На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 листопада 2018 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

 

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини

RSS 2.0

24 листопада 2016
Новосілківській сільській раді відбувся виїзний прийом заступника голови Млинівської райдержадміністрації Пекарського Всеволода Володимировича у Новосілківській сільській раді

У рамках проведення виїзного прийому Всеволод Володимирович відвідав Новосілківську філію Малинської загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів Млинівської районної ради,  ФАП,  будинок культури та заклад торгівлі у с.Новосілки, поспілкувався із працівниками вищевказаних закладів щодо підведення підсумків роботи за  2016 рік, готовністю до надання медичної допомоги, організації змістовного дозвілля сільської молоді. 

Детальнiше »
22 листопада 2016
Картина на згадку для бійців 128 гірсько-піхотиної бригади

За період проведення антитерористичної операції, загинуло п’ятеро наших земляків. Одним із  них є Полицяк Роман, уродженець с.Борбин.  Втрата племінника лишила в серці дядька, Полицяка Володимира, велику ниючу рану. З того часу він по особливому відноситься до бійців і подій, що відбуваються на сході.

Детальнiше »
22 листопада 2016
Відзначили День Гідності та Свободи

21 листопада в селищі з нагоди Дня Гідності і Свободи проведено ряд заходів.

 Розпочалися урочистості покладанням квітів до пам’ятного знаку «Небесній Сотні» та поминальною панахидою, яку відслужили місцеві священики.

      Після панахиди заходи продовжилися в приміщенні КЗ «Млинівський районний центр дозвілля»,   тематичною годиною «Шлях до Свободи».

Детальнiше »
21 листопада 2016
Робота спеціалізованого формування «Мобільний консультативний пункт соціальної роботи»
17 – 18 листопада 2016 року, в рамках роботи спеціалізованого формування «Мобільний консультативний пункт соціальної роботи», працівниками Млинівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді були організовані та проведені відеолекторії. Метою проведення даних заходів, було підвищення рівня обізнаності про проблему сексуального насильства та сексуальної експлуатації дітей, сприяння відкритої дискусії щодо даних проблем, обговорення Конвенції Ради Європи про захист дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації.
Детальнiше »
21 листопада 2016
Фестиваль сільських колективів аматорської творчості «Таланти твої, Рівненщино!»
     20 листопада 2016 року в приміщенні КЗ «Млинівський районний центр дозвілля» відбувся зональний тур обласного фестивалю сільських колективів аматорської творчості «Таланти твої, Рівненщино!».
Детальнiше »
18 листопада 2016
Чергове засідання засідання колегії Млинівської районної державної адміністрації

17 листопада відбулося засідання колегії Млинівської районної державної адміністрації. У ході засідання було розглянуто два питання:

- про підсумки роботи галузей господарського комплексу району та стан виконання місцевих бюджетів району за січень-вересень 2016 року;

- про хід виконання районної програми розвитку культури Млинівського району на період до 2017 року.

Детальнiше »
18 листопада 2016
Мотиваційні чинники - військової служби за контрактом

На військову службу за контрактом приймаються громадяни призовного віку та військовозобов’язані віком від 18 до 50 років. Громадяни України, які не досягли граничного віку перебування в запасі(60 років), у разі настання особливого періоду можуть бути прийняті на військову службу за контрактом до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію (статті 20,23 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».

Детальнiше »
18 листопада 2016
Обласний фестиваль сільських колективів аматорської творчості«Таланти твої, Рівненщино»

                               20 листопада  2016 року  о 12.00 год.

В приміщенні районного центру дозвілля

відбудеться обласний фестиваль сільських колективів аматорської творчості

 

«Таланти твої, Рівненщино»

Детальнiше »
18 листопада 2016
20 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Сердечно вітаємо Вас з нагоди професійного свята –

Дня працівників сільського господарства!

 

З давніх-давен Млинівщина славилася добрими, талановитими та працьовитими людьми. Наш край має прекрасні природні умови для розвитку

сільського господарства. Але чого вони варті

без ваших працьовитих рук.

Детальнiше »
18 листопада 2016
21 листопада 2016 року – День гідності та свободи

             21 листопада 2016 року – День гідності та свободи

  16.00 – молебінь біля пам’ятного знака Небесній Сотні

   16.30 – вшанування памяті героїв Небесної Сотні «Шлях до свободи" (районний центр дозвілля)

 

                                         Запрошуємо всіх бажаючих

Детальнiше »
17 листопада 2016
Година пам’яті «Сумні сторінки історії».
17 листопада в читальній залі центральної районної бібліотеки відбулася година пам’яті «Сумні сторінки історії».
    Бібліотечні працівники розповіли про трагічні події українського сьогодення, про Майдан та Революцію Гідності, про війну на Сході України, про наших земляків, які захищали й продовжують захищати українські кордони.
Детальнiше »
17 листопада 2016
Безпечна поведінка дітей на дорогах

   17.11.2016 - працівниками Млинівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з інспекторами з дорожнього нагляду Млинівського відділення поліції Дубенського відділу поліції ГУНП в Рівненській області проведені бесіди з питань безпечних поведінки дітей на дорогах. Роботою охоплено Млинівську загальноосвітню школу І - ІІІ ст.№ 3. Залучено 53 учні.

Детальнiше »
17 листопада 2016
1000 чоловіків пішли в армію за контрактом

     Понад тисяча чоловіків з різних куточків Рівненщини обрали контрактну службу в армії з початку року

Детальнiше »
17 листопада 2016
Соціальні норми житла та соціальні нормативи користування житлово-комунальними послугами.
        Відповідно до  п. 4 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 21 жовтня 1995 р. N 848,   субсидії  призначаються за наявності різниці між розміром плати  за  житлово-комунальні  послуги,  скраплений газ, тверде та рідке  пічне  побутове  паливо  у  межах соціальної норми житла та соціальних  нормативів користування житлово-комунальними послугами і  обсягом  визначеного  Кабінетом Міністрів України обов’язкового відсотка  платежу. 
Детальнiше »
16 листопада 2016
Обержно грип!!!

   На Рівненщині на 10%, у порівнянні з попереднім тижнем, зросла кількість звернень до медиків у зв’язку із гострими респіраторними інфекціями.

Детальнiше »
16 листопада 2016
На Рівненщині повідомили про зміни в проведенні ЗНО та ДПА

   Цього року, вперше, державна підсумкова атестація буде проводиться повністю у форматі ЗНО і в межах сесії ЗНО. Але, ці зміни стосуватимуться лише 11-класників. Для школярів, які закінчують 9-й клас, ДПА проходитиме у форматі звичних екзаменів, що будуть трактуватися як перевірка знань учнів. Це дасть можливість визначити рівень викладання у навчальному закладі.

Детальнiше »
16 листопада 2016
Пам’ятка учасникам АТО допоможе воїнам

   Пільги, права та соціальні гарантії військовим і ветеранам АТО – в одному довіднику. «Пам’ятку учасникам АТО» презентували у Рівненській ОДА.

Детальнiше »
15 листопада 2016
Вже до кінця 2017 року у всіх медичних закладах Рівненщини запрацює електронна картка пацієнта

     Вже до кінця 2017 року у всіх медичних закладах Рівненщини запрацює електронна картка. Це система, що об’єднає усі медичні заклади області в єдину мережу та надасть доступ лікарям до історії хвороб пацієнтів не залежно від місця їх реєстрації.

Детальнiше »
15 листопада 2016
Рівненській ОДА презентують он-лайн платформу JOBHUB для студентів та роботодавців

Завтра, 16 листопада, у Рівненській ОДА презентують он-лайн платформу JOBHUB.

