РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 травня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Річний звіт про діяльність відділу молоді та спорту РДА


ЗВІТ

про виконання плану роботи за 2018 рік

відділом молоді та спорту Рівненської районної державної адміністрації

 

Щоквартально протягом 2018 року проведено спільні наради відділу молоді та спорту Рівненської районної державної адміністрації з громадськими фізкультурно-спортивними організаціями: Рівненською районною організацією фізкультурно-спортивного товариства „Колос” АПК України, закладами: районною дитячо-юнацькою спортивною школою Рівненської районної ради, комунальним закладом „Центр спорту Рівненського району” Рівненської районної ради, районними федераціями з видів спорту: футболу, шахово-шашковою, керівниками спортивних клубів, та інструкторами зі спорту сільських та селищної рад, об’єднаних територіальних громад, представниками громадських молодіжних організацій щодо визначення і реалізації основних напрямів діяльності, реалізації державної молодіжної політики в районі, вирішення найважливіших питань діяльності галузі.

Здійснено перевірку стану виконання делегованих повноважень органами виконавчої влади Кустинської сільської ради, відповідно до статті 32 Закону України „про місцеве самоврядування в Україні”.

Здійснено комплексну перевірку стану виконання делегованих повноважень органами виконавчої влади Городоцької сільської ради, згідно з пунктами б статей 27-38 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”.

Здійснено перевірки стану виконання делегованих повноважень органами виконавчої влади Городищенської сільської ради, відповідно до статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Здійснено перевірки стану виконання делегованих повноважень органами виконавчої влади Квасилівської селищної ради, відповідно до статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Інформації на виконання розпоряджень, доручень голови райдержадміністрації та документів органів вищого рівня підготовлено відповідно визначених термінів.

З метою всебічного висвітлення стану справ у сфері фізичної культури і спорту за основними напрямками діяльності підготовлено щорічний статистичний звіт за формою № 2-ФК „Звіт з фізичної культури і спорту за 2017 рік” та затверджені до нього додатки.

Протягом січня – березня на футбольному полі „Хімік”, що у м. Рівне проведено відкритий зимовий чемпіонат Рівненського району з футболу 2018 року на призи міськрайонної газети „Слово і час”. За результатами переможцем зимового чемпіонату став футбольний колектив "МІЗОЧ" із Здолбунівського району. Срібний призер - "РОКО" (Городок). Бронзовий призер - "БМ Маяк" (Колоденка).

В лютому - березні 2018 року проходив турнір з футзалу пам’яті М.Саська. За підсумками І місце - "Альянс" (Біла Криниця); ІІ місце - "Хутір" (Зоря); ІІІ місце - "Оріон" (Грабів).

Відбулися розіграши кубку Рівненської облорганізації ВФСТ «Колос» серед збірних команд ОТГ та кубку Рівненської райогранізації ВФСТ «Колос» з волейболу серед чоловічих команд, присвячені Дню пам’яті «Небесної сотні».

Вихованці підліткового клубу ЛМЗ-юніорз смт Квасилів приймали участь в обласному фестивалі серед підліткових клубів за місцем проживання в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів для молоді „Здорова молодь – здорова нація”.

Окремі спортсмени та збірні команди району прийняли участь: в обласному етапі Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді 2018 року, де за підсумками змагань зайняла ІІІ місце; у змаганнях обласного етапу змагань на призи клубу «Шкіряний м’яч»; обласному фестивалі «Мама, тато, я – спортивна сім’я», з нагоди Дня сім’ї; у районних та обласних спортивних змаганнях «Сімейні перегони. ОТГ»; в сільських спортивних іграх Рівненщини «Урожай – 2018»; в районному та обласному етапі спортивної гри «Сімейні перегони. Рухова активність»; у 22 обласному турнірі з футболу «Меморіал Володимира Шморгуна 2018»; у кубку області з волейболу (жінки) та змагань з шахів серед збірних команд райорганізацій ФСТКолосв залік сільських спортивних ігор Рівненщини 2018 року; у Всеукраїнському турнірі з дзюдо пам’яті загиблих воїнів-афганців інтернаціоналістів (м. Луцьк); в Обласному спортивному фестивалі серед підліткових клубів за місцем проживання у рамках Всеукраїнського фестивалю «Здорова молодь – здорова нація»; у Відкритому Чемпіонаті Рівненської області з хортингу; у Чемпіонаті Рівненської області організації ФСТ «Спартак» з дзюдо «Юний спартаківець» серед юнаків та дівчат;

Протягом березня - травня проходила районної спартакіади 2018 року серед державних службовців райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, депутатів районної ради.

В квітні – червні команда працівників райдержадміністрації приймала участь в обласній Спартакіаді 2018 року серед депутатів обласної, районних рад, міських рад міст обласного значення, сільських та селищних рад, об’єднаних територіальних громад.

Протягом року відбулися наступні змагання: традиційні 33 змагання з волейболу під назвою «Турнір поколінь»; традиційний відкритий клубний чемпіонат Рівненського району зі швидких шахів 2018 року, присвячений 44-річчю створення шахового клубу Зоря та пам’яті його засновника - Жука Миколи Івановича; змагання ДЮФЛ з футзалу серед юнаків 2002-2003 років народження; змагання з волейболу серед чоловічих команд та гирьового спорту за програмою обласних сільських спортивних ігор Рівненщини 2018, присвячених Дню пам’яті «Небесної сотні», серед збірних команд райорганізацій ВФСТ «Колос»; перший відкритий районний фестиваль з плавання вільним стилем на дистанції 50 метрів; районні змагання з футзалу 2018 року серед державних службовців структурних підрозділів, управлінь та відділів райдержадміністрації; районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура»; змагання серед працівників сільських, селищних рад області в залік сільських спортивних ігор Рівненщини 2018 року; районного етапу Всеукраїнської спартакіади серед допризовної молоді 2018 року.

Протягом травня - жовтня поточного року відбувалися матчі чемпіонату та першості Рівненського району з футболу сезону 2018 року, серед команд вищої, першої, другої та юнацької ліги.

З травня по серпень 2018 року відбувалися матчі у боротьбі за кубок Рівненського району з футболу 2018 року, володарем якого став футбольний клуб «Славія» (с. В. Омеляна).

В с. Шпанів і с. Великий Олексин проведено районний етап Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Олімпійське літо», для дітей в літній канікулярний період в оздоровчих пришкільних таборах відпочинку.

Відділом молоді та спорту організовано і проведено урочисті заходи з нагоди Дня молоді. Відзначено кращих представників молоді району нагороджено Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради та цінним подарунком за вагомий особистий внесок в реалізацію молодіжної політики, активну життєву позицію та з нагоди Дня молоді, а в с. Біла Криниця - спортивні заходи з нагоди відзначення Дня молоді.

До Дня Незалежності України в с. Грушвиця проведено районний турнір з міні-футболу серед команд ветеранів, а в с. Біла Криниця –  спортивно-масові заходи з волейболу та міні-футболу.

У вересня 2018 року в смт. Млинів відбулися обласні спортивні змагання серед команд сільських, селищних рад «Краще спортивне село», Рівненський район представляла команда з с. Зоря, а футбольний колектив "Оріон" із Грабова переміг у змаганнях з міні-футболу.

З нагоди відзначення професійного свята – Дня фізичної культури і спорту. в с. Велика Омеляна відбулися районні урочисті та спортивно-масові заходи (за участю голови Рівненської РДА Володимира Пилипчука, народного депутата України Юрія Вознюка та заступника голови Рівненської облдержадміністрації Олександра Корнійчука).

У Малошпаківській ЗОШ І-ІІІ ст. був організований і проведений захід під назвою «Всесвітній день ходьби у Рівненському районі» і за підсумками громада села Малий Шпаків Рівненського району стала переможцем і призером серед всіх територіальних одиниць області.

Протягом жовтня - грудня 2018 року проходили матчі відкритого чемпіонату Рівненського району з волейболу 2018-2019 років:

За підсумками спортивного року відбулося офіційне нагородження футболістів команди «Оріон» Грабів за перемогу в чемпіонаті Рівненського району серед команд першої ліги сезону 2018 року та нагородження срібного призера Рівненського району з футболу ФК «ЛМЗ-Квасилів».

З початку 2018 року відділом молоді та спорту райдержадміністрації за рахунок путівок наданих управлінням у справах молоді та спорту облдержадміністрації і комунальним закладом „Рівненський обласний центр організації оздоровлення та формування здорового способу життя дітей та молоді” Рівненської обласної ради направлено та оздоровлено сто тридцять дві дитини пільгової категорії району, а саме:

ДП УДЦ «Молода гвардія» м. Одеса – 24 дитини;

ДПУ МДЦ „Артек” Київської області – 18 дітей;

ДЗОВ СТ „Агатівка” с. Симонів Гощанського р-ну – 26 дітей;

„ОДСОК” „Країна мрій” с. Межиріч, Острозького р-ну – 14 дітей;

КП „ДСОК” „Електронік-Рівне” с. Кустин Рівненський р-ну – 5 дітей;

КП „ДЗСТ” „Сигнал” с. Олександрія Рівненського р-ну – 25 дітей;

КП Дитячий санаторій „Хрінники” с. Хрінники Демидівського р-ну – 16 дітей;

Відділом молоді та спорту райдержадміністрації забезпечено підбір та направлення дітей до ТОВ „Санаторій „Барвінок” офтальмологічний санаторій” Хутір Манюки, 2 с. Мшанець Зборівського району Тернопільської області – 4 дітей з інвалідністю, що не можуть самостійно пересуватися у супроводі одного з батьків .

