На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 липня 2018 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

 

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини

RSS 2.0

8 серпня 2016
178,5 МЛН. ГРН. ОТРИМАЛИ МІСЦЕВІ БЮДЖЕТИ ОБЛАСТІ ВІД СПЛАТИ АКЦИЗНОГО ПОДАТКУ З РЕАЛІЗАЦІЇ СГД РОЗДРІБНОЇ ТОРГІВЛІ ПІДАКЦИЗНИМИ ТОВАРАМИ

      За сім місяців поточного року від сплати акцизного податку з реалізації СГД роздрібної торгівлі підакцизними товарами до місцевих бюджетів області надійшло 178,5 млн. грн., що на 70,7 млн. грн.. більше за відповідний період минулого року.

Детальнiше »
8 серпня 2016
«СПРОЩЕНЦІ» ПОПОВНИЛИ БЮДЖЕТИ СВОЇХ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ПОНАД 152 МЛН. ГРИВЕНЬ
Представниками  малого бізнесу Рівненської області, які обрали спрощену систему оподаткування, за 7 місяців 2016 року до бюджетів своїх територіальних громад  сплачено 152,6  млн. .гривень єдиного податку.
Детальнiше »
8 серпня 2016
Виїзний прийом заступника голови Млинівської райдержадміністрації Пекарського Всеволода Володимировича у Довгошиївській та Мальованській сільських радах.
       Відповідно до плану роботи  Млинівської районної держадміністрації третього серпня заступник голови районної державної адміністрації Всеволод Пекарський зустрівся із жителями Мальованської та Довгошиївської сільських рад.
Детальнiше »
3 серпня 2016
Зміни у визначенні заробітної плати для обчислення (перерахунку) пенсій відповідно до статті 40 Закону України
       У зв’язку з набранням чинності Законом України «Про внесення зміни до статті 40 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» щодо порядку визначення заробітної плати для обчислення пенсії» від 29.03.2016 р. № 1043-VIII із 15 квітня 2016 року для обчислення пенсії враховується заробітна плата (дохід) за весь період страхового стажу, починаючи з 1 липня 2000 року.
Детальнiше »
1 серпня 2016
Виїзний прийом заступника голови Млинівської райдержадміністрації Пекарського Всеволода Володимировича у Довгошиївській та у Мальованській сільських радах.
3 серпня 2016 року відповідно до чинного законодавства з питань розгляду звернень громадян та з метою вивчення проблем громадян відбудуться  виїзні прийоми заступника голови Млинівської райдержадміністрації Пекарського Всеволода Володимировича у Довгошиївській та у Мальованській сільських радах.
Детальнiше »
28 липня 2016
До відома фізичних осіб-підприємців, добровільно застрахованих осіб

З 01.01.2016 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін    до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» від 24.12.2015 № 909, яким внесено зміни до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 №2464.

Детальнiше »
21 липня 2016
Виїзний прийом заступника голови Млинівської райдержадміністрації Пекарського Всеволода Володимировича у населених пунктах Хорупанської сільської ради
20 липня  2016 року відповідно до чинного законодавства з питань розгляду звернень громадян та з метою вивчення проблем громадян відбувся черговий виїзний прийом заступника голови Млинівської райдержадміністрації Пекарського Всеволода Володимировича у населених пунктах Хорупанської  сільської ради. Бажання поспілкуватися з  Всеволодом Володимировичем  виявило понад 70 жителів цієї сільської ради.
Детальнiше »
20 липня 2016
Чергове вилучення з незаконного обігу підакцизних товарів
         Співробітниками податкової міліції у Рівненській області, в рамках проведення операції „Акциз- 2016”, встановлено черговий факт зберігання та реалізації паливно-мастильних матеріалів фізичною особою без державної реєстрації суб’єкта господарської діяльності.
Детальнiше »
20 липня 2016
Уряд продовжує надавати українцям фінансову допомогу на заміну газових котлів

Коштів на допомогу при придбанні «негазових» котлів у держбюджеті ще достатньо –  понад 70 млн грн. Це означає, що близько 7 тисяч домогосподарств зможуть відмовитися від дорогого газу та встановити котли на альтернативних видах палива. Про це повідомляє Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Детальнiше »
18 липня 2016
Енергоефективність в дії: ОСББ активно утеплюються до зими
         В Україні росте попит на Урядову програму з енергоефективності з боку ОСББ. За минулий тиждень, 11-18 липня 2016 року, до програми приєдналося ще 9 ОСББ, які залучили на проведення енергоефективних заходів у багатоповерхівках рекордну до сьогодні суму – 3 млн грн. Про це інформує Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, аналізуючи дані щотижневого моніторингу дії Урядової програми.
Детальнiше »
14 липня 2016
Комплексна реабілітація інвалідів!!!
   В селі Олександрія Рівненської області функціонує КЗ «Рівненський обласний центр комплексної реабілітації інвалідів» Рівненської обласної ради, який надає послуги медичної, фізичної та соціальної реабілітації, професійної орієнтації та адаптації інвалідам, які здатні до самообслуговування.
Детальнiше »
14 липня 2016
Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації інформує!!!

Протягом шести місяців 2016 року до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації із заявами на призначення різних видів допомог та субсидій звернулось 3200 сімей.

Станом на 01 липня 2016 року отримує:

Детальнiше »
14 липня 2016
Виїзний прийом заступника голови Млинівської райдержадміністрації Пекарського Всеволода Володимировича у Хорупанській сільській раді.
          20 липня 2016 року відповідно до чинного законодавства з питань розгляду звернень громадян та з метою вивчення проблем громадян відбудеться виїзний прийом заступника голови Млинівської райдержадміністрації Пекарського Всеволода Володимировича у населених пунктах Хорупанської сільської ради.
Детальнiше »
13 липня 2016
73-я річниця Малинської трагедії

13 липня о 10:45 год. в с. Малин відбулася панахида та мітинг – реквієм присвячений 73-й річниці Малинської трагедії.

Детальнiше »
11 липня 2016
Соціально-економічне становище Млинівського району у січні–травні 2016 року

Чисельність наявного населення району, за оцінкою, на 1 травня 2016р. становила 37,5 тис. осіб. Упродовж січня–квітня 2016р. чисельність населення зменшилася на 50 осіб, що в розрахунку на 1000 наявного населення склало 4 особи.

Детальнiше »
7 липня 2016
Роз'яснення щодо стану реалізації Урядової програми з енергоефективності

         Держенергоефективності відзначає активну участь населення України в Урядовій програмі з енергоефективності, особливо у 2016 році.

 

          З метою задоволення попиту на програму у державному бюджеті на цей рік передбачено 893,8 млн грн. на відшкодування за "теплими" кредитами, що втричі більше суми 2015 року.

Детальнiше »
6 липня 2016
Житлові субсидії - складова системи соціального захисту населення

05 липня 2016 року в управлінні праці та соціального захисту населення Минівської райдержадміністрації відбулася виїзна виробнича нарада департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації  «Житлові субсидії –складова система соціального захисту населення. Призначення субсидій: використання відомостей про доходи та розміри платежів на електронних носіях інформації».

Детальнiше »
5 липня 2016
Створивши ОСББ, українці можуть отримати державну допомогу на утеплення та суттєво зменшити свої рахунки за комунальні послуги

          "Ті ОСББ, які вже скористалися Урядовою програмою з енергоефективності, відчули її переваги. По-перше, ОСББ отримало безповоротну фінансову допомогу –  щонайменше 40% від суми залучених коштів на утеплення. По-друге, мешканці утепленого будинку значно скоротили витрати сімейного бюджету на оплату комунальних послуг", - так прокоментував Голова Держенергоефективності дані щотижневого моніторингу дії Державної програми підтримки населення та ОСББ до впровадження енергоефективних заходів.

Детальнiше »
2 липня 2016
Виїзний прийом в.о. голови Млинівської райдержадміністрації Мельнишина Лева Васильовича у Ярославицькій сільській раді

06 липня 2016 року відповідно до чинного законодавства з питань розгляду звернень громадян та з метою вивчення проблем громадян відбудеться виїзний прийом в.о.голови Млинівської райдержадміністрації у населених пунктах Ярославицької сільської ради.

Детальнiше »
1 липня 2016
Жителів Млинівського району запрошують на Козацькі могили!!!
Програма заходів з нагоди відзначення 365-ї річниці битви під Берестечком
        1-3 липня у селі Пляшева Радивилівського району на Рівненщині відбудуться заходи з відзначення 365-ї річниці битви під Берестечком.
Сьогодні, 1 липня, відбулось Богослужіння та панахида у Свято-Георгіївській церкві, а також з’їжджаються українські козаки та бажаючі.
Детальнiше »
21 червня 2016
Виїзний прийом заступника голови Млинівської райдержадміністрації Пекарського Всеволода Володимировича у Миколаївській сільській раді.
          23 червня 2016 року відповідно до чинного законодавства з питань розгляду звернень громадян та з метою вивчення проблем громадян відбудеться виїзний прийом заступника голови Млинівської райдержадміністрації Пекарського Всеволода Володимировича у населених пунктах Миколаївської сільської ради. 
Детальнiше »
17 червня 2016
Чи оподатковується зарплата працюючого студента?

Відповідно до п.п. 169.1.3 ст. 169 Податкового кодексу України, працюючий студент має право на суму податкової соціальної пільги у розмірі 150 відсотків від загальної суми пільги ( у 2016 році це становить 1033 грн. 50 коп.) при умові, що розмір його заробітної плати на місяць не перевищує 1930 гривень. Втім, якщо студент отримує стипендію з бюджету, то податкова соціальна пільга до заробітної плати такого платника податку не застосовується (п.п. 169.2.3 п. 169.2 ст. 169 ПКУ).

Детальнiше »
16 червня 2016
Хто може не сплачувати земельний податок?

          Відповідно до Податкового_кодексу нарахування фізичним особам сум земельного податку проводиться органами фіскальної служби, які видають платникам до 1 липня поточного року податкове повідомлення-рішення про внесення податку.

Детальнiше »
14 червня 2016
Виїзний прийом в.о. голови Млинівської райдержадміністрації Мельнишина Лева Васильовича у Пітушківській та Уїздецькій сільських радах
          17 червня 2016 року відповідно до чинного законодавства з питань розгляду звернень громадян та з метою вивчення проблем громадян відбудеться виїзний прийом в.о.голови Млинівської райдержадміністрації у населених пунктах:
Детальнiше »
14 червня 2016
Щодо надання матеріального забезпечення фізичній особі-підприємцю за рахунок коштів Фонду рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати за трудовим договором

У зв’язку із прийняттям Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році» від 24.12.2015 № 909, яким внесено зміни до Закону № 2464, з 1 січня 2016 року розмір єдиного внеску для всіх категорій платників єдиного внеску (крім пільгових категорій) визначено в єдиному розмірі 22 відсотки бази нарахування єдиного внеску.

Детальнiше »
14 червня 2016
За спецвикористання лісових ресурсів на Рівненщині сплачено 48,6 мільйона гривень рентної плати

       В ГУ ДФС у Рівненській області наголошують, що громадяни, які збирають дикоростучу продукцію для власних потреб, не сплачують жодних податкових платежів.

Детальнiше »
14 червня 2016
АКЦИЗ Виконання січня-травня 2016 року

         Забезпечено надходження:

- до Державного бюджету акцизного податку – 2675,4 тис. грн., що становить 110,9% або на 264 тис. більше індикативного завдання (2411,4 тис. грн.) та менше на 15548 тис. грн., ніж протягом січня-травня минулого року, в т.ч. в травні – 154,8 тис. грн., що становить 507,5 % виконання доведених індикативних показників (30,5 тис. грн.).

Детальнiше »
10 червня 2016
На потреби української армії Рівненщина направила понад 70 мільйонів гривень військового збору

 

       На потреби української армії Рівненщина направила понад 70 мільйонів гривень військового збору

З початку року для забезпечення обороноздатності країни з доходів  платників податків Рівненщини до бюджету перераховано 70,9  мільйона гривень військового збору, що на 14,5 млн. грн. більше ніж за відповідний період минулого року. Зокрема, у травні  на потреби українського війська вже сплачено більше 14 мільйонів гривень цього платежу.

