РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 вересня 2017 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 
Новини
22 вересня 2017

За оперативною інформацією сільськогосподарських підприємств намолочено 52,8 тис.тонн зерна при середній урожайності 52 цнт з гектара.


Детальнiше »
22 вересня 2017

22 вересня у великому залі засідань райдержадміністрації під головуванням начальника відділу освіти райдержадміністрації Олександра Набочука та за участі членів колегії, керівників загальноосвітніх навчальних закладів району відбулося засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації.


Детальнiше »
22 вересня 2017

Міністерство освіти і науки України затвердило календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році.


Детальнiше »
22 вересня 2017

Президент України Петро Порошенко підписав Закон України від 08.09.2016 № 1504-УІІІ «Про внесення змін до Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» щодо запровадження наставництва.


Детальнiше »
22 вересня 2017

З метою більш ефективного надання громадянам соціальної підтримки за принципом «єдиного вікна», вчора було здійснено черговий виїзд «мобільного соціального офісу» на територію Городоцької сільської ради.


Детальнiше »
22 вересня 2017

Станом на 21 вересня до загального фонду бюджету району фактично надійшло власних доходів 170425,9 тис.грн., що становить 103,6 відсотки до затверджених по бюджету на січень-вересень 2017 року.


Детальнiше »
21 вересня 2017

Рівненський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує, що в Україні впроваджена нова форма сімейного виховання, в якій передбачено надання комплексу послуг з тимчасового догляду та виховання дітей в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, батьками складних життєвих обставин та/або на період прийняття рішення про набуття дитиною статусу дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування.


Детальнiше »
21 вересня 2017

Президент Петро Порошенко, виступаючи в Нью-Йорку на 72-ій сесії Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй, закликав держави-члени ООН визнати Голодомор 1932-33 років в Україні актом геноциду.


Детальнiше »
20 вересня 2017

Юних акторів, хореографів, вокалістів, художників та митців з Рівненщини запрошують на ІІІ Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру».


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

25 вересня

 

– нарада при керівнику апарату райдержадміністрації Потайчук А.Б. (малий зал райдержадміністрації, 15.00 год.)

 

 

28 вересня

– засідання громадської ради при райдержадміністрації (малий зал засідань, 14.30.)

Порядок денний

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!

 

Онлайн-опитування підлітків та молоді

 

Інформація щодо розрахункових обсягів бюджетів об'єднаних територіальних громад на 2017 рік по Рівненському району

 

"Доступні ліки": перелік аптек

 

Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2017 рік

 

Графік роботи «мобільного соціального офісу»

 

Дорожня карта демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

До уваги осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про свої права та гарантії реалізації їх в Україні  ви можете дізнатися за номером «гарячої лінії» - 26-66-70, що діє в  управлінні соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації.

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів