РАДИВИЛІВСЬКА

 РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну  Уряд УкраїниМапа сайту
 
 травня 2015 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/URL.gif

Антимонопольний комітет України

 

 

  

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/ypr.ds.gif

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/turizm.gif

 
Новини
22 травня 2015

Керівництво Рівненської обласної ради підписало чотирьохсторонній Меморандум про реалізацію енергоефективного партнерства.


Детальнiше »
21 травня 2015

У цей святковий день працівники Радивилівської райдержадміністрації підтримали загальнонаціональний флешмоб. Більшість державних службовців одягли вишиванки і прийшли в них на роботу. Робочий день у райдержадміністрації пройшов під гаслом: «Одягни вишиту сорочку на роботу! Шануй українське!»


Детальнiше »
21 травня 2015

Сьогодні в Україні відзначається День вишиванки, і радивилівчани активно долучилися до свята. 21 травня - це не постійна його дата, постійним є святкування Дня вишиванки у третій четвер травня. Цей день спеціально не закріплюється за однією датою, аби вона якогось року не припала на вихідний день.


Детальнiше »
20 травня 2015

Традиційно третього четверга травня святкуємо День вишиванки. День вишиванки – всеукраїнське свято.Детальнiше »
20 травня 2015

20 травня 2015 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, на якому розглянуто: заяву жителя с.Жовтневе Радивилівського району Рівненської області щодо позбавлення батьківських прав його дочки по відношенню до малолітнього сина;


Детальнiше »
20 травня 2015

 

Кожен мешканець Рівненщини може самостійно обрахувати вартість встановлення та термін окупності нового котла. Це можна зробити за допомогою енергоефективного калькулятора (економічного калькулятора встановлення нового котла).


Детальнiше »
19 травня 2015

19 травня в залі засідань районної ради проведено нараду сільських голів, керівників та працівників структурних підрозділів райдержадміністрації при в.о. голови райдержадміністрації Івану Школяру з питань обговорення перспективного плану добровільного об’єднання територіальних громад Радивилівщини.


Детальнiше »
19 травня 2015

З початку року на «гарячу лінію» Рівненського обласного контактного центру         (0 800 500 078) звернулися понад чотири тисячі жителів Рівненщини.


Детальнiше »
19 травня 2015

З початку року аграрії Рівненщини виробили продукції на 164 мільйона гривень. А це на шість відсотків більше у порівнянні з минулим роком. У той час цей показник по Україні становить менше п’яти відсотків.Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріалиАрхів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування
  .


Офіційний вісник України 

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

Інформаційно-аналітичний центр РНБО

 

Калькулятор розрахунку субсидій

 

23 травня 2015 року - День міста

 

10.30 – 12.00 – спортивні змагання (міський парк)

15.00–17.00 – спортивно-ігрова програма для дітей (площа Незалежності)

17.00 – концерт духової музики (площа Незалежності)

17.30 – урочисте відкриття спортивного майданчика (вул. І.Франка, 13, територія РЦ ССДМ)

18.00 – урочисте відкриття свята (площа Незалежності)

19.00 – концерт за участю творчих колективів міста (площа Незалежності)

20.30 – святкова лотерея (площа Незалежності)

21.30 – концертна програма за участю запрошених колективів (площа Незалежності)

22.30 – святковий феєрверк (площа Незалежності)

 

 

 

 

Архівним відділом райдержадміністрації підготовлено виставку архівних  документів, присвячену 70-й річниці Перемоги над нацизмом в Європі. Ознайомитись з виставкою можна з  08 травня 2015 року, за адресою: вул. Кременецька, 18, м. Радивилів (фойє приміщення відділу статистики у Радивилівському районі).

 

 

До уваги учасників АТО та членів їх сімей:

 

Згідно рішенняРадивилівської районної ради від 06.03.2015 року № 649 особам, які беруть (брали) участь у бойових діях у зоні АТО або членам їх сімей надається матеріальна допомога у розмірі 500,00 грн. Для отримання допомоги вищезазначеним особам, необхідно подати такі документи:

-  заяву;

-  акт обстеження матеріально-побутових умов проживання заявника, виданий сільською чи міською радою, територіальним центром соціального обслуговування;

-  документ, який підтверджує участь у бойових діях у зоні АТО;

-  ксерокопіяпаспорта, ідентифікаційного коду;

-  номер рахунка в Ощадбанку.

 

 

 

Допомога армії

 

Впродовж 07-22 квітня Координаційним штабом Радивилівського району з допомоги армії за кошти зібрані територіальними громадами Крупецької (1600,00 грн.), Сестрятинської (820,00 грн.), Березинівської (1200,00 грн.), Теслугівської (325,00 грн.) сільрад організовано закупівлю 7 пар берців та 3 комплектів військової форми, 1 костюма-дощовика, 1 комплекту наколінників з метою допомоги 7 учасникам АТО, жителям вищезгаданих сільрад.

Детальніше

  

 

 

Благодійна акція

 

З метою реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 535 «Про затвердження Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції»

Детальніше

 

 

 

ДО УВАГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗА ПРИЗОВОМ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ

 

ОБОВ’ЯЗКИ, ПРАВА ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

 

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДАННЯ КОНТРАКТІВ З ГРОМАДЯНАМИ ТА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

 

 

             

ІНФОРМАЦІЯ

для громадян, 

які тимчасово переїхали

до Радивилівського району з  

тимчасово окупованої

території, з Автономної

Республіки Крим, м.Севастополь

та територій, на яких

проводиться антитерористична

операція

Детальніше...

 

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до

Управління праці та соціального захисту населення Радивилівської  райдержадміністрації або управління Пенсійного фонду України в Радивилівському районіі.

Основні документи, які необхідно мати при собі (за наявності):

- паспорт;

- посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика;

- довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.

Детальніше... 

 

 

 

До уваги власників та орендарів земельних ділянок!

 

Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області повідомляє, що 25 березня 2015 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення повноважень нотаріусів та особливостей реєстрації похідних речових прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення».

Детальніше

 

 

 

Реформа місцевого самоврядування як поштовх до повноцінного розвитку громад 

 

Система місцевого самоврядування на сьогодні не задовольняє потреб суспільства.

Функціонування органів місцевого самоврядування у більшості територіальних громад не забезпечує сприятливого життєвого середовища, необхідного для всебічного розвитку людини, її самореалізації, захисту її прав, надання населенню високоякісних і доступних адміністративних, соціальних та інших послуг.

Детальніше