РАДИВИЛІВСЬКА

 РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну        35500, мадивилів, вул. І.Франка, 11, тел.: (03633) 43838, факс: (03633) 43838, e-mail: radyvadm@gmail.com   Уряд УкраїниМапа сайту
 
 жовтня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

Державна система електронних звернень

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/URL.gif

 

 

 

http://i016.radikal.ru/1510/96/3b516dfc0f48.jpg

 

 

 

 

Антимонопольний комітет України

 

 

  

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/ypr.ds.gif

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/turizm.gif

 
Новини

RSS 2.0

18 жовтня 2019
На захисті прав дитини
Під керівництвом в.о. голови районної державної адміністрації Володимира СТАСЮКА було проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації.
Детальнiше »
17 жовтня 2019
З нагоди відзначення 30-річчя Народного Руху України

Сьогодні, в.о. голови Радивилівської районної державної адміністрації Володимир Стасюк вручив відзнаку та Почесну грамоту Рівненської обласної ради Миколі Патрикеєву з нагоди відзначення 30-річчя Народного Руху України за перебудову. Також Почесну грамоту Рівненської обласної державної адміністрації отримав Ігор Киричук.

Детальнiше »
17 жовтня 2019
В Рівненській ОДА проводять аудит незавершених будівельних об'єктів

На Рівненщині є понад 300 об'єктів незавершеного будівництва, які фінансуються за рахунок державного і обласного бюджетів. Деякі з них у статусі «довгобудів» ще з 2005 року. 

Детальнiше »
17 жовтня 2019
Ліс у смартфоні: Рівненщина у пілотному проекті e-реєстру заготівлі деревини та онлайн-карти рубок

Державне агентство лісових ресурсів України запускає пілотний проект електронного реєстру лісорубних квитків на заготівлю деревини.

Детальнiше »
17 жовтня 2019
Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль провів свій перший прийом громадян

Більше 50-ти звернень надійшло від мешканців області до голови ОДА Віталія Коваля. Частину питань вже вирішено в робочому порядку за участю структурних підрозділів облдержадміністрації.

 

Детальнiше »
11 жовтня 2019
Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту містобудівної документації

Загальна частина:

-   назва проекту містобудівної документації - Детальний план території із зберігання курячого помету на земельній ділянці, розташованій за межами населеного пункту на території Крупецької сільської ради Радивилівського району Рівненської області;

-   розробник проекту містобудівної документації - ФОП Назаренко К.Ю;

-   інвестор – ТОВ «Крупецький комбікормовий завод»;

-   підстава для визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки – стаття 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку»;

-   мета визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки - одержання та врахування зауважень, пропозицій громадськості.

Детальнiше »
8 жовтня 2019
Підстави для відмови в наданні допомоги по тимчасовій непрацездатності

Допомога по тимчасовій непрацездатності за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням надається застрахованим особам у разі настання страхового випадку в період роботи (включаючи час випробування та день звільнення), зайняття підприємницькою та іншою діяльністю, якщо інше не передбачено законом, у формі матеріального забезпечення, яке повністю або частково компенсує втрату заробітної плати (доходу).

Детальнiше »
2 жовтня 2019
60% голів ОТГ та сільських рад підтримують запровадження обігу земель - Міністерство економіки

http://j-p-g.net/if/2019/10/02/0385952001570019740.jpgМіністерством економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства було проведене опитування серед голів ОТГ та сільських рад, яке показало підтримку запровадження обігу земель на рівні 59,7%

Детальнiше »
30 вересня 2019
Усиновлення крок за кроком

Кожна дитина має право на сім’ю,  а завдання держави – це право реалізувати. В Україні досягнуто значних результатів у влаштуванні дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у сімейні форми виховання. Постійно вдосконалюється законодавство з метою забезпечення прав дитини та підтримки українських сімей, які взяли дитину на виховання.

