РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 липня 2015 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Новини
3 липня 2015

03 липня у великій залі засідань райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Сергія Подоліна заступника військового комісара Рівненського об’єднаного міського військового комісаріату Руслана Ткачука, заступника начальника, начальника міліції громадської безпеки Рівненського відділу УМВС України у Рівненській області Сергія Харковського, сільських та селищних голів, спеціалістів відповідальних за ведення військового обліку у сільських та селищних радах відбулася нарада з питання проведення шостої черги часткової мобілізації на території району.


Детальнiше »
3 липня 2015

Місцевий бюджет Рівненського району за перше півріччя 2015 року отримав 17276,9 тис. гривень акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів, що на 1690 тис. гривень більше або на 10,8 % від запланованого показника.


Детальнiше »
3 липня 2015
Станом на 03 липня 2015 року до загального фонду бюджету району фактично надійшло власних доходів на суму 57908,2 тис.грн., що становить 148,6 відсотка до плану. До районного бюджету надійшло власних доходів на суму 29454,6 тис.грн., виконання плану забезпечено на 112,0 відсотків. Власні надходження  сільських та селищних бюджетів склали  28453,6 тис.грн., або 224,6 відсотка до затверджених по бюджету.
Детальнiше »
3 липня 2015
 Постановою КМУ від 17.06.2015 р. № 413 затверджено форму повідомлення про прийняття працівника на роботу, яке подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізособою до територіальних органів ДФС за місцем обліку їх як платника ЄСВ.
Детальнiше »
3 липня 2015

02 липня за участю спеціалістів районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), районного центру зайнятості, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Пенсійного фонду України в Рівненському районі відбувся виїзд «мобільного соціального офісу» у Верхівську сільську раду.


Детальнiше »
2 липня 2015

Міністерство фінансів наказом від 13.03.2015 р. № 333 затвердив Порядок здійснення перевірки достовірності відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру.


Детальнiше »
2 липня 2015

ДПІ у Рівненському районі ГУ ДФС у Рівненськый області області нагадує, що на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України розміщено чимало електронних сервісів, за допомогою яких платники можуть знайти багато корисної інформації.


Детальнiше »
2 липня 2015

ДПІ у Рівненському районі повідомляє, що реєстратори розрахункових операцій та розрахункові квитанції не застосовуються при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою в установленому порядку (п. 1 ст. 9 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 № 265/95-ВР).


Детальнiше »
1 липня 2015

01 липня в приміщенні райдержадміністрації голова адміністрації Віталій Стельмах провів прийом громадян з особистих питань.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
   
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

  

 

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
До уваги громадян!

 

 

Інструкція про порядок заповнення бланків

 

ДЕКЛАРАЦІЯ для призначення субсидії

 

ЗАЯВА для призначення субсидії

 

 

Дорожня карта демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

ДОРОЖНЯ КАРТА

ДЛЯ  ЛЮДЕЙ, ВНУТРІШНЬО  ПЕРЕМІЩЕНИХ

В  МЕЖАХ  КРАЇНИ

до  Рівненської  області для вирішення питань соціального захисту та забезпечення першочергових потреб

 

До уваги громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Детальніше…

 

До уваги осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про свої права та гарантії реалізації їх в Україні  ви можете дізнатися за номером «гарячої лінії» - 26-66-70, що діє в  управлінні соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації.

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

 для громадян, які тимчасово переїхали з Донецької та Луганської  областей  до Рівненського району.

Для отримання пенсії, Вам необхідно звернутися до управління Пенсійного фонду України в районі за адресою: м. Рівне, вул. Соборна 195, в зручний для Вас час.

Детальніше…

 

Державна податкова інспекція у Рівненському районі Головного управління ДФС у Рівненській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Детальніше…