На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

 

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини

21 березня 2018
«Інтелект України» не закривають, а «підтягують» до стандарту «Нова українська школа»

 

«Інтелект України» ніхто не закриває! Програму лише перевіряють на відповідність стандарту «Нова українська школа», який запрацює з 1 вересня 2018 року.

Міністерство освіти і науки пояснило, що Колегія міністерства затверджує лише типові освітні програми, а авторські, такі як «Інтелект України», затверджує Державна служба якості освіти. 

На офіційному сайті МОН повідомляється, що для школярів, які вже навчаються за відповідними програмами, нічого не змінюється і вони у звичному режимі продовжать навчання за старим стандартом. Так само авторам програм не потрібно отримувати жодного додаткового експертного висновку, вони можуть продовжувати роботу з обраними ними програмами.

Експертиза Державної служби якості освіти передбачає лише перевірку програм на відповідність новому освітньому стандарту «Нова українська школа». Перевірятимуть лише 1 цикл (1-2 класи) освітньої програми «Інтелект України» та інші авторські проекти. Така процедура передбачена новим законом «Про освіту».

На Рівненщині працює 636 шкіл. У 2018-2019 навчальному році набиратимуть 892 перших класи, а це близько 17 тисяч учнів. За проектом «Інтелект України» навчаються у 101 класі, у 27 загальноосвітніх закладах.

Варто зазначити, що «Нова українська школа» та «Інтелект України» мають багато спільного. Адже обидві враховують вікові особливості учнів та націлені на збереження та збільшення інтересу до навчання. Завдяки міжпредметним зв'язкам, інтегрованим урокам, засобам наочності та відеоматеріалам, об'єкт вивчення стає більш зрозумілим та цікавим.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Мобільні сервіси Пенсійного фонду

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....

ДО  УВАГИ  ГРОМАДЯН, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ !

 

Центр надання адміністративних послуг  перенесено у приміщення райдержадміні-страції за адресою: вул.Народна, буд.1, 1-й поверх, кабінет №112.

 

Контактний телефон/факс: (03659) 6-39-66

Адреса електронної скриньки: mlun_cnap@ukr.net