РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 жовтня 2014 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Новини
21 жовтня 2014

20 жовтня у малій залі  засідань райдержадміністрації відбулося урочисте нагородження матерів –героїнь району. За материнську самовідданість,народження і зразкове виховання дітей, забезпечення їх всебічного розвитку відповідно до Указу Президента України почесне звання України «Мати – героїня» отримали дванадцять багатодітних матерів району.


Детальнiше »
15 жовтня 2014

15 жовтня пройшов семінар у Рівненській податковій інспекції в рамках застосування норм законодавства в умовах дії Податкового Кодексу України та з враховуванням змін, внесеними Законами України від 04.07.2014 №1588 та від 31.07.2014 №1621.

Учасники семінару отримали відповіді на питання щодо особливостей справляння ПДФО, ЕСВ та військового збору, електронного адміністрування ПДВ, змін в оподаткуванні пасивних доходів громадян тощо.


Детальнiше »
15 жовтня 2014

14 жовтня у рамках відзначення в Україні 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка на території комунального закладу „Рівненський обласний госпіталь інвалідів війни” відбулося урочисте пам’ятного знаку  „Дендропарк „Шевченків бір”.


Детальнiше »
15 жовтня 2014

14 жовтня у с. Новостав, Зорянської сільської ради за участі депутата Верховної Ради України Юрія Вознюка, голови районної ради Володимира Пилипчука, сільського голови Анатолія Гуза, громади села, учнів місцевої школи, представників засобів масової інформації відбулося урочисте відкриття пам’ятника загиблим воїнам під час Великої Вітчизняної війни.


Детальнiше »
14 жовтня 2014

Президент України Петро Порошенко встановив 14 жовтня, коли святкується Покрова Пресвятої Богородиці, новим державним святом – Днем захисника України. Відповідний Указ Глава держави підписав учора.

Таке рішення прийняте з метою «вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості».


Детальнiше »
14 жовтня 2014

Мінсоцполітики у листі від 22.08.2014 р. узагальнило питання щодо виплат та гарантій, які передбачено для військовослужбовців, військовозобов'язаних, резервістів та працівників, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації на особливий період.


Детальнiше »
13 жовтня 2014

13 жовтня у малій залі засідань райдержадміністрації під головуванням виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Сергія Подоліна відбулося засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.


Детальнiше »
13 жовтня 2014

12 жовтня у центрі смт Квасилів відбувся традиційний щорічний сільськогосподарський ярмарок «Квасилівські торги». Ініціатором проведення торгів, як і в попередні роки, виступили райдержадміністрація та селищна рада.


Детальнiше »
13 жовтня 2014

У вересні, майже місяць тому, у Мінську було ухвалено протокол щодо реалізації Мирного плану Президента України. Саме в цей час відбувся Саміт НАТО в Ньюпорті.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

  

 

 

Запитання | Адміністратор
Прес-служба 695-214, 695-314  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
До уваги громадян!

У Рівненській області розпочато збір коштів для закупівлі бронежилетів військовослужбовцям, які виконують завдання в районах бойових дій на сході України.

Кошти надходитимуть на рахунок Благодійного Фонду „Скарбниця надії”.

Просимо підтримати зазначену ініціативу.

Реквізити Благодійного фонду „Скарбниця надії”: код ЄДРПОУ 37685693, р/р 26007336789202 „УкрСиббанк”, МФО 351005.

Призначення платежу: Добровільна пожертва для надання допомоги Збройним Силам України.

 

Шановні мешканці Рівненського району в Україні проводиться обговорення змін до проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)" Рівненська районна державна адміністрація пропонує до Вашої уваги Порівняльна таблиця зі змінами до проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)"

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:

- поштою за адресою: 33001, м. Рівне, Соборна, 195, Рівненська районна державна адміністрація;

- факсом (0362) 22-50-55;

- електронною поштою за адресою: vnpolvid@ukr.net

Детальніше…

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

 для громадян, які тимчасово переїхали з Донецької та Луганської  областей  до Рівненського району.

Для отримання пенсії, Вам необхідно звернутися до управління Пенсійного фонду України в районі за адресою: м. Рівне, вул. Соборна 195, в зручний для Вас час.

Детальніше…