РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 лютого 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Заступники голови райдержадміністрації


оновлено 05.05.2016 року

 

 

Перший заступник голови Рівненської районної державної адміністрації

Грубий Ігор Васильович

 

Народився 09 лютого 1967 року в с. Перківці Чернівецької області, громадянин України, освіта повна вища, у 1993 році закінчив Український інститут інженерів водного господарства, за спеціальністю - механізація меліоративних робіт, кваліфікацією – інженер-механік; у 2006 - Національний університет "Острозька академія", за спеціальністю -– правознавство, кваліфікацією - юрист; у 2008 - Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, за спеціальністю - державне управління, кваліфікацією - магістр державного управління; у 2012 - Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука, за кваліфікацією – економіст-фінансист.

Трудову діяльність розпочав у 1985 році наладчиком обладнання другого розряду Чернівецького виробничого об’єднання "Електронмаш".  З лютого 1995 по вересень 2000 року працював на посаді директора представництва польської фірми в Україні МТА Схід-Захід "Евіта", м.Київ, з листопада 2000 по червень 2002 року - директор товариства з обмеженою відповідальністю виробничо-комерційної фірми "Україна - Вест", м.Рівне, у 2002 році - помічник голови Ради директорів відкритого акціонерного товариства "Рівнеазот", з листопада 2002 по вересень 2006 року обіймав посади начальника управління промисловості, енергетики, транспорту та зв’язку, начальника Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Рівненській облдержадміністрації, з вересня 2006 по лютий 2008 року - перший заступник голови Костопільської райдержадміністрації, з жовтня 2008 по жовтень 2009 року - заступник директора відкритого акціонерного товариства "Рівнехімрембудмонтаж", м.Рівне, з жовтня 2008 по травень 2012 року - помічник адвоката Пашковської Л.В., з червня 2010 по лютий 2012 року - заступник директора Рівненської філії публічного акціонерного товариства "Комерційний банк "Хрещатик", з листопада 2012 по травень 2014 року -  директор навчального центру товариства з обмеженою відповідальністю "Завод металевих виробів", м.Сарни, з липня 2015 року очолював управління соціального захисту населення Рівненської районної державної адміністрації.

Відповідно до розпорядження голови Рівненської районної державної адміністрації від 29 квітня 2016 року №64-к Грубого Ігоря Васильовича призначено на посаду першого заступника голови Рівненської районної державної адміністрації.

 

  Функціональні повноваження 

 

 

 

 

 

Заступник голови Рівненської районної державної адміністрації

Подолін Сергій Вікторович

 

Народився 04 січня 1971 року в м.Рівне. Громадянин України.

Освіта вища. У 1994 році закінчив Київський політехнічний інститут, за спеціальністю радіотехніка та отримав кваліфікацію радіоінженера. У 2010 році закінчив Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, за спеціальністю державне управління та отримав кваліфікацію магістра державного управління.

Трудову діяльність розпочав у 1994 році на посаді директора ТзОВ «Кадет-СВС»,  м.Рівне. З 2005 до 2007 року Подолін С.В. – заступник голови Рівненської райдержадміністрації, з березня 2007 до травня 2010 року обіймав посаду першого заступника голови Рівненської райдержадміністрації. З травня 2010 року призначений на посаду заступника голови Рівненської райдержадміністрації.

Подолін С.В. – депутат Рівненської міської ради ІV скликання, Рівненської районної ради V скликання.

Одружений. Має двох дітей.

 

Функціональні повноваження 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

Формується новий склад Громадської ради

при Рівненській РДА

Детальніше….

 

Графік роботи «мобільного соціального офісу»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!