РАДИВИЛІВСЬКА

 РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну  Уряд УкраїниМапа сайту
 
 листопада 2015 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/URL.gif

http://i016.radikal.ru/1510/96/3b516dfc0f48.jpg

 

 

 

 

Антимонопольний комітет України

 

 

  

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/ypr.ds.gif

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/turizm.gif

 
Новини
27 листопада 2015

Проведено навчання працівників апарату, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, осіб, зарахованих до кадрового резерву для державної служби. На порядку денному заслуховувались наступні питання: про зміни до Порядку реєстрації нормативно-правових актів. Доповідала Галина Богун – начальник Радивилівського районного управління юстиції;  про дотримання Інструкції з діловодства в апараті та структурних підрозділах районної державної адміністрації. Доповідала Оксана Вдовиченко – начальник загального відділу апарату адміністрації.


Детальнiше »
27 листопада 2015

З метою вшанування пам’яті А.Шептицького  та відзначення 150-річчя від дня народження,  протягом року бібліотеками системи проводилися літературні  бесіди, оформлено книжково-ілюстративні виставки та тематичні полички, проведено усні журнали, історичні години,  години пам’яті.


Детальнiше »
26 листопада 2015

У районному будинку культури проведено Ярмарок професій та освітніх програм для учнівської молоді району. На заході були присутні 449 учнів із 22 ЗОШ району та представники 23 вищих та професійно-технічних навчальних закладів із Рівненської, Тернопільської, Львівської та Одеської областей. Представники усіх навчальних закладів ознайомили учнів з умовами вступу, спеціальностями, факультетами, умовами проживання під час навчання тощо.


Детальнiше »
26 листопада 2015

На базі Радивилівського НВК «Школа №2-ліцей» ім.. П.Г.Стрижака відбувся обласний науково-практичний семінар для методистів районних  та міських відділів методкабінетів з теми  «Формування готовності педагога початкової школи до  інноваційної діяльності в умовах модернізацій них змін в освіті»


Детальнiше »
25 листопада 2015

Під керівництвом голови адміністрації Олега Ващука відбулося засідання організаційного комітету по проведенню в районі 14 грудня 2015 року Дня ліквідатора...


Детальнiше »
24 листопада 2015

Під керівництвом голови райдержадміністрації Олега Ващука  проведено засідання робочої групи з питань впровадження реформ децентралізації влади в Радивилівському районі за участю міського та сільських голів. Заслуховувалися керівники 9 тематичних груп щодо вирішення наявних і прогнозованих проблемних питань, пов’язаних з проведенням децентралізації влади в Радивилівському районі. До відома присутніх доведено склад усіх 9 тематичних груп.


Детальнiше »
24 листопада 2015

Відбулося  засідання круглого столу з учасниками антитерористичної операції та демобілізованих за участю представників управління праці та соціального захисту населення адміністрації, райлікарні, ПМСД, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районного військового комісаріату, керівництва райдержадміністрації, районної та міської ради. Голова райдержадміністрації Олег Ващук привітав учасників круглого столу, ознайомив усіх присутніх з регламентом засідання.


Детальнiше »
24 листопада 2015

У залі засідань районної ради  проведено установчі збори щодо створення та  реєстрації в районі громадської організації «Районне об’єднання учасників антитерористичної операції Радивилівського району Рівненської області» за участі керівництва райдержадміністрації, районної та міської ради, керівників структурних підрозділів адміністрації, установ, організацій району.


Детальнiше »
24 листопада 2015

На базі Управління праці та соціального захисту населення Радивилівської райдержадміністрації юристи Громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини у місті Рівне Олена Романова та Мар’яна Герасимчук зустрілися з внутрішньо переміщеними особами.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування
  .


Офіційний вісник України 

Нова еліта нації

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

 

29 листопада

 

10.00 – у приміщені комунального закладу «Радивилівська дитяча школа мистецтв Радивилівської районної ради» розпочнеться VI відкритий районний конкурс юних виконавців української інструментальної музики імені композитора-земляка Германа Жуковського.  

 

 

30 листопада

 

09.00 – апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів та апарату адміністрації при голові адміністрації Олегу Ващуку.

 

 

15.00 – при голові райдержадміністрації Олегу Ващуку відбудеться засідання колегії райдержадміністрації.

 

 

 

Шановні земляки!

 

Нам випала важка та почесна місія – стати на захист Вітчизни. Своєю рішучістю та високим бойовим духом ми з честю протидіємо російській агресії на Сході України.

Тисячі вірних синів і доньок Рівненщини стали на шляху ворожої орди та зі зброєю в руках захищають територіальну цілісність держави. Ми довели, що українці – нація не покірних рабів, а народ, який гідний бути господарем у власному домі.

Детальніше…

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

 

28 листопада о 15.30 год. відбудуться заходи з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні в м.Радивилів біля пам’ятника жертвам голодоморів.

