На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 грудня 2017 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

 

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини

RSS 2.0

22 квітня 2014
Управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації

На виконання листа облдержадміністрації щодо переїзду окремих сімей та сімей військовослужбовців з території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя до інших регіонів на тимчасове перебування Млинівська райдержадміністрація інформує, що станом на 22.04.2014 року на території району перебуває 4 сім’ї, а саме:

Детальнiше »
10 квітня 2014
“Мобільний соціальний офіс” інформує

 

          За три  місяці 2014 року робочою групою “мобільного соціального офісу” здійснено виїзди в 8 сільських рад району згідно затвердженого графіку, виїздами охоплено 26 населених пунктів. Виїзди проводилися двічі на місяць у другий та четвертий четвер.

Детальнiше »
10 квітня 2014
Управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації

   9 квітня в с. Бокійма відбувся захід в рамках місячника «Спорт для всіх-спільна турбота». Під час заходу, учнями Бакіймівської ЗОШ та небайдужими мешканцями села, проведено прибирання території спортивного майданчика, фарбування футбольних воріт, заміну лавок для сидіння навколо стадіону та розмітку самого стадіону.

Детальнiше »
8 квітня 2014
О.Турчинов: Найближчим часом ситуація у східних регіонах нормалізується
Найближчим часом ситуація у східних регіонах нормалізується. Про це заявив в.о. Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов, відкриваючи пленарне засідання Парламенту у вівторок.
Детальнiше »
3 квітня 2014
Інформація для осіб, що отримують матеріальне забезпечення за рахунок Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, які приїхали для тимчасового перебування з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь

Для вирішення питання одержання матеріального забезпечення (оплати листків по тимчасовій непрацездатності, допомоги по вагітності та пологах, допомоги на поховання) Вам необхідно звернутися до найближчого робочого органу Фонду з тимчасової втрати працездатності  за місцем Вашого тимчасового перебування.

Детальнiше »
20 березня 2014
Податкова знижка для власників автомобілів

        Платник податків, який у минулому році фактично здійснював витрати у звязку із переобладнанням транспортного засобу, що йому належить, для роботи з використанням у вигляді палива моторного сумішевого, біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива, має право скористатись податковою знижкою відповідно до пп.166.3.7 пункту 166.3 статті 166 Податкового кодексу України.

Детальнiше »
13 березня 2014
У Млинові вшанували 200-річчя з дня народження Т.Шевченка

9 березня на центральній площі смт Млинів, біля пам’ятника Т.Шевченку, відбувся мітинг «Ми починаємося з Шевченкового слова» з нагоди 200-ї річниці з дня народження Т.Шевченка за участю настоятеля Свято-Покровської парафії смт Млинів Василя Ліщука, голови Млинівської районної ради Володимира Тутевича, громадськості району. Відбулося покладання квітів до пам’ятників Тарасу Шевченку в смт Млинів.

Детальнiше »
14 лютого 2014
У районі відзначили 25 річницю виведення радянських військ з Афганістану

13 лютого у селищі Млинів відбулися заходи до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану.

Детальнiше »
14 лютого 2014
ОГОЛОШЕННЯ!!!!!!!!! Прокуратурою забезпечується належне виконання Закону щодо звільнення від кримінальної відповідальності

З метою забезпечення виконання Закону України "Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань" від 29.01.2014 у прокуратурі Рівненської області створена та діє робоча група.

Детальнiше »
12 лютого 2014
Відділ внутрішньої безпеки Головного управління Міндоходів у Рівненській області інформує ...

 На виконання завдань, покладених на відділ внутрішньої  безпеки головного управління Міндоходів у Рівненській області керівництвом Міністерства доходів і зборів України, Головних управлінь внутрішньої безпеки Міністерства  та Міндоходів в області, Рівненської обласної державної адміністрації та обласної Ради імплентованих у основні положення Стратегічного плану розвитку Міністерства доходів і зборів на 2013-2018 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України № 869-р від 23 жовтня 2013 року, інші спільні нормативно- правові акти правоохоронних органів області – зусилля працівників відділу були спрямовані на забезпечення неухильного дотримання працівниками ГУ та Рівненської митниці Міндоходів принципів службової етики та законності під час виконання службових обов’язків, а також на попередження і профілактику кримінальних та адміністративних правопорушень антикорупційного законодавства.