Детальнiше »
27 вересня 2019
Перевірка умов проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах

26 вересня 2019 року з метою перевірки умов проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей–сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування працівниками служби у справах дітей Радивилівської районної державної адміністрації спільно з старшим інспектором ювенальної превенції сектору превенції Радивилівського ВП Дубенського ВП ГУНП в Рівненській області Кузьмичем В.С. та фахівцем соціальної служби по роботі з дітьми та молоддю Крупецької ОТГ було здійснено виїзд у села району:  Срібне, Гонорадка, Боратин, Бригадирівка, Хотин, Рідків, Сестрятин.

Детальнiше »
25 вересня 2019
Фонд соціального страхування інформує – роз’яснює

Організація  техніки безпеки на підприємстві

Техніка безпеки на підприємстві - це су­купність заходів організаційного та технічного ха­рактеру, які спрямовані на запобігання на вироб­ництві нещасних випадків та  формування без­печних умов праці.

Детальнiше »
25 вересня 2019
На Рівненщині вже 182 бажаючих очолити РДА. Проєкт «LIFT» триває

Проєкт «LIFT» продовжує формувати команду на Рівненщині. На сьогодні програма вже отримала 182 заявки на вакантні посади голів районів. Втім, проєкт триває.

 

Детальнiше »
24 вересня 2019
На полях Радивилівщини у розпалі осінньо-польові роботи

Сільськогосподарський рік безперервний: один врожай в коморі, а наступний вже чекає сонця, вологи, людського догляду. Нелегко даються гарні врожаї, і справжню їхню ціну знають ті, хто від засіву до жнив живуть сподіваннями і турботами праці на землі.

Детальнiше »
23 вересня 2019
Президент видав Указ про стимулювання розвитку регіонів

20 вересня 2019 року Президент України видав Указ «Про невідкладні заходи щодо забезпечення економічного зростання, стимулювання розвитку регіонів та запобігання корупції» (№713/2019).

Детальнiше »
23 вересня 2019
Уряд створив "гарячу лінію" з питань земельної реформи
Щоб розвіяти всі міфи навколо земельної реформи, Уряд створив безкоштовну "гарячу лінію" – 1545. 

Це головний центр комунікації між Урядом та населенням.

Сюди може подзвонити будь-який громадянин України та отримати відповідь на всі запитання  стосовно земельної реформи.
Детальнiше »
23 вересня 2019
Українська земля буде продаватися тільки для українців — Мінекономіки
Українська земля буде продаватися тільки для українців. Про це заявив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов. 
Детальнiше »
21 вересня 2019
Голів райдержадміністрацій Рівненської області відбиратимуть за допомогою проєкту LIFT

 У п'ятницю, 20 вересня, на Рівненщині стартувала програма, відповідно до якої голови районних державних адміністрацій обиратимуться за допомогою програми LIFT

Детальнiше »
18 вересня 2019
Про комісію (уповноваженого) із соціального страхування з тимчасової втрати працездатності
Дубенське відділення управління Фонду соціального страхування         України  у  Рівненській  області  інформує, роз’яснює.
Детальнiше »
17 вересня 2019
Перші пішли: вже за місяць на Рівненщині з’явиться мобільний зв'язок у місцях з поганим покриттям

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль за дорученням Президента України Володимира Зеленського продовжує роботу над ліквідацією «сліпих зон» мобільного покриття на Рівненщині.

Детальнiше »
16 вересня 2019
«Відкритий світ молоді» запрошує

Служба у справах дітей Радивилівської райдержадміністрації повідомляє, що громадською організацією «Відкритий світ молоді», в рамках культурно-освітньої поїздки до Чехії, Словаччини, Німеччини,  з 25 по 31 жовтня 2019 року буде проведено семінар на тему: «Професійне самовизначення сучасної молоді як соціокультурний процес».

        

Детальнiше »
16 вересня 2019
На Рівненщині запрацювала «гаряча лінія» щодо незаконних АЗС

Рівненська ОДА запустила «гарячу лінію» 0-800-500-078, на яку кожен небайдужий мешканець області може повідомити про функціонування нелегальних автозаправок у своєму населеному пункті.

Детальнiше »
10 вересня 2019
Президент України представив нового голову Рівненської ОДА Віталія Коваля

http://j-p-g.net/if/2019/09/10/0865473001568113380.jpgПрезидент України Володимир Зеленський представив нового голову Рівненської обласної державної адміністрації Віталія Коваля


Детальнiше »
10 вересня 2019
Альтернатива військовій службі в районі існує

Відбулося чергове засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби.

