РАДИВИЛІВСЬКА

 РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну  Уряд УкраїниМапа сайту
 
 вересня 2015 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/URL.gif

Антимонопольний комітет України

 

 

  

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/ypr.ds.gif

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/turizm.gif

 
Новини
31 серпня 2015

Уряд України вносить до Парламенту законопроект про збільшення соціальних стандартів для майже 12 мільйонів українських громадян.


Детальнiше »
27 серпня 2015

     27 серпня в приміщенні  відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства відбулося чергове засідання архітектурно-містобудівної ради за участю представника ДП УДНДІ проектування міст «ДІПРОМІСТО» Рівненської філії в особі директора Миколи Розори.


Детальнiше »
26 серпня 2015

Одним з пріоритетів держави є досягнення енергетичної незалежності. Влада зробила вимушений крок і підвищила тарифи на житлово-комунальні послуги до економічно обґрунтованого  рівня. Разом з тим, розроблена низка програм, які допоможуть українцям стати енергоефективними та платити менше за житлово-комунальні послуги.Детальнiше »
25 серпня 2015

Цьогоріч святкування Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України у м. Радивилів 23-24 серпня було насичене різноманітними заходами. Зокрема, 23 серпня відбулася церемонія урочистого підняття Державного Прапора України за участю представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості та покладання вінків до пам'ятників та пам'ятних знаків видатним діячам українського державотворення, борцям за незалежність України, місць поховань громадян, які загинули, виборюючи демократичний вибір та відстоюючи конституційні засади демократії, права і свободи людини під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.


Детальнiше »
25 серпня 2015

Цей закон передбачає повагу до національного символу держави, визначає, що в кожній школі, в кожній лікарні й на кожному подвір'ї повинен майоріти український державний прапорДетальнiше »
24 серпня 2015

24 серпня 2015 року в м. Радивилів відбулася урочиста та концертна програма за участю кращих аматорських колективів та окремих виконавців району «Благословенні будьмо і єдині» присвячена відзначенню Дня незалежності.


Детальнiше »
23 серпня 2015

Дорогі українці!

Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора України!Детальнiше »
3 серпня 2015

Безкоштовну консультацію щодо підготовки обладнання до опалювального сезону зможуть отримати споживачі електричної, теплової енергії та газу Рівненської області.


Детальнiше »
31 липня 2015

З метою зацікавлення підростаючого покоління українською піснею, популяризації національних музичних інструментів, історії та традицій народу центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у ССОК «Веселка» в п’ятницю було організовано концерт молодої бандуристки Рівненського музичного училища РДГУ Ганни Марцинюк «У щасті матері й дитини розквітне доля України».


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріалиАрхів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування
  .


Офіційний вісник України 

Нова еліта нації

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

 

 

Калькулятор розрахунку субсидій 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Державна підтримка термомодернізації житлових будівель в Україні: умови та перспективи впровадження енергоефективних заходів

 

 

"Утеплення будинку"

(відеоролик)

 

 

Калькулятор для розрахунку вартості та державної компенсації при заміні котла

 

 

Інструкція щодо користування калькулятором (для розрахунку вартості та державної компенсації при заміні котла)

 

ЗАПРОШЕННЯ

Запрошуємо керівників та головних бухгалтерів, підприємців Рівненщини відвідати безкоштовний семінар-нараду з актуальних питань застосування податкового законодавства та розвитку підприємництва, який проводитимуть представники ДФС України та Асоціації платників податків України з  нагоди державного професійного свята – Дня підприємця.

Детальніше…

  

 

Інформаційно-аналітичний центр РНБО

До уваги учасників АТО та членів їх сімей:

 

Згідно рішення Радивилівської районної ради від 06.03.2015 року № 649 особам, які беруть (брали) участь у бойових діях у зоні АТО або членам їх сімей надається матеріальна допомога у розмірі 500,00 грн. Для отримання допомоги вищезазначеним особам, необхідно подати такі документи:

-  заяву;

-  акт обстеження матеріально-побутових умов проживання заявника, виданий сільською чи міською радою, територіальним центром соціального обслуговування;

-  документ, який підтверджує участь у бойових діях у зоні АТО;

-  ксерокопіяпаспорта, ідентифікаційного коду;

-  номер рахунка в Ощадбанку.

 

 

 

Благодійна акція

 

З метою реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 535 «Про затвердження Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції»

Детальніше

 

 

 

ДО УВАГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗА ПРИЗОВОМ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ

 

ОБОВ’ЯЗКИ, ПРАВА ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

 

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДАННЯ КОНТРАКТІВ З ГРОМАДЯНАМИ ТА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

 

 

             

ІНФОРМАЦІЯ

для громадян, 

які тимчасово переїхали

до Радивилівського району з  

тимчасово окупованої

території, з Автономної

Республіки Крим, м.Севастополь

та територій, на яких

проводиться антитерористична

операція

Детальніше...

 

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до

Управління праці та соціального захисту населення Радивилівської  райдержадміністрації або управління Пенсійного фонду України в Радивилівському районіі.

Основні документи, які необхідно мати при собі (за наявності):

- паспорт;

- посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика;

- довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.

Детальніше... 

 

 

 

До уваги адвокатів!

 

Оголошено конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги. Заяви для проходження конкурсу приймаються Головним територіальним управлінням юстиції у Рівненській області, а також всіма районними, міськими, міськрайонним управліннями юстиції до 30 вересня 2015 року.

З повним текстом оголошення можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Головного територіального управління юстиції у Рівненській області (http://rivnejust.gov.ua/).

 

 

 

До уваги власників та орендарів земельних ділянок!

 

Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області повідомляє, що 25 березня 2015 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення повноважень нотаріусів та особливостей реєстрації похідних речових прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення».

Детальніше

 

 

 

Реформа місцевого самоврядування як поштовх до повноцінного розвитку громад 

 

Система місцевого самоврядування на сьогодні не задовольняє потреб суспільства.

Функціонування органів місцевого самоврядування у більшості територіальних громад не забезпечує сприятливого життєвого середовища, необхідного для всебічного розвитку людини, її самореалізації, захисту її прав, надання населенню високоякісних і доступних адміністративних, соціальних та інших послуг.

Детальніше