Детальнiше »
12 лютого 2014
Пам’ятаємо про загиблих, піклуємося про живих!

Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 25-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану відбулася зустріч голови райдержадміністрації Ганни Худик, голови районної ради Василя Харкова із головою Млинівської районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану Миколою Василіщуком.

Детальнiше »
10 лютого 2014
ПОВІДОМЛЕННЯ ПРЕС-СЛУЖБИ РІВНЕНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ

20 лютого 2014 року Рівненським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України спільно з Млинівською районною державною адміністрацією буде проведено День відкритих дверей з питань захисту конкуренції в Млинівькому районі Рівненської області

Детальнiше »
7 лютого 2014
До уваги керівників, головних бухгалтерів, голів комісій (уповноважених ) із соціального страхування

До уваги керівників, головних бухгалтерів, голів комісій (уповноважених ) із соціального страхування підприємств, установ, організацій, добровільно застрахованих осіб Млинівського та Демидівського районів!

Детальнiше »
6 лютого 2014
Деклараційна кампанія: подання декларації

    З першого січня розпочалась кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2013 році, пов’язана з виконанням платниками податку на доходи фізичних осіб вимог Податкового кодексу України, згідно з положенням якого платники податку у відповідних віипадках зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи, отримані ними протягом 2013 року.

Детальнiше »
5 лютого 2014
Статтею 7 Закону України “Про Державний бюджет України на 2014 рік” встановлено

Статтею 7 Закону України “Про Державний бюджет України на 2014 рік” встановлено, що у 2014 році прожитковий мінімум на одну особу становить:

          

Детальнiше »
5 лютого 2014
“Мобільний соціальний офіс” інформує

          Протягом січня місяця 2014 року робочою групою “мобільного соціального офісу” здійснено виїзди в 3 населені пункти району згідно затвердженого графіку. Виїзди проводилися двічі на місяць у другий та четвертий четвер.

Детальнiше »
4 лютого 2014
2013 році Національним агентством України з питань державної служби надано більше 13 тисяч роз’яснень на звернення громадян

Протягом 2013 року до Нацдержслужби України та управлінь державної служби Головного управління державної служби України в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі надійшло 13 063 звернення громадян.

Детальнiше »
31 січня 2014
Засідання двадцять п’ятої сесії Млинівської районної ради шостого скликання

31 січня  об 11.00 год. в залі засідань районної ради відбулося засідання двадцять п’ятої сесії районної ради шостого скликання під керівництвом голови ради Василя Харкова, за участю голови райдержадміністрації Ганни Худик, депутатів районної ради (44 депутати із 60 обраних), працівників виконавчого апарату районної ради, запрошених керівників установ, організацій району, окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, представників районних ЗМІ (всього 114 осіб).

Детальнiше »
30 січня 2014
До відома страхувальників

Доводимо до вашого відома, що з 14.12.2013 року набрав чинності Закон України “Про внесення зміни до статті 7 Закону України “Про загальнообовязкове державне соціальне страхування у звязку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням” щодо зарахування до страхового стажу  періоду відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку” від 19.11.2013 року №691-УІІ

Детальнiше »
23 січня 2014
Засідання колегії Млинівської райдержадміністрації

23 січня відбулося засідання колегії Млинівської райдержадміністрації. На засіданні обговорено питання про стан надходження платежів до бюджетів та державних цільових фондів за 2013 рік., про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації у 2013 році та дотримання вимог законодавства України щодо розгляду звернень громадян, про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня, розпоряджень та доручень голови райдержадміністрації за 4 квартал 2013 року.

Детальнiше »
22 січня 2014
Голова облдержадміністрації Василь Берташ отримав орден «За заслуги» І ступеня

З нагоди Дня Соборності та Свободи України, а також за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний розвиток Рівненської області, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Президент України Віктор Янукович нагородив Василя Берташа орденом «За заслуги» І ступеня. Таким чином Василь Берташ став повним кавалером ордена «За заслуги».

Детальнiше »
22 січня 2014
З посиленням морозів посилять соціальний захист

За прогнозами синоптиків, у найближчі три доби на Рівненщині очікуються сильні морози зі зниженням нічної температури до -25 градусів за Цельсієм. Тому заступниця голови облдержадміністрації Світлана Сад поставила завдання працівникам соціального захисту посилити роботу на місцях. «Ми маємо гарантувати максимальний та ефективний захист найуразливішим категоріям громадян, які найбільше потребують допомоги – бездомним, людям похилого віку, інвалідам та одиноким», - акцентувала Світлана Сад.

Детальнiше »
22 січня 2014
На Рівненщині зберуться учні-лідери з усієї України

Втілення власних соціальних проектів, що стосуються вибору майбутньої професії, захисту прав дитини чи екології, участь у ділових іграх, майстер-класах із психології  і навіть проведення тренінгів самотужки. Такий досвід мають школярі Рівненщини, які є активними учасниками учнівського самоврядування. Невдовзі вони зможуть поділитися своїми здобутками, а також дізнатися про досягнення однолітків із інших регіонів. Адже цьогоріч Рівненщина прийматиме всеукраїнський збір лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних та загальноосвітніх навчальних закладів.  Захід запланований на 20-30 січня. У рамках збору, окрім офіційних  засідань,  заплановані, зокрема, круглі столи, майстер-класи, квести, відвідання навчальних закладів.

Детальнiше »
22 січня 2014
Школярі – про соборність

Власні проекти на тему соборності України захищали учні Дубровицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2. Для них влаштували відповідний конкурс, розповіли в управлінні освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. За словами освітян, виховний захід в навчальному закладі організували для того, аби надати дітям можливість самим розказувати про соборність, відтак, самостійно усвідомити важливість цілісності та єдності українського народу, на чому й наголошує Глава держави. До слова, свої проекти школярі захищали за допомогою сучасних мультимедійних систем.

Детальнiше »
22 січня 2014
У Млинові відзначили День Соборності та Свободи України

22 січня  в читальному залі районного центру дозвілля за участю заступника голови райдержадміністрації Анатолія Смалька, відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Соборності та Свободи України. Участь в урочистостях взяли представники громадськості, духовенства,  учнівської молоді.

У своєму вітальному слові до присутніх заступник голови райдержадміністрації Анатолій Смалько зокрема наголосив, що 22 січня 1919 року, в Києві було урочисто проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, як намір побудувати єдину соборну Українську державу. Офіційно в Україні День Соборності святкують з 1999 року. Водночас із грудня 2011 року, відповідно до Указу Президента України Віктора Януковича, 22 січня відзначається як День Соборності та Свободи України.

Детальнiше »
21 січня 2014
Аграрії Рівненщини поповнюють держзапаси зерном

В області вже почали укладати форвардні контракти. За ними сільгоспвиробники отримують авансові платежі за майбутній врожай – зерно 2014 року. «Така співпраця вигідна і для держави, і для аграріїв, - зазначив в.o. голови облдержадміністрації Анатолій Юхименко. – Адже підприємства замість дорогих банківських кредитів отримують кошти за ще невирощене збіжжя. Відтак, вони мають гроші на розвиток господарства та весняно-польові роботи, а також це гарантовані ринки збуту зерна. Тож такий дієвий механізм підтримки агровиробників є запорукою продовольчої безпеки, як того й вимагає Глава держави. Саме тому практика закупівлі зерна через Аграрний фонд, яка налагоджена в 2013 році, буде продовжена цьогоріч».

Детальнiше »
21 січня 2014
Автошляхи краю розчищають цілодобово

У зв’язку з ускладненими погодними умовами, аби забезпечити проїзд усіма автошляхами, дорожні служби області працюють у посиленому цілодобовому режимі. Адже місцями шар снігу на дорогах сягає 25 сантиметрів. Відтак, минулої доби на Рівненщині над розчищенням автошляхів працювало 99 одиниць техніки.

