На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

 

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини

13 липня 2017
Моніторинг води р.Іква

          При  проведенні моніторингового контролю води р.Іква та Млинівського водосховища фахівцями Млинівського міжрайонного відділу ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України» у липні  цього року відібрано 4 проби води з р.Іква в с.Коблин та Млинівського водосховища в районі вул..Соборної (кінець вулиці),громадського пляжу та мосту поблизу технолого-економічного коледжу.

 

                                  

 

         Результатами лабораторних досліджень встановлено,що як і в попередній місяць найгірша якість води за санітарно-хімічними показниками: критична межа розчиненого кисню у воді,завищеного показника біохімічного споживання кисню (БСК-5),та показника окиснюваності, надмірний вміст аміаку у воді поверхневої водойми, значне перевищення нормативних значень мікробіологічних показників, простежується в р.Іква в районі церкви с.Коблин.

         По більшості санітарно-хімічних показників вода на акваторії Млинівського водосховища в районі вул..Соборна,громадського пляжу та моста до ТЕК знаходиться в межах нормативних  показників.

         Проте, прослідковується невідповідність деяких санітарно-хімічних  показників: по заниженому вмісту розчиненого кисню, завищеного  показника біохімічного споживання кисню та показника окиснюваності на акваторії водойми по вул.Соборна,на території громадського пляжу та в районі моста до технолого-економічного коледжу.

         За мікробіологічними показниками вода з водосховища по вул.Соборна, пляжу та в районі моста  до ТЕК відповідає санітарним нормам.

 

Завідувач                                                                          Н.І. ПерстьонокАрхів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Мобільні сервіси Пенсійного фонду

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....

ДО  УВАГИ  ГРОМАДЯН, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ !

 

Центр надання адміністративних послуг  перенесено у приміщення райдержадміні-страції за адресою: вул.Народна, буд.1, 1-й поверх, кабінет №112.

 

Контактний телефон/факс: (03659) 6-39-66

Адреса електронної скриньки: mlun_cnap@ukr.net