На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 березня 2018 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

 

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини

RSS 2.0

28 листопада 2014
7 ГРУДНЯ – ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування Млинівщини, прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

 

З кожним роком зростає роль місцевої громади у системі державного управління. Cаме через органи самоврядування громадяни вирішують питання місцевого значення, відстоюють інтереси своєї територіальної громади.

Детальнiше »
28 листопада 2014
6 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Шановні військовослужбовці! Ветерани Збройних Сил!

 

Прийміть щирі вітання з Днем Збройних Сил України!

Ваша служба - це не тільки професія. Для більшості з вас вона стала справою всього життя. Віддаючи шану всім поколінням захисників Батьківщини, ми низько схиляємо голови перед подвигом тих, хто мужньо захищав українську землю в роки воєнного лихоліття. Висловлюємо вдячність військовослужбовцям, які повсякденно зміцнюють обороноздатність держави, підвищують бойову готовність військових частин, сумлінно виконують свій професійний та громадський обов’язок.

Детальнiше »
28 листопада 2014
5 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СТАТИСТИКИ

Шановні працівники статистики!

 

        На Вашу службу покладено надзвичайну важливу та відповідальну місію – збирати інформацію про те, що відбувається в суспільстві. Й не тільки збирати, але й правильно, точно узагальнювати. Ви є першими соціальними експертами, хто, опираючись на реальні цифри й показники, відстежує, аналізує та прогнозує головні явища й тенденції в нашому житті – економічні, соціальні, демографічні та політичні.

Детальнiше »
28 листопада 2014
1 ГРУДНЯ – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ ПРОКУРАТУРИ

Шановні працівники прокуратури, вітаємо вас із професійним святом!

 

Захистити демократичні права громадян, забезпечити їм свободу, гарантовану Конституцією, стояти на сторожі інтересів України та її народу - такі завдання стоять сьогодні перед працівниками органів прокуратури. За усіма вашими словами і вчинками - утвердження верховенства Закону і Права. Саме вони служать дороговказом на професійному шляху, який ви обрали.

Детальнiше »
27 листопада 2014
До уваги громадянам з багатодітних сімей

Законом України «Про охорону дитинства» ст. 13 визначено, що діти з багатодітних сімей мають право на безоплатний проїзд усіма видами пасажирського транспорту (крім таксі), автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрірайонних в тому числі міжобласних незалежно від відстані та місця проживання.

Детальнiше »
27 листопада 2014
27 листопада засідання колегії Млинівської районної державної адміністрації
        27 листопада о 10:00 год. у ході засідання колегії Млинівської районної державної адміністрації було розглянуто  питання: про роботу по контролю за дотриманням бюджетного законодавства бюджетними установами району; про підсумки відпочинку та оздоровлення дітей району у 2014 році;
Детальнiше »
27 листопада 2014
Щорічна акція "16 днів проти насильства"

         Найвищою цінністю будь – якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя і здоров’я, честь, і гідність, недоторканність та безпека. Реалізація соціальних програм вимагає чіткої, цілеспрямованої та злагодженої роботи задля соціального забезпечення та підтримки осіб, що опинилися у важких життєвих обставинах. Життєве неблагополуччя може бути спричинене різними факторами, зокрема перебування людини у ситуації торгівлі людьми або ж у зв’язку із вчиненням насильства в сім’ї.

       З 25 листопада по 10 грудня в Україні, в Млинівському районі зокрема, проходить акція «16 днів проти насильства».

Детальнiше »
26 листопада 2014
Районний семінар Проекту ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – III”
          26 листопада о 10:00 год. у залі засідання Млинівської районної державної адміністрації був проведений районний семінар Проекту ЄС/ПРООН Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – III”
Детальнiше »
25 листопада 2014
До уваги платників податків!

Повідомляємо, що 25.11.2014 року розпочала свою діяльність Млинівська об’єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Рівненській області, яка утворена відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року №311 «Про утворення територіальних органів Державної фіскальної служби та визнання такими, що втратили чинність, деяких актів Кабінету Міністрів України» в результаті реорганізації Млинівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Рівненській області шляхом приєднання до Млинівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Рівненській області (виписка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців серії від 25.11.2014 року, номер запису 1 599 102 0000 698).

