РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 липня 2014 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Новини
24 липня 2014

Рівненські прес-офіцери проводять зустрічі з населенням у звільнених від терористів містах України. Вони роз’яснюють необхідність проведення АТО, а також залучають місцевих активістів до відновлення життєдіяльності населених пунктів.


Детальнiше »
24 липня 2014

Президент України підписав Закон № 1589-VII, яким регулюється надання відпусток військовим під час проведення мобілізації або воєнного стану.

В особливий період з моменту оголошення мобілізації до часу введення воєнного стану або до моменту прийняття рішення про демобілізацію військовослужбовці зможуть отримувати щорічну основну відпустку лише за умови одночасної відсутності не більше 30% загальної чисельності особового складу підрозділу.


Детальнiше »
24 липня 2014

З метою виконання окремого доручення голови Держземагентства України від 01.07.2014 349/3-14-01 Управління Держземагентства у Рівненському районі рекомендує сільським, селищним радам провести роз’яснення громадянам щодо можливості виділення військовослужбовцям, які беруть участь у виконанні завдань щодо здійснення антитерористичної операції у східних та південно-східних областях України земельних ділянок в межах населених пунктів за рахунок земель комунальної власності.


Детальнiше »
23 липня 2014

23 липня відкрився зал урочистих подій Рівненського районного РАЦСу, де  вже зареєстрували свій шлюб молодята зі Шпанова – Марія та Сергій. Молоду пару прийшли привітати перший заступник голови обласної адміністрації Юрій Приварський та голова Рівненської райдержадміністрації Олексій Бучинський.


Детальнiше »
23 липня 2014

23 липня в малій залі засідань райдержадміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Олексія Бучинського відбувся семінар-навчання з з керівниками, працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі, керівниками житлово-комунальних підприємств району, селищними та сільськими головами.


Детальнiше »
23 липня 2014

З метою захисту конституційного права мешканців на житло 22.07.2014 в приміщенні Шубківської сільської ради під головуванням першого заступника голови Рівненської районної державної адміністрації Столярчука А.Л. відбулася виїзна нарада з питання передачі гуртожитку в с. Шубків вул. Молодіжна, 35 в комунальну власність Шубківської сільської ради.


Детальнiше »
22 липня 2014

22 липня за участі голови райдержадміністрації Олексія Бучинського та його заступника Сергія Подоліна відбулося чергове засідання районної комісії з питань захисту прав дітей.


Детальнiше »
22 липня 2014

Верховна Рада підтримала Указ Президента Петра Порошенка про часткову мобілізацію. За це сьогодні проголосували 232 депутатів. Як раніше повідомляв офіційний сайт Президента, згідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони України Петро Порошенко направив на затвердження до Верховної Ради Указ "Про часткову мобілізацію".


Детальнiше »
18 липня 2014

Сьогодні війна вийшла за територію України. Наслідки цієї війни вже докотилися до всього світу. Трагедія, яка трапилося сьогодні в небі над Донеччиною, - глибоко вражає навіть на звичному фоні сумних та приголомшливих подій, спричинених діями агресорів та бойовиків на Донбасі.

Сьогодні терористи одним пострілом вбили майже 300 людей. Серед них жінки, діти, громадяни багатьох країн світу.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 

 

Запитання | Адміністратор
Прес-служба 695-214, 695-314  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

25 липня о 11.00год. в приміщенні Новоукраїнської сільської ради відбудеться виїзний прийом громадян за участі першого заступника голови Рівненської райдержадміністрації Анатолія Столярчука.

До уваги громадян!

 

Шановні мешканці Рівненського району в Україні проводиться обговорення змін до проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)" Рівненська районна державна адміністрація пропонує до Вашої уваги Порівняльна таблиця зі змінами до проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)"

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:

- поштою за адресою: 33001, м. Рівне, Соборна, 195, Рівненська районна державна адміністрація;

- факсом (0362) 22-50-55;

- електронною поштою за адресою: vnpolvid@ukr.net

Детальніше…

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

 для громадян, які тимчасово переїхали з Донецької та Луганської  областей  до Рівненського району.

Для отримання пенсії, Вам необхідно звернутися до управління Пенсійного фонду України в районі за адресою: м. Рівне, вул. Соборна 195, в зручний для Вас час.

 

Основні документи, які необхідно мати при  собі:

- паспорт;

- посвідчення отримувача пенсії(за наявності),

- довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.

З усіх питань Ви можете зі стаціонарних телефонів звернутися за телефоном "гарячої лінії" Управління Пенсійного фонду України в Рівненському районі - 265814.

 

 

У Рівненській області розпочато збір коштів для закупівлі бронежилетів військовослужбовцям, які виконують завдання в районах бойових дій на сході України. Кошти надходитимуть на рахунок Благодійного Фонду „Скарбниця надії”.

Просимо підтримати зазначену ініціативу.

Реквізити Благодійного фонду „Скарбниця надії”: код ЄДРПОУ 37685693, р/р 26007336789202 „УкрСиббанк”, МФО 351005.

Призначення платежу: Добровільна пожертва для надання допомоги Збройним Силам України.

 

На виконання доручення голови  районної державної адміністрації від 30 квітня 2014 року №дор-5/01/07/14 Рівненська районна державна адміністрація повідомляє, що автомобіль ГАЗ-31029, тдрн.00018 РО, кузов №S0366343, який перебуває на балансі Рівненської районної державної адміністрації виставлено на аукціон у Рівненській міжрегіональній товарно-майновій біржі “ПРАЙС”, вартість автомобіля становить 7213 (сім тисяч двісті тринадцять) гривень без ПДВ.