РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 квітня 2015 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Новини
1 квітня 2015

31 березня  у малому залі райдержадміністрації під головуванням заступника  голови райдержадміністрації Сергія Подоліна відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.


Детальнiше »
30 березня 2015

На цих вихідних аматорські творчі колективи та виконавці Рівненського району відвідали Рівненський військовий полігон. Для військовослужбовців, які проходять службу на Рівненському навчальному полігоні для підняття бойового  духу було дано концерт, у програмі якого були твори національно-патріотичної тематики.


Детальнiше »
30 березня 2015

29 березня 2015 року за ініціативи відділу культури і туризму райдержадміністрації в приміщенні будинку культури смт Клевань -2 відбувся районний шаховий турнір серед учасників любительських об’єднань та фізкультурно-оздоровчих гуртків, що діють при клубних закладах району.


Детальнiше »
27 березня 2015

26 березня на території Білокриницької сільської ради відбувся виїзд „мобільного соціального офісу” за участю спеціалістів районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), районного центру зайнятості, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Пенсійного фонду України в Рівненському районі.


Детальнiше »
26 березня 2015

26 березня 2015 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Анатолія Столярчука відбулося чергове засідання Організаційного комітету Рівненської районної державної адміністрації з проведення першого туру Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець", на якому було розглянуто подані державними службовцями документи, які бажають взяти участь у конкурсі.


Детальнiше »
25 березня 2015

Минулої неділі в Рівному пройшов черговий весняний обласний спортивний фестиваль серед підліткових клубів в рамках всеукраїнських спортивно – масових заходів для молоді «Здорова молодь – здорова нація». Змагання відбувалися з метою залучення дітей та підлітків до рухової активності, покращення стану здоров’я учасників засобами фізичної культури і спорту. Саме тому підліткові клуби, що прийняли участь в змаганнях не мають фізкультурно-спортивної спрямованості, а є об’єднаннями підлітків за інтересами та захопленнями.


Детальнiше »
20 березня 2015

В період з 19 по 20 березня 2015 року комісією відділу освіти в складі: Набочука О.Ю. – начальника відділу освіти райдержадміністрації, Середи Ю.Г. – заступника начальника відділу освіти райдержадміністрації, Мамчура С.М. – інженера відділу освіти райдержадміністрації було проведено обстеження захисних споруд цивільного захисту (ПРУ), які знаходяться на балансі відділу освіти райдержадміністрації та сільських рад.


Детальнiше »
20 березня 2015

19 березня в малій залі засідань райдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Анатолія Столярчука відбулася нарада.

У ході наради розглянуто наступні питання: про стан та шляхи наповнення сільських та селищних бюджетів, про підсумки роботи управління Держземагентства в районі за 2014 рік.


Детальнiше »
19 березня 2015

19 березня в малій залі засідань райдержадміністрації під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Анатолія Столярчука відбулося засідання робочої групи з координації дій органів виконавчої влади щодо забезпечення податкових та інших надходжень.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

  

 

 

Запитання | Адміністратор
Прес-служба 695-214, 695-314  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
До уваги громадян!

ДОРОЖНЯ КАРТА

ДЛЯ  ЛЮДЕЙ, ВНУТРІШНЬО  ПЕРЕМІЩЕНИХ

В  МЕЖАХ  КРАЇНИ

до  Рівненської  області для вирішення питань соціального захисту та забезпечення першочергових потреб

 

 

До уваги громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Детальніше…

 

До уваги осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про свої права та гарантії реалізації їх в Україні  ви можете дізнатися за номером «гарячої лінії» - 26-66-70, що діє в  управлінні соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації.

 

Управління СБУ в Рівненській області звертається до мешканців з проханням бути пильними та терміново повідомляти за телефонами (0362) 22-43-43 (чергова служба УСБУ в Рівненській області, Рівне, вул. Відінська, 4) або тел.

102 (чергова служба УМВСУ в Рівненській області) інформацію щодо загроз національній державності, територіальній цілісності, терористичної та диверсійної діяльності, а також інші важливі дані.

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

 для громадян, які тимчасово переїхали з Донецької та Луганської  областей  до Рівненського району.

Для отримання пенсії, Вам необхідно звернутися до управління Пенсійного фонду України в районі за адресою: м. Рівне, вул. Соборна 195, в зручний для Вас час.

Детальніше…