РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2015 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Новини
3 серпня 2015

04 червня цього року постановою Кабінету Міністрів України №389 було затверджено новий «Порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї».

Досі пільги з оплати послуг за користування житлом, комунальних послуг, паливом, скрапленим газом, телефоном не залежали від середньомісячного сукупного доходу сім’ї осіб, які мають право на пільги згідно із законодавчими актами. Відтепер – залежать.


Детальнiше »
31 липня 2015

31 липня у малій залі засідань райдержадміністрації під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Сергія Подоліна з питання проведення шостої черги часткової мобілізації на території району.


Детальнiше »
31 липня 2015

Як повідомили у фінансовому управлінні райдержадміністрації, станом на 30 липня 2015 року до загального фонду бюджету району фактично надійшло власних доходів  67712,4 тис.грн., що становить 133,0 відсотка до плану. До районного бюджету надійшло власних доходів 33502,1 тис.грн., виконання плану забезпечено на 105,4 відсотків. Власні надходження  сільських та селищних бюджетів склали  34210,3 тис.грн., або 178,7 відсотків до затверджених по бюджету.


Детальнiше »
31 липня 2015

За оперативними даними управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, станом на 31 липня 2015 року озимої пшениці зібрано на площі 2107 га (43 відсотки до прогнозу) при середній урожайності 41,0 ц/га намолочено  8638 тонн зерна, озимого жита – 70 га при урожайності 28,4 ц/га намолочено 199 тонн, ярого ячменю – 692 га при середній урожайності 37,7 ц/га намолочено 2609 тонн.  Завершено збирання озимого ячменю, якого зібрано 1160 га (97 відсотків до прогнозу) при урожайності 52,4 ц/га намолочено 6075 тонн зерна.


Детальнiше »
31 липня 2015

ДПІ у Рівненському районі повідомляє, що Президент України Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість».

Закон №643-VIII, який Верховна Рада прийняла 16 липня з ініціативи Кабінету Міністрів України, зокрема, спрямований на удосконалення функціонування системи електронного адміністрування податку на додану вартість, яка з 1 лютого поточного року працювала у тестовому режимі, а з 1 липня переведена у звичайний режим роботи.


Детальнiше »
31 липня 2015

ДПІ у Рівненському районі повідомляє, що відповідно до п. 209.1 ст. 209 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) резидент, який провадить підприємницьку діяльність у сфері сільського і лісового господарства та рибальства та відповідає критеріям, встановленим у п.209.6 ст. 209 ПКУ (далі - сільськогосподарське підприємство), може обрати спеціальний режим оподаткування.


Детальнiше »
30 липня 2015

Заробітна плата учасників АТО не враховуватиметься при нарахуванні субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Це передбачено Законом № 615-VІІІ, який підписав Президент України Петро Порошенко. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Глави держави.


Детальнiше »
30 липня 2015

Нещодавно у с.Поляни Березнівського району Рівненської області відбувся XXVIII обласний турнір з волейболу серед учасників бойових дій  в Афганістані та локальних війнах, учасників бойових дій в антитерористичній операції на сході України, присвячений пам’яті загиблого воїна Івана Холода. У змаганнях взяли участь представники 16 районів області, Рівненський район також делегував свою команду.


Детальнiше »
29 липня 2015

28 липня заступник голови райдержадміністрації Сергій Подолін, представник Рівненського об’єднаного міського військового комісаріату, підполковник Володимир Коваль, Клеванський селищний голова Дмитро Жовтянський відвідали сім’ю загиблого військовослужбовця Олександра Бойка, що проживають в смт Клевань та  вручили їм орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). Державна нагорода присвоєна відповідно до Указу Президента України від 23 травня  2015 року № 282/2015 за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
 
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

  

 

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
До уваги громадян!

 

 

 

 

 

Інструкція про порядок заповнення бланків

 

ДЕКЛАРАЦІЯ для призначення субсидії

 

ЗАЯВА для призначення субсидії

 

 

Дорожня карта демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

ДОРОЖНЯ КАРТА

ДЛЯ  ЛЮДЕЙ, ВНУТРІШНЬО  ПЕРЕМІЩЕНИХ

В  МЕЖАХ  КРАЇНИ

до  Рівненської  області для вирішення питань соціального захисту та забезпечення першочергових потреб

 

До уваги громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Детальніше…

 

До уваги осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про свої права та гарантії реалізації їх в Україні  ви можете дізнатися за номером «гарячої лінії» - 26-66-70, що діє в  управлінні соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації.

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

 для громадян, які тимчасово переїхали з Донецької та Луганської  областей  до Рівненського району.

Для отримання пенсії, Вам необхідно звернутися до управління Пенсійного фонду України в районі за адресою: м. Рівне, вул. Соборна 195, в зручний для Вас час.

Детальніше…