Всього протягом 2018 року проведено 103 районних спортивно-масових заходи, представники району в складі спортивних команд з різних видів спорту прийняли участь у 273 обласних та всеукраїнських змаганнях (чемпіонатах, першостях, турнірах).

 

Понад плану відділом молоді та спорту райдержадміністрації проведено наступну роботу, а саме:

 

Відбулося засідання виконкому Рівненської районної федерації футболу з питань затвердження результатів чемпіонату, першості серед команд першої та другої ліги, чемпіонату серед юнацьких команд сезону 2017 року, календарного плану змагань з футболу на 2018 рік, проведення відкритого зимового чемпіонату районного чемпіонату з футболу на призи міськрайонної газети „Слово і час”.

Протягом року працівники відділу взяли участь: у семінар-навчанні, який відбувся в малій залі засідань райдержадміністрації під керівництвом керівника апарату; у черговому засіданні громадської ради; у засіданні обласної координаційної ради з питань організації і проведення відпочинку та оздоровлення дітей, яка відбулась у малій залі райдержадміністрації у форматі відео конференції; у черговому засіданні комісії з питань захисту прав дітей, яке відбулося в малій залі райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації С. Подоліна; у засіданні колегії управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації; у нараді щодо соціальної та профілактичної роботи з особами, засудженими до покарань, що не пов’язані з позбавленням волі та умовно-достроково звільненими особами. у звітній конференції комунального закладу "Центр спорту Рівненського району" за 2018 р., яка відбулась в малій залі райдержадміністрації за участю голови райдержадміністрації В. Пилипчука та заступник голови райдержадміністрації С. Подоліна; у засідання колегії управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, яка відбулась у примiщеннi комунального закладу Рiвненський регiональний центр з фiзичної культyри i спорту iнвалiдiв «Iнваспорт» Рівненської обласної ради.

Вихованці районної дитячо-юнацької спортивної школи приймали участь: у змаганнях чемпіонату України серед дівчат до 17 років з волейболу пляжного (м. Чортків Тернопільської області); у чемпіонаті України з боротьби самбо (спортивне та бойове) серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку (м. Харків); у чемпіонаті України з волейболу пляжного 2018 року (м. Харків); в змаганнях чемпіонату України серед дівчат до 17 років з волейболу пляжного (фінальна частина, м. Кривий Ріг); у Кубок України серед кадетів (м. Бахмут Донецької області) у чемпіонаті України з боротьби бойового самбо серед кадетів ( м. Львів); у Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби «Тернове поле» (м. Тернопіль); у змаганнях за титул чемпіона Європи з хортингу (м. Трускавець);

Вихованці відділення боротьби самбо з смт. Квасилів прийняли участь у відкритому турнірі з боротьби самбо, пам’яті Михайла Левицького. Найбільш вдалим виявився виступ Владислава Пащука, який здобув 3 перемоги і зайняв ІІ місце; у Всеукраїнському турнірі з боротьби самбо серед юнаків 2002-2004, 2005-2007, 2008-2009 рр.н. та дівчат 2007-2008 рр.н. Чемпіоном змагань став – Самедов Тимур.

Спортсмени району взяли участь у відкритому всеукраїнському турнірі з дзюдо «Кубок Континіуму» серед юнаків та дівчат та в обласному турнірі з дзюдо серед юнаків та дівчат на призи Підгайцівської сільської ради.

Взято участь у засіданні колегії управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації, щодо підсумків роботи галузі у 2017 році та план роботи на 2018 рік:

За результатами організації та проведення фізкультурно-масової та спортивної роботи в області за 2017 рік відділ молоді та спорту Рівненської райдержадміністрації зайняв ІІ місце, відзначено кубком та грамотою відповідного ступеня.

За підсумками роботи фізкультурно-спортивних організацій зі спортивної майстерності з олімпійських видів спорту Рівненський район посів ІІІ місце, відзначено кубком та грамотою відповідного ступеня.

Вихованці відділення боротьби самбо КЗ «Центр спорту Рівненського району» взяли участь в змаганнях Кубку України серед чоловіків і жінок зі спортивного й бойового самбо в м. Луцьк.

Збірна команда Рівненського району взяла участь у  змагання з волейболу (жінки) та шахів серед збірних команд райорганізацій ВФСТ «Колос» за програмою обласних сільських спортивних ігор Рівненщини 2018 року. За результатами змагань з волейболу посіла ІІ місце, з шахів - ІV загальнокомандне місце.

В м. Дніпро спортсмени району приймали участь у відкритому чемпіонаті України з дзюдо серед ветеранів.

В березні проведено нараду за участю відділу молоді та спорту райдержадміністрації, громадської організації «Рівненська районна федерація футболу» та представників команд учасників чемпіонату Рівненського району серед команд вищої ліги сезону 2018 року серед дорослих та юнацьких колективів. Проведено жеребкування розіграшу кубку Рівненського району 2018 року.

Підготовлено проект розпорядження голови райдержадміністрації «Про районну програму оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, санаторіїв на період до 2022 року »

В квітні 2018 вихованці Квасилівського відділення боротьби самбо взяли участь у змагання відкритого Кубку м. Львова з боротьби самбо.

Спортсмени району: Дмитро Соловей, Анатолій Коваленко та Юрій Матвєєв у квітні поточного року прийняли участь в Чемпіонаті Світу з хортингу, що відбувся в м. Даугавпілс Латвія.

Вихованці КЗ "Центр спорту Рівненського району прийняли участь у Всеукраїнських змагання з дзюдо на призи Заслуженого майстра спорту України, призера Олімпійських ігор у Сіднеї, Руслана Машуренка, що відбулися в м. Луцьку.

Команда "Оріон" з с. Грабів прийняла участь у змагання розіграшу Кубка Рівненської облорганізації ВФСТ "Колос" серед сільських спортсменів, який проходив в м. Корець За результатами участі команда району зайняла ІІІ місце.

Підготовлено розпорядження голови райдержадміністрації від 06 квітня 2018 року №151 «Про Районну програму оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на період до 2022 року»

Вихованців відділення боротьби самбо смт. Квасилів зв’яли участь в міжобласному турнірі з боротьби самбо на честь прикарпатських майстрів спорту серед юнаків 2003-2005 рр.н., 2006-2007 рр.н., 2008-2009 рр.н. (м. Івано-Франківськ).

В травні 2018 року на чемпіонаті Європи з самбо, що проходив у грецьких Афінах, Богдан Бабенко - квасилівський спортсмен виборов золоту медаль у категорії до 57 кілограмів у бойовому розділі.

Переможницею змагань (ІІ місце) Чемпіонату Рівненської області з стала вихованка КЗ «Центр спорту» Рівненського району - Червань Алла

Липень 2018 року в м. Скадовськ Херсонської області команда району (с. Зоря, тренер І.Мазурець) прийняла участь і стала срібним призером Всеукраїнських фінальних змаганнях з футболу на першість ГО ВФСТ „Колос” АПК України серед команд юнаків 2005/2006 років народження.

У вересні 2018 року в с. Ворохта Івано-Франківської області спортивна делегація району Зорянської сільської ради представляла Рівненську область на Всеукраїнських змаганнях, серед сільських/селищних рад на Краще спортивне село України.

Вихованці КЗ «Центр спорту Рівненського району» з Клеванської ОТГ, в м. Луцьк прийняли участь в чемпіонаті Волинської області з бойового мистецтва хортинг.

Спортсмени - вихованці КЗ «Центр спорту Рівненського району» відділення боротьби самбо з смт Квасилів здобули призові місця на змаганнях в м. Львові - турнір з боротьби самбо на призи дворазового чемпіона світу Михайла Юнака.

У період з 16 до 18 жовтня 2018 року працівники відділу пройшли курси підвищення кваліфікації за програмою тематичного короткострокового семінару «Реалізація державної політики у сфері молоді та спорту в області».

Підготовлено розпорядження голови райдержадміністрації від 29 жовтня 2018 року № 446 «Про проведення у 2018 році оцінювання фізичної підготовленості населення Рівненського району»

В листопаді 2018 року (мала зала райдержадміністрації) працівники відділу взяли участь у короткостроковому тематичному семінарі з питань запобігання та протидії корупції на тему: «Електронне декларування як складова попередження корупційних проявів у діяльності державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування».

Взято участь в засіданні Ради регіонального розвитку району (районний будинок культури с. Зоря).

