РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 вересня 2014 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Новини
29 серпня 2014

Сьогодні ДПІ у Рівненському районі спрямовує увагу на конструктивні ідеї, які надійшли від бізнесу та громадськості у рамках обговорення Концепції реформування податкової системи. «Пропонуються радикальні зміни в оподаткуванні і саме тому ми хочемо почути позицію бізнесу. Нам потрібен зворотній зв’язок для пошуку оптимальних рішень», - зазначила Олена Панченко.


Детальнiше »
28 серпня 2014

28 серпня в сесійній залі районної ради під керівництвом начальника відділу освіти райдержадміністрації Олександра Набочука відбулася районна конференція педагогічних працівників.


Детальнiше »
28 серпня 2014

27 серпня в приміщенні райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Сергія Подоліна відбулося засідання дорадчого органу з питань взаємодії суб’єктів соціальної роботи із сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах.


Детальнiше »
28 серпня 2014

27 серпня в малій залі засідань райдержадміністрації перший заступник голови адміністрації Анатолій Столярчук провів засідання житлової комісії району з питань індивідуального житлового будівництва на селі.


Детальнiше »
28 серпня 2014

27 серпня в малій залі засідань райдержадміністрації перший заступник голови адміністрації Анатолій Столярчук провів засідання районної робочої групи по ефективному використанню земельних ресурсів, встановленню та перегляду орендної плати за земельні ділянки, виконанню надходжень до бюджетів усіх рівнів.


Детальнiше »
27 серпня 2014

Протягом січня – серпня поточного року платники податків, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до бюджету понад 7,9 млрд. грн. єдиного податку. Порівняно з відповідним періодом минулого року сплата податку зросла на 1 млн. гривень.

Левова частка суми сплачена підприємцями – фізичними особами. Від приватних підприємців бюджет отримав понад 6,4 млрд. гривень єдиного податку. Від діяльності спрощенців - юридичних осіб до бюджету надійшло 1,5 млрд. грн.


Детальнiше »
27 серпня 2014

26 серпня в малій залі засідань райдержадміністрації під керівництвом заступника голови адміністрації Сергія Подоліна відбулося засідання районного штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщаються з тимчасово окупованих територій та районів проведення антитерористичної операції.


Детальнiше »
26 серпня 2014

ДПІ у Рівненському районі надає інформацію щодо відкриття нового рахунку, відкритого відповідно до Бюджету кодексу України, Закону України від 31.07.2014 року №1622-7 «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік», наказу Міністерства фінансів України від 14.01.2011 року №11 «Про бюджетну Класифікацію», для зарахування надходжень до фонду державного бюджету за ККДБ 19020400 «Екологічний податок», який справляється за утворення радіоактивних відходів або тимчасове зберігання радіоактивних відходів їх виробниками понад установлений умовами ліцензій строк».

Рахунок вводиться в дію з 01.09.2014 року.


Детальнiше »
26 серпня 2014

З нагоди великого національного свята нашої державності – Дня незалежності України 22 серпня 2014 року працівники ДПІ Рівненського району колективно вдягнули вишивану сорочку та провели колективні світлини з врученням платникам синьо-жовтих прапорців.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 

 

Запитання | Адміністратор
Прес-служба 695-214, 695-314  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
До уваги громадян!

 

У Рівненській області розпочато збір коштів для закупівлі бронежилетів військовослужбовцям, які виконують завдання в районах бойових дій на сході України.

Кошти надходитимуть на рахунок Благодійного Фонду „Скарбниця надії”.

Просимо підтримати зазначену ініціативу.

Реквізити Благодійного фонду „Скарбниця надії”: код ЄДРПОУ 37685693, р/р 26007336789202 „УкрСиббанк”, МФО 351005.

Призначення платежу: Добровільна пожертва для надання допомоги Збройним Силам України.

 

Державна податкова інспекція у Рівненському районі ГУ Міндоходів у Рівненській області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

начальника координаційно-моніторингового відділу (на місце основного працівника яка перебуває у відпустці для догляду за дитиною для досягнення нею 3-ох річного віку);

вимоги до кандидатів - вища економічна освіта та досвід роботи за фахом не менше двох років;

старшого державного інспектора відділу оподаткування та контролю об’єктів і операцій (на місце основного працівника яка перебуває у відпустці для догляду за дитиною для досягнення нею 3-ох річного віку);

вимоги до кандидатів - вища економічна освіта.

Детальніше…

 

 

Шановні мешканці Рівненського району в Україні проводиться обговорення змін до проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)" Рівненська районна державна адміністрація пропонує до Вашої уваги Порівняльна таблиця зі змінами до проекту Закону України "Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)"

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі:

- поштою за адресою: 33001, м. Рівне, Соборна, 195, Рівненська районна державна адміністрація;

- факсом (0362) 22-50-55;

- електронною поштою за адресою: vnpolvid@ukr.net

Детальніше…

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

 для громадян, які тимчасово переїхали з Донецької та Луганської  областей  до Рівненського району.

Для отримання пенсії, Вам необхідно звернутися до управління Пенсійного фонду України в районі за адресою: м. Рівне, вул. Соборна 195, в зручний для Вас час.

Детальніше…

 

 

На виконання доручення голови  районної державної адміністрації від 30 квітня 2014 року №дор-5/01/07/14 Рівненська районна державна адміністрація повідомляє, що автомобіль ГАЗ-31029, тдрн.00018 РО, кузов №S0366343, який перебуває на балансі Рівненської районної державної адміністрації виставлено на аукціон у Рівненській міжрегіональній товарно-майновій біржі “ПРАЙС”, вартість автомобіля становить 7213 (сім тисяч двісті тринадцять) гривень без ПДВ.