РАДИВИЛІВСЬКА

 РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну        35500, мадивилів, вул. І.Франка, 11, тел.: (03633) 43838, факс: (03633) 43838, e-mail: radyvadm@gmail.com   Уряд УкраїниМапа сайту
 
 жовтня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

Державна система електронних звернень

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/URL.gif

 

 

 

http://i016.radikal.ru/1510/96/3b516dfc0f48.jpg

 

 

 

 

Антимонопольний комітет України

 

 

  

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/ypr.ds.gif

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/turizm.gif

 
Новини

19 вересня 2018
Медична реформа: 4 пріоритети для Рівненщини

Про перші підсумки реформи галузі охорони здоров’я на Рівненщині та плани на 2019 рік  йшлося під час засідання медичної ради реформ

Як відзначила заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко, Рівненщина досить активно включилася у процес трансформації галузі. Зокрема, у 2018 році сформували спроможну мережу амбулаторій і закладів «первинки», створили три госпітальні округи, розпочався процес «автономізації», успішно стартувала кампанія «Обери свого лікаря».

«Ми з вами звикли працювати на випередження, тому вже повинні спланувати 2019 рік. У наступному році загалом по Україні на охорону здоров’я заплановано спрямувати 92 мільярди гривень, що 10% більше минулого. Тому маємо визначити, як розподілити кошти», - зазначила галузевий заступник.

Світлана Богатирчук-Кривко розповіла про 4 головні пріоритети галузі на 2019 рік.

По-перше, у наступному році продовжиться реформування закладів первинної ланки медичної допомоги, які 100% мають перейти на договори зі Національною службою здоров’я України. Заступник голови ОДА нагадала, що з 1 липня пряме фінансування за послуги з держбюджету отримують лише 4 центри ПМСД – Рівненський, Здолбунівський, Гощанський та Зарічненський, а вже з жовтня за новою системою фінансування працюватимуть ще 29 центрів.

У медзакладах первинки будуть, так звані, червоні та зелені списки пацієнтів. Людей, які підписали декларації лікуватимуть безкоштовно. А пацієнтам, які не підпишуть декларації, медпослуги надаватимуть платно. Тому, аби люди розуміли, за яким принципом можна буде отримати безкоштовну медичну допомогу, Світлана Богатирчук-Кривко закликала присутніх активізувати роз’яснювальну роботу серед населення області.

«Є райони, де до 65% мешканців вже заключили договори із сімейними лікарями. Це Володимирецький, Березнівський, Гощанський райони. Натомість у Костопільському, Радивилівському та Млинівському кампанія з вибору лікаря на рівні 35-40%».

Наступний пріоритет – початок трансформації на рівні спеціалізованої медичної допомоги. «З 1 січня 2019 року усі комунальні заклади вторинного і третинного рівня повинні стати комунальними некомерційними підприємствами. Хоча фінансуватись із Національної служби охорони здоров’я України вони будуть тільки з 1 січня 2020 року», - зазначила Світлана Богатирчук-Кривко.

По-третє, увагу у 2019 році буде зосереджено на реорганізації екстреної медичної допомоги. «Тут ми теж спрацювали на випередження, - розповіла заступник голови ОДА. - На останній сесії обласної ради виділили кошти на проектно-кошторисну документацію із створення диспетчерського пункту. А ті регіони, що наперед спрацювали, будуть мати хороше фінансування з державного бюджету».

Також у наступному році МОЗ України планує розширити програму «Доступні ліки» препаратами з державних закупівель, тож на Рівненщині працюватимуть і над цим напрямком.