  

 

Начальник відділу                                                             В.БИЦЬ

 

 

 

оприлюднено 17.01.2018

 

ЗВІТ

про виконання плану роботи за 2017 рік

відділом молоді та спорту Рівненської районної державної адміністрації

 

11 січня, 12 квітня, 05 липня, 11 жовтня 2017 року проведено спільні наради відділу молоді та спорту райдержадміністрації з громадськими фізкультурно-спортивними організаціями та закладами, районними федераціями з видів спорту, керівниками дитячо-юнацьких спортивних шкіл району, керівниками спортивних клубів та інструкторами зі спорту селищних та сільських рад району, представниками громадських молодіжних організацій щодо визначення і реалізації основних напрямів діяльності, реалізації державної молодіжної політики в районі, вирішення найважливіших питань діяльності галузі.

20 січня 2017 року в малій залі райдержадміністрації проведено нараду за участю представників команд - учасниць відкритого зимового чемпіонату Рівненського району з футболу 2017 року на призи місьрайонної газети „Слово і час”.

31 січня в м. Рівне (вул. П.Могили 22б/216, відділ молоді та спорту райдержадміністрації) проведено нараду за участю представників команд учасників відкритого чемпіонату Рівненського району з волейболу серед чоловічих команд.

04 березня 2017 року в малій залі Рівненської райдержадміністрації, відбулася конференція громадської спортивної організації „Рівненська районна організація футболу”, щодо внесення змін та доповнень до статутних документів організації та проведення змагань з футболу у 2017 році.

24 травня 2017 року проведено спільну нараду відділу молоді та спорту з іншими структурними підрозділами райдержадміністрації щодо відпочинку та оздоровлення дітей пільгової категорії району у 2017 році.

16 червня в м. Рівне (вул. П.Могили 22б/216, відділ молоді та спорту райдержадміністрації) проведено спільну нараду відділу та виконкому Рівненської районної федерації футболу.

08 листопада 2017 року проведено спільну нараду відділу молоді та спорту райдержадміністрації та громадської організації «Рівненської районної федерації футболу» щодо затвердження результатів проведення регуляторного чемпіонату, першості, чемпіонату серед юнацьких команд, розіграшу кубку Рівненського району з футболу сезону 2017 року.

З метою всебічного висвітлення стану справ у сфері фізичної культури і спорту за основними напрямками діяльності підготовлено щорічний статистичний звіт за формою № 2-ФК „Звіт з фізичної культури і спорту за 2016 рік” та затверджені до нього додатки.

Здійснено перевірки стану виконання делегованих повноважень органами виконавчої влади: Ожівської селищної ради, Білокриницької, Жобринської Шпанівської, Обарівської сільських рад відповідно до статті 32 Закону України „про місцеве самоврядування в Україні”.

Інформації на виконання розпоряджень, доручень голови райдержадміністрації та документів органів вищого рівня підготовлено відповідно визначених термінів.

22 січня 2017 року в с. Шубків проведено 32-й традиційний турнір Поколінь з волейболу, в якому взяли участь п’ять команд сформованих з числа жителів Шубківської сільської ради.

22 січня 2017 року в с. Зоря відбувся клубний чемпіонат Рівненської області зі швидких шахів присвячений 43-річчя створення шахового клубу Зоря та пам’яті його засновника - Жука Миколи Івановича, де прийняли участь 20 команд. Надано організаційну та методичну допомогу організаторам змагань, спортивну атрибутику для нагородження переможців та призерів.

28 - 29 січня, 04, 05, 11, 12, 18, 19, 25, 26 лютого 2017 року на футбольному полі „Хімік”, що у м. Рівне проведено матчі першого - п’ятого турів відкритого зимового чемпіонату Рівненського району з футболу 2017 року на призи міськрайонної газети „Слово і час”, де прийняли участь двадцять команд з Рівненського, Гощанського, Здолбунівського районів та м. Рівне.

Протягом січня місяця три футбольні команди сформовані з числа вихованців районних дитячо – юнацьких спортивних шкіл брали участь у змаганнях обласної дитячо – юнацької ліги з футзалу.

05 лютого 2017 року в м. Рівне, спортивний комплекс районної дитячо – юнацької спортивної школи Рівненської районної ради Рівненської області відбулися фінальні змагання з футзалу серед команд дитячо - юнацької футбольної ліги 2005 року народження.

05 лютого 2017 року в с. Зоря, спортивний комплекс районної дитячо – юнацької спортивної школи Рівненської районної ради Рівненської області проведено обласні зональні змагання з футзалу серед команд дитячо - юнацької футбольної ліги 2003 – 2004 років народження.

12 лютого 2017 року в загальноосвітніх навчальних закладах смт Квасилів та с. Дядьковичі відбулися матчі першого туру відкритого чемпіонату Рівненського району з волейболу 2017 року.

12 лютого 2017 року в м. Березне збірні команди району взяли участь у змаганнях з волейболу та гирьового спорту спартакіади в залік сільських спортивних ігор Рівненщини 2017 року.

19 лютого 2017 року в с. Івачків (Здолбунівського району) відбулися матчі першого туру відкритого чемпіонату Р

19 лютого 2017 року в спортивній залі Шубківського загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів проведено традиційний турнір з волейболу „Пам’яті вчителів”.

23 лютого 2017 року десять дітей пільгових категорій (8 дітей – діти позбавлені батьківського піклування, 2 дітей – діти з багатодітної сім’ї) Рівненського району направлено на відпочинок до ДП УДЦ Молода гвардія” м. Одеса І зміна.

25-26 лютого 2017 року в м. Рівне команда району взяла участь у чемпіонаті Рівненської області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2000 – 2002 років народження.

26 лютого 2017 року в с. Біла Криниця (спортивний зал місцевого загальноосвітнього закладу) проведено змагання першості з волейболу серед жіночих команд на призи фізкультурно-спортивного клубу Білокриницький”.

26 лютого 2017 року смт Квасилів та с. Здовбиця (Здолбунівського району) відбулися матчі другого туру відкритого чемпіонату Рівненського району з волейболу.

У відкритій зимовій першості м. Рівне з футболу присвяченій пам’яті В.Шморгуна протягом січня - лютого приймали участь шість команд Рівненського району.

04, 05, 11, 12, 18, 19, березня 2017 року на запасному футбольному полі стадіону „Хімік”, що у м. Рівне проведено матчі шостого – девятого турів відкритого зимового чемпіонату Рівненського району з футболу 2017 року на призи газети Слово і час” серед 20 команд.

25 – 26 березня 2017 року. в м. Рівне (запасне футбольне поле стадіону Хімік”) відбулися півфінальні та фінальні матчі відкритого зимового чемпіонату Рівненського району з футболу 2017 року на призи газети Слово і час”. Переможцем змагань стала команда – ФК ЛМЗ з смт. Квасилів.

04 березня 2017 року в м. Сарни команди району взяли участь у змаганнях розіграшу Кубку області серед жіночих команд з волейболу та шахів в залік сільських спортивних ігор Рівненщини 2017 року.

05 та 12 березня 2017 року відбулися матчі другого – третього турів відкритого чемпіонату Рівненського району з волейболу 2017 року

12 березня 2017 року в с. Зоря (спортивний зал районної дитячо – юнацької спортивної школи Рівненської районної ради) відбулися фінальні змагання спартакіади серед працівників Клеванського ДЛГ з волейболу присвячені пам’яті бувшого директора підприємства Мелещука М.М.

17 – 18 березня 2017 року м. Рівне команда району взяла участь у чемпіонаті Рівненської області з вільної боротьби серед юніорів та юніорок 1997 – 1999 років народження.

18, 19, 25, 26 березня 2017 року м. Рівне команда Рівненського району приймала участь у відкритій зимовій першості федерації футболу м. Рівне та Рівненського району з футболу 2017 „Кубок федерацій” присвячений пам’яті Л.Молчановського.

19 березня 2017 року в смт. Квасилів відбулася першість Рівненської райорганізації ВФСТ „Колос” з баскетболу серед чоловічих команд.

23 березня 2017 року на оздоровлення до ДПУ МДЦ „Артек” Київської області на ІІ тематичну зміну відправлення дітей пільгових категорій району в кількості трьох осіб.

25 – 26 березня 2017 року в смт Квасилів проведено відкритий чемпіонат Рівненської області з боротьби самбо серед юнаків та дівчат, де приймали участь вихованці дитячо - юнацьких спортивних шкіл району.

26 березня 2017 року смт Квасилів відбувся відкритий турнір з волейболу пам’яті О.Ковальчука.

26 березня 2017 року с. Зоря (спортивний зал районної дитячо – юнацької спортивної школи Рівненської районної ради) відбулися всеукраїнські зональні змагання з футзалу серед сільських школярів (юнаки 2004 – 2005 років народження).

26 березня 2017 року команди району взяла участь в обласному фестивалі серед підліткових клубів за місцем проживання в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів для молоді „Здорова молодь – здорова нація”.

01 – 02 квітня 2017 року в м. Рівне команда району прийняла участь у першому турі відкритого командного чемпіонату Рівненської області 2017 року з настільного тенісу серед команд першої ліги.

01 – 02 квітня 2017 року в с. Зоря (спортивний зал районної дитячо – юнацької спортивної школи Рівненської районної ради) відбулися всеукраїнські зональні змагання з футзалу серед сільських школярів: юнаки 2006 – 2007 років народження; юнаки 2002 – 2003 років народження.

