На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

 

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини

4 червня 2018
Млинівщина підписала договір про співпрацю із Пулавським повітом Польщі

 

1 червня в Млинові було підписано Договір про партнерство між Млинівською районною державною адміністрацією Рівненської області, Україна та Староством Пулавського повіту Люблінського воєводства, Республіка Польща.

Документ підписали голова Млинівської райдержадміністрації Петро Рухер, староста Пулавського повіту Вітольд Попіолек та віце староста Міхал Годлінський.

«Підписаний сьогодні договір про співробітництво вкотре підкреслив ідею добросусідства, що є основою україно-польських відносин. Вважаю, що така співпраця – це не лише спільність історичної долі, яка поєднує обидва народи, це – потужний стратегічний ресурс для обох сторін. Тому сьогоднішній день дуже важливий для Млинівщини. Ми, спільно із нашими партнерами, визначаємо та плануємо ключові напрямки співпраці та, впевнений, їх успішно впровадимо», – зазначив у своєму виступі Петро Рухер.

Договір декларує налагодження співробітництва у сфері управління, агропромислового комплексу, охорони здоров’я, освіти, культури, туризму, охорони навколишнього середовища.

У свою чергу, пан Вітольд Попіолек сказав: «Нас приємно вразила така щиросердечна зустріч! Наші народи об’єднує спільна історія, однак сьогодні ми й самі пишемо історію. І те, яким буде наше майбутнє, майбутнє польсько-українських відносин залежить лише від нас з вами. У Пулав є п’ять інститутів, у тому числі національний ветеринарний інститут хорошим партнером якого може стати ваш коледж. Ми, (прим. Пулавський повіт) промислово-аграрний регіон. І у цій сфері в нас знайдуться спільні ідеї. Україна на шляху до Євроінтеграції, а підписання даного договору ще більше зблизить наші народи. Маю велику надію на успішну співпрацю наших регіонів!».

Почесним гостем заходу став консул Республіки Польща Пьотр Матусяк. Пан консул, який пильно стежить за подіями в Україні, в своєму зверненні до присутніх зазначив: «на Сході України йде війна. Ми щодня бачимо, як країна втрачає своїх героїв – борців за волю та незалежність. Ми (прим. Польща) – за проєвропейський розвиток України. Вступ до Європейського союзу – це ваш свідомий вибір, який ми підтримуємо і всіляко допомагатимемо. Реформи, які зараз впроваджуються у вашій країні сприятимуть єднанню України з Європою. Польща пройшла не простий шлях реформації, але досягла успіху і ми готові поділитись досвідом».

Свою підтримку співпраці Млинівського району та Пулавського повіту висловив народний депутат України Олександр Дехтярчук: «Кожне підписання угод дає можливість почати писати нову історію. Приємно, що на шляху до Європейського союзу Польща нас підтримує. Нам цікаво вивчати ваш досвід у впровадженні реформи децентралізації, так би мовити «в живу». Я переконаний, що у нас попереду багато цікавих проектів, які ми спільно реалізуємо. Особливо важливо співпрацювати у напрямку освіти та виховання молоді, бо саме підростаюче покоління будуватиме успішне майбутнє України та Польщі».

В ході візиту нашим польським партнерам презентували Млинівський район, його конкурентні переваги та можливості для співпраці. Гості відвідали Млинівську райдержадміністрацію, Млинівський державний технолого-економічний коледж, побували на пасіці коледжу. Завершився візит святковим концертом.

Підсумовуючи зустріч, голова Млинівської райдержадміністрації відзначив, що «підписаний Договір може залишитись просто красивим документом, якщо ми спільно не наповнимо його конкретними ідеями, проектами, діями. Таке бажання – бажання спільно попрацювати заради успішного майбутнього – є у нас, на Млинівщині. І я бачу його у наших партнерів. Впевнений, у нас все вийде!».Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Мобільні сервіси Пенсійного фонду

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....

ДО  УВАГИ  ГРОМАДЯН, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ !

 

Центр надання адміністративних послуг  перенесено у приміщення райдержадміні-страції за адресою: вул.Народна, буд.1, 1-й поверх, кабінет №112.

 

Контактний телефон/факс: (03659) 6-39-66

Адреса електронної скриньки: mlun_cnap@ukr.net