РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 червня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Графік роботи "мобільного соціального офісу"


 

Графік роботи мобільного соціального офісу

на липень місяць 2019 року.

 

 

Назва району

Назва населеного пункту району

Дата виїзду "мобільного соціального офісу"

 

Рівненський

 

Квасилівська селищна рада:

смт. Квасилів

 

 

02.07.2019

 

 

Рівненський

 

Білокриницька

сільська рада :

с. Біла Криниця,

с. Антопіль,

с. Глинки 

 

 

04.07.2019

 

 

Графік роботи мобільного соціального офісу

на червень місяць 2019 року.

 

Назва району

Назва населеного пункту району

Дата виїзду "мобільного соціального офісу"

 

Рівненський

 

Грушвицька

сільська рада :

с. Грушвиця Перша,

с. Грушвиця Друга,

с. Дібрівка,

с. Мартинівка

 

 

06.06.2019

 

 

Рівненський

 

Жобринська

сільська рада :

с. Жобрин,

с. Углище,

с. Мочулки, 

с. Руда Красна

 

 

20.06.2019

 

 

Затверджую:

Заступник голови адміністрації

__________________ С. Подолін

“_____”_____________2018 року

 

С П І Л Ь Н И Й   Г Р А Ф І К

роботи “мобільного соціального офісу” на територіях

 об’єднаних територіальних громад, сільських та селищних рад

Рівненського району на  2019 рік

№ п/п

Дата виїзних прийомів

Назва населеного пункту

сільської (селищної) ради

Місце прийому

Години прийому

Прізвище та посада відповідального

1.

Шпанівська ОТГ

 

10.01.2019

с.Великий Житин

сільська рада

10.00 – 13.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

10.01.2019

с.Малий Житин

ЗНЗ

14.00 – 15.30

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

10.01.2019

с.Бармаки

ЗНЗ

15.40 – 18.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

2.

Корнинська ОТГ

 

24.01.2019

с.Kолоденка

клуб

10.00 – 13.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

24.01.2019

с.Корнин

сільська рада

14.00 – 15.30

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А..

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

24.01.2019

с.Загороща

клуб

15.40-

18.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

3.

Олександрійська ОТГ

 

07.02.2019

с.Забороль

с.Боянівка

сільська рада

10.00 – 13.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

4.

Шпанівська ОТГ

 

14.02.2019

с.Шпанів,

с.Малий Олексин

сільська рада с.Шпанів

10.00 – 13.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

14.02.2019

с.Великий Олексин,

с.Ходоси,

с.Хотин,

с.Зозів

ЗНЗ

 с.Великий Олексин

14.00 – 18.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

5.

Дядьковицька ОТГ

 

07.03.2019

с. Дядьковичі

сільська рада

10.00 – 13.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

07.03.2019

с.Милостів

ЗНЗ

14.00 –17. 00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

6.

Дядьковицька ОТГ

 

21.03.2019

с.Малий Шпаків,

с.Великий Шпаків

 

сільська рада

10.00 –12.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

21.03.2019

с.Заріцьк

 

 

клуб

 

 

12.10 – 13.30

 

 

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

21.03.2019

с Підгірці,

с.Гуменники

клуб

с.Підгірці

14.00-15.00

 

 

 

 

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

21.03.2019

с.Плоска

ФАП

15.20-16.20

 

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

21.03.2019

с.Іваничі,

с.Переділи,

с.Дворовичі

НВК

“школа-дитячий садок”

с.Іваничі

16.40-17.50

 

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

7.

Дядьковицька ОТГ

 

04.04.2019

с.Верхівськ

 с.Ясининичі с.Кривичі

 

сільська рада

10.00 – 13.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

04.04.2019

с.

Макотерти

 

ФАП

с.Макотерти

14.00 – 16.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

04.04.2019

с. Пересопниця

с.Шостаків

ФАП

с.Пересопниця

16.30-18.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

8.

Корнинська ОТГ

 

18.04.2019

с.Тайкури

сільська рада

10.00 – 13.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Доброжанський О.В.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

18.04.2019

с.Порозове

ФАП

14.00 – 15.30

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Доброжанський О.В.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

9.

Зорянська сільська рада

 

02.05.2019

с.Зоря,

с.Сморжів

сільська рада с.Зоря

10.00 – 12.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

02.05.2019

с.Білів,

с.Диків,

ЗНЗ
с.Білів

12.30 – 14.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

02.05.2019

с. Старожуків,

клуб

14.10 – 15.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

02.05.2019

с.Застав’я,

с.Голишів

ЗНЗ

с.Голишів

15.30 – 17.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

10.

16.05.2019

с.Дерев’яне,

клуб

10.00 – 12.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

16.05.2019

с.Новостав

ЗНЗ
с.Новостав

12.30 – 14.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

16.05.2019

с.Грабів

клуб

14.00 – 17.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

11.

