РАДИВИЛІВСЬКА

 РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну  Уряд УкраїниМапа сайту
 
 лютого 2016 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/URL.gif

 

http://i016.radikal.ru/1510/96/3b516dfc0f48.jpg

 

 

 

 

Антимонопольний комітет України

 

 

  

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/ypr.ds.gif

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/turizm.gif

 
Новини
8 лютого 2016

Проведено засідання організаційного комітету з нагоди відзначення в районі Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан при голові райдержадміністрації Олегу Ващуку.


Детальнiше »
8 лютого 2016

При голові райдержадміністрації Олегу Ващуку відбулась розширена нарада з проблемних питань загальноосвітніх навчальних закладів району


Детальнiше »
8 лютого 2016

       Відбулася нарада керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату під керівництвом голови райдержадміністрації Олега Ващука. Під час наради було заслухано звіти керівників структурних підрозділів за звітний період.


Детальнiше »
3 лютого 2016

Під керівництвом першого заступника голови адміністрації Миколи Бондарчука відбулось засідання комісії райдержадміністрації з контролю за призначенням та виплатою всіх видів державної соціальної допомоги та надання пільг. На засіданні розглянуто 91 заяву, з них 74 для призначення субсидій, всі призначено та 17 заяв для призначення державної соціальної допомоги, з них призначено – 15.


Детальнiше »
2 лютого 2016

В Радивилівській районній лікарні відбулась засідання медичної ради на тему: «Про діяльність закладів охорони здоров’я району за підсумками роботи 2015 року та першочергові завдання щодо поліпшення якості надання медичної допомоги населенню Радивилівського району».


Детальнiше »
2 лютого 2016

В залі засідань районної ради відбулось засідання колегії під керівництвом голови райдержадміністрації, голови колегії Олега Ващука.


Детальнiше »
2 лютого 2016
Кожен, хто бажає стати контрактником, може заповнити анкету на сайті НГУ.

Детальнiше »
1 лютого 2016

Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Радивилівського району під керівництвом голови районної державної адміністрації Олега Ващука, на якому слухали про заходи щодо попередження захворюваності населення району на грип та інші гострі респіраторні інфекції.


Детальнiше »
1 лютого 2016
     В приміщенні райдержадміністрації відбулася нарада керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та  територіальних органів виконавчої влади під керівництвом голови райдержадміністрації Олега Ващука.
Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріалиАрхів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування
 


 

 

 

Офіційний вісник України 

Нова еліта нації

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

09 лютого

 

15.00 - під керівництвом голови райдержадміністрації Олега Ващука відбудеться засідання оргкомітету до Дня 8-го Березня (м.Радивилів, приміщення Радивилівської райдержадміністрації).

 

 

10 лютого

 

З 10.00 до 13.00 – виїзний прийом громадян з особистих питань головою адміністрації Олегом Ващуком у Козинській сільській раді.

 

 

 

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

15 лютого відбудуться урочисті заходи з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан:

- 13.00 – урочисті збори та вручення нагород перед приміщенням районної ради та райдержадміністрації;

- 13.30 – хода до пам’ятника воїнам-афганцям, панахида та покладання вінків (міський парк).

 

 

 

На офіційному веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру http:map.land.gov.ua (у розділі “Публічна кадастрова карта») працює електронний сервіс замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Сервіс дозволяє здійснити оплату послуги за допомогою електронного платіжного засобу та замовити одержання витягу у будь-якому зручному для вас центрі надання адміністративних послуг.

 

 

 

 

 

Шановні земляки!

 

Нам випала важка та почесна місія – стати на захист Вітчизни. Своєю рішучістю та високим бойовим духом ми з честю протидіємо російській агресії на Сході України.

Тисячі вірних синів і доньок Рівненщини стали на шляху ворожої орди та зі зброєю в руках захищають територіальну цілісність держави. Ми довели, що українці – нація не покірних рабів, а народ, який гідний бути господарем у власному домі.

Детальніше

 

Офіційний портал публічних фінансів України

 

 

 

 

 

Калькулятор розрахунку субсидій 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Державна підтримка термомодернізації житлових будівель в Україні: умови та перспективи впровадження енергоефективних заходів

 

 

"Утеплення будинку"

(відеоролик)

 

 

Калькулятор для розрахунку вартості та державної компенсації при заміні котла

 

 

Інструкція щодо користування калькулятором (для розрахунку вартості та державної компенсації при заміні котла)

 

 

Інформаційно-аналітичний центр РНБО

 

 

Рекомендації щодо дій населення в разі виявлення підозрілих предметів,

які можуть бути використані для вчинення терористичного акту

Детальніше…

 

 

До уваги учасників АТО та членів їх сімей:

 

Згідно рішення Радивилівської районної ради від 06.03.2015 року № 649 особам, які беруть (брали) участь у бойових діях у зоні АТО або членам їх сімей надається матеріальна допомога у розмірі 500,00 грн. Для отримання допомоги вищезазначеним особам, необхідно подати такі документи:

-  заяву;

-  акт обстеження матеріально-побутових умов проживання заявника, виданий сільською чи міською радою, територіальним центром соціального обслуговування;

-  документ, який підтверджує участь у бойових діях у зоні АТО;

-  ксерокопія паспорта, ідентифікаційного коду;

-  номер рахунка в Ощадбанку.

 

 

 

Благодійна акція

 

З метою реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 535 «Про затвердження Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції»

Детальніше

 

 

 

ДО УВАГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗА ПРИЗОВОМ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ

 

ОБОВ’ЯЗКИ, ПРАВА ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

 

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДАННЯ КОНТРАКТІВ З ГРОМАДЯНАМИ ТА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

 

 

             

ІНФОРМАЦІЯ

для громадян, 

які тимчасово переїхали

до Радивилівського району з  

тимчасово окупованої

території, з Автономної

Республіки Крим, м.Севастополь

та територій, на яких

проводиться антитерористична

операція

Детальніше...

 

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до

Управління праці та соціального захисту населення Радивилівської  райдержадміністрації або управління Пенсійного фонду України в Радивилівському районіі.

Основні документи, які необхідно мати при собі (за наявності):

- паспорт;

- посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика;

- довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.

Детальніше... 

 

 

Виїзний прийом громадян по наданню безоплатної правової допомоги

 

З 1 липня 2015 року в м. Дубно працює місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Метою діяльності центру є забезпечення рівного доступу громадян до правової допомоги з метою захисту своїх прав.

Детальніше...

 

 

До уваги власників та орендарів земельних ділянок!

 

Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області повідомляє, що 25 березня 2015 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення повноважень нотаріусів та особливостей реєстрації похідних речових прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення».

Детальніше

 

 

 

Реформа місцевого самоврядування як поштовх до повноцінного розвитку громад 

 

Система місцевого самоврядування на сьогодні не задовольняє потреб суспільства.

Функціонування органів місцевого самоврядування у більшості територіальних громад не забезпечує сприятливого життєвого середовища, необхідного для всебічного розвитку людини, її самореалізації, захисту її прав, надання населенню високоякісних і доступних адміністративних, соціальних та інших послуг.

Детальніше