РАДИВИЛІВСЬКА

 РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну  Уряд УкраїниМапа сайту
 
 липня 2014 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/URL.gif

Антимонопольний комітет України

 

 

 

Web сайт Державного реєстру виборців

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/ypr.ds.gif

 

 

 

http://www.rv.gov.ua/sitenew/data/upload/photo/turizm.gif

 
Новини
23 липня 2014

Близько 3 тон продуктів харчування та речей першої необхідності, зібраних жителями Радивилівщини, було передано військовослужбовцям в/ч №А2595, що базується в м.Броди. Дану гуманітарну допомогу буде доставлено найближчим часом польовою поштою в Дніпропетровську область, де дислокується підрозділ бригади армійської авіації. До слова, у зазначеному місці й несуть службу на захисті Вітчизни наші земляки.


Детальнiше »
21 липня 2014
Президент України Петро Порошенко підписав указ про нагородження Орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня Андрія Бєлкіна (посмертно) – за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Детальнiше »
21 липня 2014

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка від 5 липня 2014 року та урядової телеграми Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07.07.2014 року №37-13-1-11/9899 щодо невідкладних заходів по організації забезпечення жителів звільнених від терористів населених пунктів Донецької та Луганської областей продуктами харчування 21 липня в залі засідань райради голова адміністрації Володимир Кондик та його перший заступник Іван Школяр провели нараду з приватними підприємцями, керівниками сільськогосподарських та промислових підприємств району по узгодженню координації дій зі збору продуктів.


Детальнiше »
16 липня 2014

Приємною несподіванкою для жителів Козинської територіальної громади та навколишніх сіл став подарунок від Михайла Базаки, уродженця села Бригадирівка, який не забуває свою батьківщину та разом з братами допомагає чим може. Цього дня Михайло Леонідович передав Козинській СЛА портативний ультразвуковий апарат Sono Scape A6, який вартує близько 150 тис.грн. Свого часу родина Базаків передала Козинському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-колегіум» 11 комп’ютерів, допомогла перекрити дах, в планах – ремонт церкви в рідному селі Бригадирівка. За таку щиру благодійність земляку дякували голова райдержадміністрації Володимир Кондик та голова районної ради Олександр Пастух. Представники влади пообіцяли підтримку Михайлу Леонідовичу в плані залучення інвестицій.


Детальнiше »
16 липня 2014

Вже давно міський кінотеатр (сьогодні – центр дозвілля, культури та мистецтв) не бачив стільки глядачів у неділю. Фестиваль «Кінотуризм», організований авторами короткометражних фільмів, повернув нас у часи, коли молодь спілкувалася не лише з екраном телевізора чи компютера, а й своїми однолітками. А поспілкуватися було з ким. За словами ведучої Світлани Додь, Радивилівщина багата на творчу молодь і саме на фестивалі глядачі, серед яких були голова райдержадміністрації Володимир Кондик та голова районної ради Олександр Пастух, змогли у цьому переконатися.


Детальнiше »
15 липня 2014

Під керівництвом т.в.о. начальника Радивилівського районного сектору ГУ ДСНС України в Рівненській області Віктора Молінського відбулося засідання районного штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції. Під час засідання було заслухано голів сільських рад району щодо перебування на їх території вказаної категорії осіб. Окрім того, керівники територіальних громад надали членам районного штабу оновлену інформацію про наявний житловий фонд, яким можна забезпечити громадян, що переселяються.


Детальнiше »
14 липня 2014

Для представників засобів масової інформації краю в м.Радивилів відбувся прес-тур з демонстрації майстерні ручного ткацтва «Легенди Волині». Окрім журналістів захід відвідали і представники районної та обласної влади: заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олександр Савчук, голова Радивилівської райдержадміністрації Володимир Кондик та голова Радивилівської райради Олександр Пастух. В якості гіда для учасників прес-туру виступив керівник проекту, голова громадської організації «Центр дослідження і відродження Волині» Володимир Дзьобак. Він розповів про історію ткацтва та всі складнощі з відновленням цього народного ремесла. Та пропри все сьогодні проект уже показав перші результати: майстрині завершують роботу над створенням власної колекції серпанкових костюмів з урахуванням їх регіональних особливостей.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали

Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування
  .


Офіційний вісник України 

 

Запитання | Адміністратор
Прес-служба 695-214, 695-314  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
_____________________

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАДИВИЛІВЩИНИ!

 

З ініціативи районної державної адміністрації та районної ради розпочато збір предметів першої необхідності для військовослужбовців та жителів  Донецької та Луганської областей: Детальніше

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

для громадян, 

які тимчасово переїхали

до Радивилівського району з  

тимчасово окупованої

території, з Автономної

Республіки Крим, м.Севастополь

та територій, на яких

проводиться антитерористична

операція

 

Для отримання всіх видів державної соціальної підтримки, зокрема пенсії, допомоги, компенсації тощо Вам необхідно звернутися до

Управління праці та соціального захисту населення Радивилівської  райдержадміністрації або управління Пенсійного фонду України в Радивилівському районіі.

Основні документи, які необхідно мати при собі (за наявності):

- паспорт;

- посвідчення отримувача пенсії, допомоги, пільговика;

- довідка про присвоєння ідентифікаційного коду.

Детальніше... 

 

 

 

На інтернет-ресурсі

0362.ua

працює сторінка  

«Запитай голову ОДА»,

(http://www.0362.ua/p/

questionoda ) де можна

задати запитання 

Сергію Рибачку.

Онлайн спілкування 

спрямоване на отримання

реальних діючих кроків,

ідей, котрі громадяни

Рівного та області

хотіли би втілювати.