РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 травня 2016 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 

 
Новини
30 травня 2016

На жаль, працевлаштування в сільській місцевості сьогодні не завжди реальне. Тому на часі перед сільськими жителями постає актуальне питання, яка сільськогосподарська  діяльність сьогодні буде найбільш ефективною.

27 травня Рівненським районним центром зайнятості проведено виїзний семінар для безробітних громадян на базі Олександрійської сільської ради, на тему: «Ефективне ведення сільського господарства» за участю директора Дослідної станції епізоотології Інституту ветеринарної медицини НААН України Романа Сачука.


Детальнiше »
30 травня 2016

30 травня у малій залі засідань райдержадміністрації під керівництвом голови адміністрації Володимира Пилипчука відбулося засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян.


Детальнiше »
30 травня 2016

29 травня в будинку культури смт Клевань відбулися  урочистості з нагоди 45-річчя з дня заснування Клеванської дитячої музичної школи.


Детальнiше »
30 травня 2016

В с. Дядьковичі з нагоди річниці створення алеї Небесної сотні поблизу пам’ятного знаку Небесній сотні громадськість села, місцеві депутати,  голова райдержадміністрації Володимир Пилипчук та голова районної ради Віталій Стельмах вшанували борців за волю та незалежність України.


Детальнiше »
27 травня 2016

Свято останнього дзвоника відбулося у загальноосвітніх навчальних закладах району за участю керівництва райдержадміністрації, районної ради, керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та відомств України в районі, органів місцевого самоврядування, представників громадськості, засобів масової інформації.


Детальнiше »
27 травня 2016

Як повідомили в управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації станом на 27 травня ярих культур посіяно 26,6 тис.га, що становить 99 відсотків до прогнозу. Прогноз ранніх зернових виконано на 104 відсотки, ярих зернових – на 102 відсотки.


Детальнiше »
27 травня 2016

Станом на 27 травня до загального фонду бюджету району фактично надійшло власних доходів 73320,4 тис.грн., що становить 166,3 відсотки до затверджених по бюджету на січень - травень 2016 року.


Детальнiше »
26 травня 2016

26 травня здійснено черговий виїзд „мобільного соціального офісу” на територію Бронниківської сільської ради.


Детальнiше »
26 травня 2016

26 травня у малій залі засідань райдержадміністрації під головуванням   голови райдержадміністрації Володимира Пилипчука та за участі голови районної ради Віталія Стельмаха відбулося засідання колегії райдержадміністрації.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
 
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

31 травня

 

- зустріч голови райдержадміністрації та районної ради з переможцями олімпіад та конкурсів загальнодержавного та обласного рівнів (великий зал засідань райдержадміністрації,  12-00год.)

До уваги громадян!

 

Переглянути он-лайн трансляцію сесії Рівненської районної ради

(НАТИСНІТЬ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ)

 

 

 

 

 

 

Інструкція про порядок заповнення бланків

 

ДЕКЛАРАЦІЯ для призначення субсидії

 

ЗАЯВА для призначення субсидії

 

Калькулятор для розрахунку вартості та державної компенсації при заміні котла

 

Інструкція щодо користування калькулятором (для розрахунку вартості та державної компенсації при заміні котла)

 

Графік роботи «мобільного соціального офісу»

 

 

Дорожня карта демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

ДОРОЖНЯ КАРТА

ДЛЯ  ЛЮДЕЙ, ВНУТРІШНЬО  ПЕРЕМІЩЕНИХ

В  МЕЖАХ  КРАЇНИ

до  Рівненської  області для вирішення питань соціального захисту та забезпечення першочергових потреб

 

До уваги громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Детальніше…

 

До уваги осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про свої права та гарантії реалізації їх в Україні  ви можете дізнатися за номером «гарячої лінії» - 26-66-70, що діє в  управлінні соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації.

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

 для громадян, які тимчасово переїхали з Донецької та Луганської  областей  до Рівненського району.

Для отримання пенсії, Вам необхідно звернутися до управління Пенсійного фонду України в районі за адресою: м. Рівне, вул. Соборна 195, в зручний для Вас час.

Детальніше…