Детальнiше »
15 листопада 2016
Власники елітних автомобілів сплатили до місцевих бюджетів області понад півтора мільйона гривень транспортного податку
За січень - жовтень 2016 року платники транспортного податку Рівненської області сплатили до місцевих бюджетів 1581,5 тис. гривень, що на 974 тис. гривень більше встановленого завдання.
Детальнiше »
14 листопада 2016
Тепло для воїнів АТО

Протягом жовтня  у селищі проводилася благодійна акція «Моя допомога воїну АТО», яка була продовжена акцією «Подаруй воїну тепло». Метою проведення даних акцій була підтримка військовослужбовців, котрі тримають лінію оборони на сході України.

Детальнiше »
14 листопада 2016
Незважаючи на досить непросту економічну ситуацію в державі, на Рівненщині вдалося зберегти інвестиційну привабливість

Незважаючи на непросту економічну ситуацію в державі, на Рівненщині вдалося зберегти інвестиційну привабливість. Загалом обсяг прямих іноземних інвестицій, залучених в економіку області, складає понад 215 мільйонів доларів

Детальнiше »
14 листопада 2016
Окрім житлової, пільгу в Рівненській області можна оформити на тверде паливо та скраплений газ
    Окрім житлової, пільгу на Рівненщині можна оформити на тверде паливо та скраплений газ. На цей вид допомоги з держбюджету для жителів Рівненської області надійшло понад 7 мільйонів гривень.
Детальнiше »
14 листопада 2016
Суперкубок Рівненської області
12 листопада на стадіоні «Колос» відбулось велике, як для млинівчан, футбольне свято. Виборювати  Суперкубок Рівненської області прибули команди ФК ОДЕК (Оржів) та ФК Малинськ (Березнівський район).
Детальнiше »
12 листопада 2016
Навчання для новостворених об’єднаних територіальних громад
15 листопада 2016 року в малому залі райдержадміністрації буде проведено семінар-тренінг для новостворених об’єднаних територіальних громад, що проводиться Ресурсним центром зі сталого розвитку Національного університету «Острозька академія»
Детальнiше »
12 листопада 2016
Ярмарок професій
   11.11.2016 у Млинові відбувся Ярмарок професій, організований Млинівським районним центром зайнятості. В ході проведення Ярмарку працівники районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провели диференційно-діагностичне опитування інтересів за Є.О. Клімовим. Залучено 325 респондентів.
Детальнiше »
12 листопада 2016
Виїзний прийом в.о.голови Млинівської райдержадміністрації Мельнишина Лева Васильовича у Привітненській сільській раді

10 листопада 2016 року відбувся  виїзний прийом в.о.голови Млинівської райдержадміністрації Мельнишина Лева Васильовича у Привітненській  сільській раді. В ході проведення прийому жителями даної сільської ради порушено низку важливих питань життєдіяльності територіальної громади, зокрема: ремонту  доріг у селі, транспортного сполучення з райцентром, водопостачання ФАПу  с. Привітне,   надання матеріальної допомоги соціально незахищеним верствам населення, отримання «теплих кредитів».

Детальнiше »
11 листопада 2016
Зустріч відбулася

 

Запланована зустріч з начальником Головного управління  Національної поліції в Рівненській області генералом поліції третього рангу Князєвим Сергієм  Миколайовичем не відбулася.  Напередодні, Князева С.М. призначили начальником Департаменту карного розшуку Нацполіції України. Проте, на зустріч завітав  наш земляк заступник начальника ГУНП України в Рівненській області, начальник кримінальної поліції підполковником поліції Сергій Волков.

Детальнiше »
11 листопада 2016
Президент підписав закони, які посилюють соціальний захист родин героїв АТО

                                                   Глава держави підписав закони, спрямовані на встановлення соціальної справедливості та врегулювання питання призначення пенсій особам, які стали інвалідами внаслідок безпосередньої участі в АТО чи забезпечували її проведення, а також членам їх сімей та родинам загиблих.

