РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 липня 2018 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 
Новини
20 липня 2018

Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 2443-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо соціального захисту постраждалих учасників Революції Гідності та деяких інших осіб».


Детальнiше »
20 липня 2018

Сьогодні, 20 липня, у малій залі засідань райдержадміністрації  під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Грубого відбулося засідання районної спеціальної комісії з питань розрахунків за спожиті енергоносії та житлово-комунальні послуги.


Детальнiше »
20 липня 2018

Зокрема, на сьогоднішній день зібрано з 950 га ранніх зернових культур, намолочено 3,9 тис.тонн зерна з урожайністю 40,7 ц/га. Завершено обмолот озимого ячменю.


Детальнiше »
20 липня 2018

Станом на 20 липня до загального фонду бюджету району фактично надійшло власних доходів 134134,3 тис.грн., що становить 103,0 відсотки до затверджених по бюджету на січень-липень 2018 року.


Детальнiше »
20 липня 2018

 Перша партія комп’ютерної техніки для лікарських амбулаторій краю надійшла на Рівненщину. Вона була закуплена в межах реалізації проекту Світового банку «Покращення охорони здоров’я на службі у людей».


Детальнiше »
19 липня 2018

 З нового навчального 2018 року учні всіх перших класів  України почнуть навчатись за новим Державним стандартом початкової загальної освіти Нової української школи.


Детальнiше »
19 липня 2018

 Вже багато років поспіль дитячий санаторно-оздоровчий комплекс «Електронік-Рівне», який знаходиться в селі Кустин Рівненського району, є одним з найактивніших учасників фізкультурно-оздоровчого заходу для дітей «Олімпійське літо».


Детальнiше »
18 липня 2018

Сьогодні, 18 липня, у великій залі засідань районної ради під головуванням заступника голови районної ради Миколи Сальчука та за участі голови райдержадмінстрації Володимира Пилипчука відбулося І пленарне засідання позачергової двадцятої сесії районної ради.


Детальнiше »
18 липня 2018

З метою визначення позиції жінки на сучасному ринку праці, надання допомоги у побудові стратегії пошуку роботи, вчора 17 липня у Рівненській районній філії обласного центру зайнятості відбувся семінар для зареєстрованих безробітних жінок.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

23 липня

 

– нарада при керівнику апарату райдержадміністрації Потайчук А.Б. (малий зал райдержадміністрації, 15.00 год.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Програма бізнес стажування «Регіональний економічний розвиток»

 

Графік роботи «мобільного соціального офісу»

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!