РАДИВИЛІВСЬКА

 РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну  Уряд УкраїниМапа сайту
 
 вересня 2014 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/URL.gif

Антимонопольний комітет України

 

 

 

Web сайт Державного реєстру виборців

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/ypr.ds.gif

 

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/turizm.gif

 
Новини
16 вересня 2014

Голова райдержадміністрації Володимир Кондик провів виїзний прийом громадян з особистих питань Теслугівської сільської ради. На прийомі побувало 6 осіб. Звернення стосувалися соціальних питань, надання матеріальної допомоги, кадрових питань. Окрім того, Володимир Миколайович зустрівся з колективом СЛА с.Теслугів, ознайомився з роботою Теслугівської ЗОШ І-ІІІ ст., ФАПу Пляшівка та обговорив питання з керівниками установ щодо перспектив економії використання альтернативних видів палива.


Детальнiше »
15 вересня 2014

Під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Кондика відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, під час якого розглянуто питання: розгляд листа державного виконавця ВДВС Радивилівського РУЮ  про надання дозволу на реалізацію домоволодіння в с.Пустоіванне Радивилівського району; заяву жителя м.Радивилів, щодо вчинення перешкод дружиною у спілкуванні з донькою; заяву жительки с.Савчуки Радивилівського району щодо зміни прізвища її сина; заява жителя м.Броди Львівської області про визначення днів зустрічі із малолітнім сином; розгляд листа ВКНЗ «Дубенський медичний коледж» Рівненської обласної ради про надання дозволу на відрахування з числа студентів студента ІІІ курсу у зв’язку із вступом до Тернопільського державного медичного університету ім.І.Я.Горбачевського.


Детальнiше »
12 вересня 2014

В залі засідань районної ради відбулося засідання колегії райдержадміністрації під керівництвом голови адміністрації, голови колегії Володимира Кондика, за участю голови районної ради Олександра Пастуха, першого заступника голови адміністрації Івана Школяра, прокурора Радивилівського району Миколи Кляпка сільських голів, керівників окремих структурних підрозділів адміністрації. 


Детальнiше »
11 вересня 2014

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги. Заяви для проходження конкурсу приймаються Головним управлінням юстиції у Рівненській області, а також всіма районними, міськими (міст обласного значення), міськрайонним управліннями юстиції до 15 жовтня 2014 року.

З повним текстом оголошення можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Головного управління юстиції у Рівненській області   http://obljust.rv.ua/.


Детальнiше »
10 вересня 2014

У зв'язку із загибеллю під час проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей військовослужбовця, жителя Радивилівського району, Івана Лемещука, 11 та 12 вересня 2014 року оголошено в Радивилівському районі днями жалоби. В ці дні на всіх будинках і спорудах органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій Радивилівського району будуть приспущені Державні Прапори України. Підприємствам, установам та організаціям запропоновано внести відповідні зміни до всіх запланованих культурно-масових заходів, спортивних змагань та програм радіопередач. Поховання Івана Лемещука відбудеться у четвер, 11 вересня, в с.Ситне. Прощання із загиблим розпочнеться о 12.00 год. цього ж дня у сусідньому с.Гаї-Ситенські, де проживає його родина.


Детальнiше »
10 вересня 2014

У вівторок в селах Зарічне та Бригадирівка відбулося прощання із загиблим під час проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей бійцем Іваном Совою.  Розділити з рідними та близькими біль з приводу непоправної втрати прийшли жителі Іващуківської сільської ради, військовослужбовці, курсанти Золочівського навчального центру Національної гвардії України, побратими з батальйону «Донбас», громадськість, районне керівництво. Зі сльозами на очах, з вінками та квітами у руках люди сходилися до будинку, де проживав загиблий. Саме звідси Героя провели до Свято-Воскресенського храму с.Бригадирівка, де по ньому відбулася панахида. Поховали Івана Сову з військовими почестями на сільському кладовищі с.Бригадирівка. Вічна пам’ять героям!