02 квітня 2017 року в м. Здолбунів футбольна команда „Коливань” з смт. Клевань взяла участь в зональних змаганнях з футболу кубку обласної організації фізкультурно – спортивного товариства „Колос” „Відкриття футбольного сезону 2017 року” пам’яті голови ДСТ „Колос” Т.Г.Демянюка.

06 квітня 2017 року на території населених пунктів району проходили заходи в рамках обласного фестивалю здорового способу життя присвячений Міжнародному дню спорту.

07 квітня 2017 року на території населених пунктів району проводилися заходи фестивалю ранкової зарядки „Рух заради здоров’я” з нагоди Всесвітнього дня здоров’я у Рівненській області.

07 квітня 2017 року в м. Рівне команда Квасилівського навчально-виховного комплексу «школа-ліцей» приймала участь у третьому етапі Всеукраїнського спортивно – масового заходу „Олімпійське лелеченя”.

08 – 09 квітня 2017 року в м. Луцьк спортсмени району в складі збірної команди Рівненської області приймали участь у всеукраїнському турнірі з дзюдо на призи заслуженого майстра спорту України, призера Олімпійських ігор в Сіднеї Р.О.Машуренко.

09 квітня 2017 року м. Рівне направлено трьох дітей пільгової категорії (діти - сироти) району на оздоровлення до ДП УДЦ «Молода гвардія» м. Одеса на ІІІ тематичну зміну.

9 квітня (неділя) 2017 року відбулися. матчі 1/16 фіналу розіграшу Кубку Рівненського району з футболу 2017 року між командами:

«Стандарт» (Тайкури) – «Славія» (Велика Омеляна)

ФК «Верхівськ» – «Сатурн» (Дядьковичі)

«Переможець» (Грушвиця) – «Горинь» (Кустин)

«Олімпік» (Олександрія) – ФК «ЛМЗ-Квасилів»

Будмаркет «Маяк» (Колоденка) – «Продторгобладнання» (Забороль)

«Злагода» (Малий Шпаків) – «Арсенал» (Обарів)

ФК «Дядьковичі» – ФК «Городище»

«Легіон» (Тайкури) – «Альянс» (Біла Криниця)

ФК «Новожуків» – «Інтеркарс» (Бармаки)

ФК «Понебель» – «Рівес» (Великий Олексин)

ФК «Любомирка» (Нова Любомирка) – ФК «Тинне» (Вересневе)

«Надія» (Бармаки) – «Оріон» (Грабів)

ФК «Шпанів» – «Гол - Дар» (Голишів)

ФК «Басів Кут» (Вересневе) – «Вікторія» (Кустин)

12 квітня 2017 року команди юнаків та дівчат району приймали участь у фінальних змаганнях з волейболу спартакіади школярів Рівненщини.

19 квітня 2017 року команда району прийняла участь в обласних фінальних змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2006 року народження, де за підсумками турніру стала переможцем та представлятиме Рівненську область у Всеукраїнському етапі.

30 квітня 2017 року с. Копитків (Здолбунівського району), с. Новожуків (Іскра ЗОШ) та смт Квасилів (НВК) відбулися матчі четвертого туру відкритого чемпіонату Рівненського району з волейболу 2017 року.

03 травня 2017 року направлено на оздоровлення до ДП «УДЦ «Молода гвардія» м. Одеса на ІV тематичну зміну одну дитина пільгової категорії (талановита та обдарована дитина переможець Гран-прі Всеукраїнського дитячого фестивалю «Україна - сад» 2016) у складі групи дітей - учасників Всеукраїнського форуму юних екологів.

06 травня 2017 року в м. Рівне команда Рівненського району прийняла  участь в обласних фінальних змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2004 року народження.

06 травня 2017 року в м. Рівне команда депутатів Рівненського району приймала участь у змаганнях з настільного тенісу, шахів, шашок обласної спартакіади 2017 року серед депутатів обласної, районних, міських рад міст обласного значення, сільських та селищних рад.

07 травня 2017 року в смт Квасилів (спортивний зал НВК «школа – ліцей») проведено фінальну частину відкритого чемпіонату Рівненського району з волейболу 2017 року.

07, 14, 28 травня 2017 року на території населених пунктів відбулися матчі другого, третього і четвертого турів чемпіонату, першості серед команд вищої, першої та другої ліги Рівненського району з футболу сезону 2017 року.

07 травня 2017 року в м. Рівне команда депутатів Рівненського району прийняла участь у змаганнях з футзалу обласної спартакіади 2017 року серед депутатів обласної, районних, міських рад міст обласного значення, сільських та селищних рад.

08 травня 2017 року направлено трьох дітей пільгової категорії (діти з багатодітної сім’ї) у складі групи з Рівненської області на оздоровлення до ДПУ МДЦ «Артек» Київської області на ІV тематичну зміну.

13, 20, 27 травня 2017 року дві команди району прийняли участь в змаганнях першого, другого і третього турів чемпіонату Рівненської області з футболу 2017 року серед команд ветеранів.

14 травня 2017 року м. Рівне (ДЮСШ №4 вул. Фабрична, 7) команда району прийняла участь в обласному фестивалі «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

31 травня 2017 року направлено одинадцять дітей пільгових категорій району на оздоровлення та відпочинок до ПДЗОВ „ОДСОК „Країна мрій” с. Межиріч Острозький району на І зміну.

01 червня 2017 року направлено на оздоровлення до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку санаторного типу “Агатівка” (с. Симонів Гощанський р-н. Рівненська обл.) шістнадцять дітей пільгових категорій району на зміну з 01 до 21 червня 2017 року

03 червня 2017 року направлено на оздоровлення до комунального підприємства “Дитячий санаторно-оздоровчий комплекс “Електронік-Рівне” (с. Кустин Рівненський р-н.) четверо дітей пільгових категорій району на зміну з 03 до 23 червня 2017 року.

03, 10, 17, 24 червня 2017 року команди району прийняли участь в змаганнях четвертого, п’ятого, шостого і сьомого туру чемпіонату Рівненської області з футболу 2017 року серед команд ветеранів.

03,04, 10, 11, 18, 25 червня 2017 року на території населених пунктів відбулися матчі п’ятого - дев’ятого турів чемпіонату, першості серед команд вищої, першої та другої ліги Рівненського району з футболу сезону 2017 року.

04 червня 2017 року в м. Рівне команда депутатів Рівненського району приймала участь у змаганнях з настільного тенісу, шахів, шашок обласної спартакіади 2017 року серед депутатів обласної, районних, міських рад міст обласного значення, сільських та селищних рад.

09 червня 2017 року направлено на оздоровлення до дитячого санаторію “Хрінники” (с.Хрінники Демидівський р-н, Рівненська обл.) четверо дітей пільгових категорій району на зміну з 09 до 29 червня 2017 року.

11 червня 2017 року направлено на оздоровлення до комунального підприємства “Дитячий санаторно-оздоровчий комплекс “Електронік-Рівне” (с. Кустин Рівненський р-н.) двоє дітей пільгових категорій району на зміну з 11 червня до 01 липня 2017 року.

21 червня 2017 року направлено одну дитину пільгової категорії (дитина позбавлена батьківського піклування) у складі групи з Рівненської області на оздоровлення ДП УДЦ „Молода гвардія” м. Одеса на VІ тематичну зміну.

23 травня 2017 року направлено двох дітей пільгової категорії (дитина-інвалід і дитина учасника бойових дій АТО) у складі групи з Рівненської області на оздоровлення до ДПУ МДЦ «Артек» Київської області на VІ тематичну зміну.

23 червня 2017 року направлено на оздоровлення до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку санаторного типу “Агатівка” (с. Симонів Гощанський р-н. Рівненська обл.) шістнадцять дітей пільгових категорій району на зміну з 23 червня до 13 липня 2017 року.

23 червня 2017 року направлено на оздоровлення та відпочинок, до дитячого закладу “Острозький дитячий санаторно-оздоровчий комплекс “Країна мрій” сімнадцять дітей пільгових категорій району на змінуз 23 червня до 13 липня 2017 року.

23 червня 2017 у великій залі районної ради проведено урочисті заходи з нагоди Дня молоді. Відзначено кращих представників молоді району нагороджено Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради та цінним подарунком за вагомий особистий внесок в реалізацію молодіжної політики, активну життєву позицію та з нагоди Дня молоді.

30 червня 2017 року направлено на оздоровлення та відпочинок, до комунального підприємства дитячого закладу санаторного типу “Сигнал” (с. Олександрія Рівненський р-н.) вісім дітей пільгових категорій району на зміну з 30 червня до 20 липня 2017 року.

02, 09 липня 2017 року на території населених пунктів відбулися матчі восьмого – дев’ятого турів чемпіонату, першості серед команд вищої, першої та другої ліги Рівненського району з футболу сезону 2017 року.

04 липня 2017 року направлено на оздоровлення до дитячого санаторію “Хрінники” (с. Хрінники Демидівський р-н, Рівненська обл.) п’ять дітей пільгових категорій району на зміну з 04 до 24 липня 2017 року.

04 липня 2017 року в м. Рівне збірна команда державних службовців Рівненської районної державної адміністрації прийняла участь у змаганнях з військово-спортивного багатоборства обласної спартакіади державних службовців та працівників виконавчих комітетів місцевих рад (обласної, міст обласного значення) 2017 року.