 

Детальнiше »
9 червня 2016
Соціально-економічне становище Млинівського району у січні–квітні 2016 року

Чисельність наявного населення району, за оцінкою, на 1 квітня 2016р. становила 37,5 тис. осіб. Упродовж січня–березня 2016р. чисельність населення зменшилася на 50 осіб, що в розрахунку на 1000 наявного населення склало 5,4 особи.

Чисельність населення зменшилася за рахунок природного скорочення (54 особи), водночас зафіксовано міграційний приріст (4 особи).

У січні–березні 2016р. рівень природного скорочення склав 5,8 особи в розрахунку на 1000 наявного населення.

Детальнiше »
8 червня 2016
Рівненські митники попередили спробу незаконного вивезення бурштину

На митному посту «Городище» працівники Рівненської митниці вилучили контрабандний бурштин. Про це повідомив начальник митниці Андрій Чаборай.

- У суботу,  4 червня громадянин України їхав до Білорусі. При поглибленому огляді автомобіля ми виявили схованку у підлокотнику між передніми сидіннями. Бурштин був загорнутий у поліетиленовий пакет, що лежав серед особистих речей. Між іншим, цьогоріч це вже не перше вилучення каміння. Декілька місяців тому наші працівники теж попередили спробу незаконного вивезення сонячного каміння за межі України, - зауважив Андрій Чаборай.

На чоловіка було складено протокол про порушення митних правил за ст. 483 Митного кодексу України. Наразі встановлюється вартість каміння.

Детальнiше »
7 червня 2016
Цього тижня населенням залучено рекордну суму коштів на придбання енергоефективних матеріалів та обладнання за програмою «теплих» кредитів

Так прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук оперативні дані щотижневого моніторингу Урядової програми з енергоефективності.

Детальнiше »
7 червня 2016
На обороноздатність Української армії мешканці Рівненщини сплатили 71 мільйон гривень військового збору

З початку року на Рівненщині сплачено 71 мільйон гривень військового збору. Зокрема, травневий  внесок рівненчан в обороноздатність країни - 14,3 мільйона гривень.

«Враховуючи збільшення розміру мінімальної заробітної плати та досить ефективні заходи органів ДФС у напрямку детінізації доходів, ми очікуємо зростання сум військового збору, що надходитимуть в державний бюджет. Так, збільшення надходжень військового збору в порівнянні з відповідним періодом минулого року на 14,5 млн. грн. підтверджує цей прогноз », - зазначив  начальник Головного управління ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев.

Детальнiше »
6 червня 2016
Понад 1 мільярд гривень отримали місцеві бюджети Рівненщини

За підсумками роботи 5 місяців місцеві бюджети Рівненщини отримали   1 мільярд 010 мільйонів гривень від сплачених податків.  Сума надходжень   перевищила минулорічну на 344,7  мільйони гривень. 

Як заявив начальник ГУ ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев: – «Досягнути таких  результатів вдалося лише завдяки тісній співпраці  платників податків, органів  фіскальної служби та органів місцевого самоврядування.

Детальнiше »
1 червня 2016
СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКІ ПІДПРИЄМСТВА ОБЛАСТІ СПЛАТИЛИ 10,3 МЛН. ГРН. ЄДИНОГО ПОДАТКУ

Протягом січня-квітня цього року до місцевих бюджетів Рівненської області надійшло 10,3 млн. грн. єдиного податку від платників 4 групи – сільгосптоваровиробників.  Надходження цього податку у порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшилися на  6,3  млн. гривень.

Нагадаємо: до  четвертої групи платників єдиного податку належать аграрії - сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків (до 2015 року – платники фіксованого сільськогосподарського податку).

Протягом січня-квітня цього року до місцевих бюджетів Рівненської області надійшло 10,3 млн. грн. єдиного податку від платників 4 групи – сільгосптоваровиробників.  Надходження цього податку у порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшилися на  6,3  млн. гривень.

Нагадаємо: до  четвертої групи платників єдиного податку належать аграрії - сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків (до 2015 року – платники фіксованого сільськогосподарського податку).