Детальнiше »
24 листопада 2014
Вшанування Дня пам’яті жертв голодоморів в Україні 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років.
             22 листопада біля пам’ятного знаку жертвам голодоморів та політичних репресій у смт Млинів відбулися поминальна хода, мітинг-реквієм та панахида присвячені Дню пам’яті жертв голодоморів
Детальнiше »
24 листопада 2014
Відзначення річниці початку "Революції гідності"
               21 листопада о 15.00 - у смт Млинів біля пам’ятного знаку “Небесній Сотні”  відбувся мітинг по вшанування Дня Гідності і Свободи та річниці Євромайдану та молебень за душі загиблих на Майдані та учасників АТО, які захищають Україну на Сході від ворога.
Детальнiше »
18 листопада 2014
Річниця початку “Революції гідності”!!!!

Звернення

голови райдержадміністрації Алли Черній з нагоди річниці початку “Революції гідності”

 

Шановні жителі району!

 

21 листопада минає рік з того часу, як перші протестуючі вийшли на Майдан Незалежності у столиці нашої країни, щоб продемонструвати тодішній владі, як, зрештою, всьому світу, свою незламну позицію стосовно долі України, свого та своїх дітей, онуків майбуття. Гарячі почуття, незламний дух, героїзм протестувальників відкрив нову небуденну сторінку в історії країни, рядки в якій, на жаль, записані і пишуться кров'ю Героїв Небесної Сотні, кращих синів Вітчизни на сході, в зоні антитерористичної операції. Будьмо ж гідними їхнього подвигу, стійкими до випробувань, такими, якими були свого часу у добу великих змагань наші діди, прадіди -козаки, воїни УНР, повстанці Холодного Яру, вояки УПА, всі, хто мав і має в серці найдорожче - Вітчизну, ім'я якій Україна і яка сьогодні йде тернистим шляхом.

Детальнiше »
17 листопада 2014
До відома громади району!

До відома громади району!

 

За підсумками засідання конкурсної комісії, що відбулась 14.11.2014 Млинівський район відібрано для участі в проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3» на 2014-2018 роки.

Детальнiше »
17 листопада 2014
22 ЛИСТОПАДА - ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років!!!!

 Шановні жителі району!

22 листопада - День пам’яті жертв голодоморів 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років, день глибокої скорботи і туги за мільйонами обірваних життів наших співвітчизників. Голодомор, що прокотився трьома потужними хвилями Україною, забрав тисячі життів наших краян, став масштабною національною трагедією, яку підсилили переселення, тюрми, табори.

Детальнiше »
17 листопада 2014
22 ЛИСТОПАДА - ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ: 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 років.

Звернення

голови райдержадміністрації Алли Черній у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів

 

Шановні жителі району!

 

22 листопада в Україні – День пам’яті жертв голодоморів. Представники декількох поколінь в Україні постраждали від голоду в 1921-1922, 1932-1933, 1946-1947 роках. Минають роки, але з нами живе зболена пам’ять про заморених голодом синів і доньок України – як суворий урок національної історії, як пересторога нинішньому та прийдешнім поколінням.

Детальнiше »
14 листопада 2014
ДО УВАГИ громадськість та суб’єктів підприємницької діяльності!!!!

Млинівська райдержадміністрація запрошує громадськість та суб’єктів підприємницької діяльності долучитися до розробки Програми  економічного та соціального  розвитку Млинівського району на 2015 рік та Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Млинівському районі на 2015-2016 роки.

Детальнiше »
10 листопада 2014
17 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ СТУДЕНТА

Шановні студенти!

 

Щиро вітаємо вас із Днем студента –

святом активних, ініціативних, впевнених у своїх силах людей.

Детальнiше »
10 листопада 2014
17 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Шановні жителі Млинівщини, працівники сільського господарства, сердечно вітаємо Вас з Днем працівників сільського господарства!

 

Наш район має прекрасні природні умови для розвитку сільського господарства. А завдяки “золотим рукам”, мудрості, досвідченості працівників сільськогосподарського сектору живе наша українська нива, постійно нарощуються виробничі потужності та удосконалюються технології у рослинництві і тваринництві.