07 липня 2017 року в с. Велика Омеляна Рівненського району (боулінг – клуб “Хутір”) збірна команда державних службовців Рівненської районної державної адміністрації прийняла участь у змаганнях з боулінгу обласної спартакіади державних службовців та працівників виконавчих комітетів місцевих рад (обласної, міст обласного значення) 2017 року.

15 липня 2017 року направлено на оздоровлення до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку санаторного типу “Агатівка” (с. Симонів Гощанський р-н. Рівненська обл.) вісім дітей пільгових категорій району на зміну з 15 липня до 04 серпня 2017 року.

16 липня 2017 року на території населених пунктів відбулися матчі десятого туру чемпіонату, першості серед команд вищої, першої та другої ліги Рівненського району з футболу сезону 2017 року між командами:

серед команд вищої ліги:

в с. Біла Криниця Альянс- ФКЛМЗ Квасилів

в с. Обарів “Арсенал” - “Горинь

в с. Городище ФК Городище-Калина

в с. Дядьковичі Сатурн - Продторгобладнання

в с. Велика Омеляна Славія-Інтеркарс

серед команд першої ліги:

в с. Колоденка Будмаркет Маяк- ФКТинне

в с. Новожуків “ДІАна” - “ГолДар

в с. Олександрія “Олімпік” - “Оріон”

в с. Кустин “Вікторія” - “Зеніт

в с. Тайкури “Стандарт” - “Рівес

серед команд другої ліги:

в с.  Карпилівка Сокіл» -Злагода»

в с. Тайкури ФК«Фаворит- «Спарта

в с. Грушвиця «Переможець” - ФК «Верхівськ”

в с. Новожуківа ФК“Новожуків” - ФКДядьковичі

в с. Тайкури Легіон- ФКБасів Кут

в с. Городок ФК Понебель- ФКШпанів

в с. Нова Любомирка ФК “Любомирка” - ХФКНадія

серед команд юнацької ліги:

“Верес” – ФК “ЛМЗ-юніор”

“Сатурн- 2” - ФК “Забороль-юніор”

“Славія-2” - “Інтеркарс-юніор”

ФК “Городище-юніор” - ФК “Городок-юніор”

“Арсенал-юніор” - “Горинь-2”

16 липня 2017 року направлено на оздоровлення та відпочинок, до дитячого закладу “Острозький дитячий санаторно-оздоровчий комплекс “Країна мрій” четверо дітей пільгових категорій району на зміну
з 16 липня до 05 серпня 2017 року.

18 липня 2017 року направлено на оздоровлення до комунального підприємства “Дитячий санаторно-оздоровчий комплекс “Електронік-Рівне”
(с. Кустин Рівненський р-н.) одну дитину пільгової категорії  району на зміну з 18 липня до 07 серпня 2017 року.

19 липня 2017 року направлено на оздоровлення до дитячого санаторію “Хрінники” (с. Хрінники Демидівський р-н, Рівненська обл.) троє дітей пільгових категорій району на зміну з 19 липня до 08 серпня 2017 року.

23 липня 2017 року на території населених пунктів відбулися матчі тринадцятого туру чемпіонату, першості серед команд другої ліги Рівненського району з футболу сезону 2017 року між командами:

серед команд другої ліги:

в с. Бармаки ХФК Надія” - “Переможець”

в с. Колоденка Спарта- ФК“Новожуків”

в с. Дядьковичі ФК Дядьковичі-Сокіл»

в с. Вересневе ФК “Басів Кут” - ФКЛюбомирка

в с. Верхівськ ФК “Верхівськ” - ФКПонебель

в с. Дядьковичі Злагода-Легіон

в с. Шпанів ФК Шпанів- ФК “Фаворит”

23 липня 2017 року направлено на оздоровлення та відпочинок, до комунального підприємства дитячого закладу санаторного типу “Сигнал”
(с. Олександрія Рівненський р-н.) п’ять дітей пільгових категорій району на зміну
з 23 липня до 12 серпня 2017 року.

30 липня 2017 року на території населених пунктів відбулися матчі чотирнадцятого туру чемпіонату, першості серед команд другої ліги Рівненського району з футболу сезону 2017 року між командами:

серед команд другої ліги:

в с. Колоденка Спарта-Сокіл

в с. Дядьковичі Злагода” - ФКЛюбомирка

в с. Вересневе ФК “Басів Кут” - “Переможець”

в с. Шпанів ФК Шпанів” - “Верхівськ”

в с. Бармаки ХФК Надія” - ФКПонебель

в с. Дядьковичі ФК Дядьковичі-Легіон

в с. Тайкури ФКФаворит- ФК“Новожуків”

13 серпня 2017 року на території населених пунктів відбулися матчі п’ятнадцятого туру чемпіонату, першості серед команд другої ліги Рівненського району з футболу сезону 2017 року між командами:

серед команд другої ліги:

в с. Новожуків ФК“Новожуків” - ФКШпанів

в с. Карпилівка Сокіл - «Фаворит

в с. Тайкури “Легіон” - Спарта

в с. Нова Любомирка ФК “Любомирка” -Дядьковичі

в с. Грушвиця “Переможець” -Злагода

с. Городок ФК Понебель- ФКБасів Кут

с. Верхівськ ФК Верхівськ - ХФК Надія

20 серпня 2017 року на території населених пунктів відбулися матчі шістнадцятого туру чемпіонату, першості серед команд другої ліги Рівненського району з футболу сезону 2017 року між командами:

серед команд другої ліги:

в с. Шпанів ФК Шпанів- ХФКНадія

в с. Новожуків ФК“Новожуків” -Сокіл

в с. Колоденка Спарта- ФК “Любомирка”

в с. Дядьковичі ФК Дядьковичі” - “Переможець”

в с. Дядьковичі Злагода-Понебель

в с. Вересневе ФК Басів Кут-Верхівськ

в с. Тайкури ФКФаворит- “Легіон”

20 серпня 2017 року відбулися розіграші півфіналу кубку Рівненського району з футболу сезону 2017 року. Перші матчі

Славія- “ДІАна”

ХФК Надія-Продторгобладнання

24 серпня 2017 року до Дня Незалежності України в с. Городок проведено районний турнір з міні-футболу серед команд ветеранів.

24 серпня 2017 року в смт. Клевань відбувся районний шаховий фестиваль присвячений Дню Незалежності України.

26, 27 серпня 2017 року на території населених пунктів відбулися матчі сімнадцятого туру чемпіонату, першості серед команд другої ліги Рівненського району з футболу сезону 2017 року між командами:

серед команд другої ліги:

в с. Карпилівка “Сокіл- ФКШпанів

в с. Бармаки ХФК Надія- ФКБасів Кут

в с. Городок ФК Понебель- ФКДядьковичі

в с. Тайкури “Легіон” - ФК“Новожуків”

в с. Грушвиця “Переможець” - “Спарта

в с. Нова Любомирка ФК “Любомирка” - ФКФаворит

в с. Верхівськ ФК “Верхівськ” -Злагода

27 серпня 2017 року на території населених пунктів відбулися матчі одинадцятого туру чемпіонату, першості серед команд вищої та першої ліги Рівненського району з футболу сезону 2017 року між командами:

серед команд вищої ліги:

в с. Дядьковичі Сатурн-Інтеркарс

в с. Забороль Продторгобладнання-Альянс

в с. Кустин “Горинь- ФКГородище

в смт Квасилів ФК ЛМЗ Квасилів-Арсенал

в с. Городок Калина-Славія

серед команд першої ліги:

в с. Грабів між командами Оріон- “ДІАна”

в с. Вересневе ФК Тинне” - “Вікторія”

в с. Великий Олексин Рівес- БудмаркетМаяк

в с. Шубків Зеніт- “Олімпік”

в с. Голишів ГолДар- “Стандарт”

серед команд юнацької ліги:

“Інтеркарс-юніор” - “Сатурн-2”

“Горинь-2” - ФК “Городище-юніор”

ФК “Забороль-юніор” - “Верес”

ФК “Городок-юніор” - “Славія-2”

ФК “ЛМЗ-юніор” - “Арсенал-юніор”

30 серпня 2017 року відбулися розіграші півфіналу кубку Рівненського району з футболу сезону 2017 року. Матчі-відповіді.

