РАДИВИЛІВСЬКА

 РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну  Уряд УкраїниМапа сайту
 
 березня 2015 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/URL.gif

Антимонопольний комітет України

 

 

  

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/ypr.ds.gif

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/turizm.gif

 
Новини
4 березня 2015

В приміщенні райдержадміністрації при в.о. голови Радивилівської райдержадміністрації Івану Школяру відбулося чергове засідання Координаційного штабу з питань організації надання гуманітарної та благодійної допомоги учасникам антитерористичної операції.


Детальнiше »
4 березня 2015

Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про добровільне об’єднання територіальних громад».


Детальнiше »
27 лютого 2015

На базі Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда-Україна» діють:

Національна дитяча «гаряча» лінія (0-800-500-225; або 772 з мобільного); 
Національна «гаряча» лінія з питань попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації  (0-800-500-335; або 386 з мобільного).


Детальнiше »
26 лютого 2015

В приміщенні зали засідань районної ради відбулося навчання працівників апарату та керівників структурних підрозділів райдержадміністрації. 

В ході проведення навчання розглянуто питання: про особливості подання декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік; про основи збереження життя під час виникнення надзвичайних ситуацій та мережу споруд з цивільного захисту населення у м.Радивилів.


Детальнiше »
26 лютого 2015

26 лютого в приміщенні райдержадміністрації під керівництвом керівника апарату Людмили Орищиної проведено засідання організаційного комітету з підготовки та проведення в районі 201-ої річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.


Детальнiше »
26 лютого 2015

Президент Петро Порошенко підписав Закон України №175-VIII «Про внесення зміни до статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», згідно з яким особи, які стали інвалідами внаслідок поранень, отриманих під час Революції Гідності, отримають статус інваліда війни.


Детальнiше »
25 лютого 2015

25 лютого в приміщенні райдержадміністрації відбулося чергове засідання Координаційного штабу з питань організації надання гуманітарної та благодійної допомоги учасникам антитерористичної операції під керівництвом в.о. голови Радивилівської райдержадміністрації Івана Школяра, за участю голови Радивилівської райради Олександра Пастуха, представників волонтерських організацій району, громадськості, ЗМІ.


Детальнiше »
24 лютого 2015

Протягом останніх двох тижнів перед Великим постом аматорами сцени районного Будинку культури організовувалися виїзні благодійні концерти в окремі сільвиконкоми на підтримку Української армії. Так, 15 лютого відбулися благодійні концерти в клубних установах сіл Підзамче та Дружба за участю народного аматорського хору РБК (керівник  Ярослав Жолнович), народного аматорського вокального ансамблю «7х5» (керівник Ірина Тайструк), вокального тріо РБК у складі Людмили Дмитрук, Олени Кощук та Любові Федорчук, соліста Івана Коротуна.


Детальнiше »
23 лютого 2015

В комунальному закладі «Радивилівська дитяча школа мистецтв» Радивилівської районної ради у програмі музичної вітальні “Край над Горинню” відбулось знайомство з творчими надбаннями наших земляків та виконанням їх творів юними музикантами та викладачами школи.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування
  .


Офіційний вісник України 

 

Запитання | Адміністратор
Прес-служба 695-214, 695-314  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

Інформаційно-аналітичний центр РНБО

08 березня

15.00 – святковий концерт до Дня 8 Березня за участю народного аматорського ансамблю сучасного танцю «Ньюанс» та Зразкового дитячого колективу ритмічного танцю «Калейдоскоп» районного Будинку культури (приміщення районного Будинку культури).

09 березня

12.00 – покладання квітів та панахида з нагоди відзначення 201-річниці з дня народження Т. Шевченка (міський парк Т. Шевченка), мистецький захід «Провісник долі України» (приміщення районного Будинку культури).

 

 

Допомога армії

 

Станом на 04.03.2015 року Координаційним штабом Радивилівського району з допомоги армії зібрано 248712,00 грн.

Детальніше

  

 

 

Благодійна акція

 

З метою реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 535 «Про затвердження Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції»

Детальніше

 

 

 

ДО УВАГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗА ПРИЗОВОМ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ

 

ОБОВ’ЯЗКИ, ПРАВА ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

 

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДАННЯ КОНТРАКТІВ З ГРОМАДЯНАМИ ТА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

 

 

             

ІНФОРМАЦІЯ

для громадян, 

які тимчасово переїхали

до Радивилівського району з  

тимчасово окупованої

території, з Автономної

Республіки Крим, м.Севастополь

та територій, на яких

проводиться антитерористична

операція

Детальніше...

 

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до

Управління праці та соціального захисту населення Радивилівської  райдержадміністрації або управління Пенсійного фонду України в Радивилівському районіі.

Основні документи, які необхідно мати при собі (за наявності):

- паспорт;

- посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика;

- довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.

Детальніше... 

 

 

Стажування в Німеччині

 

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з німецьким Товариством з міжнародного співробітництва GIZ заплановано проведення конкурсного відбору претендентів (керівників підприємницьких структур вищого та середнього рівнів управління) на стажування у Німеччині, а саме:

Детальніше

 

 

До уваги адвокатів!

 

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги. Заяви для проходження конкурсу приймаються Головним територіальним управлінням юстиції у Рівненській області, а також всіма районними, міськими (міст обласного значення), міськрайонним управліннями юстиції до 16 березня 2015 року.

З повним текстом оголошення можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Головного територіального управління юстиції у Рівненській області  (http://rivnejust.gov.ua/).

 

 

Реформа місцевого самоврядування як поштовх до повноцінного розвитку громад 

 

Система місцевого самоврядування на сьогодні не задовольняє потреб суспільства.

Функціонування органів місцевого самоврядування у більшості територіальних громад не забезпечує сприятливого життєвого середовища, необхідного для всебічного розвитку людини, її самореалізації, захисту її прав, надання населенню високоякісних і доступних адміністративних, соціальних та інших послуг.

Детальніше