Детальнiше »
9 вересня 2019
Фонд соціального страхування інформує

Дубенське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області забезпечує надання послуг застрахованим особам у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та у разі настання нещасного випадку на виробництві і професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності.

Детальнiше »
5 вересня 2019
Вшанували пам'ять загиблих в АТО Івана Лемещука та Івана Сови

Сьогодні, в день п’ятих роковин загибелі учасників АТО сержанта Івана Лемещука та молодшого сержанта Івана Сови в Ситненській ЗОШ І-ІІІ ступенів Крупецької сільської ради та Козинському НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів колегіум» Козинської сільської ради відбулися лінійки-реквієми.

Хвилиною мовчання вшанували пам'ять Героїв, які віддали своє життя за Україну.

Детальнiше »
3 вересня 2019
Порядок надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Держава вживає всіх необхідних заходів для забезпечення захисту дітей, які перебувають у зоні воєнних дій і збройних конфліктів, дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів, догляду за ними та возз’єднання їх із членами сім’ї, включаючи розшук, звільнення  з полону, повернення в Україну дітей, незаконно вивезених  за кордон.

Детальнiше »
3 вересня 2019
Служба у справах дітей Радивилівської адміністрації інформує

21 червня набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання відпустки усиновлювачам при всиновленні дитини-сироти, дитини, позбавленої батьківського піклування», ухвалений 30 травня 2019 року, за нього проголосували 248 народних депутатів.  Цим законом внесено зміни до статті 182 Кодексу законів про працю України «Відпустка працівникам, які усиновили дитину (дітей)».

Детальнiше »
30 серпня 2019
Вшанували пам'ять загиблого в АТО Владислава Шемуровського

Напередодні третіх роковин загибелі учасника АТО добровольця  української добровольчої армії Владислава Шемуровського,голова районної державної адміністрації Олег Ващук, перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Стасюк, заступник голови районної ради Андрій Гуменюк, керівник апарату районної державної адміністрації Тетяна Шуст, Радивилівський міський голова Микола Карапетян, секретар міської ради Інна Герасимчук, мама загиблого Героя Оксана Мартинюк, працівники Радивиліського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки поклали квіти до могили загиблого.

Детальнiше »
30 серпня 2019
Зареєстровано петицію про створення в Україні міністерства сім’ї та дитинства

Відповідну петицію розміщено на офіційному інтернет-представництві Президента України


Детальнiше »
29 серпня 2019
Позачергове послання Президента України до Верховної Ради

Глава держави Володимир Зеленський звернувся з позачерговим посланням до Верховної Ради України 9-го скликання

Детальнiше »
29 серпня 2019
До Дня пам’яті захисників України

29 серпня, в Україні вперше на офіційному рівні відзначають День пам'яті захисників, які загинули в боротьбі за її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність. Таку пам’ятну дату своїм указом встановив президент України Володимир Зеленський, про підписання документа глава держави поінформував під час урочистостей 24 серпня. Саме 29 серпня на Донбасі, за даними Міноборони, загинули 223 – це найбільше, ніж будь-коли у новітній історії України.

Детальнiше »
29 серпня 2019
29 серпня - День вшанування пам'яті захисників України

Просимо приспустити у цей день Державний Прапор України на будинках і спорудах установ, підприємств та організацій.

 

Вшануємо пам'ять загиблих захисників України.

Детальнiше »
23 серпня 2019
На 44-ій сесії районної ради

В залі засідань районної ради відбулася 44-а  позачергова сесія районної ради.

З 34 районних депутатів на засідання прибули 18.

Детальнiше »
23 серпня 2019
Над Радивиловом урочисто замайорів синьо-жовний стяг

23 серпня в м.Радивилові відбулися урочисті заходи з нагоди святкування Дня Державного Прапора. 
Державний стяг України урочисто підняли голова Радивилівської районної державної адміністрації Олег Ващук, голова Радивилівської районної ради Володимир Кондик, Радивилівський міський голова Микола Карапетян, районний військовий комісар підполковник Василь Мельничук.