 

 

На виконання Указу Президента України від 13 листопада 2015 року № 635/2015, «Про заходи у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів», доручення Глави Адміністрації Президента України від 19 листопада 2015 року № 02-01/4578, обласних заходів із вшанування Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні від 25 листопада 2015 року № 7417/0/01-48/15, районних заходів із вшанування Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні від 26 листопада 2015 року № 02-22/4002/15, 28 листопада 2015 року о 16.00 год. оголошено хвилину мовчання на вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні.

Прохання до керівників підприємств, установ, організацій Радивилівського району приспустити державні прапори на будинках і спорудах. Усіх небайдужих просимо запалити свічку під час проведення заходів.

 

 

 

3 грудня у приміщенні  залу засідань районної ради відбудеться круглий стіл  на тему «Проблеми осіб з обмеженими фізичними можливостями в центрі уваги районної влади».

 

 

14 грудня відбудуться заходи до Дня ліквідатора:

- 11.00  – у приміщенні залу засідань районної ради - круглий стіл з представниками районної громадської організації «Радивилівське районне об’єднання Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» за участю представників районної лікарні, комунального закладу охорони здоров’я ЦПМСД, сектору з питань надзвичайних ситуацій та інфраструктури, управління праці та соціального захисту населення адміністрації, управління Пенсійного фонду в Радивилівському районі, керівників району та міста, запрошених;

- 11.30  – хода до пам’ятника ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС, панахида.

 

 

 

Оголошується конкурс

Керуючись ст.41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», ст.44 Закону України «Про автомобільний транспорт",  Радивилівська районна державна адміністрація оголошує конкурс з визначення підприємства (організації), що здійснює функції робочого органу з підготовки матеріалів для проведення конкурсу з визначення перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Радивилівського району

Детальніше…

 

Калькулятор розрахунку субсидій 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Державна підтримка термомодернізації житлових будівель в Україні: умови та перспективи впровадження енергоефективних заходів

 

 

"Утеплення будинку"

(відеоролик)

 

 

Калькулятор для розрахунку вартості та державної компенсації при заміні котла

 

 

Інструкція щодо користування калькулятором (для розрахунку вартості та державної компенсації при заміні котла)

 

 

 

УВАГА!! ГОЛОСУЄМО за повернення працюючим санкуру за рахунок соцстраху!

Законом України від 28 грудня 2014 року №77-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці» з 2015 року за наполяганням Кабінету Міністрів України зупинено закупівлю путівок на санаторно-курортне лікування застрахованих осіб, часткове фінансування за рахунок коштів соціального страхування дитячих оздоровчих таборів, санаторіїв-профілакторіїв виробничих підприємств та вищих навчальних закладів.

Детальніше

 

 

Інформаційно-аналітичний центр РНБО

 

Соціальний ролик про українську армію - <Неможливе>

До уваги учасників АТО та членів їх сімей:

 

Згідно рішення Радивилівської районної ради від 06.03.2015 року № 649 особам, які беруть (брали) участь у бойових діях у зоні АТО або членам їх сімей надається матеріальна допомога у розмірі 500,00 грн. Для отримання допомоги вищезазначеним особам, необхідно подати такі документи:

-  заяву;

-  акт обстеження матеріально-побутових умов проживання заявника, виданий сільською чи міською радою, територіальним центром соціального обслуговування;

-  документ, який підтверджує участь у бойових діях у зоні АТО;

-  ксерокопія паспорта, ідентифікаційного коду;

-  номер рахунка в Ощадбанку.

 

 

 

Благодійна акція

 

З метою реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 535 «Про затвердження Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції»

Детальніше

 

 

 

ДО УВАГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗА ПРИЗОВОМ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ

 

ОБОВ’ЯЗКИ, ПРАВА ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

 

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДАННЯ КОНТРАКТІВ З ГРОМАДЯНАМИ ТА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

 

 

             

ІНФОРМАЦІЯ

для громадян, 

які тимчасово переїхали

до Радивилівського району з  

тимчасово окупованої

території, з Автономної

Республіки Крим, м.Севастополь

та територій, на яких

проводиться антитерористична

операція

Детальніше...

 

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до

Управління праці та соціального захисту населення Радивилівської  райдержадміністрації або управління Пенсійного фонду України в Радивилівському районіі.

Основні документи, які необхідно мати при собі (за наявності):

- паспорт;

- посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика;

- довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.

Детальніше... 

 

 

Виїзний прийом громадян по наданню безоплатної правової допомоги

 

З 1 липня 2015 року в м. Дубно працює місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Метою діяльності центру є забезпечення рівного доступу громадян до правової допомоги з метою захисту своїх прав.

Детальніше...

 

 

До уваги власників та орендарів земельних ділянок!

 

Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області повідомляє, що 25 березня 2015 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення повноважень нотаріусів та особливостей реєстрації похідних речових прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення».

Детальніше

 

 

 

Реформа місцевого самоврядування як поштовх до повноцінного розвитку громад 

 

Система місцевого самоврядування на сьогодні не задовольняє потреб суспільства.

Функціонування органів місцевого самоврядування у більшості територіальних громад не забезпечує сприятливого життєвого середовища, необхідного для всебічного розвитку людини, її самореалізації, захисту її прав, надання населенню високоякісних і доступних адміністративних, соціальних та інших послуг.

Детальніше