На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

 

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини

1 березня 2018
Спартакіади школярів з баскетболу

     

          

      28 лютого в приміщенні Млинівської загальноосвітньої школи I-III ст. № 3 проводились змагання II етапу з XXI районної Спартакіади школярів з баскетболу. Позмагатися прибули команди Млинівської, Острожецької, Підлозцівської об’єднаних територіальних громад та команди Ярославицького НВК, підсиленої гравцями Бокіймівської загальноосвітньої школи I-III cт. 

          

      Турнір проводився за олімпійською системою. Жеребкування визначило пари серед команд юнаків та дівчат. За результатами змагань визначились переможці та призери Спартакіади. Переможцями турніру, які представлятимуть Млинівщину на обласних зональних змаганнях 07 березня 2018 року, стала команда юнаків Ярославицького НВК та команда дівчат Млинівської ОТГ. Друге та третє місця серед юнаків здобули команди Острожецької та Млинівської ОТГ, а серед дівчат відповідно Ярославицький НВК та Острожецька ОТГ. Переможців та призерів нагороджено грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

          Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Мобільні сервіси Пенсійного фонду

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....

ДО  УВАГИ  ГРОМАДЯН, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ !

 

Центр надання адміністративних послуг  перенесено у приміщення райдержадміні-страції за адресою: вул.Народна, буд.1, 1-й поверх, кабінет №112.

 

Контактний телефон/факс: (03659) 6-39-66

Адреса електронної скриньки: mlun_cnap@ukr.net