На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

 

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини

6 липня 2017
Виїзний прийом громадян в Миколаївській сільській раді

5 липня 2017 року голова райдержадміністрації Рухер Петро Віталійович провів  виїзний прийом громадян в населених пунктах Миколаївської сільської ради, а саме у селах Гнатівка, Яблунівка, Буди та Миколаївка.

 

 

До очільника району цього дня звернулось немало місцевих жителів із різноманітними проблемами та питаннями. 

 

 

Актуальним для жителів села Гнатівка  були питання облаштування сільського сміттєзвалища, розпаювання пасовища для худоби, ремонт дороги до кладовища, призначення державної соціальної допомоги для малозабезпечених сімей багатодітній родині, зріз дерев по вулиці Центральна та її освітлення, видачі майнових сертифікатів під час розпаювання майна колишнього колгоспу, руйнування дороги з асфальтним покриттям великотонажними машинами, неякісного електропостачання (в тому числі неналежного стану електроопор, провисання проводів повітряної лінії електропередач).  

 

 

Жителів села Яблунівка  турбували  питання працевлаштування молоді у сільській місцевості, збільшення розміру пенсії, транспортного сполучення з райцентром, збільшення ціни на молоко в літній період,  об’єднання сіл сільських рад в об’єднану територіальну громаду.

 

 

Також голова райдержадміністрації Рухер Петро Віталійович з присутніми  на прийомі громадянами обговорили питання ремонту дороги в с. Яблунівка та віднайшли оптимальні шляхи вирішення даного питання.

У селі Буди     до голови адміністрації за порадою звернулось четверо громадян, які піднімали питання вчасної виплати пенсії, зрізу дерева на кладовищі, збільшення ціни на м'ясо та створення об’єднаної територіальної громади.

 

 

В ході проведення виїзного прийому Петро Віталійович завітав до одного із старожилів с.Буди, який нажаль вже десять років прикутий до ліжка через хворобу, та поспілкувавшись із  його дружиною  пообіцяв підтримку та допомогти матеріально. 

Всього до голови райдержадміністрації звернулось 35 жителів Миколаївської сільської ради, кожен з яких чекав на допомогу і пораду, Петро Віталійович  в свою чергу пообіцяв, що всі питання, які можна вирішити силами районної виконавчої влади – будуть вирішені.

 Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Мобільні сервіси Пенсійного фонду

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....

ДО  УВАГИ  ГРОМАДЯН, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ !

 

Центр надання адміністративних послуг  перенесено у приміщення райдержадміні-страції за адресою: вул.Народна, буд.1, 1-й поверх, кабінет №112.

 

Контактний телефон/факс: (03659) 6-39-66

Адреса електронної скриньки: mlun_cnap@ukr.net