На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

 

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини

5 липня 2017
Безпека праці - першочергове завдання

    5 липня 2017 року проведено семінар-нараду з інженерами по охороні праці. 

    До інженерів по охороні праці, відповідальних за охорону праці у господарствах та представників організацій району з вступним словом звернувся начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Гаврон П.П.

     Перед присутніми виступив Рослюк В.В.  – страховий експерт з охорони праці Млинівського відділення ФССНВ  щодо дотримання  вимог безпеки праці та соціального страхування від нещасних випадків.

    Демидюк С.П. начальник Млинівського районного сектору головного управління ДСНС України  у Рівненській області проінформував про заходи пожежної безпеки щодо підготовки і проведення жнив. Питання щодо реєстрації перереєстрації та зняття з обліку сільськогосподарської техніки, охорона праці під час проведення жнив висвітлив Карпець О.П. головний спеціаліст відділу виробництва і ринків продукції рослинництва, тваринництва та інженерно-технічного забезпечення управління АПР райдержадміністрації.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Мобільні сервіси Пенсійного фонду

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....

ДО  УВАГИ  ГРОМАДЯН, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ !

 

Центр надання адміністративних послуг  перенесено у приміщення райдержадміні-страції за адресою: вул.Народна, буд.1, 1-й поверх, кабінет №112.

 

Контактний телефон/факс: (03659) 6-39-66

Адреса електронної скриньки: mlun_cnap@ukr.net