Детальнiше »
10 листопада 2014
16 ЛИСТОПАДА - ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ РАДІО, ТЕЛЕБАЧЕННЯ ТА ЗВЯ’ЗКУ

Шановні працівники радіо та зв’язку, вітаємо вас із професійним святом!

 

У сучасному світі роль електронних засобів масової інформації та зв’язку стрімко зростає і без них уже неможливий суспільний прогрес, економічний розвиток та й саме існування суспільства.

Детальнiше »
10 листопада 2014
ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ РАЙОНУ!!!!

Всеукраїнське громадянське об’єднання «Союз  «Народна пам'ять»  в рамках проекту цивільно-військового співробітництва зі Збройними Силами України здійснює роботу щодо пошуку та евакуації тіл загиблих військовослужбовців ЗС України та інших військових формувань в зоні проведення антитерористичної операції на сході України.

Детальнiше »
6 листопада 2014
Профілактика негативних явищ в шкільному середовищі. Протидія насильства

            6 листопада 2014 року у приміщенні актової зали  Млинівської ЗШ І-ІІІ ст №3 відбулася зустріч учнів 8-9 класів з старшим оперуповноваженим кримінальної міліції в справах дітей Млинівського РВ УМВС та начальником служби у справах дітей Млинівської райдержадміністрації на тему: " Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх. Профілактика негативних явищ в шкільному середовищі. Протидія насильства"

Детальнiше »
4 листопада 2014
9 ЛИСТОПАДА — ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА!!!!

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Млинівського району!

 

Від імені районної державної адміністрації та районної ради прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Детальнiше »
4 листопада 2014
9 ЛИСТОПАДА — ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ!!!!

Шановні  Млинівчани та жителі району!

 

Щиро вітаємо Вас з Днем української писемності та мови!

Мова – це душа мільйонів українців, загартована історією і відточена творчістю найталановитіших письменників.

Детальнiше »
3 листопада 2014
День працівника соціальної сфери
           31 жовтня об 11.00 год. в залі засідань Млинівської райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери
Детальнiше »
31 жовтня 2014
2 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ
         Шановні працівники та ветерани соціальної сфери району, прийміть сердечні вітання з нагоди Вашого професійного свята!
       Праця ваша скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена високого гуманізму та душевного тепла. Саме ви одними з перших подаєте руку допомоги тим, хто цього потребує, даруєте людям надію на краще
Детальнiше »
29 жовтня 2014
70-та річниця визволення України від фашистських загарбників
       28 жовтня 2014 року об 11:00 годині біля Монументи слави у смт. Млинів відбувся мітинг та покладання квітів, присвячені 70-й річниці визволення України від фашистських загарбників
Детальнiше »
22 жовтня 2014
Шановні кримчани, мешканці східних областей України!

Шановні кримчани, мешканці східних областей України!

Державна служба зайнятості готова сприяти Вашому працевлаштуванню

 

У центрах зайнятості Вам допоможуть:

·         знайти роботу – тимчасову або постійну;

·         взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру;

·         пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію;

·         отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття.

Детальнiше »
22 жовтня 2014
Про надання щомісячної адресної допомоги

Про надання щомісячної адресної допомоги

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

 

ПОСТАНОВА

від 1 жовтня 2014 р. N 505

Київ

 

Про надання щомісячної адресної допомоги особам,

 які переміщуються з тимчасово окупованої території України

 та районів проведення антитерористичної операції,

 для покриття витрат на проживання, в тому числі

 на оплату житлово-комунальних послуг

 

Кабінет Міністрів України постановляє:

Детальнiше »
20 жовтня 2014
Увага!!!Зміни в законодавстві

     09 квітня 2014 року прийнято Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру" , який 26.04.2014 набрав чинності.

Прийнятим Законом закладено правові механізми, спрямовані на звільнення підприємців від необхідності проходження зайвих та обтяжливих адміністративних процедур.

Законом внесені зміни до 38 законодавчих актів України та Переліку документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності, затвердженого Законом України від 19.05.2011 N 3392.

Детальнiше »
14 жовтня 2014
Свято Покрови та 506-та річниця Дня Млинова

14 жовтня в смт Млинів відбулося святкування Дня Млинова.

