РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 квітня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Робота територіального центру


Інформація

про роботу територіального центру з обслуговування одиноких непрацездатних громадян та інвалідів Рівненського району

 

 

Територіальний центр з обслуговування одиноких непрацездатних громадян та інвалідів Рівненського району є спеціальною державною установою, що надає послуги інвалідам, одиноким непрацездатним громадянам, пенсіонерам та іншим соціально-незахищеним громадянам вдома, в умовах стаціонарного, постійного перебування, які спрямовані на підтримання їхньої життєдіяльності і соціальної активності.

 

До складу територіального центру входять такі структурні підрозділи:

 

    1. Відділення соціально-побутової реабілітації для соціально-побутового та медичного обслуговування громадян.

           У відділення беруться на облік та обслуговуються непрацездатні громадяни незалежно від сімейного стану, інваліди, малозабезпечені громадяни, які не потребують постійного стороннього догляду і не мають медичних протипоказань для перебування в колективі, на підставі особистої заяви і карти медичного догляду. Відділення організовує і проводить комплекс соціально-оздоровчих заходів, соціально-психологічної реабілітації, консультації лікарів та інших спеціалістів, організації дозвілля (зустрічі, лекції, бесіди), забезпечення гуманітарним одягом, взуттям, предметами першої необхідності, безкоштовними продуктами харчування, грошовою допомогою.

           Створена транспортна служба для надання безкоштовних транспортних послуг з перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями: діти-інваліди, інваліди, які пересуваються на колясках, та інші категорії інвалідів з важкими формами інвалідності (прикуті до ліжка, сліпі, сліпоглухонімі з фізичними вадами, розумово відсталі, тощо).

 

    2. Стаціонарне відділення на 50 ліжко-місць для постійного проживання одиноких непрацездатних громадян та інвалідів, які частково втратили рухову активність і потребують постійного стороннього догляду, надання побутової та медичної допомоги.

Підопічні забезпечені 4-х разовим калорійним харчуванням, медичним обслуговуванням, м’яким та твердим інвентарем і теплим відношенням персоналу. 

   

3. Відділення соціальної допомоги вдома.

             Основним завданням відділення є обслуговування одиноких непрацездатних громадян, що потребують побутової та медико-соціальної допомоги в домашніх умовах, за висновками лікарів закладів охорони здоров’я.

          На обліку у відділенні перебуває 1959 одиноких непрацездатних громадян, з них 712 обслуговуються 43 соціальними робітниками. Цим людям постійно надається допомога в прибиранні приміщення, пранні білизни, в обробітку присадибних ділянок, приготуванні їжі, годуванні, доставці преси, оформленні документів на отримання субсидій по оплаті житлово-комунальних послуг.
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

23 квітня

 

– засідання громадської ради при райдержадміністрації (малий зал райдержадміністрації, 14.30год.)

Детальніше…

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!