РАДИВИЛІВСЬКА

 РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну  Уряд УкраїниМапа сайту
 
 липня 2016 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/URL.gif

 

http://i016.radikal.ru/1510/96/3b516dfc0f48.jpg

 

 

 

 

Антимонопольний комітет України

 

 

  

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/ypr.ds.gif

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/turizm.gif

 
Новини
1 липня 2016

В залі засідань районної ради відбулося засідання десятої позачергової сесії районної ради сьомого скликання за участю голови районної державної адміністрації Олега Ващука, голови районної ради Володимира Кондика, депутата обласної ради Анатолія Грисюка, депутатів району, сільських голів, представників місцевих засобів масової інформації.


Детальнiше »
1 липня 2016

У цілому площа сільськогосподарських угідь становить 55.0 тис. га, з них 48.4 тис. га (88 %) від загальної площі сільськогосподарських угідь – рілля, 4.4 тис. га (7.8%) пасовища, 1.7 тис. га (3%) – сіножаті, 0.5 тис. га (0.9%) - багаторічні насадження.


Детальнiше »
30 червня 2016

При заступнику голови райдержадміністрації Людмилі Орищиній проведено «День контролю», на який були запрошені керівники окремих структурних підрозділів адміністрації, сільські голови району.


Детальнiше »
30 червня 2016

Начальник ГУНП в Рівненській області Сергій Князєв представив нового керівника Радивилівського відділення поліції.


Детальнiше »
29 червня 2016

В залі засідань районної ради відбувся відкритий форум громадських організацій Радивилівщини. З вітальними словами до усіх присутніх звернулися голова районної ради Володимир Кондик, голова адміністрації Олег Ващук та заступник голови адміністрації Людмила Орищина, які ознайомили усіх із програмою даного заходу. Спочатку відбулось представлення присутніх представників громадських організацій.


Детальнiше »
28 червня 2016

28 червня у День Конституції України, народний депутат України Олександр Дехтярчук у Радивилові, в приміщенні райдержадміністрації, зустрівся з представниками місцевих ЗМІ. Насамперед поінформував, що згідно з відповідною постановою уряду на потреби Рівненщини виділено додатково 25 млн. гривень, з яких 2,5  млн. – для Радивилова. Олександр Дехтярчук зазначив, що продовжує працювати в плані законодавчого забезпечення децентралізації, зареєстрував законопроект про сільського старосту.


Детальнiше »
26 червня 2016

З нагоди Дня молоді в програму заходів були включені різноманітні спортивні змагання. Зокрема це – поєдинки силачів, які демонстрували витривалість і рівень підготовки, переносячи важкі бруси, перевертаючи велике колесо, тягнучи автомашину і метаючи гирю. Нагородження переможців провела заступник голови райдержадміністрації Людмила Орищина. Урочисту частину свята відкрили та звернулися з вітальними словами до радивилівців голова райдержадміністрації Олег Ващук і голова районної ради Володимир Кондик, які також нагородили представників молоді за здібності і наполегливість у різних видах діяльності.


Детальнiше »
24 червня 2016

28 червня відзначається День Конституції України. Основний закон Української держави був ухвалений саме цього дня 1996 року на п’ятій сесії Верховної Ради України 2-го скликання. Конституція України набула чинності з дня її прийняття.


Детальнiше »
24 червня 2016

                                                                                                                                        

Шановні жителі Радивилівщини!

 

28 червня 1996 року було закладено фундамент для розвитку України як суверенної, демократичної, соціальної та правової держави. Без перебільшення можна вважати цей день – Днем великого загальнонаціонального консенсусу, верховенства права та інтересів народу. Нова Конституція суверенної України втілила досягнення вітчизняної й світової конституційної науки та практики конституційного будівництва, викристалізувала національну ідею, відобразила ментальність, волю та прагнення українського народу до власної національної державності.

Дорогі земляки, вітаючи із Днем Конституції України, щиро бажаю вам впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина Української держави. Нехай же в цей день міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що покликаний гарантувати втілення наших мрій і сподівань на краще життя у власній державі. З Днем Конституції України!

 

Голова районної державної адміністрації                                   Олег Ващук

 


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування
 


 

 

 

 

Офіційний вісник України 

Нова еліта нації

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

02 липня

 

З 9.00 до 12.30 – заслуховування розпорядників коштів районного бюджету щодо проведених заходів з економії бюджетних коштів та недопущення втрат бюджетів у 2016 році в процесі їх виконання за рахунок запровадження жорсткого режиму використання енергоносіїв, удосконалення мережі бюджетних установ, упорядкування штатної чисельності працівників, скорочення не першочергових (непріоритетних) видатків за підсумками І півріччя 2016 року та додаткової потреби в коштах згідно поданих листів головних розпорядників коштів під керівництвом першого заступника голови адміністрації Миколи Бондарчука.

 

 

04 липня

 

08.30 - апаратна нарада при голові Радивилівської районної державної адміністрації Олегу Ващуку з керівниками структурних підрозділів адміністрації та територіальних органів виконавчої влади (м.Радивилів, приміщення Радивилівської райдержадміністрації).

 

 

 

ОГОЛОШЕННЯ, КОНКУРСИ

Орієнтовна програма відзначення 365-ї річниці битви під Берестечком

Молодіжне таборування

Із 1 по 4 липня на березі річки Пляшівка, на території заповідника, відбудеться молодіжне таборування «Берестечко-2016».
У програмі: 

 

Детальніше

 

 

Оголошується конкурс з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомоги

 

 

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2016 рік

 

 

 

До уваги громадян!