Заходи розпочалися о 9.00 год. із богослужіння у храмах смт Млинів з нагоди свята Покрови та Дня селища. Також, по всьому Млинівському районі відбулись богослужіння з нагоди свята Покрови, де були проведені молебені за Україну та за солдат та учасників АТО, які ведуть боротьбу на Сході України проти ворожого агресора.

Детальнiше »
1 жовтня 2014
Легалізація заробітної плати, чого очікувати ?

            Повага до себе починається з шанування законів своєї держави. У нинішніх умовах актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у "конвертах", реалізація гарантій оплати праці та організація заходів не­допущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати.

Детальнiше »
1 жовтня 2014
Міжнародний День громадян похилого віку та День ветерана
           1 жовтня Млинівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відвідала голова Млинівської районної державної адміністрації Алла Черній та начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ігор Римар.
Детальнiше »
24 вересня 2014
Зміни у законодавстві щодо призначення субсидій

Стосовно соціальних норм житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами для надання пільг і субсидій

Постановою Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 409 „Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування” (далі – Постанова) затверджено соціальні норми житла (для оплати користування житлом, централізованого та індивідуального опалення) та соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами (централізоване постачання холодної і гарячої води, централізоване водовідведення, електропостачання, газопостачання, вивезення побутових відходів) для надання пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

Детальнiше »
24 вересня 2014
Про стан виконання комплексу заходів з підготовки та відзначення в районі 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка

З метою відзначення 200-річного ювілею видатного сина українського народу Т.Г.Шевченка, популяризації спадщини Великого Кобзаря, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації № 336 від 21 червня 2013 року розпорядженням голови райдержадміністрації від 18 липня 2013 року № 179 затверджено План заходів з підготовки та відзначення в районі 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка. Для організації та координації заходів в районі дорученням голови райдержадміністрації № 2-08/153 від 15 січня 2014 року затверджено склад організаційного комітету.

Детальнiше »
19 вересня 2014
Методичні матеріали щодо вшанування пам`яті жертв фашизму (зокрема у зв’язку з Міжнародним днем пам`яті жертв фашизму, 14 вересня 2014 року)

Відзначення Міжнародного дня пам'яті жертв фашизму започатковано у 1962 році саме у вересні (друга неділя), тому що на цей місяць припадають дві пов’язані з Другою світовою війною дати - день її початку і її повного завершення.

День пам’яті жертв фашизму - це День пам’яті десятків мільйонів людей, які загинули в Другій світовій війні: мільйонів солдатів, яких фашистські лідери зіштовхнули один з одним, але ще більше - мирних жителів, які гинули під бомбами,

Детальнiше »
27 серпня 2014
Список потреб Рівненського батальйону територіальної оборони «Горинь», які нині перебувають у зоні АТО

Вояки рівненського батальйону територіальної оборони «Горинь», які нині перебувають у зоні АТО, вкрай потребують теплого одягу та речей.

 

Детальнiше »
27 серпня 2014
23-я річниця незалежності України
      23 серпня на центральній площі селища Млинів відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України. Участь у заході взяли голова Млинівської адміністрації Алла Черній,  голова Млинівської районної ради Володимир Тутевич, заступник голови райдержадміністрації Роман Поліщук, громадськість селища та місцеві ЗМІ.
Детальнiше »
11 серпня 2014
«Допомога дітям з малозабезпечених сімей»

З 22 липня по 4 серпня 2014 року в Млинівському районі була проведена акція «Допомога дітям з малозабезпечених сімей».

Детальнiше »
5 серпня 2014
В Луцькому військовому госпіталі районною владою відвідано учасника АТО

5 серпня 2014 року голова Млинівської районної державної адміністрації Алла Черній та Ярославицький сільський голова Леонід Прудніков відвідали учасника антитерористичної операції уродженця с. Ярославичі, Млинівського району, Рівненської області, який проходить реабілітацію в  Луцькому військовому госпіталі.

