РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 серпня 2017 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 
Новини
19 серпня 2017

Станом на 19 серпня до загального фонду бюджету району фактично надійшло власних доходів 152054,7 тис.грн., що становить 103,4 відсотки до затверджених по бюджету на січень-серпень 2017 року.


Детальнiше »
19 серпня 2017

18 серпня на території аварійно-рятувальної частини спецзагону Головного управління ДСНС у Рівненській області відбулося урочисте вручення сертифікатів 36 добровольцям з Білокриницької та Великоомелянської сільських рад Рівненського району і Бугринської сільради Гощанського району про закінчення навчання в рамках програми «Польська допомога» за пілотним проектом з «Підтримки процесу організації українського рятувального волонтеріату з метою підвищення рівня безпеки місцевого населення у Рівненській області».


Детальнiше »
18 серпня 2017

Обсяг залучених з початку інвестування в економіку району прямих іноземних інвестицій склав 59,7 млн дол. США.


Детальнiше »
18 серпня 2017

Вчора спільно з працівниками Рівненського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та координатором антикризових програм Громадської Організації «Чайка» здійснено виїзд до реабілітаційного центру „12 +”, що знаходиться в с. Бронники, де відбулося засідання „круглого столу”.


Детальнiше »
17 серпня 2017

18-20 серпня на Рівненщині вперше пройдуть Дні Індійської культури


Детальнiше »
17 серпня 2017

З метою більш ефективного надання громадянам соціальної підтримки за принципом «єдиного вікна», сьогодні було здійснено черговий виїзд «мобільного соціального офісу» на територію Радухівської сільської ради.


Детальнiше »
17 серпня 2017

На сьогоднішній день в районі зібрано 84 відсотки посіяних площ, намолочено 45.8 тис.тонн зерна при середній урожайності 53.2 цнт з гектара.   


Детальнiше »
17 серпня 2017

Постановою уряду в Україні утворено 26 територіальних органів з надання сервісних центрів МВС – регіональні сервісні центри МВС, до складу яких входить 150 територіальних сервісних центрів МВС.


Детальнiше »
17 серпня 2017

З початку року платники Рівненської ОДПІ перерахували до бюджету 427,4 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 144,8 млн. грн. більше проти показника січня-липня минулого року.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

21 серпня

 

– нарада при заступнику голови райдержадміністрації Подлоліну С.В.  з сільськими, селищними головами щодо організації ведення військового обліку  (малий зал райдержадміністрації, 12.00.год.)

 

– нарада при керівнику апарату райдержадміністрації Потайчук А.Б. (малий зал райдержадміністрації, 15.00 год.)

 

 

7-8 вересня

09.30 - ІІІ Міжнародна виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології (СЕТ-2017)»

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!

 

Онлайн-опитування підлітків та молоді

 

Інформація щодо розрахункових обсягів бюджетів об'єднаних територіальних громад на 2017 рік по Рівненському району

 

До уваги представників бізнесу - запрошення взяти участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «ЕКСПО-2017» у Казахстані!

 

"Доступні ліки": перелік аптек

 

Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2017 рік

 

Графік роботи «мобільного соціального офісу»

 

Дорожня карта демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

До уваги осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про свої права та гарантії реалізації їх в Україні  ви можете дізнатися за номером «гарячої лінії» - 26-66-70, що діє в  управлінні соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації.

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів