На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

 

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини

26 лютого 2018
На Млинівщині - найкраща крейда в Україні
 
У багатьох Млинівщина асоціюється з найкращими ґрунтами та  високою урожайністю. але це не всі багатства нашого краю…
На відстані 17 км. від районного центру знаходиться Торговицьке родовище крейди, на базі якого засноване товариство з обмеженою відповідальністю «ВІП-Акварель». До слова, в Україні налічується близько 60 родовищ крейди, поклади якої оцінюються в 450 млн. тонн, основні запаси зосереджені в Донецькій області - 218 млн. тонн. Створення в районі підприємства,  основним видом діяльності якого є добування крейди та виробництво вапна, не могло залишитися без уваги, як місцевих так і підприємців з усієї України.   
 
  
   
Ознайомитися з особливостями  та умовами роботи нещодавно створеного підприємства в Торговицю завітали голова Млинівської райдержадміністрації Петро Рухер та начальник АПК Петро Гаврон. Комерційний директор компанії  Андрій Бугайов продемонстрував  технологію добування та переробки крейди, ознайомив з видами продукції, яку виробляють. Підприємство спеціалізується на виробництві крейди марок ММС-1 (сепарованої), ММ-1, крейди кормової, крейди для розкислення кислих ґрунтів. Виявляється, особливістю Торговицького родовища є те, що крейда характеризується екологічно-чистими покладами без домішок. Сумарний вміст кальцію і магнію добутої крейди сягає 99,9%.
 
 
Така чиста сировина дає змогу використовувати її у промисловості, сільському господарстві, для вапнування кислих ґрунтів, підгодовування сільськогосподарських тварин і птиці та виробництва комбікормів. Лише на одному родовищі в Україні, поблизу  Слов’янська,   добувається сировина з аналогічними властивостями.
 
 

Окрім видобутку крейди, підприємство спеціалізується на виробництві вапна: негашеного грудкового, негашеного подрібненого, гашеного (пушонка), гашеного пастоподібного. Особливістю цієї продукції є те, що вона  вирізняється високим природним вмістом кальцію. Це  дозволяє використовувати вапняну продукцію у будівельній, харчовій, хімічній промисловості, сільському господарстві та інших сферах діяльності.

Зазначимо, що продукція підприємства пройшла усі лабораторні дослідження згідно держстандартів та є сертифікованою.

         Загалом, ТзОВ «ВІП-Акварель»  знаходиться в  фазі активного розвитку, обсяги продукції постійно зростають, налагоджуються нові ринки збуту.

 

         

 

         На завершення зустрічі, Петро Рухер подякував за цікаве та конструктивне знайомство з роботою підприємства та побажав керівнику подальших успіхів у розвитку компанії.  

До речі, крейда - осадова порода, яка формувалася мільйони років із залишків організмів, які проживали у морях. Там де є поклади крейди, колись було морське дно...

                                             

 

 

Млинівська райдержадміністраціяАрхів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Мобільні сервіси Пенсійного фонду

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....

ДО  УВАГИ  ГРОМАДЯН, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ !

 

Центр надання адміністративних послуг  перенесено у приміщення райдержадміні-страції за адресою: вул.Народна, буд.1, 1-й поверх, кабінет №112.

 

Контактний телефон/факс: (03659) 6-39-66

Адреса електронної скриньки: mlun_cnap@ukr.net