Детальнiше »
10 листопада 2016
В Україні запрацювала Інтерактивна карта проектів з енергоефективності та відновлюваної енергетики - UAMAP

Для представників бізнесу та споживачів, інвесторів, експертів, які зацікавлені в розвитку сталої енергетики в Україні, на сайті www.uamap.org.ua працює Інтерактивна карта проектів з енергоефективності та відновлюваної енергетики – UAMAP.

Детальнiше »
10 листопада 2016
Грип на порозі

    Медики закликають кожного поставитися відповідально до свого здоров’я і слідувати правилам поведінки в період підвищення рівня захворюваності на грип.

Детальнiше »
10 листопада 2016
Засідання дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання

9 листопада о 10.00 год. в залі засідань районної ради відбулося засідання дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання  під керівництвом голови районної ради Богдана Писака, за участю заступника голови Рівненської обласної ради Олексія Бучинського, в.о. голови райдержадміністрації Лева Мельнишина, депутата Рівненської обласної ради Олександра Нестеренка та заступника голови районної ради Василя Андрієнка, депутатів районної ради (27 депутат із 34 обраних), працівників виконавчого апарату районної ради, запрошених керівників установ, організацій району, окремих керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, представників районних ЗМІ (всього 79 осіб).

Детальнiше »
9 листопада 2016
Сучасні та майбутні громади Рівненщини - інтерактивна карта

Яким чином на Рівненщині відбувається децентралізація, відтепер можна побачити он-лайн.

Детальнiше »
9 листопада 2016
У жовтні рівненські митники зафіксували 41 випадок порушень митних правил
                                              Упродовж жовтня 2016 року Управлінням боротьби з митними правопорушеннями Рівненської митниці ДФС було заведено 41 справу про порушення митних правил на суму 168 тис. грн. Про це повідомив в.о. заступника начальника Рівненської митниці ДФС В’ячеслав Михалюк.
Детальнiше »
9 листопада 2016
Місцеві бюджети Рівненщини отримали понад 24 мільйони гривень податку на нерухомість
      Як запевнив посадовець, фахівці територіальних органів ДФС нараховують суму податку на нерухомість за інформацією із наявних баз даних. Отож, якщо хтось із платників отримав податкове повідомлення – рішення, що містить некоректну інформацію щодо об’єкта оподаткування, то варто провести звірку. Для цього треба звернутися до податкової інспекції за місцем своєї реєстрації щодо проведення звірки суми податку, об’єктів оподаткування та ставки податку.
Детальнiше »
9 листопада 2016
Млинів відває начальник Головного управління Національної поліції в Рівненській області

11 листопада 2016 року  о 11.00 год. в малому залі засідань Млинівської районної ради  відбудеться зустріч начальника Головного управління  Національної поліції в Рівненській області генерала поліції третього рангу Князєва Сергія Миколайовича з представниками місцевих органів державної влади, місцевого самоврядування, активом району та засобами масової інформації.

Детальнiше »
8 листопада 2016
Культура святкує професійне свято
     Напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва в КЗ "Млинівський районний центр дозвілля" проведено урочистий захід для працівників та ветеранів галузі культури Млинівщини. 
Детальнiше »
8 листопада 2016
Популярність Урядової програми з енергоефективності серед ОСББ стабільно висока
  За останній тиждень, з 1 по 7 листопада 2016 року, ще 20 ОСББ стали учасниками Урядової програми з енергоефективності та залучили разом 1,7 млн. грн на енергомодернізацію свого будинку. 
Детальнiше »
8 листопада 2016
9 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ І МОВИ

Народна мудрість стверджує: скільки знаєш мов, стільки разів ти людина. Але з впевненістю можна сказати, що без рідної мови жодна людина не здатна повноцінно почувати себе частиною власного народу, його історії та культури. «Мова – це душа народу, а народ без мови – не народ», – говорив Володимир Сосюра.