Детальнiше »
21 січня 2014
Велика Волинь - у мистецтві

     Скульптури, гобелени і живопис рівненських та житомирських художників презентують в обласному центрі. Їх спільна експозиція відкриється 22 січня у виставковій залі РООНСХУ. Це відбуватиметься у рамках культурно-мистецького проекту «Велика Волинь», який реалізовують  за сприяння голів Рівненської та Житомирської областей Василя Берташа та Сергія Рижука. Тим часом окрім творів сучасного мистецтва, відвідувачі виставки побачать і картини інших періодів авторства художників, які також мешкали на цих землях.

Детальнiше »
21 січня 2014
Медики й надалі проводитимуть виїзні обстеження чорнобильців

Майже 10 тисяч постраждалих від аварії на ЧАЕС обстежили лікарі обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення під час виїзних прийомів. Із них півтисячі інвалідів-ліквідаторів та 731 дитина. Загалом лікарі здійснили 24 виїзди, під час яких побували у всіх районах Рівненщини. Також вони відвідали три оздоровчі табори – «Сигнал», «Берізка» та «Світанкова зоря», де оглянули дітей із радіаційно забруднених районів області, розповів головний лікар обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення Сергій Шевчук.

Детальнiше »
21 січня 2014
«Волинь туристична» – для східної України

На Рівненщині влаштують мандрівний прес-тур для журналістів із Донецька. Вони подорожуватимуть найцікавішими маршрутами «Волині туристичної». Тим часом топовим об’єктом стане єдиний в Україні музей І світової війни. Його розмістять в автентичному приміщенні, яке пережило події тих часів – у Тараканівському форті. Споруда є унікальною. Схожі оборонні об’єкти можна знайти лишень у Франції. Відкриття музею заплановане на серпень. У цей же період відбуватиметься мандрівний прес-тур. Тараканівський форт стане його родзинкою.

Детальнiше »
21 січня 2014
Рівненщина першою в Україні узгодила нові тарифи

     Експерти робочої групи оперативно проаналізували вартість усіх складових тарифоутворення, і більше 20 висновків місцевих фахівців уже пройшли погодження в Києві, доповіли заступникові голови облдержадміністрації Володимирові Новаку. Відтак, його запевнили, що вже з першого січня 12 теплопостачальників області вказуватимуть в рахунках менші суми, оскільки надаватимуть послуги за зниженими тарифами. В середньому їх послуги для бюджетних закладів подешевшали на 21 відсоток, а для категорії споживачів «інші» - на 10 відсотків.

Детальнiше »
20 січня 2014
Ветеранів у Клеванському госпіталі віншували колядками
      Театралізовані різдвяні вечорниці, колядки, щедрівки, водохрещенські піснеспіви та інші номери насиченої концертної програми стали подарунком для  пацієнтів обласного госпіталю для ветеранів ВВв. Саме в такий спосіб районна ветеранська організація Млинівщини вітає своїх земляків, а також пільговиків із усієї Рівненщини.
Детальнiше »
20 січня 2014
Диспетчерські служби – на допомогу краянам

Аби якомога оперативніше зреагувати та ліквідувати усі можливі аварії у житлово-комунальній галузі, у всіх районних центрах та містах Рівненщини створили диспетчерські служби. Відтак, громадяни, у яких виникли проблеми з теплопостачанням або у зв’язку з переметами на автошляхах, можуть дзвонити безпосередньо на номери районних чи міських диспетчерських служб, які працюють цілодобово. Черговий має оперативно зреагувати і направити необхідну допомогу.

Детальнiше »
20 січня 2014
Громад вчитимуть писати проекти

Семінар для представників ініціативних сільських громад Рівненщини відбудеться в обласному центрі 28 січня. Їм роз’яснюватимуть усі нюанси написання робіт на цьогорічний обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад. Учасники семінару зможуть дізнатися, як правильно формулювати мету і завдання проекту, розробляти його план та концепцію. Окрему увагу фахівці приділять особливостям заповнення форми проекту, повідомив в.о. голови облдержадміністрації Анатолій Юхименко. Водночас представникам громад розкажуть про процедуру оцінювання проектів та як реалізували свої задуми минулорічні переможці.