“ДІАна” -Славія

Продторгобладнання- ХФКНадія

03 вересня 2017 року на території населених пунктів відбулися матчі дванадцятого туру чемпіонату, першості серед команд вищої та першої ліги Рівненського району з футболу сезону 2017 року між командами:

серед команд вищої ліги:

в с. Біла Криниця Альянс” - “Інтеркарс

в с. Городище ФК Городище” - ФКЛМЗ Квасилів

в с. Велика Омеляна Славія” - “Сатурн

в с. Обарів “Арсенал” - “Продторгобладнання

в с. Городок „Калина - “Горинь

серед команд першої ліги:

в с. Новожуків “ДІАна” - “Стандарт”

в с. Грабів Оріон” - “Зеніт”

в с. Колоденка Будмаркет Маяк” - “ГолДар

в с. Кустин “Вікторія” - “Рівес

в с. Олександрія “Олімпік” - ФКТинне

серед команд другої ліги: (17 тур)

в с. Тайкури ФКФаворит- “Переможець”

в с. Вересневе ФК “Басів Кут” - ФКШпанів

в с. Дядьковичі ФК «Дядьковичі» - ФКВерхівськ

в с. Дядьковичі Злагода- ХФКНадія

в с. Новожуківа ФК“Новожуків” - ФК “Любомирка”

в с. Колоденка Спарта- ФКПонебель

в с.  Карпилівка Сокіл-Легіон

серед команд юнацької ліги:

“Верес” – “Інтеркарс-юніор”

ФК“Городок-юніор” - “Горинь-2”

ФК “Городище-юніор” - ФК “ЛМЗ-юніор”

“Арсенал-юніор” - ФК “Забороль-юніор”

“Славія-2” - “Сатурн-2”

08 вересня 2017 року в малій залі Рівненської райдержадміністрації проведено районні урочисті заходи з нагоди відзначення професійного свята – Дня фізичної культури і спорту

8-10 вересня 2017 року представники команди Рівненської районної дитячо–юнацької спортивної школи Рівненської районної ради Рівненської області з смт Квасилів Рівненського району брали участь у відкритому Кубку Києва ім. Ю.Г.Затворницького з волейболу пляжного серед дівчат до 16 років.

10 вересня 2017 року с. Городок (футбольне поле) проведено загальнорайонні спортивно-масові заходи з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту. Змагання відбулися з:

- міні-футболу (футбольне поле)

- волейболу (майданчик розташований біля футбольного поля)

- армспорту (майданчик біля Будинку культури)

- гирьового спорту (майданчик біля Будинку культури)

- шахів та шашок (приміщення Будинку культури)

- настільного тенісу (приміщення Будинку культури)

- більярду (приміщення Будинку культури)

- перетягування каната (футбольне поле)

10 вересня 2017 року на стадіоні Водник” м. Рівне відбувся фінальний поєдинок Кубка Рівненського району з футболу 2017 року. В результаті перемігши ХФК Надія з Бармаків (3:1) володарем Кубка Рівненського району з футболу сезону 2017 року стала «Славія» (с. Велика Омеляна).

17 вересня 2017 року м. Здолбунів участь спортсменів району в обласних сільських спортивних іграх Рівненщини 2017 року Краще спортивне село.

17, 24 вересня 2017 року на території населених пунктів відбулися матчі тринадцятого - чотирнадцятого турів чемпіонату, першості серед команд вищої, першої та юнацької ліги Рівненського району з футболу сезону 2017 року.

17 вересня 2017 року на базі загальноосвітніх навчальних закладів району проведено заходи з відзначення Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня.

27 вересня 2017 року направлено двох дітей пільгової категорії (діти учасника бойових дій АТО) у складі групи з Рівненської області на оздоровлення до ДПУ МДЦ «Артек» Київської області на Х тематичну зміну.

27 вересня 2017 року с. Зоря проведено фінальні змагання з футболу серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів в залік Спартакіада школярів Рівненського району 2017-2018 навчального року.

01 жовтня 2017 року на території населених пунктів відбулися матчі п’ятнадцятого турів чемпіонату, першості серед команд вищої, першої та другої ліги Рівненського району з футболу сезону 2017 року між командами.

серед команд вищої ліги:

в смт Квасилів ФК ЛМЗ Квасилів” - „Славія

в с. Забороль Продторгобладнання” - „Горинь

в с. Бармаки Інтеркарс” - „Калина

в с. Дядьковичі Сатурн” - ФК Городище

в с. Біла Криниця Альянс” - „Арсенал

серед команд першої ліги:

в с. Вересневе ФК Тинне” - „ДІАна

в с. Великий Олексин Рівес” - „Зеніт

в с. Голишів ГолДар” - „Оріон

в с. Тайкури Стандарт” - „Олімпік

в с. Колоденка Будмаркет Маяк” - „Вікторія

серед команд другої ліги: (21 тур)

в с. Шпанів ФК Шпанів” - ФК Любомирка

в с. Грушвиця Переможець” - „Легіон

с. Городок ФК Понебель” - „Сокіл

с. Верхівськ ФК Верхівськ” - ФК Новожуків

в с. Бармаки ХФК Надія” – ФК „Фаворит

в с. Вересневе ФК Басів Кут” - „Спарта

в с. Дядьковичі Злагода” - ФК Дядьковичі

серед команд юнацької ліги:

ФК ЛМЗ-юніор” - „Славія-2

ФК Забороль-юніор” - „Горинь-2

Інтеркарс-юніор” - ФК Городок-юніор

Сатурн-2 - ФК Городище-юніор

Верес - Арсенал-юніор

07-08 жовтня 2017 року команда Рівненського району прийняла участь в третьому турі відкритого командного чемпіонату Рівненської області 2017 року з настільного тенісу серед команд вищої ліги.

08 жовтня 2017 року на території населених пунктів відбулися матчі шістнадцятого турів чемпіонату, першості серед команд вищої, першої та другої ліги Рівненського району з футболу сезону 2017 року між командами.

серед команд вищої ліги:

в с. Городище ФК Городище” - „Альянс

в с. Велика Омеляна „Славія” - „Арсенал

в смт Квасилів ФК ЛМЗ Квасилів” - „Продторгобладнання

в с. Городок „Калина” - Сатурн

в с. Кустин Горинь” - „Інтеркарс

серед команд першої ліги:

в с. Шубків Зеніт - ГолДар

в с. Грабів Оріон” - “Стандарт”

в с. Олександрія “Олімпік” - БудмаркетМаяк

в с. Новожуків “ДІАна” - “Вікторія”

в с. Вересневе ФК Тинне” - “Верес”

серед команд другої ліги: (22 тур)

в с. Новожуківа ФК“Новожуків” - ХФКНадія

в с. Колоденка Спарта” - “Злагода

в с. Дядьковичі ФК Дядьковичі” - ФКШпанів

в с. Тайкури “Легіон” - “Понебель

в с. Нова Любомирка ФК “Любомирка” - “Переможець”

в с. Тайкури ФКФаворит” - ФКБасів Кут

в с. Карпилівка “Сокіл” - “Верхівськ”

серед команд юнацької ліги:

“Горинь-2” - “Інтеркарс-юніор”

ФК “Городище-юніор” - “Верес”

ФК “ЛМЗ-юніор” - ФК “Забороль-юніор”

ФК “Городок-юніор” - “Сатурн-2”

“Славія-2” - “Арсенал-юніор”

15 жовтня 2017 року на території населених пунктів відбулися матчі сімнадцятого турів чемпіонату, першості серед команд вищої, першої та другої ліги Рівненського району з футболу сезону 2017 року між командами.

серед команд вищої ліги:

в с. Забороль Продторгобладнання” – „Славія

в с. Бармаки Інтеркарс” - ФК ЛМЗ Квасилів

в с. Дядьковичі Сатурн” - „Горинь

в с. Біла Криниця Альянс” - „Калина

в с. Обарів „Арсенал” - ФК Городище

серед команд першої ліги:

в с. Великий Олексин Рівес” – „ДІАна

в с. Голишів ГолДар” - ФК Тинне

в с. Тайкури Стандарт” - „Зеніт

в с. Колоденка Будмаркет Маяк” - „Оріон

в с. Кустин „Вікторія” - „Олімпік

серед команд другої ліги: (23 тур)

в с. Шпанів ФК Шпанів” - „Переможець

с. Городок ФК Понебель” - ФК Любомирка

с. Верхівськ ФК Верхівськ” - „Легіон

в с. Бармаки ХФК Надія” – „Сокіл

в с. Вересневе ФК Басів Кут” - ФК Новожуків

в с. Дядьковичі Злагода” - ФК „Фаворит

в с. Дядьковичі ФК Дядьковичі” - „Спарта

серед команд юнацької ліги:

ФК “Забороль-юніор” - “Славія-2”

“Інтеркарс-юніор” - ФК “ЛМЗ-юніор”

“Сатурн-2” - “Горинь-2”

“Верес” - ФК “Городок-юніор”

“Арсенал-юніор” - ФК “Городище-юніор”

20 жовтня 2017 року дві дитини пільгової категорії (діти з малозабезпеченої сім’ї) у складі групи з Рівненської області направлено на оздоровлення до ДПУ МДЦ „Артек Київської області на ХІ тематичну зміну.

22 жовтня 2017 року на території населених пунктів відбулися матчі вісімнадцятого турів чемпіонату, першості серед команд вищої, першої та другої ліги Рівненського району з футболу сезону 2017 року між командами.

