РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 січня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини
21 січня 2019

Кабінет Міністрів України, керуючись принципами посиленої уваги до забезпечення працівників сектору безпеки й оборони, затвердив Порядок забезпечення Державною установою поліцейських та осіб рядового та начальницького складу Служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу.


Детальнiше »
21 січня 2019

У суботу, 19 січня, голова Рівненської райдержадміністрації Володимир Пилипчук разом із народним депутатом України Юрієм Вознюком занурилися в освячену воду в джерелі у селі Хотин Рівненського району.


Детальнiше »
18 січня 2019

Президент Петро Порошенко наголошує, що Україна визначила свої пріоритету у стратегічному розвитку і проведенні реформ та втілює їх у життя, попри численні спроби звести нашу державу з обраного шляху.


Детальнiше »
17 січня 2019

З минулого року держава почала фінансувати медзаклади за принципом «гроші йдуть за пацієнтом», тобто оплачувати надання допомоги конкретному пацієнту.


Детальнiше »
17 січня 2019
         Вчора, 16 січня, голова Рівненської райдержадміністрації Володимир Пилипчук провів особистий прийом громадян. До нього звернулися люди щодо вирішення низки питань.
Детальнiше »
17 січня 2019

Охочих зануритися у воду на свято Водохреще готуються приймати в селі Хотин Рівненського району. На благоустрій місцевого джерела за останні чотири роки спрямовано півмільйона гривень, розповів голова Шпанівської ОТГ Микола Столярчук.


Детальнiше »
16 січня 2019

      Сьогодні, 16 січня рятувальники обласного центру та Рівненського району Головного управління ДСНС України у Рівненській області підбили підсумки діяльності за 2018 рік.


Детальнiше »
16 січня 2019

Стартапери, власники ідеї чи розробки Рівненщини мають можливість отримати підтримку для власного проекту від держави


Детальнiше »
16 січня 2019

Вчора, 15 січня, у Рівненському районі відбулися перші публічні обговорення питань розвитку району та перспективних планів дій на майбутнє. Однойменні заходи провели у Білокриницькій та Шубківській сільських радах.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Графік роботи «мобільного соціального офісу»

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!