На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

 

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини

20 березня 2018
Ознайомлено з Державною підтримкою АПК України у 2018 році

 

 

20 березня в Млинівській райдержадміністрації проведено семінар-нараду з керівниками  сільськогосподарських підприємств, фермерами, селищним та сільськими  головами по ознайомленню з Порядками використання коштів Державного бюджету  та змінами в  земельному законодавстві.

 

 

З вступним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Петро Рухер, який ознайомив з порядком проведення семінару та наголосив, що сьогодні важливим завданням Міністерства аграрної політики та продовольства України є реалізація державної аграрної політики через фінансування  аграрного сектору економіки.

 

 

У ході зустрічі начальник управління агропромислового розвитку Петро Гаврон розповів про основні складові порядку використання коштів, передбачених у Державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва; про напрямки підтримки фермерських господарств  у 2018 році з Державного та обласного бюджетів; про програму здешевлення із Державного бюджету сільськогосподарської техніки та використання коштів для розвитку садівництва у 2018 році.

Для детального висвітлення питання реалізації Програми підтримки АПК, фінансування якої здійснюється через державні банки України та умов кредитування сільгосптоваровиробників у 2018 році прибули представники ПАТ КБ «Приватбанк» та АТ «Ощадбанк».

Інформацію про порядок ідентифікації та реєстрації великої рогатої худоби присутнім оприлюднив начальник Млинівської районної державної ветеринарної медицини Черв’як В.В.

 

 

Учасники семінар-наради мали змогу задати питання та отримати на них компетентні відповіді.

На завершення  зустрічі голова райдержадміністрації Петро Рухер запевнив, що зацікавленим особам в Державній підтримці АПК України, на будь-якому етапі, буде надана підтримка працівниками управління агропромислового та економічного  розвитку, інфраструктури та торгівлі Млинівської райдержадміністрації. Також, вручив грамоту голови Рівненської міської ради Савюку  Вадиму Віталійовичу – голові фермерського господарства «Агропоступ».

 

 Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Мобільні сервіси Пенсійного фонду

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....

ДО  УВАГИ  ГРОМАДЯН, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ !

 

Центр надання адміністративних послуг  перенесено у приміщення райдержадміні-страції за адресою: вул.Народна, буд.1, 1-й поверх, кабінет №112.

 

Контактний телефон/факс: (03659) 6-39-66

Адреса електронної скриньки: mlun_cnap@ukr.net