РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 липня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини
19 липня 2019

Центр лікування та реабілітації наслідків нейротравм для ветеранів війни в Клевані є взірцевим і тут можуть отримувати необхідну допомогу ветерани з усіх областей України.


Детальнiше »
19 липня 2019

Станом на 19 липня до загального фонду бюджету району фактично надійшло власних доходів на суму 123,8 млн.грн., що становить 102,4  відсотка до затверджених сум по бюджету на січень – липень 2019 року повідомляють у фінансовому управління райдержадміністрації.


Детальнiше »
19 липня 2019

Вперше в Україні стартувало широкомасштабне загальнонаціональне дослідження поширеності факторів ризику неінфекційних захворювань «STEPS».


Детальнiше »
19 липня 2019

Представник Президента у Кабінеті Міністрів Андрій Герус повідомив, що днями уряд затвердив постанову, якою запровадив спеціальне мито на імпорт із Російської Федерації дизельного пального (трубопровідним транспортом) та скрапленого газу.


Детальнiше »
19 липня 2019

Так, станом на 18 липня сільськогосподарськими підприємствами району зібрано 880 га озимого ріпаку, що становить 39 % від загальної площі посівів.


Детальнiше »
18 липня 2019

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про надання громадянства особам, які брали участь у захисті територіальної цілісності, суверенітету та незалежності України.


Детальнiше »
18 липня 2019

Сьогодні, під головуванням в.о. голови райдержадміністрації Сергія Подоліна відбулося засідання правління районного фонду «Милосердя».


Детальнiше »
18 липня 2019

Сьогодні, у малій залі засідань райдержадміністрації відбулася нарада з працівниками клубних установ району.


Детальнiше »
17 липня 2019

У липні поточного року на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 107 для підтримки галузі тваринництва з державного бюджету виділено, зокрема за утримання молодняка великої рогатої худоби до 13- місячного віку в індивідуальних господарствах надійшли кошти в сумі  835 тис. грн, що були розподілені серед власників індивідуальних господарствах.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2019 рік

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!