РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 грудня 2015 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 

 
Новини
1 грудня 2015

Звернення Президента до Українського народу з нагоди 24-ї річниці всеукраїнського референдуму.


Детальнiше »
1 грудня 2015

З початку поточного року до Зведеного бюджету платниками Рівненського району сплачено  265,1 млн. гривень податків і зборів, що на 95,7 млн. більше надходжень аналогічного періоду минулого року. Про це повідомила начальник ДПІ у Рівненському районі ГУ ДФС у Рівненській області Ірина Олендер.


Детальнiше »
1 грудня 2015

ДПІ у Рівненському районі доводить до відома, що платники податків мають можливість звітуватися до органів державної фіскальної служби в електронному вигляді. Серед основних переваг представлення звітності в електронному вигляді варто виділити економію робочого часу та коштів на придбання бланків звітності, оперативне відстеження змін до форм звітності, уникнення втрат часу на черги при поданні звітності тощо. 


Детальнiше »
30 листопада 2015

З листопада 2015 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2015 року № 842, якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 р. №409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування», якою, у свою чергу, затверджено соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами, в межах яких надаються пільги та житлові субсидії населенню.


Детальнiше »
30 листопада 2015

28 листопада 2015 року у смт Оржів біля пам’ятного знака жертвам голодоморів та політичних репресій, який було встановлено 21 листопада 2008 року, за участі Оржівського селищного голови Галини Кидун, мешканців селища, учнівської молоді відбувся мітинг-реквієм. До пам’ятного знаку було покладено вінки та квіти.


Детальнiше »
27 листопада 2015

27 листопада у малій залі засідань райдержадміністрації під керівництвом начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Івана Солодухи відбулася нарада з клубними працівниками району.


Детальнiше »
27 листопада 2015

Станом на 27 листопада до загального фонду бюджету району фактично надійшло власних доходів  114645,8 тис.грн., що становить 112,7 відсотків до плану. До районного бюджету надійшло власних доходів 54753,2 тис.грн., виконання плану забезпечено на 101,9 відсотків. Власні надходження  сільських та селищних бюджетів склали  59892,6 тис.грн., або 124,9 відсотків до затверджених по бюджету на січень - листопад.


Детальнiше »
27 листопада 2015

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації повідомляє, що в районі проводиться збирання  сої, кукурудзи на зерно. Так, станом на 27 листопада 2015 року кукурудзи на зерно зібрано на площі 2,8 тис.га, що становить 70 відсотків до посіяних площ, сої –15,8 тис. га, що становить 97 відсотків до посіяного.


Детальнiше »
27 листопада 2015

Відповідно до Указу Президента України від 21 серпня 2015 року №489/2015 27 листопада у малій залі засідань райдержадміністрації начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ігор Грубий вручив посвідчення та нагрудні знаки до Почесного звання „Мати-героїня” вісьмом  багатодітним жителькам Рівненського району, за материнську самовідданість, народження та зразкове виховання дітей, забезпечення умов всебічного їх розвитку.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
До уваги громадян!

 

 

 

 

 

Інструкція про порядок заповнення бланків

 

ДЕКЛАРАЦІЯ для призначення субсидії

 

ЗАЯВА для призначення субсидії

 

Калькулятор для розрахунку вартості та державної компенсації при заміні котла

 

Інструкція щодо користування калькулятором (для розрахунку вартості та державної компенсації при заміні котла)

 

 

 

Дорожня карта демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

ДОРОЖНЯ КАРТА

ДЛЯ  ЛЮДЕЙ, ВНУТРІШНЬО  ПЕРЕМІЩЕНИХ

В  МЕЖАХ  КРАЇНИ

до  Рівненської  області для вирішення питань соціального захисту та забезпечення першочергових потреб

 

До уваги громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Детальніше…

 

До уваги осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про свої права та гарантії реалізації їх в Україні  ви можете дізнатися за номером «гарячої лінії» - 26-66-70, що діє в  управлінні соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації.

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

 для громадян, які тимчасово переїхали з Донецької та Луганської  областей  до Рівненського району.

Для отримання пенсії, Вам необхідно звернутися до управління Пенсійного фонду України в районі за адресою: м. Рівне, вул. Соборна 195, в зручний для Вас час.

Детальніше…