На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

 

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини

12 березня 2018
Шевченкове слово єднає світ

Весна 1814 року подарувала нашій нації постать, яка назавжди залишиться в історії людства, яку пам’ятають і шанують народи – Тараса Шевченка – генія, мислителя, пророка, людину незвичайної долі та надзвичайного таланту, що здобула світову славу.

 

З нагоди відзначення 204-ї річниці з Дня народження видатного сина України – Тараса Григоровича Шевченка у Млинівському технолого-економічному коледжі працівники КЗ "Млинівська ЦСПШБ" та студенти провели літературні читання «Шевченкове слово єднає світ».

 

Присутні переглянули відео «Обличчя української історії. Тарас Шевченко». Аматори народної творчості  з селища Млинів, сіл Ярославичі, Велика Городниця, Новоукраїнка, Підгайці, Ужинець та студенти закладу продекламували поетичні твори Шевченка, в яких передається невичерпна любов поета до свого краю та рідного народу.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Мобільні сервіси Пенсійного фонду

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....

ДО  УВАГИ  ГРОМАДЯН, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ !

 

Центр надання адміністративних послуг  перенесено у приміщення райдержадміні-страції за адресою: вул.Народна, буд.1, 1-й поверх, кабінет №112.

 

Контактний телефон/факс: (03659) 6-39-66

Адреса електронної скриньки: mlun_cnap@ukr.net