Детальнiше »
20 січня 2014
У Пересопниці були колядники зі Сходу і Заходу
       Колядки, які співали донські козаки, і прадавні зоомістерії, які побутували на Поліссі, трембіта й ліра, вертеп тіней і крижана купіль на Водохреще. Усе це можна було почути й побачити цими вихідними у Пересопниці.
Детальнiше »
20 січня 2014
Зі снігопадом впорались

Як доповіли дорожники області заступнику голови облдержадміністрації Володимирові Новаку, до усіх районів Рівненщини проїзд забезпечений. За їх словами, у неділю на автошляхах краю зі снігом боролись 98 одиниць техніки.

Детальнiше »
20 січня 2014
На Рівненщині побільшало місць для дошкільнят

П’ятдесят малюків з Володимирецького району, що на Рівненщині відтепер відвідуватимуть відновлений дошкільний підрозділ «Вулик». Його відкрили на базі районного колегіуму, де раніше був гуртожиток. Відремонтували та оновили меблі для двох дошкільних груп  за лічені місяці. Ремонтні роботи розпочали лише в листопаді минулого року. Нині  в приміщенні  для малечі є обладнані дитячі кімнати, спортивна та актова зала та сучасні кімнати гігієни.  На усі ремонтні та відновлювальні роботи було виділено  535 тисяч гривень.

Детальнiше »
18 січня 2014
Унікальні видання творів Тараса Шевченка отримали знавці української мови з Рівненщини

        Переможниці Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка дев’ятикласниця зі Здолбунівської гімназії Марта Шмендель і п’ятикурсниця з Рівненського державного гуманітарного університету Ольга Шостак зустрілися з міністром освіти і науки України Дмитром Табачником.

Детальнiше »
18 січня 2014
На Рівненщині готують веб-дизайнерів для всієї України

     Слухачі із Львівської, Закарпатської, Чернівецької, Тернопільської, Волинської, Хмельницької і Рівненської областей завершили курс підготовки в Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. ІТ-сфера нині динамічно розвивається, тож кваліфіковані спеціалісти є затребуваними, акцентував заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов. Актуальними наразі є дистанційні експрес-програми. Адже як спеціалісту, так і роботодавцю важливо, аби отримати максимальний рівень підготовки за мінімальних затрат.

Детальнiше »
17 січня 2014
На Сарненщині «Заповіт» Шевченка вишивають усім районом

Тетяна Жигула, майстриня із села Чабель, доєдналася до унікальної акції зі своїми доньками-двійнятками. Хоча й навчилася вишивати ще в десять років, втім у колекції власних творів жодного на шевченківську тематику не має, каже учасниця акції. І додає,  що саме ця перша робота була дуже захоплюючою: над нею працювала щовечора, не випускаючи голки з рук. Свою частину велетенського полотнища Тетяна Жигула вже оздобила поліським орнаментом. Сьогодні, передаючи естафету майстрині з села Кузьмівка Наталії Андрійчук, вона побажала їй такого ж натхнення і терпіння.

Детальнiше »
17 січня 2014
Аграрії Рівненщини нарощують виробництво

Так торік виробництво валової продукції сільського господарства по всіх категоріях господарств (населення, сільгосппідприємства краю) зросло на понад 7 відсотків. Гарними здобутками підсумували 2013 рік, перш за все, сільськогосподарські підприємства області. Там середній приріст валової продукції сягнув 11 відсотків.

       Загалом торік на Рівненщині виробили майже 86 тисяч тонн м’яса, що на 4,5 відсотка більше, ніж у 2012 році. Виробництво молока зросло майже на 2,5 відсотка,  яєць – на 5 відсотків, підрахували у департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації. Крім того, зібрали на 5 відсотків більше, ніж у 2012 році овочів (капусти, моркви, буряків).

       Як доповіли в. о. голови облдержадміністрації Анатолію Юхименку, область повністю забезпечує себе за рахунок власного виробництва продукції тваринництва, овочів та продовольчого зерна. До того ж, за словами  начальника департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Надії Переходько, 15 відсотків виробленої на Рівненщині сільськогосподарської продукції реалізовують за межами області.

