РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 травня 2015 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Новини
27 травня 2015

27 травня у приміщенні райдержадміністрації голова адміністрації Віталій Стельмах провів прийом з особистих питань.


Детальнiше »
27 травня 2015

27 травня у великому залі засідань райдержадміністрації під головуванням начальника відділу освіти райдержадміністрації Олександра Набочука та за участі заступника голови адміністрації Сергія Подоліна відбулося засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації.


Детальнiше »
27 травня 2015

27 травня у сесійній залі районної ради під головуванням голови Рівненської районної ради Володимира Пилипчука та за участі голови райдержадміністрації Віталія Стельмаха відбулася позачергова сорокова сесія районної ради.


Детальнiше »
27 травня 2015

За підсумками моніторингу соціально-економічного розвитку районів та міст обласного значення за січень-квітень 2015 року Рівненський район займає третє місце. Моніторинг здійснювався за 13 показниками соціально-економічного розвитку району.


Детальнiше »
26 травня 2015

26 травня у Рівненській центральній районній лікарні, що в смт Клевань, за ініціативи керівництва райдержадміністрації відбулося урочисте відкриття та освячення терапевтичного відділення та палат інтенсивної терапії неврологічного відділення Рівненської центральної районної лікарні.


Детальнiше »
26 травня 2015

У січні - квітні 2015 року Центром обслуговування платників ДПІ у Рівненському районі  надано 2162 адміністративні послуги. Найбільш популярними залишаються послуги з видачі реєстраційного номера облікової картки платника податків, яких за відповідний період поточного року надано 1379.


Детальнiше »
26 травня 2015

З 1 травня 2015 року внесено зміни до Порядку призначення житлової субсидії. Призначення субсидії відбувається на підставі лише двох документів – заяви та декларації. При цьому запроваджено спрощені форми заяви та декларації про доходи і витрати осіб для звернення за субсидією.


Детальнiше »
25 травня 2015

З 01.06.2015 року ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ при Рівненській районній державній адміністрації починає прийом громадян через адміністраторів центру з питань:

- оформлення та видачі паспорта громадянина України;

- вклеювання до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні 25-і 45-річного віку.


Детальнiше »
25 травня 2015

Відповідно до підпункту 2 п. 292.1 ст. 292 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI, зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ), доходом платника єдиного податку третьої групи для юридичної особи є будь-який дохід, включаючи дохід представництв, філій, відділень такої юридичної особи, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі, визначеній п.292.3 ст.292 ПКУ.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
 
 
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

  

 

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

28 травня

 

– зустріч голови райдержадміністрації Віталія Стельмаха з переможцями та вчителями олімпіад та конкурсів (великий зал засідань, 12.00 год.)

 

- участь заступника голови райдержадміністрації Сергія Подоліна у обласній нараді, що відбудеться в режимі відеоконференцзв’язку з питання підготовки та виконання завдань визначених Законом України «Про затвердження Указу Президенту України «Про часткову мобілізацію» (малий зал райдержадміністрації, 1800 год.)

До уваги громадян!

 

 

Інструкція про порядок заповнення бланків

 

ДЕКЛАРАЦІЯ для призначення субсидії

 

ЗАЯВА для призначення субсидії

 

 

Дорожня карта демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

ДОРОЖНЯ КАРТА

ДЛЯ  ЛЮДЕЙ, ВНУТРІШНЬО  ПЕРЕМІЩЕНИХ

В  МЕЖАХ  КРАЇНИ

до  Рівненської  області для вирішення питань соціального захисту та забезпечення першочергових потреб

 

До уваги громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Детальніше…

 

До уваги осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про свої права та гарантії реалізації їх в Україні  ви можете дізнатися за номером «гарячої лінії» - 26-66-70, що діє в  управлінні соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації.

 

Управління СБУ в Рівненській області звертається до мешканців з проханням бути пильними та терміново повідомляти за телефонами (0362) 22-43-43 (чергова служба УСБУ в Рівненській області, Рівне, вул. Відінська, 4) або тел. 102 (чергова служба УМВСУ в Рівненській області) інформацію щодо загроз національній державності, територіальній цілісності, терористичної та диверсійної діяльності, а також інші важливі дані.

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

 для громадян, які тимчасово переїхали з Донецької та Луганської  областей  до Рівненського району.

Для отримання пенсії, Вам необхідно звернутися до управління Пенсійного фонду України в районі за адресою: м. Рівне, вул. Соборна 195, в зручний для Вас час.

Детальніше…