РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 квітня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини
19 квітня 2019

          Сьогодні, 19 квітня, у малій залі засідань Рівненської райдержадміністрації, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Сергія Подоліна відбулося засідання районної координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.


Детальнiше »
19 квітня 2019
              Робоча група з питань формування територіальних громад Рівненської області вчора, 18 квітня, погодила чергові зміни до перспективного плану.
Детальнiше »
19 квітня 2019

Станом на 19 квітня 2019 року до загального фонду бюджету району фактично надійшло власних доходів 65104,0 тис.грн., що становить 108,3 відсотка до затверджених сум по бюджету на січень – квітень 2019 року.


Детальнiше »
18 квітня 2019

Фахівці Рівненської районної філії обласного центру зайнятості продовжують співпрацю з роботодавцями усіх форм власності щодо вирішення питання задоволення кадрової потреби. Одним з дієвих засобів якісного укомплектування наданих вакансій роботодавців є проведення міні-ярмарок вакансій.


Детальнiше »
18 квітня 2019

Всесвітня організація охорони здоров’я опублікувала звіт про роботу урядової програми «Доступні ліки». За оцінками ВООЗ програма поліпшила доступ українців до лікування, а також дозволила знизити ціни на препарати.


Детальнiше »
18 квітня 2019

Адже підрозділи міграційної служби працюватимуть як у неділю, так і напередодні дня виборів.


Детальнiше »
17 квітня 2019

Сьогодні, 17 квітня, під головуванням голови районної ради Миколи Сальчука відбулося засідання позачергової двадцять сьомої сесії Рівненської районної ради. У засіданні також взяв участь голова Рівненської райдержадміністрації Володимир Пилипчук.


Детальнiше »
17 квітня 2019

Оголошено прийом заявок на участь громад в останньому 4 Раунді Програми «U-LEAD з Європою». У рамках ініціативи надається підтримка створення (модернізації) центрів надання адміністративних послуг.


Детальнiше »
16 квітня 2019

Сьогодні, 16 квітня, у малій залі засідань Рівненської райдержадміністрації відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків під головуванням Віталія Миронюка та за участі голови Рівненської районної ради Миколи Сальчука.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!