РАДИВИЛІВСЬКА

 РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну  Уряд УкраїниМапа сайту
 
 квітня 2015 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/URL.gif

Антимонопольний комітет України

 

 

  

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/ypr.ds.gif

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/turizm.gif

 
Новини
15 квітня 2015

15 квітня під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Івана Школяра відбулося засідання оргкомітету з питань організації проведення заходів до 29-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС.


Детальнiше »
14 квітня 2015

13 квітня внаслідок складних погодних умов і шквальних поривів вітру повністю або частково залишилися без електропостачання близько 150 населених пунктів Рівненської області. Найбільш постраждали Рівненський, Здолбунівський, Дубенський і Млинівський райони.Детальнiше »
9 квітня 2015

 08 квітня було організовано робочу нараду у с. Хотин з метою нанесення розбивки території колишньої садиби Ігоря Кириловича Свєшнікова та визначення комплексу подальших робіт: організації зелених насаджень та облаштування паркових доріжок.


Детальнiше »
8 квітня 2015

Президент Петро Порошенко взяв участь у презентації Суспільного мовлення та публічно поставив підпис під Законом про суспільне телебачення та радіомовлення.


Детальнiше »
7 квітня 2015

Президент України підписав Закон №191-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)», який був прийнятий Верховною Радою України 12 лютого 2015 року.


Детальнiше »
6 квітня 2015

06 квітня відбулася нарада керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших органів центральної виконавчої влади під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації І.Школяра. Під час наради було заслухано звіти керівників структурних підрозділів за звітний період. За інформацією начальника Пенсійного фонду в Радивилівському районі Олександра Браславця станом на 06.04.2015 року пенсія виплачується вчасно. Зі слів в.о. начальника відділу освіти Ігоря Киричука стало відомо, що проходить атестація педагогічних працівників району.


Детальнiше »
6 квітня 2015

З метою оперативного вирішення питань, які можуть виникнути у мешканців області щодо призначення субсидії на комунпослуги, в управліннях соцзахисту Рівненщини організовано роботу телефонів «гарячої лінії».


Детальнiше »
6 квітня 2015

З метою піднесення престижу занять фізичною культурою, презентації ранкової гімнастики та пропаганди здорового способу життя вранці, 6 квітня, на центральній площі міста Радивилів  зібралися справжні любителі спорту. Відділом у справах молоді та спорту райдержадміністрації напередодні Всесвітнього дня здоров’я організовано ранкову гімнастику для всіх бажаючих жителів міста різного віку, чим розпочато міський фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я».


Детальнiше »
5 квітня 2015

В  неділю в спортзалі  Радивилівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 2 - ліцей» відбулася півфінальна зустріч відкритого чемпіонату Рівненської області з баскетболу у групі «Південь» між командами БК «Радивилів» та СК «Острозька академія».


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування
  .


Офіційний вісник України 

 

Запитання | Адміністратор
Прес-служба 695-214, 695-314  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

Інформаційно-аналітичний центр РНБО

 

Калькулятор розрахунку субсидій

20 квітня

08.30 – апаратна нарада керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації І.Школяра (приміщення райдержадміністрації)

 

 

 

Допомога армії

 

Станом на 25.03.2015 року Координаційним штабом Радивилівського району з допомоги армії зібрано 250414,00 грн. Ці кошти витрачено на:

Детальніше…

  

 

 

Благодійна акція

 

З метою реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 535 «Про затвердження Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції»

Детальніше…

 

 

 

ДО УВАГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗА ПРИЗОВОМ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ

 

ОБОВ’ЯЗКИ, ПРАВА ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

 

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДАННЯ КОНТРАКТІВ З ГРОМАДЯНАМИ ТА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

 

 

             

ІНФОРМАЦІЯ

для громадян, 

які тимчасово переїхали

до Радивилівського району з  

тимчасово окупованої

території, з Автономної

Республіки Крим, м.Севастополь

та територій, на яких

проводиться антитерористична

операція

Детальніше...

 

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до

Управління праці та соціального захисту населення Радивилівської  райдержадміністрації або управління Пенсійного фонду України в Радивилівському районіі.

Основні документи, які необхідно мати при собі (за наявності):

- паспорт;

- посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика;

- довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.

Детальніше... 

 

 

 

До уваги власників та орендарів земельних ділянок!

 

Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області повідомляє, що 25 березня 2015 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення повноважень нотаріусів та особливостей реєстрації похідних речових прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення».

Детальніше…

 

 

 

 

Стажування в Німеччині

 

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з німецьким Товариством з міжнародного співробітництва GIZ заплановано проведення конкурсного відбору претендентів (керівників підприємницьких структур вищого та середнього рівнів управління) на стажування у Німеччині, а саме:

Детальніше…

 

 

Реформа місцевого самоврядування як поштовх до повноцінного розвитку громад 

 

Система місцевого самоврядування на сьогодні не задовольняє потреб суспільства.

Функціонування органів місцевого самоврядування у більшості територіальних громад не забезпечує сприятливого життєвого середовища, необхідного для всебічного розвитку людини, її самореалізації, захисту її прав, надання населенню високоякісних і доступних адміністративних, соціальних та інших послуг.

Детальніше…