На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

 

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини

10 липня 2017
Наше майбутнє – членство в НАТО

Україна розпочала дискусію про запровадження Плану дій щодо набуття членства в НАТО

Україна чітко визначила своє політичне безпекове майбутнє

Верховна Рада проголосувала Закон, який ставить за мету наше майбутнє членство в НАТО – ціль нашої міжнародної безпекової політики. Про це сказав Президент Петро Порошенко під час спільної прес-конференції з Генсекретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

Глава держави нагадав, що підписав цей Закон і він вступив в дію. Та зазначив, що сьогодні під час Комісії Україна-НАТО було чітко наголошено про початок дискусії щодо запровадження Плану набуття членства для України. Ця ініціатива із задоволенням прийнята з боку Північноатлантичного Альянсу.

Президент зауважив, що «не існує якось особливого шляху до НАТО». Адже, ще 20 років тому, коли Україна підписала з НАТО Хартію про особливе партнерство, до складу Альянсу входило 16 держав-членів НАТО, сьогодні їх кількість збільшилася до 29.

«Ми рішуче налаштовані на реформи, маємо чіткий графік, що потрібно зробити до 2020 року для того, аби відповідати критеріям членства в НАТО», - зазначив Петро Порошенко.

При цьому, Президент додав, що сьогодні Україна не відповідає цим критеріям, оскільки за останні 20-ть років нічого не робилося. Більш того, навпаки, приймалися закони, які відштовхували нас від НАТО.

«Лише за останні три роки ми зробили величезні кроки в реформуванні і впевнені в тому, що ця дискусія нас наблизить до подання відповідної заяви. Ми маємо план на ці три роки, програму до 2020 року. Ми чітко знаємо, що робити. Це вперше в Україні, коли побудована «дорожня карта» що і коли робити», - розповів Петро Порошенко.

Президент також підкреслив, що сьогодні більше 60 % українців підтримують євроатлантичну інтеграцію України і влада має діяти відповідно до цих прагнень українського народу.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Мобільні сервіси Пенсійного фонду

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....

ДО  УВАГИ  ГРОМАДЯН, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ !

 

Центр надання адміністративних послуг  перенесено у приміщення райдержадміні-страції за адресою: вул.Народна, буд.1, 1-й поверх, кабінет №112.

 

Контактний телефон/факс: (03659) 6-39-66

Адреса електронної скриньки: mlun_cnap@ukr.net