 

Детальнiше »
17 січня 2014
Рівненщина – в лідерах за темпами розрахунків за газ

Підприємства комунальної теплоенергетики та котельні промислових підприємств області, які обслуговують соцсферу, розрахувались за блакитне паливо на 91 відсоток. Це один із найвищих показників в Україні, зазначив під час відеоселекторної наради з регіонами Віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул. Крім того, упродовж 2013 року на Рівненщині вдалося скоротити споживання газу на 8,6 відсотка, і цей показник також вищий від середнього по Україні. За таку злагоджену і ефективну роботу Віце-прем’єр-міністр подякував керівництву області.

Серед завдань, які поставив Олександр Вілкул регіонам, - підготовка до роботи в погіршених погодних умовах. Так, за прогнозами синоптиків, у найближчі 2 тижні в Україні очікується зниження температури. За словами заступника голови облдержадміністрації Володимира Новака, рятувальники Рівненщини готові розгорнути пункти обігріву і сформувати мобільні соціальні патрулі.

Детальнiше »
17 січня 2014
Забезпечити всіх бажаючих газовими балонами

       зобов’язав заступник голови облдержадміністрації Володимир Новак. Він провів нараду з усіма причетними та доручив покращити централізоване постачання. Нині за це відповідає ПАТ «Житомиргаз». Очільник офіційного постачальника скрапленого газу запевнив Володимира Новака, що дефіциту в області цьогоріч не буде. Він також пояснив причину торішніх проблем – зірвані аукціони. Водночас вже на перші два місяці 2014 року для споживачів Рівненщини передбачили 252 тонни газу. Фахівці стверджують, що цього цілком достатньо. Відтак, перебоїв із постачанням балонів не виникатиме. За дорученням Володимира Новака, нині з районами узгоджують графіки забезпечення споживачів. Їх дотримання буде на постійному контролі, акцентував заступник голови облдержадміністрації. Він зазначив, що люди, які користуються в побуті скрапленим газом, не мусять відчувати жодних незручностей. Особливої уваги потребують пільговики, оскільки держава здешевлює їм придбання газових балонів.

       Довідково: торік субсидію на придбання твердого палива та скрапленого газу оформили 8 тисяч 707 краянам. Соціально незахищені жителі Рівненщини отримали більше 5 мільйонів держпідтримки. Зокрема, кожному пільговикові, який купував балони скрапленого газу, відшкодували готівкою 127 гривень.

Детальнiше »
17 січня 2014
Помандрувати, як Шевченко

Така нагода буде у рівненських журналістів. До 200-річчя з дня народження Великого Кобзаря, яке з ініціативи Глави держави відзначають на всеукраїнському рівні, для них влаштують прес-тур. Маршрут пролягатиме тими місцинами Рівненщини, які відвідав Тарас Шевченко в 1846 році. Тоді він працював як художник у археографічній комісії.  Їхав із Кам’янця-Подільського у Почаївську лавру. Він подорожував давнім волинським трактом, тож  на шляху українського генія були села і містечка Рівненщини – Корець, Острог, Дубно,  Поле Берестецької битви у Пляшевій.  Їх він згадував у своїх творах. Дослідники стверджують, що після того, як поет написав «Заповіт», Шевченко  переживав творчу кризу. Натомість мандрівка теренами історичної Волині надихнула його.

       До речі, існує гіпотеза, наче Тарас Шевченко міг проїздити Рівненщиною ще раніше, у 15-річному віці. То була поїздка із паном Енгельгардом  у Білорусь. Шлях же пролягав через нашу область. Однак ця теорія потребує вивчення, переконують науковці. Тим часом у місцях, де поет зупинявся, облаштовують туристичні об’єкти. Так, у Дубенському районі, де він начебто пробув найдовше,  біля Шевченкового джерела планують відкрити музейну кімнату. Вже нині фахівці збирають експонати. А у Дубно для школярів планують влаштувати туристичну естафету з цієї теми. В інших районах також відбуватимуться неординарні шевченківські заходи. Адже вони сприяють зацікавленню молоді у вивченні творчості геніального українського поета, прокоментував в.о. голови облдержадміністрації Анатолій Юхименко.