Детальнiше »
21 серпня 2019
Навчальні заклади до нового навчального року готові

Сьогодні, за участю голови Радивилівської районної ради Володимира Кондика, керівника апарату адміністрації Тетяни Шуст, в.о. начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту адміністрації Наташи Остапчук, представника від Радивилівського РС ГУ ДСНС України в Рівненській області Олександра Орловського та начальника відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Радивилівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби  в Рівненській  області Людмили Парасюк проведено огляд готовності підпорядкованих навчальних закладів району до нового 2019-2020 навчального року.

Детальнiше »
21 серпня 2019

Служба у справах дітей Радивилівської районної державної адміністрації повідомляє, що Рівненським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у вересні 2019 року планується проведення навчання для кандидатів в опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі.

Детальнiше »
15 серпня 2019
Про семінар-тренінг «Соціальне партнерство як ефективна форма соціальної взаємодії»

З 26 вересня по 03 жовтня 2019 року в рамках культурно-освітньої поїздки до
Угорщини, Сербії, Хорватії відбудеться семінар-тренінг«Соціальне партнерство як ефективнаформа соціальної взаємодії» (програма додається).

Детальнiше »
13 серпня 2019
На апаратній нараді

Під керівництвом голови Радивилівської райдержадміністрації Олега Ващука відбулася апаратна нарада за участю керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Шуст, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату.

Детальнiше »
8 серпня 2019
Соціальний захист

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Олега Ващука відбулася нарада з органами місцевого самоврядування

Детальнiше »
8 серпня 2019
«Вікі любить пам’ятки» — допоможи ілюструвати Вікіпедію та виграй призи!

«Вікілюбить пам’ятки» (Wiki Loves Monuments) — фотоконкурс пам’яток культурної спадщини, що проводиться в понад 50 країнах світу регіональними відділеннями Фонду Вікімедіа та волонтерами спільноти Вікімедіа, в тому числі в Україні — громадською організацією ВікімедіаУкраїна.

Детальнiше »
5 серпня 2019
Крупецька ОТГ пропонує сусіднім громадам об’єднатися

Потужна Крупецька ОТГ шукає можливості щодо збільшення власних територій

Детальнiше »
5 серпня 2019
На апаратній нараді

В приміщенні райдержадміністрації відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади під керівництвом голови районної державної адміністрації Олега Ващука за участю керівника апарату адміністрації Тетяни Шуст.

Детальнiше »
2 серпня 2019
80% експорту Рівненщини постачаються на ринки ЄС

Рівненщина торгує із 97 країнами світу. Місцеві товаровиробники найбільше експортують до країн Європейського Союзу.


Детальнiше »
1 серпня 2019
Альтернатива військовій службі в районі існує

Відбулося чергове засідання комісії у справах альтернативної (невійськової) служби.

Детальнiше »
29 липня 2019
Відбулась апаратна нарада

Під керівництвом голови Радивилівської райдержадміністрації Олега Ващука відбулася апаратна нарада за участю першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Стасюка, керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Шуст, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату.

Детальнiше »
23 липня 2019
Засідання комісії з питань захисту прав дитини

В Радивилівській райдержадміністрації 23.07.2019 відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації під керівництвом  голови райдержадміністрації Олега Ващука.

Детальнiше »
19 липня 2019
Зустріч з представниками НАБУ

19 липня в залі засідань Радивилівської районної ради, відбулася зустріч з представниками Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України.

Детальнiше »
18 липня 2019
Вшанували пам’ять загиблого учасника АТО Ігоря Черняка

Сьогодні, 18 липня в день п’ятих  роковин загибелі учасника АТО добровольця батальйону «ДоСьогодні, 18 липня в день п’ятих  роковин загибелі учасника АТО добровольця батальйону «Донбас» Ігоря Черняка, на міському кладовищі, біля місця вічного спочинку загиблого  відбулась поминальна панахида, яку провів капелан Золочівської військової частини – отець Юрій.