Бронницька сільська рада

 

 

23.05.2019

с.Бронники

сільська рада

10.00 – 12.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

23.05.2019

с.Білівські Хутори

ФАП

12.10 – 14.30

 

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

23.05.2019

с.Рогачів

ЗНЗ

14.50 – 17.00

 

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

12.

Грушвицька сільська рада

 

06.06.2019

с.Гушвиця Перша,

с.Грушвиця Друга

сільська рада

10.00 – 13.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

06.06.2019

с.Дібрівка

магазин

с.Дібрівка

14.00 – 15.30

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А..

Куль І.В.

 

06.06.2019

с.  Мартинівка

ФАП

15.40 – 18.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

13.

Жобринська сільська рада

 

20.06.2019

с.Жобрин

с.Углище

сільська рада

с.Жобрин

10.00 – 13.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

20.06.2019

с.Мочулки

ЗНЗ

14.00 – 15.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

20.06.2019

с.

Руда Красна

ЗНЗ

15.20 – 18.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

14.

Квасилівська селищна рада

 

02.07.2019

смт. Квасилів

селищна рада

10.00 – 17.30

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

15.

Білокриницька  сільська рада

 

04.07.2019

с.Біла Криниця

сільська рада

10.00 – 13.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

04.07.2019

с.Антопіль

 

 

 

ФАП

 

 

14.00 –16.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

 Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

04.07.2019

с.Глинки

 

 

 

ЗНЗ

 

 

16.30-18.00

 

 

 

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

16.

Радухівська сільська рада

 

27.08.2019

с.Радухівка,

с.Сухівці

сільська рада

10.00 – 13.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

27.08.2019

с.Іскра,

 с. Новостав-Дальній

ЗНЗ

с.Іскра

14.00 –8.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

17.

Новоукраїнська сільська рада

 

29.08.2019

с.Радиславка

ЗНЗ

10.00 – 13.00

 

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

29.08.2019

с.

Нова Українка

сільська рада

14.00 – 15.30

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

29.08.2019

с.Козлин

с.Ремель

ЗНЗ

16.00 – 17.30

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Доброжанський О.В.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

18.

Клеванська ОТГ

 

05.09.2019

смт.

Оржів,

Військове містечко

селищна рада

10.00 – 17.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

19.

Шубківська сільська рада

 

 

12.09.2019

с.Шубків

с.Дуби

сільська рада

с.Шубків

10.00 – 13.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Доброжанський О.В.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

12.09.2019

с. Гориньград-І,

с. Гориньград-ІІ

ЗНЗ

с. Гориньград-І

13.30 – 15.00

 

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

12.09.2019

с.Рисвянка

ЗНЗ

15.10 – 16.30

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

12.09.2019

 

с.Котів

ЗНЗ

16.40 – 18.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

20.

Городоцька сільська рада

 

19.09.2019

с.Городок,

с.Караєвичі

сільська рада

 

10.00 – 12.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

19.09.2019

с.Рубче,

 с.Метків

клуб

12.20 – 13.20

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

19.09.2019

с. Михайлівка

клуб

13.40 – 14.40

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А..

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

19.09.2019

с. Карпилівка

клуб

15.00 – 16.30

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

19.09.2019

с.Понебель

приміщення магазину

17.00-18.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

21.

Олександрійська ОТГ

 

03.10.2016

с. Олександрія

с.Три Копці,

с.Пухова,

с.Свяття

сільська рада

с. Олександрія

10.00 – 13.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

03.10.2019

с.Волошки

ФАП

14.00 – 15.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

03.10.2019

с.Нова Любомирка

 

ФАП

15.20 – 18.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

22.

Обарівська сільська рада

 

17.10.2019

с.Обарів

сільська рада

10.00 – 13.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А..

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

17.10.2019

с.Ставки

ФАП

14.00 –17.30

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

23.

Клеванська ОТГ

 

07.11.2019

смт. Клевань ІІ

селищна рада

10.00 – 13.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

 

07.11.2019

смт. Клевань І

ЗНЗ

14.00 – 18.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 24.

Олександрійська ОТГ

 

 

21.11.2019

с.Кустин,

с.Решуцьк

сільська рада

10.00-13.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

21.11.2019

с.Сергіївка

ФАП

14.00-17.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

25.

Городищенська сільська рада

 

05.12.2019

с.Городище,

с.Кругле

 

сільська рада

 

10.00 –16.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

26.

Великоомелянська сільська рада

 

12.12.2019

с.

Велика Омеляна

сільська рада

10.00 – 13.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.

 

12.12.2019

с.Вересневе

ФАП

14.00 – 18.00

Максютинський В.П.

Кроткіх І.Ю.

Левчук П.М.

Корейко В. А.

Мізинець І.О.

Андріюк Н.Р.

Бабак В.А.

Куль І.В.




Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Форум бізнес- і ІТ-лідерів

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!