перспективи змін генеральних планів населених пунктів району.

12.Про стан утримання матеріальної бази закладів культури району та забезпечення соціального захисту працівників клубних установ району.

13. Про стан фінансування та будівництва очисних споруд  в с.Шубків.

Протягом звітного періоду було налагоджено тісну взаємодію між Громадською радою, сільськими радами та органами виконавчої влади. Так, керівник апарату РРДА А.Б.Потайчук, керівники структурних підрозділів адміністрації, а також голови сільських рад району приймали участь в засіданнях Громадської ради та надавали необхідну інформацію з  вищезазначених питань соціально-економічного  розвитку району.

28.09.2017р. на засіданні Громадської радиголову Громадської ради було делеговано  до складу комісії по складанню списків осіб, які мають право на отримання земельної частки паю при розпаюванні земель ПАТ СГП «Шубківське». Крім цього, 30.10.2017р. голова Громадської ради стала  учасником  регіонального круглого столу організованого координатором проектів ОБСЄ в Україні у партнерстві з Адміністрацією Президента України та Міністерством молоді та спорту України щодо обговорення проекту Закону України про Національний фонд розвитку громадянського суспільства, як інституціонального механізму в контексті реалізації Національної стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні 2016 2020 р.р. Захід проводився в м. Львів в рамках проекту «Допомога Уряду України в реалізації Національноїстратегії розвитку громадянського суспільства». В рамках круглого столу велось відкрите обговорення  з експертами робочої групи змісту законопроекту, з таких питань як мета та принципи, завдання і напрями діяльності Національного Фонду, склад і порядок формування органів його управління, механізми участі громадянського суспільства в управлінні,джерела фінансування.

21.12.2017р. на засіданні Громадської ради здійснено обговорення програми соціального та економічного розвитку району на 2018 рік, а також розглянуто і погоджено орієнтовний план проведення консультацій з громадськістю у 2018 році.

Протягом звітного періоду члени Громадської ради брали участь в засіданні колегій РРДА,  в заходах присвячених ювілейним та пам’ятним датам, які відзначались в районі.

 Інформація про роботу громадської ради постійно висвітлювалася на офіційному веб-сайті Рівненської районної державної адміністрації в окремій рубриці «Громадська рада» і була відкритою та доступною для широких верств населення.

 Зважаючи на викладене вище, можна зробити висновок про виконання в повному обсязі планових завдань протягом звітного періоду та досягнення стабільності у відносинах та налагодження системного діалогу між Громадською радою та Рівненською районною державною адміністрацією і мешканцями району.

 

 

 

 

 оприлюднено 22.03.2017

 

Річний звіт про діяльність громадської ради

при Рівненській районній державній адміністрації

за 2015 - 2016 роки

 

Для формування персонального складу громадської ради було утворено ініціативну робочу групу з підготовки установчих зборів по формуванню складу громадської ради при Рівненській районній державній адміністрації за участю представників інститутів громадянського суспільства.

04 березня 2015 року в приміщенні Рівненської районної державної адміністрації відбулися установчі збори з метою формування персонального складу громадської ради. Під час їх проведення представників інститутів громадянського суспільства було поінформовано про роботу ініціативної робочої групи з підготовки до проведення установчих зборів.

Результатом установчих зборів стало обрання персонального складу громадської ради при Рівненської РДА в кількості 14 осіб, який було затверджено головою райдержадміністрації.

До складу громадської ради при Рівненській районній державній адміністрації увійшли представники таких громадських організацій: «Новий Квасилів», «Громадянський поступ», «Ключ до процвітання», «Місто мого серця», Громадянське формування з охорони громадського порядку «Сокіл», Рівненське обласне громадське об’єднання учасників бойових дій, ветеранів військової служби, правоохоронних органів «Справедливість і Порядок», Рівненський обласний благодійний фонд милосердя та захисту сиріт «Оберіг», Рівненська районна організація Товариства Червоного Хреста, Рівненське районне відділення Всеукраїнського об’єднання ветеранів та інші.

Під час першого засідання громадської ради при Рівненській районній державній адміністрації, яке відбулося 18 березня  2015 року було обрано голову громадської ради, заступника голови громадської ради та секретаря.

Головою громадської ради було обрано Корчака Ігоря Ярославовича - голову громадської організації «Громадянський поступ», заступником голови громадської ради Грицак Тамару Іларіонівну – члена Рівненського обласного громадського об’єднання учасників бойових дій, ветеранів військової служби, правоохоронних органів «Справедливість і Порядок», секретарем ради – Дудка Павла Юрійовича голову громадської організації «Новий Квасилів».

