РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 вересня 2015 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 

 
Новини
28 серпня 2015

З них юридичними особами, які перебувають на спрощеній системі оподаткування спрямовано до бюджету 1345 тис. гривень, а фізичними особами-спрощенцями – 6365,7 тис. гривень. Сільськогосподарські товаровиробники, які перебувають на спрощеній системі оподаткування перерахували до бюджету 1229,4 тис. гривень.


Детальнiше »
28 серпня 2015

Станом на 27 серпня 2015 року споживачами району спожито теплової енергії на суму 6388,9 тис.грн. та оплачено 7311,2  тис.грн. або 114,4 %. КП “Рівнерайкомуненергія” спожито природного газу на суму 3721,1 тис.грн., оплачено – 4386,3 тис.грн., рівень проплати становить 117,9 %.


Детальнiше »
28 серпня 2015

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації повідомляє, що в сільськогосподарських підприємствах та фермерських господарствах району проводиться робота із заготівлі кормів на зимовий період 2015-2016 років. Станом на 28 серпня 2015 року заготовлено: сіна – 789 тонн (121 відсоток до прогнозу), сінажу – 3372 тонни.


Детальнiше »
28 серпня 2015

Станом на 28 серпня 2015 року до загального фонду бюджету району фактично надійшло власних доходів  78714,6 тис.грн., що становить 123,1 відсотків до плану. До районного бюджету надійшло власних доходів 38223,9 тис.грн., виконання плану забезпечено на 106,8 відсотків. Власні надходження  сільських та селищних бюджетів склали  40490,7 тис.грн., або 144,0 відсотки до затверджених по бюджету.


Детальнiше »
28 серпня 2015

Протягом січня – липня поточного року надходження від сплати єдиного соціального внеску склали 141,6 млн. гривень, що на 7,6 млн. грн. більше від доведених планових показників. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшилися на 15 млн. гривень або на 111,8%. Про це повідомила начальник ДПІ у Рівненському районі Ірина Олендер.


Детальнiше »
28 серпня 2015

27 серпня за участю спеціалістів районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), районного центру зайнятості, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Пенсійного фонду України в Рівненському районі відбувся виїзд „мобільного соціального офісу” у Новоукраїнську сільську раду.


Детальнiше »
28 серпня 2015

27 серпня у малій залі райдержадміністрації у режимі он-лайн  відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників району.


Детальнiше »
27 серпня 2015

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про відзначення у 2015 році Дня захисника України». Заходи спрямовані на належне вшанування бойового подвигу та самовідданості громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народу, посилення суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, збереження та розвитку національних військових традицій.


Детальнiше »
27 серпня 2015

Постійне надходження до бюджетів податків та інших обов'язкових платежів є важливим чинником належного функціонування держави, запорукою успішного соціального, економічного розвитку та добробуту, розвитку місцевого самоврядування громадян. Проте не всі платники податків сумлінно виконують один із найголовніших обов'язків перед державою, вдаються до різних порушень податкового законодавства — від несвоєчасної сплати податків, зборів та інших обов'язкових платежів до бюджету відповідного рівня до умисного ухилення від їх сплати.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
 
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
До уваги громадян!

 

 

 

 

 

Інструкція про порядок заповнення бланків

 

ДЕКЛАРАЦІЯ для призначення субсидії

 

ЗАЯВА для призначення субсидії

 

Калькулятор для розрахунку вартості та державної компенсації при заміні котла

 

Інструкція щодо користування калькулятором (для розрахунку вартості та державної компенсації при заміні котла)

 

 

 

Дорожня карта демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

ДОРОЖНЯ КАРТА

ДЛЯ  ЛЮДЕЙ, ВНУТРІШНЬО  ПЕРЕМІЩЕНИХ

В  МЕЖАХ  КРАЇНИ

до  Рівненської  області для вирішення питань соціального захисту та забезпечення першочергових потреб

 

До уваги громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Детальніше…

 

До уваги осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про свої права та гарантії реалізації їх в Україні  ви можете дізнатися за номером «гарячої лінії» - 26-66-70, що діє в  управлінні соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації.

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

 для громадян, які тимчасово переїхали з Донецької та Луганської  областей  до Рівненського району.

Для отримання пенсії, Вам необхідно звернутися до управління Пенсійного фонду України в районі за адресою: м. Рівне, вул. Соборна 195, в зручний для Вас час.

Детальніше…