Детальнiше »
30 травня 2016
Своєчасна виплата заробітної плати на контролі у податківців

«Питання погашення заборгованості по заробітній платі  залишається актуальним завжди. Адже це не тільки добробут пересічного громадянина, а і добробут держави в  цілому, за рахунок сплачених податків та єдиного соціального внеску», - зазначив в.о. начальника ГУ ДФС у Рівненській області Клячук А.А.

Так, згідно поданих звітів платників єдиного внеску за квітень 2016 року, станом на 01.05.2016р. по підприємствах  області рахувалась заборгованість із заробітної плати на суму 8133,7 тис.грн.

Працівники територіальних органів ГУ ДФС у Рівненській області питання своєчасності та повноти виплати заробітної плати завжди тримають на особливому контролі.

Детальнiше »
24 травня 2016
«Призначення та надання населенню субсидій»
       Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2016 № 319 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” (далі – Постанова) внесено зміни до  Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848. В зв’язку з чим хочу  розповісти про деякі моменти, пов’язані із наданням населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, що вступили в дію з 1 травня 2016 року.
Детальнiше »
24 травня 2016
Виїзний прийом в.о. голови Млинівської райдержадміністрації Мельнишина Лева Васильовича у Певжівській сільській раді

Відповідно до чинного законодавства з питань розгляду звернень громадян та з метою вивчення проблем жителів району керівництвом Млинівської районної державної адміністрації постійно проводяться прийоми громадян за місцем проживання.

Детальнiше »
23 травня 2016
За чотири місяці до місцевих бюджетів Рівненщини надійшло понад 86 млн. грн. єдиного податку

      Основна частина надходжень єдиного податку, а це більше 57 млн. грн.  Надійшла від сплати фізичними особами – підприємцями. Юридичні особи – платники єдиного податку ІІІ групи сплатили в місцеву скарбницю 19 млн. грн., це на 60  % більше, ніж за відповідний період минулого року.

Детальнiше »
23 травня 2016
Виїзний прийом заступника голови Млинівської райдержадміністрації Пекарського Всеволода Володимировича у Смордвівській сільській раді

         27 травня 2016 року відповідно до чинного законодавства з питань розгляду звернень громадян та з метою вивчення проблем громадян відбудеться виїзний прийом заступника голови Млинівської райдержадміністрації Пекарського Всеволода Володимировича у населених пунктах Смордвівської    сільської ради.

 

Детальнiше »
19 травня 2016
День української вишиванки
День української вишиванки!!!
Детальнiше »
17 травня 2016
I-й етап відкритого районного турніру з міні-футболу на призи Володимира Гоменюка
     18 травня 2016 року на спортивних майданчиках  навчальних закладів Млинівської ЗОШ I-III ступенів №  3, Острожецького НВК, Довгошиївського НВК, Підгаєцької ЗОШ I-III ступенів, Торговицького НВК, Берегівської ЗОШ I-III ступенів проходитиме I етап  відкритого районного турніру з міні-футболу на призи Володимира Гоменюка.
Детальнiше »
17 травня 2016
Рівненські митники знову викрили контрабанду культурних цінностей

           Днями, у потязі сполученням «Сарни - Горинь» працівники Рівненської митниці спільно із Управлінням служби безпеки України у Рівненській області знову запобігли контрабанді культурних цінностей. Про це повідомив керівник митниці Андрій Чаборай.

Безробітна мешканка міста Костопіль намагалася потайки вивезти з України предмети, що можуть становити культурну та історичну цінність. В сумці, під підкладкою, наші працівники виявили 50 паперових банкнот та 15 монет, зовні схожих на старовинні. Відносно громадянки складено протокол за ознаками порушення митних правил, відповідальність за яке передбачена частиною 1 статті 483 Митного кодексу України, та направлено повідомлення про діяння, що містить ознаки злочину, передбаченого статтею 201 Кримінального кодексу України. Вилучені предмети направлено на експертизу для встановлення їх вартості, - зауважив Андрій Чаборай.

За словами начальника Рівненської митниці ДФС, це вже не перше резонансне вилучення, проведене у цьому місяці. Минулого вівторка митники затримали росіянина, який теж намагався вивезти раритети за межі митної території України. 

