РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 квітня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Організація проведення І туру Конкурсу


 

Конкурс „Кращий державний службовець"  

 

На черговому засіданні Організаційного комітету Рівненської районної державної адміністрації з проведення першого туру Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" було розглянуто документи, подані державними службовцями, які бажають взяти участь у конкурсі.

Всього подано 9 заяв: на номінацію "Кращий керівник" - 2 заяви, на номінацію "Кращий спеціаліст" - 7.

За результатами засідання Оргкомітету до участі у конкурсі допущено всіх державних службовців. Всі вони є досвідченими фахівцями, компетентними спеціалістами у своїй діяльності, які творчо застосовують у роботі свої знання та навички, вміють оперативно вирішувати поставлені перед ними завдання.

Участь у Конкурсі візьмуть представники: апарату райдержадміністрації, фінансового управління, управлінь соціального захисту населення, економіки, інфраструктури та інвестиційної діяльності, відділів з питань державної реєстрації, з питань надання адміністративних послуг, служби у справах дітей райдержадміністрації.

 

 

Конкурс „Кращий державний службовець"

 

Рівненська районна державна адміністрація запрошує керівників, працівників апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації для участі у першому турі щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець".

Документи для участі у Конкурсі просимо подавати у відділ юридичного забезпечення та управління персоналом апарату райдержадміністрації до 23 березня 2018 року згідно з вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 "Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" та наказу Національного агентства України з питань державної служби від 21 лютого 2018 року № 49 "Про затвердження методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець".                                  

 

 

 оприлюднено 28.02.2018 

 

 

Розпочався І тур конкурсу «Кращий державний службовець»

 

Рівненська районна державна адміністрація повідомляє про початок першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець".

Метою проведення конкурсу є підвищення кваліфікації державних службовців, а також їх професіоналізму, відкритості та підвищення авторитету державної служби.

Перший тур конкурсу проводиться з 01 березня по 30 квітня. Переможців визначатимуть у двох номінаціях - "Кращий керівник" та "Кращий спеціаліст". У конкурсі можуть брати участь державні службовці, які займають посади  державної служби категорій "Б" та "В", мають відповідний стаж роботи, відсутність дисциплінарних стягнень.

Конкурс проходитиме в три етапи. За результатами першого туру конкурсу будуть визначені кращі керівники та спеціалісти райдержадміністрації.

         Організаційний комітет з проведення І туру конкурсу в райдержадміністрації очолює перший заступник голови райдержадміністрації Грубий Ігор Васильович.

         Детальну інформацію щодо умов проведення Конкурсу "Кращий державний службовець" можна отримати у відділі юридичного забезпечення та управління персоналом апарату райдержадміністрації за телефоном 63-34-02, на сайті Національного агентства України з питань державної служби www.guds.gov.ua та веб-сторінці Рівненської райдержадміністрації www.rv.gov.ua/sitenew/rivnensk.
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

23 квітня

 

– засідання громадської ради при райдержадміністрації (малий зал райдержадміністрації, 14.30год.)

Детальніше…

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!