РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 січня 2017 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 
Новини
19 січня 2017

З нового року Уряд підвищив заробітні плати для працівників бюджетної сфери, державного управління, розмір стипендій.


Детальнiше »
19 січня 2017

Саме скільки єдиного податку сплачено до місцевого бюджету за січень-грудень 2016 року суб’єктами господарювання, які працюють на спрощеній системі оподаткування. З них, як зазначила начальник Рівненської ОДПІ Ірина Олендер, майже 56 відсотків або 55,4 млн. гривень – це вклад – фізичних осіб-підприємців.


Детальнiше »
18 січня 2017

19 січня 2017 року у селі Пересопниця відзначатимуть народне свято Водохреща біля церкви на річці Стубла. Також в цей день у культурно-археологічному центрі “Пересопниця” відбудеться ХІХ Словянський фольклорний фестиваль “Коляда”, де  проходитиме концертно-оглядова програма у музеї Пересопницького Євангелія.


Детальнiше »
18 січня 2017

Завдяки ініційованій ще у 2015 році тісній співпраці Держенергоефективності та місцевої влади, активній двосторонній взаємодії, постійному діалогу та консультаціям, 2016 рік став проривним у запровадженні більше 200 місцевих програм додаткової фінансовоїдопомоги населенню на впровадження енергоефективних заходів.


Детальнiше »
18 січня 2017

Цьогоріч минає 75 років від початку примусового вивезення населення України в Німеччину. День пам’яті відзначають 18 січня.


Детальнiше »
17 січня 2017

Сьогодні, у малому залі засідань райдержадміністрації відбулася зустріч голови райдержадміністрації Володимира Пилипчука, голів окремих сільських та селищних рад району з членом спілки Добровільної Пожежної Охорони Республіка Польща, генерал-майором  Мареком Ковальскі.


Детальнiше »
17 січня 2017

17 січня у великій залі засідань районної ради під керівництвом начальника відділу освіти райдержадміністрації Олександра Набочука відбулася нарада керівників дошкільних навчальних закладів та дошкільних підрозділів НВК „школа-сад” району.


Детальнiше »
17 січня 2017

16 січня відбулася звітно-виборна конференція Спілки фермерів Рівненського району.


Детальнiше »
17 січня 2017

2017 рік в Україні проголошено Роком Української революції 1917–1921 років. З цієї нагоди з 18 січня, напередодні Дня Соборності України, у Державному архіві Рівненської області експонуватиметься виставка присвячена вшануванню пам’яті юнаків, які героїчно загинули у бою під Крутами 29 січня 1918 року - «Битва під Крутами через призму архівних документів».


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 

 

 

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
До уваги громадян!

Рівненська районна державна адміністрація проводить відбір виконавця земельних торгів з продажу права оренди земельних ділянок державної власності на території Великожитинської сільської ради Рівненського району Рівненської області

Детальніше…

 

До уваги представників громадянського суспільства

До уваги представників громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок,  організацій роботодавців, недержавних ЗМІ, інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» від 03 листопада 2010 року  № 996  в районі створено ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів для формування громадської ради при райдержадміністрації.

Детальніше...

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Графік роботи «мобільного соціального офісу»

 

Дорожня карта демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

До уваги осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про свої права та гарантії реалізації їх в Україні  ви можете дізнатися за номером «гарячої лінії» - 26-66-70, що діє в  управлінні соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації.