На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 жовтня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

 

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини

23 квітня 2019
На Млинівщині готуються до проведення ЗНО

З 22 квітня 2019 року відповідно до Порядку підготовки працівників, залучених до проведення ЗНО, затвердженого наказом УЦОЯО від 11.01.2016 №12, на базі Млинівського районного методичного кабінету відповідальним за ЗНО у Млинівському районі Цимбалюк Ганною Арсентіївною проведено навчальні семінари, індивідуальні та групові консультації із питань навчання (інструктажу) 83-х осіб Млинівського району, які дали згоду працювати старшими інструкторами, інструкторами, черговими в пунктах проведення ЗНО – 2019. Підготовка залучених працівників здійснювалась відповідно до нормативно-правових актів у сфері ЗНО та передбачала проведення навчань та інструктажів.

 

 

Під час навчальних семінарів розглядалися питання організації та проведення ЗНО 2019 року (у т.ч. питання роботи з персональними даними та охорони праці, ознайомлення з алгоритмом дій у надзвичайних ситуаціях), особливості ЗНО 2019 року, організація діяльності старших інструкторів, інструкторів, чергових у пункті ЗНО,  робота з Технологічною картою старшого інструктора (інструктора) та Технологічною картою чергового. Практична частина семінару передбачала роботу з основними документами та матеріалами пункту ЗНО.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Мобільні сервіси Пенсійного фонду

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....

ДО  УВАГИ  ГРОМАДЯН, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ !

 

Центр надання адміністративних послуг  перенесено у приміщення райдержадміні-страції за адресою: вул.Народна, буд.1, 1-й поверх, кабінет №112.

 

Контактний телефон/факс: (03659) 6-39-66

Адреса електронної скриньки: mlun_cnap@ukr.net