РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 лютого 2016 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 

 
Новини
12 лютого 2016

Станом на 12 лютого до загального фонду бюджету району фактично надійшло власних доходів  14632,5 тис.грн., що становить 84,9 відсотків до затверджених по бюджету на січень - лютий 2016 року.


Детальнiше »
12 лютого 2016

В області розпочато прийом документів фізичних та юридичних осіб, з надання у 2016 році права на виробництво та реалізацію добазового, базового та сертифікованого насіння, гібридів першого покоління, вихідного, базового та сертифікованого садивного матеріалу багаторічних рослин, культури меристем (invitro), садивного матеріалу однорічних культур.


Детальнiше »
12 лютого 2016

Дана методика дозволить обчислити витрати як для бюджету, так і для підприємців. Це передбачено Постановою Кабміну від 16 грудня 2015 року №1151.


Детальнiше »
12 лютого 2016

11 лютого за участю спеціалістів районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), районного центру зайнятості, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Пенсійного фонду України в Рівненському районі відбувся виїзд «мобільного соціального офісу» у Заборольську сільську раду.


Детальнiше »
12 лютого 2016

Президент Петро Порошенко наголошує на тому, що електронне декларування доходів державних службовців має бути запроваджено вже у поточному році.


Детальнiше »
11 лютого 2016

Поширення чуток про начебто необхідність „випалити” певний обсяг газу, щоб отримати житлову субсидію на наступний сезон, - це цілеспрямована кампанія газопостачальних підприємств. Про це заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко під час звіту Уряду на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики.


Детальнiше »
11 лютого 2016

З 01 січня 2016 року у зв’язку з набранням чинності нової редакції Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» запроваджено нові правила проведення державної реєстрації речових прав на об’єкти нерухомого майна.


Детальнiше »
11 лютого 2016

11 лютого в малій залі засідань райдержадміністрації в.о. голови адміністрації Сергій Подолін, голова районної ради Віталій Стельмах, керівник апарату райдержадміністрації Антоніна Потайчук, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації взяли участь в нараді, яка проходила в режимі відеоконференцзв’язку під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Юрія Приварського.


Детальнiше »
11 лютого 2016

Вже доступні електронні дані про 70% від зареєстрованих на Рівненщині земельних ділянок. Аби пришвидшити процес надання адмінпослуг в он-лайн режимі, на Рівненщині відкривають поземельні книги в електронному форматі.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
До уваги громадян!

 

Переглянути он-лайн трансляцію сесії Рівненської районної ради

(НАТИСНІТЬ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ)

 

 

 

 

 

 

Інструкція про порядок заповнення бланків

 

ДЕКЛАРАЦІЯ для призначення субсидії

 

ЗАЯВА для призначення субсидії

 

Калькулятор для розрахунку вартості та державної компенсації при заміні котла

 

Інструкція щодо користування калькулятором (для розрахунку вартості та державної компенсації при заміні котла)

 

 

 

Дорожня карта демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

ДОРОЖНЯ КАРТА

ДЛЯ  ЛЮДЕЙ, ВНУТРІШНЬО  ПЕРЕМІЩЕНИХ

В  МЕЖАХ  КРАЇНИ

до  Рівненської  області для вирішення питань соціального захисту та забезпечення першочергових потреб

 

До уваги громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Детальніше…

 

До уваги осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про свої права та гарантії реалізації їх в Україні  ви можете дізнатися за номером «гарячої лінії» - 26-66-70, що діє в  управлінні соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації.

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

 для громадян, які тимчасово переїхали з Донецької та Луганської  областей  до Рівненського району.

Для отримання пенсії, Вам необхідно звернутися до управління Пенсійного фонду України в районі за адресою: м. Рівне, вул. Соборна 195, в зручний для Вас час.

Детальніше…