Детальнiше »
8 вересня 2014

У зв'язку із загибеллю під час проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей військовослужбовця, жителя Радивилівського району, Івана Сови, 9 та 10 вересня 2014 року оголошено в Радивилівському районі днями жалоби. В ці дні на всіх будинках і спорудах органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ, організацій Радивилівського району будуть приспущені Державні Прапори України. Підприємствам, установам та організаціям запропоновано внести відповідні зміни до всіх запланованих культурно-масових заходів, спортивних змагань та програм радіопередач. Поховання Івана Сови відбудеться у середу, 9 вересня, в с.Бригадирівка, звідки він родом. Прощання із загиблим розпочнеться об 11.00 год. цього ж дня у сусідньому с.Зарічне, де проживає його родина.


Детальнiше »
5 вересня 2014

Наказом Генерального прокурора України від 05.09.2014 на посаду прокурора Радивилівського району Рівненської області призначено Кляпка Миколу Сергійовича, радника юстиції. Керівникам району новопризначеного прокурора представив прокурор Рівненської області Сергій Кубрак. Присутні голова Радивилівської райдержадміністрації Володимир Кондик, голова Радивилівської районної ради Олександр Пастух, в.о.голови Радивилівського районного суду Світлана Драновська та начальник Радивилівського РВ УМВС в Рівненській області Віталій Кеда побажали Миколі Сергійовичу плідної праці в ім’я закону та на благо жителів Радивилівського району.

Кляпко Сергій Миколайович народився 8 січня 1977 року в смт.Рокитне. В 2000 році закінчив Київський національний університет ім.Т.Г.Шевченка.


Детальнiше »
4 вересня 2014

3 вересня 2014 року Міжнародна легкоатлетична естафета «Всесвітній біг заради гармонії», в якій взяли участь спортсмени з 9 країн світу та Луганської, Донецької, Одеської, Полтавської, Рівненської областей розпочала долати кілометри територією Радивилівського району. Після того як на межі з Демидівським районом спортсменам вручили коровай, легкоатлети поспілкувались з учнями Пляшівської  ЗОШ І- ІІІ ст. та відвідали музей-заповідник «Поле Берестецької битви».


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування
  .


Офіційний вісник України 

 

Запитання | Адміністратор
Прес-служба 695-214, 695-314  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

Інформаційно-аналітичний центр РНБО

 
____________

Реформа місцевого самоврядування як поштовх до повноцінного розвитку громад 

 

Система місцевого самоврядування на сьогодні не задовольняє потреб суспільства.

Функціонування органів місцевого самоврядування у більшості територіальних громад не забезпечує сприятливого життєвого середовища, необхідного для всебічного розвитку людини, її самореалізації, захисту її прав, надання населенню високоякісних і доступних адміністративних, соціальних та інших послуг.

Детальніше…

 

 

 

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАДИВИЛІВЩИНИ!

З ініціативи районної державної адміністрації та районної ради розпочато збір предметів першої необхідності для військовослужбовців та жителів  Донецької та Луганської областей: Детальніше

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

для громадян, 

які тимчасово переїхали

до Радивилівського району з  

тимчасово окупованої

території, з Автономної

Республіки Крим, м.Севастополь

та територій, на яких

проводиться антитерористична

операція

 

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до

Управління праціта соціального захисту населення Радивилівської  райдержадміністрації або управління Пенсійного фонду України в Радивилівському районіі.

Основні документи, які необхідно мати при собі (за наявності):

- паспорт;

- посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика;

- довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.

Детальніше... 

 

 

 

На інтернет-ресурсі

0362.ua

працює сторінка  

«Запитай голову ОДА»,

(http://www.0362.ua/p/

questionoda ) де можна

задати запитання 

Сергію Рибачку.

Онлайн спілкування 

спрямоване на отримання

реальних діючих кроків,

ідей, котрі громадяни

Рівного та області

хотіли би втілювати.