Також, було схвалено Положення про громадську раду при Рівненській районній державній адміністрації (протокол від 18 березня  2015 р №1 ), яке погоджено головою Рівненської РДА.

Так, на засіданні 01 квітня 2015 року було підтримано  прийняття меморандуму про співпрацю між Громадською радою при Рівненській районній держадміністрації та Громадською радою при Рівненській облдержадміністрації та розглянуті пропозиції членів ради по плану роботи на 2015-ий рік.

21 квітня 2015 року на засіданні Громадської ради було затверджено річний та квартальний плани роботи Громадської ради на 2015 рік – на основі пропозицій членів цієї ради, обговорено та призначено дату круглого столу по питаннях «Приватизація ПАТ СГП «Шубківське».

З початку 2015 року на чотирьох засіданнях громадської ради при райдержадміністрації розглянуто низку важливих питань, зокрема: «Про реконструкцію спортивного майданчика «Піщанка» в смт Квасилів», «Про виділення шкільного автобуса для школи села Олександрія», «Про зміну статусу частини території стадіону села Біла Криниця», «Про перспективний план об’єднання територіальних громад Рівненського району» та ін.

За ініціативи громадської ради при Рівненській райдержадміністрації та за участі голови райдержадміністрації, голови районної ради відбулося засідання «круглого столу» на тему: «Приватизація публічного акціонерного товариства сільськогосподарське підприємство «Шубківське». Розробка містобудівної документації Шубківської сільської ради».

На протязі травня - серпня члени громадської ради проводили моніторинг внесення змін до генерального плану с.Біла Криниця ( приймали участь в містобудівній нараді, в громадських слуханнях, надсилали запити в сільську раду, райраду, в рай адміністрацію. Як результат - запобігли вилученню частини території стадіону с. Біла Криниця і роздачі її на земельні ділянки.

На засіданні 17 червня 2015 року  було розглянуто перспективний план об’єднання територіальних громад Рівненського району, зокрема заслухано голову Рівненської райдержадміністрації В.Стельмаха, який ознайомив присутніх із заходами, які вживає РДА стосовно виконання закону «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та директора Офісу реформ Р.Сивого, який розповів про механізми об’єднання громад.

Заслухано начальника управління Держземагенства у Рівненському районі О.Доброжанського, який ознайомив присутніх з правилами подачі документації для отримання ділянок на території земель сільських рад, а також начальника відділу містобудування, архітектури та будівництва Рівненської райдержадміністрації І.Цуканову, яка надала інформацію щодо громадських обговорень змін до генеральних планів населених пунктів. Доведено до представників організацій воїнів АТО можливості та правила оформлення документації для отримання їм земельних ділянок на території Рівненського району.

У липні заступник голови громадської ради Грицак Т.І. в складі робочої групи брала участь в обстеженні незавершеного будівництва очисних споруд в с.Шубків.

З 28.09. по 2.09.2015 року голова громадської ради, як представник громадської організації, у складі делегації Рівненської області відбув до Вармінсько-Мазурського воєводства Республіки Польща, де делегація ознайомилася з досвідом роботи громадських організацій у наших сусідів.

17 грудня 2015 року представники громадської ради Корчак Л. А. , Грицак Т.І., Корчак І.Я., Скубік Р.В. приймали участь у форумі громадських лідерів Рівненської області, де ділить досвідом роботи та проходили тренінги по антикорупційній діяльності.

Протягом 2016 року на п’яти засіданнях громадської ради при райдержадміністрації розглянуто низку важливих питань, зокрема: 1. Про проблеми доїзду школярів до Олександрійської загальноосвітньої школи І-ІІІст. 2. Про стан забезпечення місцями дітей дошкільного віку у дошкільних навчальних закладах району. 4. Про стан виконання ст. 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації»  в селищних та сільських радах району. 5. Про будівництво очисних споруд в с.Шубків. 6. Про створення робочої групи з моніторингу і контролю за розпаюванням землі ПАТ СГП «Шубківське» та виготовленням генеральних планів населених пунктів Шубківської сільської ради. 7. Актуальні питання реформування медичної галузі Рівненського району та ін.

Члени громадської ради при Рівненській районній державній адміністрації приймали участь в публічних заходах, присвячених Чорнобильській трагедії, закінчення 2-ї світової війни, річниці Незалежності України.