Детальнiше »
8 листопада 2016
9 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

      Сердечно вітаємо з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва – всіх, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Детальнiше »
8 листопада 2016
Стан захворювання на грип та ГРВІ у Рівненській області

Як повідомили в Рівненському обласному лабораторному центрі, за минулий 44 тиждень в області на грип та інші ГРІ захворіло 4783 осіб, що на 11% менше ніж за попередній тиждень. Серед захворілих 3381 дитина (70,7%).

Детальнiше »
7 листопада 2016
Переправа через Ікву в с.Добрятин

Завершено будівництво сорокаметрового дерев’яного мосту через річку Іква в с.Добрятин. Якщо попередні три мости для мешканців краю було зведено без прив’язки до часових показників, то цей низьководний міст зводився за графіком та з врахуванням досвіду.

Детальнiше »
7 листопада 2016
Цивільний захист Млинівського району готовий до надзвичайних ситуацій!!!

2 листопада з метою перевірки готовності цивільного захисту Млинівського району щодо дій при виникненні аварії на Рівненській АЄС та проведенні евакоприймальних заходів проведено командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області.

Детальнiше »
7 листопада 2016
Вже з 1 грудня жителі Рівненщини отримають підвищені зарплати та пенсії

З 1 грудня на 10% зростуть соціальні стандарти

 

Детальнiше »
7 листопада 2016
Вибори в об’єднаних громадах – під контролем громадськості

Вибори в об’єднаних громадах Рівненщини відбуватимуться під пильним контролем громадських активістів

Детальнiше »
7 листопада 2016
До відома органів місцевого самоврядування, громадськості, мешканців територіальних громад
     15 листопада 2016 року  в малому залі райдержадміністрації  буде проведено семінар-тренінг для новостворених об’єднаних територіальних громад, що проводиться Ресурсним центром зі сталого розвитку Національного університету «Острозька академія»
Детальнiше »
7 листопада 2016
Українська армія отримала 148,5 млн. грн. від платників податків Рівненщини

Платники податків Рівненщини вносять вагомий  вклад в справу відновлення миру та збереження територіальної  цілісності держави. Так, на зміцнення обороноздатності української армії,  за 10 місяців поточного року,  до державного бюджету надійшло понад 148,5 млн. грн військового збору. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 23,5 млн. грн.

Детальнiше »
7 листопада 2016
Учасники третього Волонтерського Потягу Єднання України «Труханівська Січ» побували в Рівному

  

   Студентів, волонтерів, громадських активістів і військових із Луганської та Донецької областей зустрічали представники влади, батьки Героїв Небесної Сотні, місцеві громадські активісти.

Детальнiше »
7 листопада 2016
Cпеціальна пам'ятка учасникам АТО

  

    Пам’ятку учасникам АТО розробили представники ГО «Юридична Сотня» спільно з фахівцями Міністерства соціальної політики, Держслужби з питань ветеранів війни та учасників АТО, Міністерства оборони та Генерального Штабу Збройних Сил України.

Детальнiше »
3 листопада 2016
У Новосілківській раді сільській відбувся виїзний прийом заступника голови Млинівської райдержадміністрації Пекарського Всеволода Володимировича

У рамках проведення виїзного прийому Всеволод Володимирович відвідав Новосілківську філію Малинської загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів Млинівської районної ради,  ФАП,  будинок культури та заклад торгівлі у с.Новосілки, поспілкувався із працівниками вищевказаних закладів щодо підведення підсумків роботи за  2016 рік, готовністю до надання медичної допомоги, організації змістовного дозвілля сільської молоді. 

Детальнiше »

Усього: 2308
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Мобільні сервіси Пенсійного фонду

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....

ДО  УВАГИ  ГРОМАДЯН, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ !

 

Центр надання адміністративних послуг  перенесено у приміщення райдержадміні-страції за адресою: вул.Народна, буд.1, 1-й поверх, кабінет №112.

 

Контактний телефон/факс: (03659) 6-39-66

Адреса електронної скриньки: mlun_cnap@ukr.net