РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 квітня 2015 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Новини
21 квітня 2015

У Пенсійному фонді України створюється нова система обслуговування громадян та обробки пенсійної документації.

На першому етапі у кожній області визначено два-три пілотних райони, де, зокрема, відпрацьовуватимуть технологію оцифрування пенсійних справ та запровадження єдиних стандартів обслуговування. На Рівненщині – це Здолбунівський, Рівненський та Сарненський райони.


Детальнiше »
21 квітня 2015

21 квітня в малому залі засідань райдержадміністрації під керівництвом голови адміністрації Віталія Стальмаха відбулася нарада з сільськими та селищними головами з питання проведення оповіщення військовозобов’язаних, збір та проходження ними медичного обстеження в ході п’ятої черги мобілізації на території Рівненського району.


Детальнiше »
21 квітня 2015

Добігає кінця кампанія декларування доходів, отриманих в 2014 році. У громадян залишилося декілька днів, щоб виконати свій громадський обов’язок – подати річну декларацію про доходи.


Детальнiше »
17 квітня 2015

Нещодавно в приміщенні ДПІ у Рівненському районі відбувся семінар для платників податків, присвячений новаціям податкового законодавства, які набрали чинності з 1 січня 2015 року.

Відкрив семінар перший заступник начальника ДПІ у Рівненському районі Андрій Остапенко, який підбив підсумки роботи інспекції за перший квартал 2015 року та окреслив основні напрямки роботи на майбутнє.


Детальнiше »
17 квітня 2015

16 квітня на території Оржівської селищної ради відбувся виїзд „мобільного соціального офісу” за участю спеціалістів районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), районного центру зайнятості, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Пенсійного фонду України в Рівненському районі. На прийомі побувало 14 жителів Оржівської селищної ради.


Детальнiше »
17 квітня 2015

16 квітня за ініціативи Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області на базі Зорянського НВК «школа-гімназія» відбувся обласний семінар-навчання з відповідальними з питань цивільного захисту загальноосвітніх навчальних закладів області на тему «Організація підготовки та порядок проведення Дня цивільного захисту».


Детальнiше »
16 квітня 2015

Президент Петро Порошенко призначив директором Національного антикорупційного бюро Артема Ситника. Глава держави публічно представив нового директора та наголосив, що його завданням є побудова нової інституції, яка продемонструє рішучість України у боротьбі з корупцією.


Детальнiше »
16 квітня 2015

 Представники громадського формування з охорони громадського порядку Рівненська бойова Сотня минулої п’ятниці передали на Рівненський полігон допомогу, яка надана підрозділам 14-ї мехбригади.

Зокрема, в спеціалізовані підрозділи забезпечення були надані інструменти для обслуговування військової техніки, вживаний одяг для ремонту техніки, засоби особистої гігієни, 100 літрова бочка мастила для потреб ремонтного батальйону, медикаменти.


Детальнiше »
16 квітня 2015

16 квітня у великому залі райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Анатолія Столярчука відбувся перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

  

 

 

Запитання | Адміністратор
Прес-служба 695-214, 695-314  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

21 квітня

 

- під головуванням заступника голови адміністрації С.Подоліна відбудеться засідання комісії з питань захисту прав дітей (малий зал райдержадміністрації, 1000 год.)

 

- засідання громадської ради при Рівненській райдержадміністрації (малий зал райдержадміністрації, 1400 год)

До уваги громадян!

 

 

Інструкція про порядок заповнення бланків

 

ДЕКЛАРАЦІЯ для призначення субсидії

 

ЗАЯВА для призначення субсидії

 

 

Дорожня карта демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

ДОРОЖНЯ КАРТА

ДЛЯ  ЛЮДЕЙ, ВНУТРІШНЬО  ПЕРЕМІЩЕНИХ

В  МЕЖАХ  КРАЇНИ

до  Рівненської  області для вирішення питань соціального захисту та забезпечення першочергових потреб

 

До уваги громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Детальніше…

 

До уваги осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про свої права та гарантії реалізації їх в Україні  ви можете дізнатися за номером «гарячої лінії» - 26-66-70, що діє в  управлінні соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації.

 

Управління СБУ в Рівненській області звертається до мешканців з проханням бути пильними та терміново повідомляти за телефонами (0362) 22-43-43 (чергова служба УСБУ в Рівненській області, Рівне, вул. Відінська, 4) або тел. 102 (чергова служба УМВСУ в Рівненській області) інформацію щодо загроз національній державності, територіальній цілісності, терористичної та диверсійної діяльності, а також інші важливі дані.

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

 для громадян, які тимчасово переїхали з Донецької та Луганської  областей  до Рівненського району.

Для отримання пенсії, Вам необхідно звернутися до управління Пенсійного фонду України в районі за адресою: м. Рівне, вул. Соборна 195, в зручний для Вас час.

Детальніше…