серед команд вищої ліги:

в с. Велика Омеляна „Славія” - ФК„Городище

в с. Забороль Продторгобладнання” - „Інтеркарс

в с. Городок „Калина” - „Арсенал

в с. Кустин Горинь” - „Альянс

в смт Квасилів ФК ЛМЗ Квасилів” - Сатурн

серед команд першої ліги:

в с. Великий Олексин Рівес” – „ГолДар

в с. Грабів Оріон” - Вікторія

в с. Голишів - ФК Тинне” - „Стандарт

в с. Новожуків “ДІАна” -“Олімпік”

в с. Шубків Зеніт” - Будмаркет Маяк

серед команд другої ліги: (24 тур)

в с. Колоденка Спарта- ФК Шпанів

в с. Нова Любомирка ФК “Любомирка” - ФК Верхівськ

в с. Грушвиця Переможець” - ФК Понебель

в с. Новожуківа ФК“Новожуків” - “Злагода

в с. Тайкури ФКФаворит” - ФК Дядьковичі

в с. Тайкури “Легіон” - ХФК Надія

в с. Карпилівка “Сокіл” - ФКБасів Кут

серед команд юнацької ліги:

“Горинь-2” - “Верес”

ФК “Городок-юніор” - “Арсенал-юніор”

“Славія-2” - ФК “Городище-юніор”

ФК “Забороль-юніор” - “Інтеркарс-юніор”

ФК “ЛМЗ-юніор”- “Сатурн-2”

29 жовтня 2017 року на території населених пунктів відбулися матчі двадцять п’ятого туру чемпіонату, першості серед команд другої ліги Рівненського району з футболу сезону 2017 року між командами.

друга ліга:

в с. Дядьковичі ФК Дядьковичі - ФК“Новожуків”

с. Верхівськ ФКВерхівськ - „Переможець”

в с. Шпанів ФК Шпанів” - „Понебель

в с. Колоденка Спарта” - ФКФаворит

в с. Дядьковичі Злагода” - Сокіл

в с. Бармаки ХФК Надія” - ФК “Любомирка”

в с. Вересневе ФК Басів Кут” - “Легіон”

04 листопада 2017 року в Квасилівському будинок культури відбулися урочисті заходи з нагоди нагородження команд-призерів чемпіонату ФК ЛМЗ Квасилів” та першості серед команд першої ліги Будмаркет Маяк” с. Колоденка та „ГолДар с. Голишів.

05 листопада 2017 року на території населених пунктів відбудуться матчі двадцять шостого туру чемпіонату, першості серед команд другої ліги Рівненського району з футболу сезону 2017 року між командами.

друга ліга:

с. Городок ФК Понебель” - ФК Верхівськ

в с. Новожуків ФК“Новожуків” - “Спарта

в с. Нова Любомирка ФК “Любомирка” - ФК Басів Кут

в с. Тайкури “Легіон” - “Злагода

в с. Карпилівка “Сокіл” - ФКДядьковичі

в с. Тайкури ФКФаворит” - ФК Шпанів

в с. Грушвиця Переможець” - ХФК Надія

12 листопада 2017 року в смт Млинів стартували змагання першого туру обласної дитячо–юнацької волейбольної ліги серед спортсменок молодшої вікової групи (дівчата 2003 року народження). Команда району в цьому турі впевнено перемогла однолітків з смт Гоща, але не поступилася у впертій боротьбі волейболісткам з м. Рівне.

12 листопада 2017 року дві дитини (діти з багатодітної сім’ї) у складі групи з Рівненської області відбули на оздоровлення до ДПУ МДЦ «Артек» Київської області на ХІІ тематичну зміну.

13 листопада 2017 року дві дитини (діти з багатодітної та малозабезпеченої сім’ї) у складі групи з Рівненської області відбули на оздоровлення до ДП УДЦ «Молода гвардія» м. Одеса на ХІІ тематичну зміну.

18 листопада 2017 року команда району приймала участь у відкритому кубку Луцького району з дзюдо серед юнаків та дівчат (тренер В.Чупринський).

18-19 листопада 2017року м. Рівне відбувся заключний четвертий етап відкритого командного чемпіонату Рівненської області 2017 року з настільного тенісу серед команд вищої ліги. Тенісний клуб «Коливань» смт. Клевань у складі: Давида та Петра Симончуків, Романа Пінчука, тренер – представник команди - Сергій Симончук впевнено виборов загальне третє місце з восьми команд учасників.

19 листопада 2017 року смт. Квасилів (спортивний зал НВК „школа-ліцей”) відбувся другий тур обласної дитячо-юнацької волейбольної ліги серед дівчат 2001-2003 років народження.

19 листопада 2017 року м. Рівне (спортивний зал Рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП) вихованці підліткових клубів «Сокіл» (смт. Квасилів) та «Екстримал» с. Городок, взяли участь в обласному фестивалі серед підліткових клубів за місцем проживання у рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів для молоді Здорова молодь – здорова нація”, де за підсумками змагань Квасилівський «Сокіл» зайняв перше місце, а срібні нагороди дісталися команді «Екстримал» (с. Городок Рівненського району).

19 листопада 2017 року клуб с. Забороль відбулися урочисті заходи з нагоди нагородження срібних призерів чемпіонату Рівненського району серед юнацьких команд з футболу сезону 2017 року – “Забороль-юніор”.

19 листопада 2017 року смт. Квасилів (спортивний зал НВК „школа-ліцей”) відбувся другий етап першого туру обласної спортивної гри „Сімейні перегони. ОТГ”.

19 листопада 2017 року м. Корець команда району взяла участь у територіальних змаганнях обласних сільських спортивних ігор Рівненщини „Урожай – 2017 року” присвячених 67-річчю створення спортивного товариства „Колос” та Дню працівників сільського господарства.

24-25 листопада 2017 року м. Нетішин команда Рівненського району взяла участь у відкритому чемпіонаті Хмельницької області з боротьби самбо серед чоловіків.

26 листопада 2017 року м. Рівне (спортивний зал ЗОШ №8) команда району взяла участь в третьому етапі обласної спортивної гри „Сімейні перегони. ОТГ.де за підсумками зайняли перше місце.

26 листопада 2017 року в с. Шпанів (спортивний зал Шпанівського навчально-виховного комплексу «школа - сад») відбувся кубок Рівненського району з баскетболу серед чоловічих команд. У фінальному результаті гравці із Білої Криниці – перше місце, срібні нагороди у баскетболістів з Великого Олексина, представники з Забороля завершили змагання на третій сходинці турнірної таблиці та стали бронзовими призерами змагань.

26 листопада 2017 року смт. Клевань (Клеванський спортивний зал професійного ліцею) та м Рівне (Рівненська гуманітарна гімназія) відбудуться матчі третього туру відкритого чемпіонату Рівненського району з волейболу 2017 року:

в смт. Клевань між командами: Клевань – Новожуків – Квасилів;

в м. Рівне між командами: Корнин – Квасилів ІІ – Копитків.

03 грудня 2017 року в м. Костопіль (ДЮСШ, пров. Артилерійський 7-а) команда району прийняла участь у чемпіонаті Рівненської області 2017 року з футзалу серед збірних команд районів і міст.

10 грудня 2017 року в смт. Клевань (Клеванський спортивний зал професійного ліцею), та в смт. Квасилів (спортивний зал НВК „школа-ліцей) відбулися матчі четвертого туру відкритого чемпіонату Рівненського району з волейболу 2017 року:

в смт. Клевань між командами: Новожуків – Корнин – Омеляна;

в смт. Квасилів між командами: Квасилів – Квасилів-ІІ – Івачків;

10 грудня 2017 року в смт. Клевань (будинок культури) відбувся кубок Рівненського району з шахів та шашок серед аматорів.

16 грудня 2017 року с. Зоря (спорткомплекс районної ДЮСШ) проведено Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юнаків 2005-2006 р.н. та дівчат 2005-2007 р.н. присвячений Дню Святого Миколая. Призери кожної з вікових та вагових категорій були нагороджені медалями та грамотами.

17 грудня 2017 року в с. Зоря (спортивний зал районної ДЮСШ) відбулася відкрита першість районної дитячо-юнацької спортивної школи Рівненської районної ради з футзалу серед юнаків 2002-2003 років народження.

17 грудня 2017 року в м. Рівне (спортивний зал ДЮСШ №4) відбувся другий етап (фінальні змагання) Чемпіонату Рівненської області 2017 року з футзалу збірних команд міст та районів.

17 грудня 2017 року у спортивному залі Квасилівського навчально-виховного комплексу «школа-ліцей» проходили змагання чергового, завершального туру обласної волейбольної ліги серед дівчат 2001 року народження. В підсумку волейболістки району святкували бажану перемогу.

23 грудня 2017 року в с. Зоря (спортивний зал районної ДЮСШ) відбулася відкрита першість районної дитячо-юнацької спортивної школи Рівненської районної ради з футзалу серед юнаків 2004-2005 років народження.

23 грудня 2017 року в с. Зоря (будинок культури) відбулася особиста першість Зорянської сільської ради з шашок.

24 грудня 2017 року у спортзалі Зорянської дитячо-юнацької спортивної школи відбувся кубок Рівненського району з міні-футболу серед аматорів та ветеранів (жителів Рівненського району). За підсумками проведення всіх ігор бронзовим призером кубку Рівненського району з футзалу серед аматорів та ветеранів став МФК «ГолДар» із Голишева, срібним – МФК «Клевань», а золотим – «Каламбур» із Зорі. За свої перемоги колективи були нагороджені кубками та дипломами, а гравці отримали грамоти й медалі.

24 грудня 2017 року в с. Зоря (будинок культури) відбулася особиста першість Зорянської сільської ради з шахів.

З початку 2017 року відділом молоді та спорту райдержадміністрації за рахунок путівок наданих управлінням у справах молоді та спорту облдержадміністрації і комунальним закладом „Рівненський обласний центр організації оздоровлення та формування здорового способу життя дітей та молоді” Рівненської обласної ради направлено та оздоровлено сто сорок сім дітей пільгових категорій району, а саме:

ДП УДЦ «Молода гвардія» м. Одеса – 21 дитина;

ДПУ МДЦ „Артек” Київської області – 16 дітей;

ДЗОВ СТ „Агатівка” с. Симонів Гощанського р-ну – 40 дітей;

„ОДСОК” „Країна мрій” с. Межиріч, Острозького р-ну – 32 дитини;

КП „ДСОК” „Електронік-Рівне” с. Кустин Рівненський р-ну – 7 дітей;

КП „ДЗСТ” „Сигнал” с. Олександрія Рівненського р-ну – 13 дітей;

КП Дитячий санаторій „Хрінники” с. Хрінники Демидівського р-ну – 11 дітей;

Ще сім дітей-інвалідів, які не можуть самостійно пересуватися (потребують супроводу), разом з одним із батьків або особою, що їх замінює направлені відділом молоді та спорту на оздоровлення до ТОВ “Санаторій “Барвінок”, офтальмологічний санаторій” c. Хутір Манюки, 2 с. Мшанець, Зборівський р-н Тернопільська область за рахунок коштів обласного бюджету та Комунального закладу “Рівненський обласний центр організації оздоровлення та формування здорового способу життя дітей та молоді” Рівненської обласної ради.

Всього протягом 2017 року проведено 104 районних спортивно-масових заходи, представники району в складі спортивних команд з різних видів спорту прийняли участь у 282 обласних та всеукраїнських змаганнях (чемпіонатах, першостях, турнірах).

Понад плану відділом молоді та спорту райдержадміністрації проведено наступну роботу, а саме:

В період з 02 по 05 лютого 2017 року в м. Одеса команда Рівненської області сформована з числа учнів районних дитячо – юнацьких спортивних шкіл взяла участь в чемпіонаті України з боротьби самбо серед юніорів та юніорок.

11 – 12 лютого 2017 року в м. Луцьк спортсмени району прийняли участь у всеукраїнському турнірі з дзюдо пам’яті загиблих воїнів - афганців інтернаціоналістів.

25-26 лютого в м. Чорноморськ Одеської області команда району взяла участь в змаганнях 2 туру чемпіонату України з волейболу пляжного.

26 лютого в м. Рівне спортсмени – ветерани району брали участь у змаганнях з армспорту спортивно – масового фестивалю ветеранів фізичної культури і спорту Рівненської області.

Підготовлено розпорядження голови райдержадміністрації  від 28 лютого 2017 року № 81 „Про схвалення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту в Рівненському районі на 2014-2016 роки та подано зазначені зміни на схвалення сесії районної ради.

Підготовлено розпорядження голови райдержадміністрації  від 16 березня 2017 року №105 „Про зміни до районної програми відпочинку та оздоровлення дітей на 2014-2017 роки

21 березня 2017 року прийнято участь у засіданні обласної координаційної ради з питань організації і проведення відпочинку та оздоровлення дітей області.

26 березня 2017 року с. Дядьковичі проведено турнір з футболу „Відкриття футбольного сезону 2017.

29 березня 2017 року в с. Зоря відбулися змагання ІІ (районного) етапу Всеукраїнської спартакіади серед допризивної молоді.

30 березня 2017 року взято участь у нараді серед працівників управлінь та відділів молоді та спорту міськвиконкомів та райдержадміністрацій щодо організації та проведення оздоровчої кампанії 2017 року.

Підготовлено розпорядження голови райдержадміністрації від 26 квітня 2017 року №179 Про внесення змін до розпорядження голови райдержадміністрації від 11 квітня 2013 року №151 Про проведення в районі місячника „Спорт для всіх – спільна турбота”

08 – 09 квітня 2017 року в м. Київ спортсмени району в складі збірної команди Рівненської області брали участь у кубку України з боротьби самбо серед кадетів.

20 квітня 2017року проведено спільну нараду щодо питань відпочинку та оздоровлення дітей пільгової категорії району в літній період 2017 року  відділами молоді та спорту та освіти райдержадміністрації

28-29 квітня 2017 року працівники відділу молоді та спорту взяли участь у Рівненському регіональному форумі українських патріотичних справ «Ми – Українці!», який відбувся на базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Електронік-Рівне» (с. Кустин).

11 травня взято участь у обласній нараді в режимі відео конференції щодо стану проведення літньої оздоровчої кампанії 2017 року.

18 травня 2017 року у малій заді засідань райдержадміністрації взято участь у нараді з соціальними працівниками з питання процесу впровадження у районі пілотного проекту надання допомоги учасникам антитерористичної операції в частині забезпечення організації оздоровлення протягом літнього періоду 2017 року.

24 травня 2017 року взято участь у засіданні обласної координаційної ради у форматі відео конференції з питань організації та проведення відпочинку та оздоровлення дітей пільгових категорій.

Підготовлено розпорядження голови райдержадміністрації від 01 червня 2017 року №239 Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2017 році

08 червня 2017 року взято участь в засіданні колегії управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації з питань розвитку фізичної культури і спорту та молодіжної політики в об’єднаних територіальних громадах міст, сіл і селищ області в умовах децентралізації влади.

04 липня 2017 року направлено на оздоровлення до ТОВ „Санаторій „Барвінок”, офтальмологічний санаторій” c. Хутір Манюки, 2 с. Мшанець, Зборівський р-н Тернопільська область з 04 по 24 липня 2017 року дітей-інвалідів Рівненського району в кількості двох осіб у супроводі батьків або осіб, що їх замінюють, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки відповідно до розподілу наданих путівок.

З 18 по 22 липня 2017 року в м. Скадовськ Херсонської області команда району (с. Зоря, тренер І.Мазурець) прийняла участь у Всеукраїнських фінальних змаганнях ВФСТ „Колос” АПК України на кубок „Золотий колос України” з футболу серед команд юнаків 2003/2004 років народження.

24 липня 2017 року направлено на оздоровлення до ТОВ „Санаторій „Барвінок”, офтальмологічний санаторій” c. Хутір Манюки, 2 с. Мшанець, Зборівський р-н Тернопільська область з 24 липня по 13 серпня 2017 року дітей-інвалідів Рівненського району в кількості трьох осіб, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки відповідно до розподілу путівок.

13 серпня 2017 року направлено на оздоровлення до ТОВ „Санаторій „Барвінок”, офтальмологічний санаторій” c. Хутір Манюки, 2 с. Мшанець, Зборівський р-н Тернопільська область з 13 серпня по 02 вересня 2017 року дітей-інвалідів Рівненського району в кількості двох осіб, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки відповідно до розподілу путівок.

30 серпня 2017 року (м. Рівне, майдан Просвіти, 2) взято участь у нараді з питань організації та проведення у 2017 році оцінювання фізичної підготовленості населення Рівненської області.

Підготовлено розпорядження голови райдержадміністрації від 01 вересня 2017 року №373 Про Програму розвитку фізичної культури і спорту в Рівненському районі на період до 2020 року

15-17 вересня 2017 року м. Черкаси спортсмени-ветерани району взяли участь в чемпіонаті України з самбо серед майстрів (ветеранів).

19-21 вересня 2017 року працівники відділу молоді та спорту взяли участь у короткостроковому семінарі Реалізація державної політики у сфері молоді та спорту в області”, який відбувся на базі Рівненського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Команда області сформована з числа жителів Клеванської селищної ради в період з 21 по 24 вересня 2017 року приймала участь у Всеукраїнських змаганнях ВФСТ Колос АПК України „Краще спортивне село 2017” у смт. Ворохта Івано-Франківської області.

Підготовлено розпорядження голови райдержадміністрації від 12 жовтня 2017 року №435 Про проведення у 2017 році оцінювання фізичної підготовленості населення Рівненського району

В період з 20 по 23 жовтня 2017 року в м. Салоніки Греція у складі національної збірної команди України, майстер спорту, тренер-викладач спортивної школи Рівненської районної ради Рівненської області, багаторазовий чемпіон України серед ветеранів Желал Хаджиєв прийняв участь у чемпіонаті світу з боротьби самбо серед майстрів (ветеранів), та здобув впевнену перемогу.

Підготовлено розпорядження голови райдержадміністрації від 26 жовтня 2017 року №458 Про затвердження плану заходів щодо реалізації в Рівненському районі Національної стратегії з оздоровчо рухової активності в Україні на період 2025 року „Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація” на 2018 рік”.

05 грудня 2017 року в малій залі райдержадміністрації працівники відділу взяли участь у семінарі-тренінгу в режимі відеоконференцзв’язку з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання заборон та обмежень, передбачених Законом України «Про запобігання корупції».

27 грудня 2017 року працівники відділу взяли участь у засіданні колегії управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації Про підсумки роботи фізкультурно-спортивних організацій зі спортивної майстерності та визначення кращих спортсменів, тренерів, спортивних федерацій, клубів, спортивних журналістів області за 2017 рік”.

 

 

Начальник відділу                                                            В.Биць
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Форум бізнес- і ІТ-лідерів

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!