На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

 

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини

15 лютого 2018
Чергове засідання колегії райдержадміністрації

                 

15 лютого відбулося чергове засідання колегії райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації Петра Рухера. 

             У ході  засідання було розглянуто два питання: Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня, розпорядженнями та дорученнями голови райдержадміністрації за 2017 рік; Про підсумки роботи виконавчих комітетів сільських і Млинівської селищної рад по здійсненню делегованих повноважень органів виконавчої влади за 2017 рік.

            По першому питанню         інформувала начальник відділу документообігу і контролю апарату райдержадміністрації С.Реміз.

 

 

 

 

            По другому питанню інформував начальник відділу організаційної роботи, інформаційного забезпечення та комунікації з громадськістю апарату райдержадміністрації С.Мартинюк, в обговоренні виступила в.о. начальника  управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації В.Лотоцька.

З порядку денного засідання колегії райдержадміністрації буде прийнято доручення та розпорядження голови райдержадміністрації.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Мобільні сервіси Пенсійного фонду

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....

ДО  УВАГИ  ГРОМАДЯН, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ !

 

Центр надання адміністративних послуг  перенесено у приміщення райдержадміні-страції за адресою: вул.Народна, буд.1, 1-й поверх, кабінет №112.

 

Контактний телефон/факс: (03659) 6-39-66

Адреса електронної скриньки: mlun_cnap@ukr.net