На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 жовтня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

 

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини

24 квітня 2019
За підсумками конкурсу маємо переможця

19 квітня 2019 року в Млинівській райдержадміністрації  проведено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста з питань звернень громадян відділу документообігу і контролю апарату райдержадміністрації.

Конкурс проводився відповідно до вимог Закону України «Про державну службу» від 10 грудня 2015 року та постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» (зі змінами).

Конкурс проходив у два етапи:

-    тестування;

-   співбесіда.

Тестування проходило на офіційному сайті Національного агентства України з питань державної служби. Одне завдання включало 40 тестових питань, які обиралися для учасника тестування автоматично із загального переліку питань, затверджених Нацдержслужбою.

Співбесіда проводилася з метою оцінки відповідності досвіду, досягнень, компетенції, особистих якостей вимогам до професійної компетентності кандидата та до відповідних посадових обов’язків. Перелік вимог, відповідно до яких проведено співбесіду, було визначено конкурсною комісією згідно з умовами проведення конкурсу.

Переможцем конкурсу стала ВОРОБЕЙ Ольга Миколаївна.

 

 Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Мобільні сервіси Пенсійного фонду

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....

ДО  УВАГИ  ГРОМАДЯН, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ !

 

Центр надання адміністративних послуг  перенесено у приміщення райдержадміні-страції за адресою: вул.Народна, буд.1, 1-й поверх, кабінет №112.

 

Контактний телефон/факс: (03659) 6-39-66

Адреса електронної скриньки: mlun_cnap@ukr.net