Детальнiше »
4 серпня 2014
Методичні матеріали щодо оголошення третьої хвилі часткової мобілізації
       21 липня 2014 року Президент України підписав Указ "Про часткову мобілізацію", який на наступний день був затверджений Верховною Радою України.
Детальнiше »
4 серпня 2014
“Мобільний соціальний офіс” інформує:
         За 7 місяців 2014 року робочою групою “мобільного соціального офісу” здійснено виїзди в 18 сільських рад  району згідно затвердженого графіку. Виїзди проводилися двічі на місяць у другий та четвертий четвер.
Детальнiше »
1 серпня 2014
ДОРОЖНЯ КАРТА ДЛЯ ЛЮДЕЙ, ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ В МЕЖАХ КРАЇНИ ДО РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ДЛЯ ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПЕРШОЧЕРГОВИХ ПОТРЕБ
                 Дорожня карта для людей, внутрішньо переміщених в межах країни до Рівненської областв для вирішення питань соціального захисту та забезпечення першочергових потреб.
Детальнiше »
30 липня 2014
ОГОЛОШЕННЯ!!!! Відкритий чемпіонат Рівненської області з пляжного волейболу серед чоловіків, присвяченого 23-ій річниці Незалежності України
         01 - 03 серпня 2014 року на стадіоні «Колос» смт. Млинів відбудеться відкритий чемпіонат Рівненської області з пляжного волейболу серед чоловіків, присвячений 23-ій річниці Незалежності України
Детальнiше »
30 липня 2014
Млинівське лісове господарство інформує:

Млинівське лісове господарство інформує про направлення коштів на заходи із забезпечення оборони держави

Детальнiше »
30 липня 2014
Владою району відвідано учасника АТО

30 липня 2014 року головою Млинівської районної державної адміністрації Аллою Черній та начальником управління праці та соціального захисту населення Млинівської районної державної адміністрації Ігорем Римарем було відвідано учасника антитерористичної операції Зламана Олександра Степановича 1990 року народження, уродженця с. Радянське, Млинівського району, Рівненської області, який проходить лікування в  Рівненському військовому госпіталі.

Детальнiше »
28 липня 2014
Додому повернувся учасник АТО!!!!

З зони проведення Антитерористичної операції повернувся на постійне місце проживання учасник бойових дій на Сході України житель с. Радянське, Млинівського району, Рівненської області Зламан Олександр Степанович 21.02.1990 року народження.

Детальнiше »
21 липня 2014
Поминальна панахида
20 липня о 13:00 в селі Ігнатіївка Млинівського району біля каплички жертвам політичних репресійвідбулася поминальна панахида присвячена памяті загиблим від рук карателів  НКВС.
Детальнiше »
17 липня 2014
ДО УВАГИ ГРОМАДЯН !

        До департаменту соціального захисту населення Рівненської облдержадміністрації членами сімей померлих інвалідів повернуті такі автомобілі:

Детальнiше »
16 липня 2014
Інформація про наявність місць для проживання для осіб, що переселяються з південно-східних областей України

          Млинівська райдержадміністрація інформує про наявність місць для проживання для осіб, що переселяються з південно-східних областей України станом на 16.07.2014

Детальнiше »
14 липня 2014
71-а річниця Малинської трагедії
13 липня о 10.30 год. в с. Малин відбулася панахида та мітинг – реквієм присвячений 71-й річниці Малинської трагедії.
Детальнiше »

Усього: 2057
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

20.03.2018 завершується конкурс грантів для громадських організацій Рівненської області «Підтримка регіонального діалогу в пенсійній реформі» (https://goo.gl/WsdWy9), який проводить Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ier.com.ua ) у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони»  (http://www.ier.com.ua/ua/regions_for_reforms ), який фінансується Європейським Союзом та Міжнародним фондом «Відродження».

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується Європейським Союзом та Міжнародним фондом «Відродження» проводить спеціальні конкурси грантів для ОГС.

 

Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2018 рік

 

Згідно з рішенням Рівненської обласної ради від 11 березня 2016 року №121 «Про щорічний обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» (з внесеними змінами) оголошено обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад (далі – Конкурс).

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....

ДО  УВАГИ  ГРОМАДЯН, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ !

 

Центр надання адміністративних послуг  перенесено у приміщення райдержадміні-страції за адресою: вул.Народна, буд.1, 1-й поверх, кабінет №112.

 

Контактний телефон/факс: (03659) 6-39-66

Адреса електронної скриньки: mlun_cnap@ukr.net