На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 березня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

 

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини

RSS 2.0

12 березня 2019
Шевченківські читання на Млинівщині

      11  березня 2019 року в актовому залі Млинівського державного технолого-економічного коледжу  відбувся  конкурс «Кобзарева струна  не  вмирає».

Детальнiше »
12 березня 2019
Отримали виграш або приз. Як бути з оподаткуванням

 

  

      До загального місячного (річного) оподатковуваного податком на доходи фізичних осіб доходу платника включаються, зокрема, доходи у вигляді виграшів, призів. Як бути з оподаткуванням?

Детальнiше »
12 березня 2019
Забезпечення осіб виробами протезування (ортезування) підвищеної функціональності за новітніми технологіями та технологіями виготовлення, які відсутні в Україні

     Забезпечення осіб виробами протезування (ортезування) підвищеної функціональності за новітніми технологіями та технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, передбачено Порядком протезуванням та ортезуванням виробами підвищеної функціональності за новітніми технологіями та технологіями виготовлення, які відсутні в Україні, окремих категорій громадян, які брали участь в антитерористичній операції та/або забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості кінцівки або кінцівок, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України.

Детальнiше »
12 березня 2019
Безвіз для українців не обмежується

 

Стосовно фейкової інформації в українському інфопросторі – про так зване «обмеження безвізу для українців». Початки такої «новини» беруться з російської агітаційної пропаганди і не несуть жодної правдивості/

Детальнiше »
12 березня 2019
Від короткотермінових проектів до довгострокових перспектив: Рівненщина планує майбутнє

 

Протягом січня-лютого на теренах області тривали активні громадські обговорення щодо подальшого розвитку краю у найближчі три роки. Так, за цей період відбулося більше ніж дві сотні засідань Рад Регіонального розвитку у селах, громадах та районах Рівненщини в яких взяли участь близько 20 тисяч місцевих жителів. Такі зустрічі проходили й на Млинівщині.

Детальнiше »
12 березня 2019
На допомогу армії платники податків Рівненщини спрямували понад 52 мільйони гривень

 

      Протягом січня – лютого 2019 року з доходів жителів Рівненщини для потреб національної армії сплачено 52,2 млн. грн. військового збору. В порівнянні з минулим роком надходження зросли на 9 млн. грн., або 21 відсоток.

Детальнiше »

Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Мобільні сервіси Пенсійного фонду

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....

ДО  УВАГИ  ГРОМАДЯН, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ !

 

Центр надання адміністративних послуг  перенесено у приміщення райдержадміні-страції за адресою: вул.Народна, буд.1, 1-й поверх, кабінет №112.

 

Контактний телефон/факс: (03659) 6-39-66

Адреса електронної скриньки: mlun_cnap@ukr.net