РАДИВИЛІВСЬКА

 РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну  Уряд УкраїниМапа сайту
 
 грудня 2014 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/URL.gif

Антимонопольний комітет України

 

 

 

Web сайт Державного реєстру виборців

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/ypr.ds.gif

 

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/turizm.gif

 
Новини
16 грудня 2014

В приміщенні зали засідань районної ради відбулося навчання працівників апарату райдержадміністрації, осіб, зарахованих до кадрового резерву для державної служби. В порядку денному розглянуто  витяги із Законів України "Про правовий режим воєнного стану" та "Про правовий режим надзвичайного стану".


Детальнiше »
15 грудня 2014

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Володимира Кондика відбулася апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших органів центральної виконавчої влади.


Детальнiше »
12 грудня 2014

12 грудня 2014 року в м. Радивилів відбулися заходи з нагоди відзначення в районі Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. В рамках Дня ліквідатора колона "чорнобильців", на чолі із очільниками районної влади - голови районної державної адміністрації Володимира Кондика, голови районної ради Олександра Пастуха, а також представників міської ради, Радивилівської районної організації «Спілка «Чорнобиль», районної організації інвалідів, громадськості міста пройшла центральними вулицями до пам’ятних знаків, що біля пожежної частини та у міському парку.  В ході заходу відбулися поминальна панахида та покладання вінків до пам’ятників учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Після ходи ліквідатори району в приміщенні райдержадміністрації зустрілися із районним керівництвом для обговорення наболілих питань та їх вирішення.


Детальнiше »
12 грудня 2014

 На позачерговому засіданні сорок шостої  сесії Радивилівської районної ради шостого скликання за участю голови районної державної адміністрації, депутата районної ради Володимира Кондика, голови районної ради Олександра Пастуха, депутатів районної ради було розглянуто та прийнято рішення з 4 питань соціального та фінансового характеру, зокрема: про  внесення змін до рішення  районної ради від 20.12.2013 № 486 «Про районну програму «Ветеран» на 2014-2018 роки; про внесення змін до районного бюджету на 2014 рік; про розміри надання грошової допомоги батькам загиблих в антитерористичній операції; про порядок фінансування видатків з районного бюджету у І кварталі 2015 року до прийняття рішення районної ради «Про районний бюджет на 2015 рік».

 


Детальнiше »
11 грудня 2014

Голова адміністрації Володимир Кондик спільно із начальником відділу освіти Іриною Ковалевською, начальником відділу культури Тетяною Шуст, в.о. головного лікаря Радивилівського центру ПМСД Людмилою Сінчук  провів черговий виїзний прийом громадян у Рідківській сільській раді. 


Детальнiше »
10 грудня 2014

В приміщенні райдержадміністрації під керівництвом голови районної державної адміністрації Володимира Кондика, за участю першого заступника голови райдержадміністрації Івана Школяра, начальника управління державної ветеринарної медицини в районі Омеляна Іськіва відбулася нарада із міським та сільськими головами.


Детальнiше »
10 грудня 2014

10 грудня 2014 року в приміщенні районної державної адміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Кондика відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини. На засіданні розглянуто скаргу на догляд за дитиною, заяву від жительки  м. Радивилів щодо надання дозволу на здачу в оренду земельного паю, заяву жителя м. Броди  щодо виховання дитини та встановлення участі у її вихованні.

Також комісією затверджено індивідуальні плани соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, що опинились у складних життєвих обставинах. 


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування
  .


Офіційний вісник України 

 

Запитання | Адміністратор
Прес-служба 695-214, 695-314  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

Інформаційно-аналітичний центр РНБО

 

 

18 грудня

 

11.00 – засідання ради відділу культури і туризму райдержадміністрації (Будинок культури).

 

 

 

Благодійна акція

 

З метою реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 535 «Про затвердження Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції» Міністерством соціальної політики України відкрито рахунки для зарахування коштів від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, які перебувають у складних життєвих обставинах:

1.Для зарахування коштів в національній валюті (гривні):

Міністерство соціальної політики України

ЄДРПОУ – 37567866

рах. 31252301178737 в Державній казначейській службі України, м.Київ

МФО 820172.

2.Для зарахування коштів в євро та доларах США:

Міністерство соціальної політики України

ЄДРПОУ – 37567866

рах. 25302020054709 в АТ «Укрексімбанк» м.Київ

МФО 322313.  

 

 

 

              

Реформа місцевого самоврядування як поштовх до повноцінного розвитку громад 

 

Система місцевого самоврядування на сьогодні не задовольняє потреб суспільства.

Функціонування органів місцевого самоврядування у більшості територіальних громад не забезпечує сприятливого життєвого середовища, необхідного для всебічного розвитку людини, її самореалізації, захисту її прав, надання населенню високоякісних і доступних адміністративних, соціальних та інших послуг.

Детальніше…

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

для громадян, 

які тимчасово переїхали

до Радивилівського району з  

тимчасово окупованої

території, з Автономної

Республіки Крим, м.Севастополь

та територій, на яких

проводиться антитерористична

операція

 

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до

Управління праці та соціального захисту населення Радивилівської  райдержадміністрації або управління Пенсійного фонду України в Радивилівському районіі.

Основні документи, які необхідно мати при собі (за наявності):

- паспорт;

- посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика;

- довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.

Детальніше...