Повноваження нотаріусів розширено!

Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області повідомляє, що на нотаріусів покладено функції державного реєстратора. Тепер кожен громадянин може особисто обирати до кого звернутися за отриманням послуг з реєстрації, що в свою чергу дозволяє уникнути очікувань у чергах та паперової тяганини.

Детальніше

 

 

 

До Уваги недержавних громадських організацій та населення Радивилівського району, «Укренерго» запрошує на зустріч

На території Радивилівського району планують збудувати нову лінію електропередач, а тому усіх зацікавлених запрошують на зустріч.

Детальніше

 

 

Увага, конкурс!

 

«Проектом Ради Європи «Запобігання та боротьба з насильством щодо жінок та домашнім насильством в Україні», бенефіціаром якого є Міністерство соціальної політики України, оголошено конкурс для журналістів на найкращу опубліковану статтю на тему насильство щодо жінок та домашнього насильства.

Детальніше

 

 

 

 

 

На офіційному веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру http:map.land.gov.ua (у розділі “Публічна кадастрова карта») працює електронний сервіс замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Сервіс дозволяє здійснитиоплату послуги за допомогою електронного платіжного засобу та замовити одержання витягу у будь-якому зручному для вас центрі надання адміністративних послуг.

 

 

 

 

 

Шановні земляки!

 

Нам випала важка та почесна місія – стати на захист Вітчизни. Своєю рішучістю та високим бойовим духом ми з честю протидіємо російській агресії на Сході України.

Тисячі вірних синів і доньок Рівненщинистали на шляху ворожої орди та зі зброєю в руках захищають територіальну цілісність держави. Ми довели, що українці – нація не покірних рабів, а народ, який гідний бути господарем у власному домі.

Детальніше

 

Офіційний портал публічних фінансів України

 

 

 

 

 

Калькулятор розрахунку субсидій 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Державна підтримка термомодернізації житлових будівель в Україні: умови та перспективи впровадження енергоефективних заходів

 

 

"Утеплення будинку"

(відеоролик)

 

 

 

Калькулятор для розрахунку вартості та державної компенсації при заміні котла

 

 

Інструкція щодо користування калькулятором (для розрахунку вартості та державної компенсації при заміні котла)

 

 

Інформаційно-аналітичний центр РНБО

 

 

Рекомендації щодо дій населення в разі виявлення підозрілих предметів,

які можуть бути використані для вчинення терористичного акту

Детальніше…

 

 

До уваги учасників АТО та членів їх сімей:

 

Згідно рішення Радивилівської районної ради від 06.03.2015 року № 649 особам, які беруть (брали) участь у бойових діях у зоні АТО або членам їх сімей надається матеріальна допомога у розмірі 500,00 грн. Для отримання допомоги вищезазначеним особам, необхідно подати такі документи:

-  заяву;

-  акт обстеження матеріально-побутових умов проживання заявника, виданий сільською чи міською радою, територіальним центром соціального обслуговування;

-  документ, який підтверджує участь у бойових діях у зоні АТО;

-  ксерокопія паспорта, ідентифікаційного коду;

-  номер рахунка в Ощадбанку.

 

 

 

Благодійна акція

 

З метою реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 № 535 «Про затвердження Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції»

Детальніше

 

 

 

ДО УВАГИ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ ЗА ПРИЗОВОМ ПІД ЧАС МОБІЛІЗАЦІЇ

 

ОБОВ’ЯЗКИ, ПРАВА ТА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ

 

ОСОБЛИВОСТІ УКЛАДАННЯ КОНТРАКТІВ З ГРОМАДЯНАМИ ТА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЯМИ, ЯКІ ПРИЙМАЮТЬСЯ НА ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ

 

 

             

ІНФОРМАЦІЯ

для громадян, 

які тимчасово переїхали

до Радивилівського району з  

тимчасово окупованої

території, з Автономної

Республіки Крим, м.Севастополь

та територій, на яких

проводиться антитерористична

операція

Детальніше...

 

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до

Управління праці та соціального захисту населення Радивилівської  райдержадміністрації або управління Пенсійного фонду України в Радивилівському районіі.

Основні документи, які необхідно мати при собі (за наявності):

- паспорт;

- посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика;

- довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.

Детальніше... 

 

 

ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА ТА АДВОКАТ ЗА КОШТИ ДЕРЖАВИ

  

Для обслуговування жителів Дубенського, Млинівського, Демидівського та Радивилівського районів у м. Дубно по вул. Грушевського, 171Б (район “5-та школа”)  працює Дубенський місцевий центр з надання  безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше…

 

 

До уваги власників та орендарів земельних ділянок!

 

Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області повідомляє, що 25 березня 2015 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення повноважень нотаріусів та особливостей реєстрації похідних речових прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення».

Детальніше

 

 

 

Реформа місцевого самоврядування як поштовх до повноцінного розвитку громад 

 

Система місцевого самоврядування на сьогодні не задовольняє потреб суспільства.

Функціонування органів місцевого самоврядування у більшості територіальних громад не забезпечує сприятливого життєвого середовища, необхідного для всебічного розвитку людини, її самореалізації, захисту її прав, надання населенню високоякісних і доступних адміністративних, соціальних та інших послуг.

Детальніше