 

Детальнiше »
17 січня 2014
Осяяні іменем Великого Кобзаря

Відзначення 200-річчя від дня народження великого генія українського народу Тараса Шевченка є знаменною подією. Цьогоріч з ініціативи Президента України Віктора Януковича цей ювілей відзначатимуть на державному рівні. У Млинівському районі заплановано низку заходів, які покликані відкрити Шевченка підростаючому поколінню, увіковічнити велич Великого Кобзаря.

Детальнiше »
17 січня 2014
На Рівненщині працюватимуть соціальні патрулі та пункти обігріву

Фахівці держслужби з надзвичайних ситуацій, соціальні працівники, медики, а також  представники громадських організацій цілодобово патрулюватимуть найбільш людні місця області під час морозів. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Володимир Новак. Такі соціальні патрулі будуть об’їжджати центральні майдани, парки, вокзали, та інші місця масового перебуванням людей у населених пунктах Рівненщини та стежитимуть, аби громадяни не переохолоджувалися.

Детальнiше »
17 січня 2014
До всіх населених пунктів краю забезпечений проїзд
Про це прозвітували дорожники заступнику голови облдержадміністрації Володимиру Новаку. Зокрема, вже з 5 години ранку на автошляхах працює снігоочисна техніка. Найбільше її задіяно на дорогах державного значення, а також на  ускладнених відрізках магістралей, тобто підйомах і спусках. Проблемні ділянки мають бути під посиленим контролем, наголосив Володимир Новак.
Детальнiше »
17 січня 2014
Тепла погода врожаю озимини не загрожує

У цьому запевнили в. о. голови облдержадміністрації Анатолія Юхименка фахівці департаменту агропромислового розвитку. Так, посівам вистачало вологи, тож сходи виявилися кращими, ніж торік. Водночас у листопаді – грудні не було значних перепадів температур, тож стабільно тепла погода пішла на користь. Так, сьогодні 96 відсотків майбутнього врожаю знаходиться у доброму та задовільному стані, доповіли Анатолію Юхименко.

Детальнiше »
17 січня 2014
На Рівненщині Шевченка декламуватимуть різними мовами

Щонайменше п’ятьма мовами, а саме польською, чеською, англійською, німецькою та французькою, читатимуть твори Тараса Шевченка в обласній науковій бібліотеці. Участь у такій акції візьмуть студенти та викладачі вищих навчальних закладів. Водночас бібліотекарі шукають філологів-іноземців, аби розширити перелік мов, якими декламуватимуть вірші та поеми. Також у книгозбірні організують виставку творів Тараса Шевченка мовами світу. Адже у фондах зберігається чимало такої літератури.

Детальнiше »
17 січня 2014
Презентаційний Шевченко
       Диски пісень на слова Шевченка, його автопортрети різних періодів, інше малярство, документи, що підтверджують перебування письменника на Волині. Такі презентаційні матеріали вже нині розмістили на порталі «Освіта Рівненщини». Тож відтепер вони доступні кожному, незалежно від місця проживання, підсумував голова  обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені  Т. Шевченка Іван Вєтров.
Детальнiше »

Усього: 1955
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

ДО  УВАГИ  ГРОМАДЯН, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ !

 

Центр надання адміністративних послуг  перенесено у приміщення райдержадміні-страції за адресою: вул.Народна, буд.1, 1-й поверх, кабінет №112.

 

Контактний телефон/факс: (03659) 6-39-66

Адреса електронної скриньки: mlun_cnap@ukr.net

 

 

ОГОЛОШЕННЯ В районі розпочато розробку проекту  Програми економічного  та соціального розвитку Млинівського району на 2018 рік. Програма економічного  та соціального розвитку Млинівського району на 2018 рік

 

         ОГОЛОШЕННЯ

Шановні жителі Млинівського району!

Млинівське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області повідомляє, що на території району буде проводитись пероральна вакцинація проти сказу диких м’ясоїдних методом розкладання приманок (брикети темно-коричневого кольору, які в середині містять пакетик з вакциною) в мисливських угіддях. Дану приманку забороняється чіпати руками, зрушувати з місця, пошкоджувати, знищувати чи приносити додому.

Держпродспоживслужба