На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

 

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини

26 червня 2017
Становлення гендерної рівності у суспільстві

 

          

Громадською організацією «Рівненська федерація малого та середнього бізнесу «Єдність» реалізовувався Проект «Становлення гендерної рівності у суспільстві», що впроваджувався за фінансової підтримки Європейського Союзу, представництво в Україні. 

Мета проекту: на території Рівненської та Чернігівської областей значною мірою підвищити рівень обізнаності населення в питаннях гендерної рівності у всіх сферах суспільного життя та шляхів її досягнення. Основним партнером в реалізації проекту була  Громадська організація «Спілка жінок Куликівщини» (смт. Куликівка, Чернігівська область).

Дії за проектом та його результати:

- у березні 2017 року відбулося проведення двох тренінгів у Рівненській та Чернігівській областях на тему  «Роль громадських об’єднань у становленні гендерної рівності в різних сферах суспільного життя». У тренінгах взяли участь 44 учасники, з них: 6 – представники освіти, 14 – представники громадських організацій, 4 – представники науки, 20 – представники громадськості.  Чоловіків: 7. Жінок: 37;

- у квітні 2017 року відбулося проведення двох тренінгів у Рівненській та Чернігівській областях на тему  «Запобігання та протидія проявам гендерного насильства». У тренінгах взяли участь 41 учасник  і учасниць, з них: 9 – представники освіти, 3 – представники громадських організацій, 5 – представники органів влади, 4 – представники науки, 20 – представники громадськості.   Чоловіків: 6. Жінок: 35;

- у квітні -  травні 2017 року були проведені два тренінги у Рівненській та Чернігівській областях на тему  «Досягнення гендерної рівності в сфері зайнятості». У тренінгах взяли участь 40 учасників, з них: 2 – представники освіти, 11 – представники громадських організацій, 7 – представники органів влади, 20 – представники громадськості. Чоловіків: 6. Жінок: 34;

- у травні 2017 року ГО «Єдність» було проведено Інтернет-акцію (онлайн-захід «Гендер-челендж») для поширення ідей проекту, відгуків учасників проекту, результатів заходів проекту  з метою охоплення більшої цільової аудиторії.  Інтернет акція проходила на сторінках ГО «Єдність» у соціальних мережах. Учасники челенджу виклали в соціальних мережах свої відгуки про тренінги + хештег #гендернарівність. Таким чином відбувся «Зворотній зв’язок» з учасниками проекту.

Кількість охоплених користувачів соціальних мереж: 1222 (дані взяті з 2-х соціальних мереж).

Результати:  учасники тренінгів здобули нові знання, вміння та навички з питань гендеру, гендерної компетентності, гендерної толерантності та гендерної політики, ролі громадськості у становленні гендерної рівності у всіх сферах суспільного життя, з трудовими правами жінок, з методами компетенцій і формування навичок поведінки на ринку праці, з міжнародними стандартами рівності у сфері праці та мали змогу дізнатись як попередити, протидіяти, захищатися від дискримінації за ознакою статі.

29 травня 2017 року у місті Рівне був проведений круглий стіл на тему «Шляхи співпраці заради забезпечення гендерної рівності у суспільстві». У заході взяли участь представники громадських об’єднань, органів державної влади та місцевого самоврядування, громадськості, ЗМІ.

Результати: учасники круглого столу обговорили питання дотримання принципів гендерної рівності, формування регіональної гендерної політики з урахуванням концепції Державної соціальної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року та сформували висновки щодо подальшої співпраці заради становлення гендерної рівності в усіх сферах суспільного життя. За результатами проведення круглого столу учасниками була підписана резолюція щодо подальшої співпраці заради становлення гендерної рівності в усіх сферах суспільного життя.

Наша організація висловлює щиру вдячність за надану можливість реалізації даного проекту, а також дякує усім хто взяв участь у проектних заходах, і тим самим зробив свій внесок у розвиток гендерної рівності в українському суспільстві.

 Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Мобільні сервіси Пенсійного фонду

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....

ДО  УВАГИ  ГРОМАДЯН, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ !

 

Центр надання адміністративних послуг  перенесено у приміщення райдержадміні-страції за адресою: вул.Народна, буд.1, 1-й поверх, кабінет №112.

 

Контактний телефон/факс: (03659) 6-39-66

Адреса електронної скриньки: mlun_cnap@ukr.net