Детальнiше »
18 липня 2019
Рівненщина жнивує
Нині збирають ранні зернові та зернобобові, які засіяні на 201 тисячі гектарах, повідомляють у департаменті агропромислового розвитку Рівненської ОДА.
Детальнiше »

Усього: 3936
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування
 


 

 

 

 

 

   

 

Картинки по запросу логотип фейсбук

 

 

 

 

 

Офіційний вісник України 

Нова еліта нації

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

Офіційний портал публічних фінансів України

 

 

 

 

 

Калькулятор розрахунку субсидій 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Державна підтримка термомодернізації житлових будівель в Україні: умови та перспективи впровадження енергоефективних заходів

 

 

"Утеплення будинку"

(відеоролик)

 

 

 

Калькулятор для розрахунку вартості та державної компенсації при заміні котла

 

 

Інструкція щодо користування калькулятором (для розрахунку вартості та державної компенсації при заміні котла)

 

 

Інформаційно-аналітичний центр РНБО

 

 

Рекомендації щодо дій населення в разі виявлення підозрілих предметів,

які можуть бути використані для вчинення терористичного акту

Детальніше

 

 

До уваги учасників АТО та членів їх сімей:

 

Згідно рішення Радивилівської районної ради від 06.03.2015 року № 649 особам, які беруть (брали) участь у бойових діях у зоні АТО або членам їх сімей надається матеріальна допомога у розмірі 500,00 грн. Для отримання допомоги вищезазначеним особам, необхідно подати такі документи:

-  заяву;

-  акт обстеження матеріально-побутових умов проживання заявника, виданий сільською чи міською радою, територіальним центром соціального обслуговування;

-  документ, який підтверджує участь у бойових діях у зоні АТО;

-  ксерокопія паспорта, ідентифікаційного коду;

-  номер рахунка в Ощадбанку.

 

 

Військовозобов’язаним на замітку

Картинки по запросу картинки українські військовослужбовці

Відповідно до змін які відбулися згідно  із  Законом  «Про внесення змін до статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» №1387-VIII ( 1387-19 ) від 31.05.2016.

Частину другу статті 23 Закону України доповнено, а саме призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період не підлягають також жінки та чоловіки, чиї близькі родичі (чоловік, дружина, син, донька, батько, мати, дід баба або рідний (повнорідний, неповнорідний) брат чи сестра) загинули або пропали безвісти під час проведення антитерористичної операції з числа:

Детальніше

 

 

 

ДО УВАГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗА ПРИЗОВОМ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ

 

ОБОВ’ЯЗКИ, ПРАВА ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

 

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДАННЯ КОНТРАКТІВ З ГРОМАДЯНАМИ ТА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

для громадян, 

які тимчасово переїхали

до Радивилівського району з  

тимчасово окупованої

території, з Автономної

Республіки Крим, м.Севастополь

та територій, на яких

проводиться антитерористична

операція

Детальніше...

 

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до

Управління праці та соціального захисту населення Радивилівської  райдержадміністрації або управління Пенсійного фонду України в Радивилівському районіі.

Основні документи, які необхідно мати при собі (за наявності):

- паспорт;

- посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика;

- довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.

Детальніше... 

 

 

 

Благодійна акція

 

З метою реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 535 «Про затвердження Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції»

Детальніше

 

 

Юридична допомога та адвокат за кошти держави

 

Для обслуговування жителів Дубенського, Млинівського, Демидівського та Радивилівського районів у м. Дубно по вул. Грушевського, 171Б (район “5-та школа”) працює Дубенський місцевийцентр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше

 

 

 

 

До уваги власників та орендарів земельних ділянок!

 

Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області повідомляє, що 25 березня 2015 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення повноважень нотаріусів та особливостей реєстрації похідних речових прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення».

Детальніше

 

 

 

Реформа місцевого самоврядування як

поштовх до повноцінного розвитку громад 

 

Система місцевого самоврядування на сьогодні не задовольняє потреб суспільства.

Функціонування органів місцевого самоврядування у більшості територіальних громад не забезпечує сприятливого життєвого середовища, необхідного для всебічного розвитку людини, її самореалізації, захисту її прав, надання населенню високоякісних і доступних адміністративних, соціальних та інших послуг.

Детальніше