РАДИВИЛІВСЬКА

 РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну  Уряд УкраїниМапа сайту
 
 листопада 2014 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/URL.gif

Антимонопольний комітет України

 

 

 

Web сайт Державного реєстру виборців

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/ypr.ds.gif

 

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/turizm.gif

 
Новини
31 жовтня 2014

З нагоди відзначення Дня працівника соціальної сфери в залі засідань районної ради відбулося урочисте засідання за участю представників установ та організацій соціальної галузі району. Винуватців свята вітали голова райдержадміністрації Володимир Кондик, голова районної ради Олександр Пастух, начальник управління праці та соціального захисту Микола Вараницький, директор Радивилівського районного центру зайнятості Ярослав Довгаль, директор територіального центру соціального обслуговування Віктор Гетьман, директор РЦ ССДСДМ Тетяна Франко.


Детальнiше »
31 жовтня 2014

21 жовтня 2014 року у Києві розпочав роботу Шостий міжнародний форум-презентація «Інноватика в сучасній освіті».

Освіту Рівненщини на даному заході представляли відділ освіти Радивилівської райдержадміністрації та Радивилівський районний методичний кабінет.

Оргкомітетом у рамках форуму-презентації проводилися професійні конкурси. Переможцям конкурсів вручені почесні нагороди та дипломи лауреата конкурсу відповідних ступенів, зокрема, Дипломом лауреата конкурсу ІІ ступеня відзначено відділ освіти Радивилівської райдержадміністрації та Радивилівський районний методичний кабінет у номінації «Комплексна система військово-патріотичного виховання дітей, учнівської та студентської молоді».


Детальнiше »
30 жовтня 2014

Нещодавно у м.Радивилів пройшла благодійна акція «Фото на допомогу» зі збору коштів для учасників АТО. На Меморіалі Слави м.Радивилів маленькі жителі міста зібралися для участі у благодійній справі – фотосесії задля допомоги українській армії. Ініціатором проведення акції став сектор молоді та спорту Радивилівської РДА.


Детальнiше »
30 жовтня 2014

В приміщені Радивилівської райради відбулося засідання колегії Радивилівської райдержадміністрації під керівництвом голови адміністрації, голови колегії Володимира Кондика, за участю голови райради Олександра Пастуха, міського голови Микола Карапетяна, сільських голів району, членів колегії, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших органів центральної виконавчої влади.


Детальнiше »
30 жовтня 2014

В приміщенні Радивилівської райдержадміністрації під керівництвом голови адміністрації Володимира Кондика відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто заяву від жителя Радивилівського району Рівненської області, щодо дружини, яка чинить йому перешкоди у спілкуванні з донькою; заяву від  жительки Радивилівського району щодо надання висновку про можливість передачі дітей для подальшого виховання у її сім’ї;


Детальнiше »
28 жовтня 2014

В Радивилівській районній лікарні відбувся навчальний семінар медперсоналу лікарні, працівників швидкої допомоги та районного відділу УМНС в Рівненській області з принципів надання екстреної невідкладної медичної допомоги на догоспітальному етапі в умовах проведення антитерористичної операції. З тематичною лекцією перед учасниками навчання виступив професор кафедри невідкладної медичної допомоги Тернопільського медичного університету Арсен Гудима.


Детальнiше »
28 жовтня 2014

Вінки та квіти на Меморіалі слави, до пам’ятників часів Великої Вітчизняної війни міста Радивилів з нагоди 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників поклали перший заступник голови райдержадміністрації Іван Школяр, голова районної ради Олександр Пастух, міський голова Радивилова Микола Карапетян, ветерани. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих у роки війни.


Детальнiше »
27 жовтня 2014

Радивилівські волонтери організували відправку в зону АТО позашляховика, продуктів харчування довготривалого зберігання, бушлатів, речей першої необхідності та медичних препаратів для надання першої медичної допомоги. Всього за два дні волонтерам вдалося зібрати стільки допомоги, що доставляли її в зону АТО 2 автомобілями. До акції охоче приєдналися жителі Радивилівщини, великі підприємства та приватні підприємці району, Координаційний штаб Радивилівського району з допомоги армії, а також місцеві аптеки. Така необхідна для учасників антитерористичної операції допомога адресована добровольчому батальйону МВС «Золоті ворота», де зокрема, виконують завдання з підтримки правопорядку й наші земляки.


Детальнiше »
24 жовтня 2014

Відповідно до Указу Президента України № 670 від 23.08.2014, за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку  почесне звання "Мати-героїня" присвоєно 10 багатодітним жінкам  Радивилівського району: м.Радивилів – Кубіт Н.Я. Харковець Л.К., Зварич Л.О., с.Гайки-Ситенські – Коник Н.К., с.Теслугів  -   Оразбаєвій Г.О., Тимчук О.М., с.Хотин – Пахай Г.Я., с.Балки – Повшик С.П., с.Дружба – Юсюк В.П., с.Боратин – Мельник Г.І. 24 жовтня в приміщенні райдержадміністрації голова райдержадміністрації Володимир Кондик вручив матерям посвідчення, нагрудні знаки та квіти. Він щиро подякував усім жінкам, що незважаючи на економічну скруту, вони народжують та виховують дітей, дають їм освіту.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування
  .


Офіційний вісник України 

 

Запитання | Адміністратор
Прес-служба 695-214, 695-314  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

Інформаційно-аналітичний центр РНБО

.

 

31 жовтня

 

 

День контролю під керівництвом першого заступника голови адміністрації Івана Школяра «Про хід фактичного виконання розпорядження голови райдержадміністрації № 145 від 4 червня 2013 року «Про стан розвитку дошкільної освіти в Радивилівському районі…» (зал засідань районної ради) – 11.00

 

Урочисте засідання з нагоди Дня працівника соціальної сфери за участю голови адміністрації Володимира Кондика, голови районної ради Олександра Пастуха, Радивилівського міського голови Миколи Карапетяна (зал засідань районної ради) – 12.00

 

 

 

 

Реформа місцевого самоврядування як поштовх до повноцінного розвитку громад 

 

Система місцевого самоврядування на сьогодні не задовольняє потреб суспільства.

Функціонування органів місцевого самоврядування у більшості територіальних громад не забезпечує сприятливого життєвого середовища, необхідного для всебічного розвитку людини, її самореалізації, захисту її прав, надання населенню високоякісних і доступних адміністративних, соціальних та інших послуг.

Детальніше…

 

 

 

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАДИВИЛІВЩИНИ!

З ініціативи районної державної адміністрації та районної ради розпочато збір предметів першої необхідності для військовослужбовців та жителів  Донецької та Луганської областей: Детальніше

 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

для громадян, 

які тимчасово переїхали

до Радивилівського району з  

тимчасово окупованої

території, з Автономної

Республіки Крим, м.Севастополь

та територій, на яких

проводиться антитерористична

операція

 

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до

Управління праціта соціального захисту населення Радивилівської  райдержадміністрації або управління Пенсійного фонду України в Радивилівському районіі.

Основні документи, які необхідно мати при собі (за наявності):

- паспорт;

- посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика;

- довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.

Детальніше... 

 

 

 

На інтернет-ресурсі

0362.ua

працює сторінка  

«Запитай голову ОДА»,

(http://www.0362.ua/p/

questionoda ) де можна

задати запитання 

Сергію Рибачку.

Онлайн спілкування 

спрямоване на отримання

реальних діючих кроків,

ідей, котрі громадяни

Рівного та області

хотіли би втілювати.