РАДИВИЛІВСЬКА

 РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну  Уряд УкраїниМапа сайту
 
 жовтня 2014 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/URL.gif

Антимонопольний комітет України

 

 

 

Web сайт Державного реєстру виборців

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/ypr.ds.gif

 

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/turizm.gif

 
Новини
22 жовтня 2014

      Голова адміністрації Володимир Кондик провів черговий виїзний прийом громадян у Бугаївській сільській раді. На прийомі побувало 2 осіб. Звернення стосувалися питання надання матеріальної допомоги та працевлаштування. Окрім того, Володимир Миколайович відвідав ДНЗ та ФАП с.Бугаївка та ознайомився з роботою установ соціальної сфери.


Детальнiше »
16 жовтня 2014

Разом з головами Радивилівської райради Олександром Пастухом та райдержадміністрації Володимиром Кондиком, Радивилівським міським головою Миколою Карапетяном голова облради познайомився з діяльністю Радивилівського комбінату хлібопродуктів, ДП СЛАП «Радивилівський держспецлісгосп» та Теслугівської ЗОШ І-ІІІст,.

Незважаючи на те, що країна перебуває фактично у стані неоголошеної війни, ми будемо шукати можливості для вирішення проблеми. В тому числі шляхом поставки продукції комбінату в комунальні заклади облради – школи, інтернати. Це дозволить зберегти людям робочі місця, збільшить надходження до місцевих бюджетів, - підсумував Михайло Кириллов, відвідуючи Радивилівський комбінат хлібопродуктів.


Детальнiше »
15 жовтня 2014

       В клубі с.Пустоіванне відбувся схід громади Пустоіваннівської сільради за участю голови Радивилівської райдержадміністрації Володимира Кондика, першого заступника голови райдержадміністрації Івана Школяра, директора ТзОВ Агрофірма «Трипілля» Олександра Кухарьова, Пустоіваннівського сільського голови Валентини Процик, місцевих жителів, ЗМІ. На схід села виносилися питання:


Детальнiше »
9 жовтня 2014

ТзОВ «Трипілля» єдина агрофірма району, яка практикує укладання угод із органами місцевого самоврядування на території сільрад, де обробляються їхні землі. Відповідно до цих угод передбачено спрямування коштів у розмірі 0,5 % від загальної вартості паїв на потреби територіальних громад. Єдиною умовою відповідної підтримки, яку ставить агрофірма – є прозорість та адресність використання коштів. З цією метою в селах Іващуки та Карпилівка Ситненської та Іващуківської сільрад відбулися сходи сіл за участю голови Радивилівської райдержадміністрації Володимира Кондика,голови Радивилівської райради Олександра Пастуха, керівника ТзОВ Агрофірма «Трипілля» Олександра Кухарьова, Іващуківського сільського голови Сергія Гуцмана, Ситненського сільського голови Андрія Гуменюка. На сходи сіл виносилося питання про розподіл коштів, виділених орендарем земельних паїв Іващуківської та Ситненської сільрад Радивилівського району ТзОВ «Трипілля» на потреби сільських територіальних громад.


Детальнiше »
8 жовтня 2014

Голова адміністрації Володимир Кондик провів виїзний прийом громадян в Башарівській сільській раді. На прийомі побувало 5 осіб. Звернення стосувалися питання взяття водного об’єкта в оренду, сприяння виплати соціальної допомоги особам, які переселилися із зони АТО. Окрім того, Володимир Миколайович ознайомився з роботою Башарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, СЛА с.Башарівка, ДНЗ с.Перенятин.


Детальнiше »
23 вересня 2014

Голова адміністрації Володимир Кондик та його перший заступник Іван Школяр побували в ДЮСШ м.Радивилів та оглянули приміщення, яке потребує ремонту. Спільно з директором міського стадіону Григорієм Тимочком визначено першочергові завдання щодо проведення заміни вікон в приміщенні легкоатлетичного залу спортивної школи та узгоджено порядок фінансування даного виду робіт. У 2015 році заплановано ремонт системи опалення та  заміну підлоги.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування
  .


Офіційний вісник України 

 

Запитання | Адміністратор
Прес-служба 695-214, 695-314  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

Інформаційно-аналітичний центр РНБО

.

 

Реформа місцевого самоврядування як поштовх до повноцінного розвитку громад 

 

Система місцевого самоврядування на сьогодні не задовольняє потреб суспільства.

Функціонування органів місцевого самоврядування у більшості територіальних громад не забезпечує сприятливого життєвого середовища, необхідного для всебічного розвитку людини, її самореалізації, захисту її прав, надання населенню високоякісних і доступних адміністративних, соціальних та інших послуг.

Детальніше…

 

 

 

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАДИВИЛІВЩИНИ!

З ініціативи районної державної адміністрації та районної ради розпочато збір предметів першої необхідності для військовослужбовців та жителів  Донецької та Луганської областей: Детальніше

 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

для громадян, 

які тимчасово переїхали

до Радивилівського району з  

тимчасово окупованої

території, з Автономної

Республіки Крим, м.Севастополь

та територій, на яких

проводиться антитерористична

операція

 

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до

Управління праціта соціального захисту населення Радивилівської  райдержадміністрації або управління Пенсійного фонду України в Радивилівському районіі.

Основні документи, які необхідно мати при собі (за наявності):

- паспорт;

- посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика;

- довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.

Детальніше... 

 

 

 

На інтернет-ресурсі

0362.ua

працює сторінка  

«Запитай голову ОДА»,

(http://www.0362.ua/p/

questionoda ) де можна

задати запитання 

Сергію Рибачку.

Онлайн спілкування 

спрямоване на отримання

реальних діючих кроків,

ідей, котрі громадяни

Рівного та області

хотіли би втілювати.