РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 липня 2016 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 

 
Новини
30 червня 2016

30 червня у малій залі засідань райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Сергія Подоліна відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.


Детальнiше »
30 червня 2016

30 червня у малій залі засідань райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Володимира Пилипчука та за участі голови районної ради Віталія Стельмаха відбулося засідання колегії райдержадміністрації.


Детальнiше »
30 червня 2016

30 червня у малій залі засідань райдержадміністрації голова райдержадміністрації Володимир Пилипчук  та голова районної ради Віталій Стельмах, відповідно до Указів Президента України Петра Порошенка, вручили трьом учасникам антитерористичної операції, мешканцям Рівненського району медалі „Захиснику Вітчизни”: Калушу Андрію Олександровичу, жителю с.Малий Шпаків, солдату, Фокіну Сергію Олександровичу, жителю смт Оржів, солдату,  Семенюку Максиму Сергійовичу, жителю с.Боянівка, солдату.


Детальнiше »
29 червня 2016

Сільськими та селищними радами району прийнято 784 заяви на отримання земельних ділянок військовослужбовцями – учасниками антитерористичної операції.


Детальнiше »
29 червня 2016

Як зазначено в Указі Президента України Петра Порошенка від 25 червня 2016 року № 276/2016 за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм присвоїти почесне звання «Заслужений  працівник промисловості України" генеральному директору товариства «ОДЕК» Україна Мирону ЧЕРНЕЦЬКОМУ.


Детальнiше »
28 червня 2016

Президент Петро Порошенко під час виступу на урочистому засіданні Верховної Ради України з нагоди Дня Конституції наголосив, що чинна Конституція є історичним, але в той же час живим і практичним документом.

І саме з ним потрібно звіряти свої політичні вчинки кожного дня. Глава держави підкреслив, що Основний закон потрібно шанувати і поважати.


Детальнiше »
28 червня 2016

Шановні жителі Рівненського району! 

 

28 червня ми відзначаємо День Конституції України. З прийняттям Конституції, наша держава та її народ вийшли на новий рівень розвитку. Конституційні засади стали надійним захистом для кожного громадянина і суспільства у цілому, а день – знаменним в історії нашої країни.


Детальнiше »
26 червня 2016

Шановна молодь!

 

Від щирого серця вітаю вас з Днем молоді! Молодість – це час мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, дивувати світ своїми сміливими ідеями і досягненнями. Цей період треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.


Детальнiше »
25 червня 2016

Президент Петро Порошенко підписав Указ про демобілізацію військовослужбовців п'ятої хвилі мобілізації під час поїздки до Донецької області.

Глава держави побував у селі Водяне за два кілометри до нового терміналу та 800 метрів до злітної смуги Донецького аеропорту, оглянув лінію опорних пунктів в районі села Піски на передовій та поспілкувався з військовослужбовцями.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

01 липня

 

 - участь голови райдержадміністрації Пилипчука В.О. в засіданні обласної  постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбудеться в режимі відеоконференцзв’язку (малий зал засідань райдержадміністрації, 11-00год.)

До уваги громадян!

 

Переглянути он-лайн трансляцію сесії Рівненської районної ради

(НАТИСНІТЬ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ)

 

 

 

 

 

 

Інструкція про порядок заповнення бланків

 

ДЕКЛАРАЦІЯ для призначення субсидії

 

ЗАЯВА для призначення субсидії

 

Калькулятор для розрахунку вартості та державної компенсації при заміні котла

 

Інструкція щодо користування калькулятором (для розрахунку вартості та державної компенсації при заміні котла)

 

Графік роботи «мобільного соціального офісу»

 

 

Дорожня карта демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

ДОРОЖНЯ КАРТА

ДЛЯ  ЛЮДЕЙ, ВНУТРІШНЬО  ПЕРЕМІЩЕНИХ

В  МЕЖАХ  КРАЇНИ

до  Рівненської  області для вирішення питань соціального захисту та забезпечення першочергових потреб

 

До уваги громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Детальніше…

 

До уваги осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про свої права та гарантії реалізації їх в Україні  ви можете дізнатися за номером «гарячої лінії» - 26-66-70, що діє в  управлінні соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації.

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

 для громадян, які тимчасово переїхали з Донецької та Луганської  областей  до Рівненського району.

Для отримання пенсії, Вам необхідно звернутися до управління Пенсійного фонду України в районі за адресою: м. Рівне, вул. Соборна 195, в зручний для Вас час.

Детальніше…