«У Кабміні і Міністерстві чекають від нас пропозицій щодо розвитку галузі, враховуючи децентралізацію та створення ОТГ», - звернулася Світлана Богатичрук-Кривко до управлінців, керівників медзакладів та голів громад.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування
 


 

 

 

 

 

   

 

Картинки по запросу логотип фейсбук

 

 

 

 

 

Офіційний вісник України 

Нова еліта нації

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

Офіційний портал публічних фінансів України

 

 

 

 

 

Калькулятор розрахунку субсидій 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Державна підтримка термомодернізації житлових будівель в Україні: умови та перспективи впровадження енергоефективних заходів

 

 

"Утеплення будинку"

(відеоролик)

 

 

 

Калькулятор для розрахунку вартості та державної компенсації при заміні котла

 

 

Інструкція щодо користування калькулятором (для розрахунку вартості та державної компенсації при заміні котла)

 

 

Інформаційно-аналітичний центр РНБО

 

 

Рекомендації щодо дій населення в разі виявлення підозрілих предметів,

які можуть бути використані для вчинення терористичного акту

Детальніше

 

 

До уваги учасників АТО та членів їх сімей:

 

Згідно рішення Радивилівської районної ради від 06.03.2015 року № 649 особам, які беруть (брали) участь у бойових діях у зоні АТО або членам їх сімей надається матеріальна допомога у розмірі 500,00 грн. Для отримання допомоги вищезазначеним особам, необхідно подати такі документи:

-  заяву;

-  акт обстеження матеріально-побутових умов проживання заявника, виданий сільською чи міською радою, територіальним центром соціального обслуговування;

-  документ, який підтверджує участь у бойових діях у зоні АТО;

-  ксерокопія паспорта, ідентифікаційного коду;

-  номер рахунка в Ощадбанку.

 

 

Військовозобов’язаним на замітку

Картинки по запросу картинки українські військовослужбовці

Відповідно до змін які відбулися згідно  із  Законом  «Про внесення змін до статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» №1387-VIII ( 1387-19 ) від 31.05.2016.

Частину другу статті 23 Закону України доповнено, а саме призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період не підлягають також жінки та чоловіки, чиї близькі родичі (чоловік, дружина, син, донька, батько, мати, дід баба або рідний (повнорідний, неповнорідний) брат чи сестра) загинули або пропали безвісти під час проведення антитерористичної операції з числа:

Детальніше

 

 

 

ДО УВАГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗА ПРИЗОВОМ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ

 

ОБОВ’ЯЗКИ, ПРАВА ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

 

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДАННЯ КОНТРАКТІВ З ГРОМАДЯНАМИ ТА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

для громадян, 

які тимчасово переїхали

до Радивилівського району з  

тимчасово окупованої

території, з Автономної

Республіки Крим, м.Севастополь

та територій, на яких

проводиться антитерористична

операція

Детальніше...

 

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до

Управління праці та соціального захисту населення Радивилівської  райдержадміністрації або управління Пенсійного фонду України в Радивилівському районіі.

Основні документи, які необхідно мати при собі (за наявності):

- паспорт;

- посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика;

- довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.

Детальніше... 

 

 

 

Благодійна акція

 

З метою реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 535 «Про затвердження Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції»

Детальніше

 

 

Юридична допомога та адвокат за кошти держави

 

Для обслуговування жителів Дубенського, Млинівського, Демидівського та Радивилівського районів у м. Дубно по вул. Грушевського, 171Б (район “5-та школа”) працює Дубенський місцевийцентр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше

 

 

 

 

До уваги власників та орендарів земельних ділянок!

 

Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області повідомляє, що 25 березня 2015 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення повноважень нотаріусів та особливостей реєстрації похідних речових прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення».

Детальніше

 

 

 

Реформа місцевого самоврядування як

поштовх до повноцінного розвитку громад 

 

Система місцевого самоврядування на сьогодні не задовольняє потреб суспільства.

Функціонування органів місцевого самоврядування у більшості територіальних громад не забезпечує сприятливого життєвого середовища, необхідного для всебічного розвитку людини, її самореалізації, захисту її прав, надання населенню високоякісних і доступних адміністративних, соціальних та інших послуг.

Детальніше