На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 червня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

 

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини

25 березня 2019
Депутати погодили проекти, які реалізують на Рівненщині за кошти бюджету розвитку

     На засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків під головуванням Юрія Благодиря, депутати погодили перелік об’єктів, видатки на які у 2019 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку обласного бюджету.                                  

     Зокрема, на будівництво медичних установ та закладів спрямовано 1,1 млн. грн. Іще 3 млн. 338,9 тис. грн. піде на будівництво установ та закладів соціальної сфери, закладів культури та закладів фізичної культури і спорту. Також 5,8 млн. грн. спрямовано на співфінансування інвестиційних проектів, що реалізуються за рахунок коштів з державного фонду регіонального розвитку.

 

     Окрім того, члени комісії погодили розподіл між районами області 30,1 млн. грн. Серед проектів, що фінансуватимутьсь за ці кошти – два на Млинівщині!

 

 

     Так, зокрема Ярославицька ОТГ отримає 300 тис. грн. на капремонт внутрішніх приміщень та інженерних мереж підрозділу Ярославицького НВК «ЗОШ I-III ступенів-ДНЗ» в с. Велика Городниця Млинівського району, а Млинівська ОТГ – 1 млн. грн. на капітальний ремонт покрівлі Млинівського ДНЗ ясла-садок №1 «Казка» в смт Млинів.

 

 Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Мобільні сервіси Пенсійного фонду

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....

ДО  УВАГИ  ГРОМАДЯН, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ !

 

Центр надання адміністративних послуг  перенесено у приміщення райдержадміні-страції за адресою: вул.Народна, буд.1, 1-й поверх, кабінет №112.

 

Контактний телефон/факс: (03659) 6-39-66

Адреса електронної скриньки: mlun_cnap@ukr.net