РАДИВИЛІВСЬКА

 РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну  Уряд УкраїниМапа сайту
 
 квітня 2014 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/URL.gif

Антимонопольний комітет України

 

 

 

Web сайт Державного реєстру виборців

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/ypr.ds.gif

 

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/turizm.gif

 
Новини
15 квітня 2014

Постановою КМУ від 05.04.2014 р. № 83 затверджено Порядок призначення і надання населенню компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів на послуги з 01.07.2014 року.

Він поширюється на сім’ї, які складаються з громадян України, іноземців, осіб без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України, якщо середньомісячний сукупний дохід сім’ї за попередні шість місяців не перевищував величини прожиткового мінімуму для сім’ї, що визначається як сума прожиткових мінімумів для кожного члена сім’ї відповідно до його належності до основних соціальних і демографічних груп населення.


Детальнiше »
14 квітня 2014
        Під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Івана Школяра проведено оперативну нараду з питань економічного та соціального розвитку Радивилівського району. Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій району проінформували про проведену роботу впродовж тижня та ознайомили присутніх з планами роботи на поточний тиждень.

Детальнiше »
14 квітня 2014

        В.о. Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов не виключає можливості проведення всеукраїнського референдуму про цілісність держави разом з президентськими виборами, якщо Парламент прийме відповідне рішення.


Детальнiше »
14 квітня 2014

Владу в державі доводиться відновлювати фактично з «нуля». Про це заявив в.о. Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов, відкриваючи засідання Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради України з питань підготовки законопроекту про внесення змін до Конституції України.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування
  .


Офіційний вісник України 

 

Запитання | Адміністратор
 ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
_____________________

 

 

 

ВІДДІЛ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ ІНФОРМУЄ:

      

Постановою Верховної Ради України від 22 лютого 2014 року № 757-VІI, позачергові вибори Президента України призначено на неділю 25 травня 2014 року.

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації звертається до всіх мешканців району, які мають право голосу, з пропозицією перевірити свої персональні дані, внесені до Державного реєстру виборців. Детальніше...

 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

для громадян, які приїхали

з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь

 

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до найближчого органу соціального захисту населення або управління Пенсійного фонду України в зручний для Вас час.

Основні документа, які необхідно мати при собі (за наявності):

- паспорт;

- посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика;

- довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.

Детальніше...

 

 

 

На інтернет-ресурсі 0362.ua, працює сторінка  «Запитай голову ОДА», (http://www.0362.ua/p/

questionoda ) де можна задати запитання  Сергію Рибачку.

Онлайн спілкування спрямоване на отримання реальних діючих кроків, ідей, котрі громадяни Рівного та області хотіли би втілювати.

 

 

 

ФІНАНСОВИМ УПРАВЛІННЯМ Радивилівської районної державної адміністрації видано наказ від 13 травня 2013 року № 3-о «Про затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів до проекту районного бюджету в новій редакції» Детальніше

 

 

Оголошення

 

До уваги виборців Радивилівського району!

 

25 травня 2014 року ми з Вами обиратимемо Президента України на позачергових виборах.

Вибори в Україні пройдуть в 225 одномандатних виборчих округах та з закордонному виборчому окрузі. Номер нашого округу - 156. До його меж входить місто Дубно, Дубенський, Радивилівський, Демидівський , Млинівський, Здолбунівський райони. Детальніше ...

 

 

 

 

 

 

_____________________