На Веб-сторінці райдержадміністрації для забезпечення взаємодії органів виконавчої влади та представників інститутів громадянського суспільства в рубриці «Громадська рада» систематично висвітлюється інформація щодо діяльності громадської ради при райдержадміністрації.

23 грудня 2016 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами) створено щодо Ініціативну групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації.

Протягом зазначеного періоду було налагоджено тісну взаємодію між громадською радою та органами виконавчої влади.

Зважаючи на викладене вище, можна дійти висновку про забезпечення протягом звітного періоду та налагодження системного діалогу між громадською радою при Рівненської районної державної адміністрації, органом виконавчої влади та мешканцями району.

Голова громадської ради при Рівненській райдержадміністрації приймав участь у засіданнях колегії районної державної адміністрації.

Члени громадської ради при Рівненській районній державній адміністрації приймали участь в публічних заходах, присвячених Чорнобильській трагедії, 70-й річниці закінчення 2-ї світової війни, річниці Незалежності України.

Інформація про роботу громадської ради висвітлювалася на офіційному Веб-сторінці Рівненської районної державної адміністрації в окремій рубриці «Громадська рада» і була відкритою та доступною для широких верств населення.

Протягом зазначеного періоду було налагоджено тісну взаємодію між громадською радою та органами виконавчої влади.

Зважаючи на викладене вище, можна дійти висновку про забезпечення протягом звітного періоду та налагодження системного діалогу між громадською радою при Рівненської районної державної адміністрації, органом виконавчої влади та мешканцями району.

Голова громадської ради при Рівненській райдержадміністрації приймав участь у засіданнях колегії районної державної адміністрації.

 

 

Голова громадської ради

при Рівненській райдержадміністрації                                                  І.Корчак

 

 

 

Річний звіт про діяльність громадської ради

при Рівненській районній державній адміністрації

за 2016 рік

 

Громадську раду при Рівненській районній державній адміністрації створено на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”, з метою налагодження системного діалогу райдержадміністрації з громадськістю, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність органу влади, а також забезпечення гласності, прозорості та відкритості її діяльності.

 Громадська рада при Рівненській районній державній адміністрації є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Громадська рада діяла на постійній основі шляхом проведення засідань, яких з початку її створення відбулося 6.

На засіданнях громадської ради розглядалися питання:

·         створення умов для реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами;

·         здійснення громадського контролю за діяльністю Рівненської районної державної адміністрації;

·         сприяння врахуванню Рівненською РДА громадської думки під час формування та реалізації державної політики;

·         налагодження ефективної взаємодії Рівненської РДА з громадськістю;

·         сприяння Рівненській РДА у підготовці та проведенні громадських обговорень з питань, що відносяться до її повноважень.

Протягом 2016 року на п’яти засіданнях громадської ради при райдержадміністрації розглянуто низку важливих питань, зокрема: 1. Про проблеми доїзду школярів до Олександрійської загальноосвітньої школи І-ІІІст. 2. Про стан забезпечення місцями дітей дошкільного віку у дошкільних навчальних закладах району. 4. Про стан виконання ст. 15 Закону України „Про доступ до публічної інформації”  в селищних та сільських радах району. 5. Про будівництво очисних споруд в с.Шубків. 6. Про створення робочої групи з моніторингу і контролю за розпаюванням землі ПАТ СГП „Шубківське” та виготовленням генеральних планів населених пунктів Шубківської сільської ради. 7. Актуальні питання реформування медичної галузі Рівненського району та ін.

Члени громадської ради при Рівненській районній державній адміністрації приймали участь в публічних заходах, присвячених Чорнобильській трагедії, закінчення 2-ї світової війни, річниці Незалежності України.

На Веб-сторінці райдержадміністрації для забезпечення взаємодії органів виконавчої влади та представників інститутів громадянського суспільства в рубриці „Громадська рада” систематично висвітлюється інформація щодо діяльності громадської ради при райдержадміністрації.

23 грудня 2016 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 „Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” (зі змінами) створено щодо Ініціативну групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації.

Протягом зазначеного періоду було налагоджено тісну взаємодію між громадською радою та органами виконавчої влади.

Зважаючи на викладене вище, можна дійти висновку про забезпечення протягом звітного періоду та налагодження системного діалогу між громадською радою при Рівненської районної державної адміністрації, органом виконавчої влади та мешканцями району.

Голова громадської ради при Рівненській райдержадміністрації приймав участь у засіданнях колегії районної державної адміністрації.

 

  

Голова громадської ради

при Рівненській райдержадміністрації                      І.Корчак
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Форум бізнес- і ІТ-лідерів

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!