РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 червня 2018 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 
Графік роботи "мобільного соціального офісу"


Г Р А Ф І К

роботи “мобільного соціального офісу” на територіях

 сільських та селищних рад Рівненського району на

червень місяць 2018 року

 

 

 

Назва району

Назва населеного пункту району

Дата виїзду "мобільного соціального офісу"

Примітка

 

Рівненський

 

Грушвицька

сільська рада:

с. Грушвиця Перша,

с. Грушвиця Друга,

с. Дібрівка,

с. Мартиннівка

 

 

07.06.2018

 

 

 

Рівненський

 

Жобринська

сільська рада:

с. Жобрин,

с. Углище,

с. Мочулки,

с. Руда Красна

 

 

21.06.2018

 

 

 

Г Р А Ф І К

роботи “мобільного соціального офісу” на територіях

 сільських та селищних рад Рівненського району на

липень місяць 2018 року

 

Назва району

Назва населеного пункту району

Дата виїзду "мобільного соціального офісу"

Примітка

 

Рівненський

Верхівська

сільська рада:

с. Верхівськ,

с. Ясининичі,

с. Кривичі,

с. Макотерти,

с. Пересопниця,

с. Шостаків

 

03.07.2018

 

 

 

Рівненський

Малошпаківська 

сільська рада:

с. Малий Шпаків,

с. Великий Шпаків,

с. Заріцьк,

с. Підгірці,

с. Гуменники,

с. Плоска,

с. Іваничі,

с. Переділи,

с. Дворовичі

 

05.07.2018

 

 

 

 

Затверджую:

Заступник голови адміністрації

__________________ С. Подолін

                                                                                       “_____”_____________2017 року

 

 

 

С П І Л Ь Н И Й   Г Р А Ф І К

роботи “мобільного соціального офісу” на територіях

 сільських та селищних рад Рівненського району

на  2018 рік

№ п/п

Дата виїзних прийомів

Назва населеного пункту

сільської (селищної) ради

Місце прийому

Години прийому

Прізвище та посада відповідального

1.

Великожитинська сільська рада

 

11.01.2018

с.Великий Житин

сільська рада

10.00 – 13.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

11.01.2018

с.Малий Житин

ЗНЗ

14.00 – 15.30

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

11.01.2018

с.Бармаки

ЗНЗ

15.40 – 18.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

2.

Корнинська сільська рада

 

25.01.2018

с.Kолоденка

клуб

10.00 – 13.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

25.01.2018

с.Корнин

сільська рада

14.00 – 15.30

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А..

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

25.01.2018

с.Загороща

клуб

15.40-

18.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

3.

Заборольська сільська рада

 

15.02.2018

с.Забороль

с.Боянівка

сільська рада

10.00 – 13.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

4.

Шпанівська сільська рада

 

22.02.2018

с.Шпанів,

с.Малий Олексин

сільська рада с.Шпанів

10.00 – 13.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

22.02.2018

с.Великий Олексин,

с.Ходоси,

с.Хотин,

с.Зозів

ЗНЗ

 с.Великий Олексин

14.00 – 18.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

5.

Обарівська сільська рада

 

15.03.2018

с.Обарів

сільська рада

10.00 – 13.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

15.03.2018

с.Ставки

ФАП

14.00 –17.30

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

6.

Білокриницька  сільська рада

 

29.03.2018

с.Біла Криниця

сільська рада

10.00 –13.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

29.03.2018

с.Антопіль

ФАП

14.00 –16.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

29.03.2018

с.Глинки

ЗНЗ

16.30-18.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

7.

Квасилівська селищна рада

 

12.04.2018

смт. Квасилів

селищна рада

10.00 – 17.30

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

8.

Оржівська селищна рада

 

26.04.2018

смт.

Оржів,

Військове містечко

селищна рада

10.00 – 17.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

9.

Зорянська сільська рада

 

10.05.2018

с.Зоря,

с.Сморжів

сільська рада с.Зоря

10.00 – 12.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

10.05.2018

с.Білів,

с.Диків,

ЗНЗ
с.Білів

12.30 – 14.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

10.05.2018

с. Старожуків,

клуб

14.10 – 15.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

10.05.2018

с.Заставя,

с.Голишів

ЗНЗ

с.Голишів

15.30 – 17.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

10.

17.05.2018

с.Дерев’яне,

клуб

10.00 – 12.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

17.05.2018

с.Новостав

ЗНЗ
с.Новостав

12.30 – 14.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

17.05.2018

с.Грабів

клуб

14.00 – 17.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

11.

Бронницька сільська рада

 

24.05.2018

с.Бронники

сільська рада

10.00 – 12.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

24.05.2018

с.Білівські Хутори

ФАП

12.10 – 14.30

 

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

24.05.2018

с.Рогачів

ЗНЗ

14.50 – 17.00

 

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

12.

Грушвицька сільська рада

 

07.06.2018

с.Гушвиця Перша,

с.Грушвиця Друга

сільська рада

10.00 – 13.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

07.06.2018

с.Дібрівка

магазин

с.Дібрівка

14.00 – 15.30

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А..

Куль І.В.

 

07.06.2018

с.  Мартинівка

ФАП

15.40 – 18.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

13.

Жобринська сільська рада

 

21.06.2018

с.Жобрин

с.Углище

сільська рада

с.Жобрин

10.00 – 13.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

21.06.2018

с.Мочулки

ЗНЗ

14.00 – 15.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

21.06.2018

с.

