РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Розпорядження №560 від 21.12.2018


УКРАЇНА

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

21 грудня  2018 року                                      №  560

 

Про  Програму розвитку

інвестиційної діяльності

в Рівненському районі на

2019-2020 роки

 

 

На підставі Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», «Про інвестиційну діяльність», «Про режим іноземного інвестування», «Про захист іноземних інвестицій на Україні», «Про зовнішньоекономічну діяльність», враховуючи завдання і пріоритети Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2020 року, схваленої розпорядженням голови облдержадміністрації від  28 листопада 2014 року № 612, затвердженої рішенням обласної ради від 18 грудня 2014 року № 1374, та плану на 2018 – 2020 роки із реалізації Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2020 року, схваленого розпорядженням голови облдержадміністрації від 01 грудня 2017 року № 712, затвердженого рішенням обласної ради від 16 березня 2018 року № 858, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 23 листопада 2018 року № 845 «Про програму розвитку інвестиційної діяльності в Рівненській області на 2019-2020 роки» та з метою стимулювання залучення інвестицій в соціально-економічний розвиток району:

 

1. Схвалити Програму розвитку інвестиційної діяльності в Рівненському районі на 2019-2020 роки (далі – Програма), що додається.

2. Управлінню економіки, інфраструктури та інвестиційної діяльності райдержадміністрації подати Програму на затвердження районній раді в установленому порядку.

3. Рекомендувати виконавчим комітетам сільських, селищної рад розробити відповідні програми та передбачити кошти на їх реалізацію.

4. Виконавчим комітетам сільських, селищної рад, структурним підрозділам райдержадміністрації:

1) забезпечити виконання плану заходів;

2) щокварталу не пізніше ніж до 15 числа місяця, що настає за звітним періодом, інформувати управління економіки, інфраструктури та інвестиційної діяльності райдержадміністрації про хід виконання заходів Програми.

5. Управлінню економіки, інфраструктури та інвестиційної діяльності райдержадміністрації  узагальнену інформацію про хід виконання Програми подавати райдержадміністрації  щокварталу не пізніше ніж до 20 числа місяця, що настає за звітним періодом.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови та заступника голови райдержадміністрації  відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

Голова адміністрації                                                                В.ПИЛИПЧУК

 

Додаток

до розпорядження голови райдержадміністрації

21.12.2018 № 560
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!