РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 вересня 2016 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 

 
Новини
23 вересня 2016

Купуй українське, виготовляй українське та живи в Україні. Аби економіка нашої країни розвивалася необхідно відкривати нові підприємства.  Так, сьогодні запрацювало підприємство у селі Нова Любомирка Рівненського району, на якому створено близько ста робочих місць. Це підприємство спеціалізується на виробництві мінеральних добрив. А родзинка підприємства «УкрТехноФос» - це добриво «U●Phos», яке не має аналогів в Україні.


Детальнiше »
23 вересня 2016

Станом на 23 вересня 2016 року до загального фонду бюджету району фактично надійшло власних доходів 140213,4 тис.грн., що становить 111,8 відсотки до затверджених по бюджету на січень - вересень 2016 року.


Детальнiше »
23 вересня 2016

23 вересня у великому залі засідань райдержадміністрації під головуванням начальника відділу освіти райдержадміністрації Олександра Набочука та за участі заступника голови райдержадміністрації Сергія Подоліна відбулося засідання колегії відділу освіти райдержадміністрації.


Детальнiше »
22 вересня 2016

Незважаючи на суху та спекотну погоду громадяни систематично здійснюють випалювання сухої трави та інших рослинних залишків на приватних земельних ділянках. Останнім часом внаслідок безвідповідальної поведінки людей періодично виникали неконтрольовані вогнища, які створювали пожежонебезпечну обстановку та створювали передумови до виникнення непередбачуваних наслідків.


Детальнiше »
22 вересня 2016

На виконання Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, з метою підвищення компетентності депутатів місцевих та громадських активістів з питань децентралізації державного управління, за сприяння Швейцарсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO проводиться безкоштовний навчальний дистанційний семінар (електронний курс) «Депутат місцевої ради: потреби громади — пріоритети — реалізація».


Детальнiше »
22 вересня 2016

Найважчі та найжорстокіші випробування випали на долю нашого народу у роки Другої світової війни. Мільйони українців, пройшли крізь це пекло і не скорилися. Сьогодні відомо, що у період Другої Світової війни налічувалося близько 6200 партизанських угруповань та загонів. В них служили майже мільйон солдат. Ці невидимі війська, як і інші підрозділи, понесли великі людські втрати під час боротьби і їх внесок в перемогу людства над фашизмом просто неоціненний.


Детальнiше »
22 вересня 2016

Завтра, 23 вересня, у Рівному стартує ІІ Міжнародна спеціалізована виставка «Сучасність. Енергозбереження. Технології (СЕТ-2016)»

Під час виставки більше 30 виробників з України, Польщі, Данії, Німеччини та Литви презентують промислове та побутове обладнання, енергоефективні технології, альтернативні види палива, відновлювану енергетику.


Детальнiше »
21 вересня 2016

Протягом січня – серпня поточного року у Центрах обслуговування платників Рівненської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Рівненській області громадяни отримали понад 10949 адміністративних послуг.


Детальнiше »
21 вересня 2016

Щотижня все більше ОСББ у різних регіонах країни стають учасниками Урядової програми з енергоефективності. Так, за останній тиждень, з 12 по 18 вересня 2016 року, ще 9 ОСББ звернулися за державною підтримкою та залучили разом близько 1,5 млн грн. на енергоефективні заходи у багатоповерхівках.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

26 вересня

 

– нарада при керівнику апарату райдержадміністрації, Антоніні Потайчук (малий зал райдержадміністрації, 11-00 год.);

 

- участь керівництва райдержадміністрації у засіданні постійної комісій з питань бюджету, фінансів та податків (малий зал райдержадміністрації, 15-00год.)

 

 

До уваги громадян!

 

Переглянути он-лайн трансляцію сесії Рівненської районної ради

(НАТИСНІТЬ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ)

 

 

 

 

 

 

 

Графік роботи «мобільного соціального офісу»

 

 

Дорожня карта демобілізованого учасника антитерористичної операції

 

ДОРОЖНЯ КАРТА

ДЛЯ  ЛЮДЕЙ, ВНУТРІШНЬО  ПЕРЕМІЩЕНИХ

В  МЕЖАХ  КРАЇНИ

до  Рівненської  області для вирішення питань соціального захисту та забезпечення першочергових потреб

 

До уваги громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

Детальніше…

 

До уваги осіб, які постраждали під час виконання обов'язків військової служби (службових обов'язків), та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих військовослужбовців і працівників правоохоронних органів про свої права та гарантії реалізації їх в Україні  ви можете дізнатися за номером «гарячої лінії» - 26-66-70, що діє в  управлінні соціального захисту населення Рівненської райдержадміністрації.

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

 для громадян, які тимчасово переїхали з Донецької та Луганської  областей  до Рівненського району.

Для отримання пенсії, Вам необхідно звернутися до управління Пенсійного фонду України в районі за адресою: м. Рівне, вул. Соборна 195, в зручний для Вас час.

Детальніше…