Руда Красна

ЗНЗ

15.20 – 18.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

14.

Верхівська сільська рада

 

03.07.2018

с.Верхівськ

 с.Ясининичі с.Кривичі

 

сільська рада

10.00 – 13.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

03.07.2018

с.

Макотерти

 

ФАП

с.Макотерти

14.00 – 16.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

03.07.2018

с. Пересопниця

с.Шостаків

ФАП

с.Пересопниця

16.30-18.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

15.

Малошпаківська сільська рада

 

05.07.2018

с.Малий Шпаків,

с.Великий Шпаків

сільська рада

10.00 – 12.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

05.07.2018

с.Заріцьк

клуб

12.10 – 13.30

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

 Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

05.07.2018

с Підгірці,

с.Гуменники

клуб

с.Підгірці

14.00-15.00

 

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

05.07.2018

с.Плоска

ФАП

15.20-16.20

 

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

05.07.2018

с.Іваничі,

с.Переділи,

с.Дворовичі

НВК

“школа-дитячий садок”

с.Іваничі

16.40-17.50

 

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

16.

Радухівська сільська рада

 

16.08.2018

с.Радухівка,

с.Сухівці

сільська рада

10.00 – 13.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

16.08.2018

с.Іскра,

 с. Новостав-Дальній

ЗНЗ

с.Іскра

14.00 –8.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

17.

Новоукраїнська сільська рада

 

 

30.08.2018

с.Радиславка

ЗНЗ

10.00 – 13.00

 

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

30.08.2018

с.

Нова Українка

сільська рада

14.00 – 15.30

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

30.08.2018

с.Козлин

с.Ремель

ЗНЗ

16.00 – 17.30

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Доброжанський О.В.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

18.

Тайкурська сільська рада

 

06.09.2018

с.Тайкури

сільська рада

10.00 – 13.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Доброжанський О.В.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

06.09.2018

с.Порозове

ФАП

14.00 – 15.30

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Доброжанський О.В.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

19.

Шубківська сільська рада

 

 

13.09.2018

с.Шубків

с.Дуби

сільська рада

с.Шубків

10.00 – 13.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Доброжанський О.В.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

13.09.2018

с. Гориньград-І,

с. Гориньград-ІІ

ЗНЗ

с. Гориньград-І

13.30 – 15.00

 

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

13.09.2018

с.Рисвянка

ЗНЗ

15.10 – 16.30

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

13.09.2018

 

с.Котів

ЗНЗ

16.40 – 18.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

20.

Городоцька сільська рада

 

20.09.2018

с.Городок,

с.Караєвичі

сільська рада

 

10.00 – 12.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

20.09.2018

с.Рубче,

 с.Метків

клуб

12.20 – 13.20

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

20.09.2018

с. Михайлівка

клуб

13.40 – 14.40

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А..

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

20.09.2018

с. Карпилівка

клуб

15.00 – 16.30

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

20.09.2018

с.Понебель

приміщення магазину

17.00-18.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

21.

Олександрійська сільська рада

 

04.10.2018

с. Олександрія

с.Три Копці,

с.Пухова,

с.Свяття

сільська рада

с. Олександрія

10.00 – 13.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

04.10.2018

с.Волошки

ФАП

14.00 – 15.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

04.10.2018

с.Нова Любомирка

 

ФАП

15.20 – 18.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

22.

Дядьковицька сільська рада

 

18.10.2018

с. Дядьковичі

сільська рада

10.00 – 13.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А..

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

18.10.2018

с.Милостів

ЗНЗ

14.00 –17. 00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

23.

Клеванська селищна  рада

 

08.11.2018

смт. Клевань ІІ

селищна рада

10.00 – 13.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

 

08.11.2018

смт. Клевань І

ЗНЗ

14.00 – 18.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 24.

Кустинська сільська рада

 

 

22.11.2018

с.Кустин,

с.Решуцьк

сільська рада

10.00-13.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

22.11.2018

с.Сергіївка

ФАП

14.00-17.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

25.

Городищенська сільська рада

 

06.12.2018

с.Городище,

с.Кругле

 

сільська рада

 

10.00 –16.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

26.

Великоомелянська сільська рада

 

13.12.2018

с.

Велика Омеляна

сільська рада

10.00 – 13.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

13.12.2018

с.Вересневе

ФАП

14.00 – 18.00

Максютинський В.П.

Оверчук А.Д.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 Начальник управління

соціального захисту населення

райдержадміністрації                                                       В. Максютинський

 

Перший заступник начальника

обєднаного управління

Пенсійного фонду України

Рівненської області                                                                А. Оверчук

 

Директор районного Центру

зайнятості                                                                               П. Левчук

 

Директор районного

територіального центру

райдержадміністрації                                                           В. Корейко

 

Директор районного центру

СССДМ райдержадміністрації                                                І. Мізинець

 

Начальник служби у справах дітей

райдержадміністрації                                                            Н. Андріюк

 

Начальник Рівненського міськрайонного

управління ГУ ДСНС України

у Рівненській області                                                          В. Бабак

 

Начальник відділу

Рівненського місцевого центру

з надання безоплатної вторинної

правової допомоги                                                              І. Куль




Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

23 червня

 

– урочисті заходи з нагоди відзначення Дня державної служби (малий зал райдержадміністрації, 12.00год.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Програма бізнес стажування «Регіональний економічний розвиток»

 

Графік роботи «мобільного соціального офісу»

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!