За матеріалами Рівненської митниці ДФС

 

Детальнiше »
17 травня 2016
Майже 91,3 мільйона гривень сплатили власники землі та землекористувачі Рівненщини

           Протягом січня-квітня юридичні та фізичні особи Рівненської області сплатили до місцевих бюджетів 91,3 млн. грн. плати за землю, що на 33 млн. грн. більше, ніж торік.
Нагадаємо, відповідно до податкового законодавства власники землі та землекористувачі сплачують за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні в поточному році.
Нарахування фізичним особам сум податку проводиться фіскальними органами. Податкові повідомлення-рішення фізичні особи отримають до 1 липня 2016 року. Сплатити податок необхідно протягом 60 днів з дня його вручення.
ГУ ДФС у Рівненській області
Детальнiше »
16 травня 2016
Понад 100 активістів військово-патріотичного руху зі всієї України взяли участь у семінарі «Кузня захисників України»
             22 – 24 квітня у Білій Церкві (Київська область) Мінмолодьспорту спільно із управлінням молоді та спорту Київської ОДА, «Всеукраїнським об’єднанням військово-патріотичних організацій» провели Всеукраїнський семінар «Кузня захисників України».
Детальнiше »
13 травня 2016
Виїзний прийом в.о. голови Млинівської райдержадміністрації Мельнишина Лева Васильовича у Певжівській сільській раді

18 травня 2016 року відповідно до чинного законодавства з питань розгляду звернень громадян та з метою вивчення проблем громадян відбудеться виїзний прийом в.о.голови Млинівської райдержадміністрації у населених пунктах Певжівської    сільської ради.

 

Детальнiше »
4 травня 2016
Увага! Нова звітність щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів

         Міністерство фінансів України  наказом від 11.02.2016 N 49 затвердив нові форми звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядки їх заповнення.

Наказ набрав  чинності з 22 квітня 2016 року.

Детальнiше »
4 травня 2016
Автовласники Рівненщини сплатили 353 тисячі гривень транспортного податку

          Автовласники Рівненщини сплатили 353 тисячі гривень  транспортного податку
За січень - квітень 2016 року від сплати транспортного податку на Рівненщині надійшло майже 353 тисячі гривень. Зростання до рівня минулого року склало 101 тисячу гривень.

Податківці зазначають, що сплачений транспортний податок повністю залишається на місцях, тобто зараховується до бюджетів громад.

Детальнiше »
3 травня 2016
Інформація для учасників АТО

З метою організації психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції за бюджетною програмою КПКВК 2505150 відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 221 у 2015 році в області розпочата робота з психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції.

Детальнiше »
29 квітня 2016
Результатами роботи Рівненської митниці в правоохоронному напрямку

Задля зростання ефективності правоохоронної діяльності органів ДФС в напрямі запобігання та протидії контрабанді, боротьби з порушеннями митних правил, посадові особи Рівненської митниці ДФС здійснюють комплексний моніторинг зовнішньоекономічних операцій, митних формальностей, процедур митного контролю й митного оформлення товарів та транспортних засобів.

Детальнiше »
29 квітня 2016
Майже 3500 жителів Рівненщини задекларували свої доходи

           З початку року до податкових інспекцій Рівненщини подано громадянами 3493 декларації про доходи отримані у 2015 році, з них 1579 жителів  скористались правом на податкову знижку. За наслідками поданих декларацій до сплати визначена сума податку на доходи фізичних осіб - 6471,7 тис. грн., військового збору – 1735 тис.грн., до повернення – 1691,6 тис.грн.

Детальнiше »

Усього: 2189
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується Європейським Союзом та Міжнародним фондом «Відродження» проводить спеціальні конкурси грантів для ОГС.

 

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....

ДО  УВАГИ  ГРОМАДЯН, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ !

 

Центр надання адміністративних послуг  перенесено у приміщення райдержадміні-страції за адресою: вул.Народна, буд.1, 1-й поверх, кабінет №112.

 

Контактний телефон/факс: (03659) 6-39-66

Адреса електронної скриньки: mlun_cnap@ukr.net