РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 жовтня 2015 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 

 
Новини
7 жовтня 2015

06 вересня за участю спеціалістів районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), управління соціального захисту населення райдержадміністрації, відбувся виїзд „мобільного соціального офісу” у Радухівську та алошпаківську сільські ради.


Детальнiше »
6 жовтня 2015

За січень-вересень 2015 року до місцевого бюджету Рівненського району юридичними та фізичними особами сплачено 12274,5 тис. гривень плати за землю, що складає 119,2% від планових показників. З них 10836,2 тис. гривень сплачено юридичними особами та 1438,3 тис. гривень – громадянами. В вересні надходження склали 1175,2 тис.гривень та 190,5 тис. грн. відповідно.


Детальнiше »
5 жовтня 2015
01 жовтня з нагоди відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку у стаціонарному відділенні Рівненського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбувся святковий концерт
Детальнiше »
2 жовтня 2015

Шановні освітяни!

 

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята–Дня працівника освіти. Своєю наполегливою працею, професіоналізмом, самовідданістю Ви сприяєте становленню високоосвіченого покоління демократичної України. Ви - творці майбутнього нашої держави, її інтелекту.

Глибоко переконаний у тому, що Ваш професіоналізм, відданість обраній справі стануть запорукою подальшого розвитку освіти нашого району. Ми шануємо вашу мудрість і наполегливість, професіоналізм і самовідданість. Вашими зусиллями, шановні педагоги, твориться майбутнє України.

Тож нехай Ваша мудрість, Ваш інтелект та досвід завжди будуть вшановані державою, учнями, батьками. Вчіть дітей добру, справедливості, готуйте їх до життя у суспільстві, яке швидко змінюється та вимагає високого рівня освіченості.

Хай у цей святковий день Ваші серця переповнює надія на процвітання української нації, паростки якої Ви плекаєте своїм серцем і розумом.

Від щирого серця зичу Вам справжнього людського щастя, миру, міцного здоров'я, добробуту, віри у власні сили, невтомності у творчому пошуку.


Детальнiше »
2 жовтня 2015

02 жовтня за участю спеціалістів районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), управління соціального захисту населення райдержадміністрації, відбувся виїзд „мобільного соціального офісу” у Городоцьку та Шпанівську сільські ради.


Детальнiше »
2 жовтня 2015

 Станом на 02 жовтня 2015 року сільськогосподарськими підприємствами посіяно 2,3 тис.га озимих зернових культур, що становить 33 відсотків до прогнозу. Завершено посів озимого ріпаку на зерно, посіяно 2,0 тис.га, або 133 відсотки до прогнозу.


Детальнiше »
2 жовтня 2015

Представниками бізнесу, які перебувають на обліку в ДПІ у Рівненському районі ГУ ДФС у Рівненській області за січень - вересень 2015 року забезпечено надходження до Зведеного бюджету в сумі 208,1 мільйона гривень. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження до державної скарбниці зросли на 83,4 мільйона гривень - інформує ДПІ у Рівненському районі ГУ ДФС у Рівненській області.


Детальнiше »
2 жовтня 2015
За січень-вересень поточного року для забезпечення обороноздатності країни з доходів жителів Рівненського району в держбюджет перераховано 7443,2 тис. гривень військового збору. Зокрема, у вересні на потреби українського війська  сплачено 1078,5 тис. гривень цього платежу.
Детальнiше »
2 жовтня 2015
01 жовтня з нагоди відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку у стаціонарному відділенні Рівненського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбувся святковий концерт
Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
До уваги громадян!

 

 

 

 

 

Інструкція про порядок заповнення бланків

 

ДЕКЛАРАЦІЯ для призначення субсидії

 

ЗАЯВА для призначення субсидії

 

Калькулятор для розрахунку вартості та державної компенсації при заміні котла

 

Інструкція щодо користування калькулятором (для розрахунку вартості та державної компенсації при заміні котла)

 

 

 

Дорожня карта демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

ДОРОЖНЯ КАРТА

ДЛЯ  ЛЮДЕЙ, ВНУТРІШНЬО  ПЕРЕМІЩЕНИХ

В  МЕЖАХ  КРАЇНИ

до  Рівненської  області для вирішення питань соціального захисту та забезпечення першочергових потреб

 

До уваги громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Детальніше…

 

До уваги осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про свої права та гарантії реалізації їх в Україні  ви можете дізнатися за номером «гарячої лінії» - 26-66-70, що діє в  управлінні соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації.

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

 для громадян, які тимчасово переїхали з Донецької та Луганської  областей  до Рівненського району.

Для отримання пенсії, Вам необхідно звернутися до управління Пенсійного фонду України в районі за адресою: м. Рівне, вул. Соборна 195, в зручний для Вас час.

Детальніше…