На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 червня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

 

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини

20 березня 2019
У планах Рівненщини на наступні три роки – розвиток освіти та медицини

         Останній рік пройшов для Рівненщини під знаком медичної реформи. В цій галузі відбувся найбільший прогрес, ніж за всі попередні роки

         Про це йшлось на засіданні Ради регіонального розвитку що днями пройшла на Рівненщині. Захід відвідав Президент України Петро Порошенко.

 

         «Амбулаторія в селі Забороль – ось реальний приклад змін. А таких за президентською програмою «Допомога поруч» буде 34. Їх будують з «нуля». З них 21 – з житлом для лікаря, щоб фаховим молодим медикам створити додаткову мотивацію працювати в селі. Усі заклади будуть мати сучасні автомобілі «швидкої». Планується, вже до кінця цього місяця завершити 15 амбулаторій. Всі нові, й згодом всі відремонтовані амбулаторії, будуть практикувати телемедицину. Ми одними з перших в Україні, хто протестував цю технологію в режимі реального часу», - зазначив Олексій Муляренко, голова РІвненської ОДА. 

        

 

           Також, до 2020 року в області реконструюють 89 амбулаторій на селі в рамках проекту Світового банку. Лише за останніх три роки завдяки різним державним програмам та новим можливостям місцевих бюджетів нам вдалось придбати медичного обладнання на 200 млн грн.

         Серед пропозицій, що зафіксовані в перспективному плані регіонального розвитку, – добудова 2-ї черги корпусу обласного онкодиспансеру, який обслуговує жителів західних областей. 

         Усім дітям рівні доступ до якісної освітні. Минулоріч на Рівненщині створили 22 інклюзивно-ресурсні центри, а у 2019 їх запрацює іще 11! «Дякую Вашій дружині Марині Анатоліївні Порошенко за її інтерес та лобізм в напрямку інклюзивної освіти», - звернувся до Президента Олексій Муляренко.

         «Це ще одна характеристика змін в Україні, - наголосив Петро Порошенко. - Скажіть, скільки людей на початку 2014 року знало таке слово як «інклюзія»? Лише лікарі та вчителі. А це абсолютно європейські стандарти. Сьогодні Марина Порошенко «відкрила світ» для 16 тисяч дітей, а потенційно для 700 тисяч. Інклюзія змінила нас. Ми стали по іншому ставитися до таких дітей. Ми будуємо безбар’єрні школи, обираємо спеціальний комунальний транспорт. Цей напрямок абсолютний правильний. Дякую усім, хто долучився до створення такого безбар’єрного середовища».

 

  

 

         Загалом на Рівненщині інклюзивне навчання організовано у 225 школах, де функціонує 462 навчальні класи, де навчається 582 дитини з особливими освітніми потребами. За чотири останні роки кількість учнів, охоплених інклюзивним навчанням, збільшилося до півтисячі.

              З ними працюють логопеди, сурдопедагоги, олігофренопедагоги, вчителі лікувальної фізкультури та психологи. Усі центри оснащені предметно-ігровим і розвивально-корекційним обладнанням.

 

         Участь в засіданні Ради взяла й делегація з Млинівщини. Більше про проекти, що протягом наступних трьох років реалізуватимуться у Млинівському районі - в нашому наступному матеріалі!

 

За матеріалами прес-служби РІвненської ОДААрхів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Мобільні сервіси Пенсійного фонду

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....

ДО  УВАГИ  ГРОМАДЯН, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ !

 

Центр надання адміністративних послуг  перенесено у приміщення райдержадміні-страції за адресою: вул.Народна, буд.1, 1-й поверх, кабінет №112.

 

Контактний телефон/факс: (03659) 6-39-66

Адреса електронної скриньки: mlun_cnap@ukr.net