На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

 

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини

15 червня 2017
Візит польської делегації із музею ІІ Світової Війни м.Гданськ

     14 червня 2017 року у Млинівському краєзнавчому музеї відбулася зустріч з польською делегацією із музею ІІ Світової Війни в Гданську.

    

      На зустріч були запрошені очевидці подій наймасштабнішої світової війни в історії людства - Захожий В.С., смт.Млинів, Рогашко В.І., с.Кораблище та Янушевська С.С., смт.Млинів. Про спогади очевидців було знято відеосюжет, який у найближчому часі буде використано у документальному фільмі. Наукова група закордонних гостей працювала у фондах музею. Друзі із Гданська подарували пакет експонатів для нашого музею.

    

Тепер Млинівський краєзнавчий музей та Музей ІІ Світової Війни в Гданську стали партнерами. В планах наших музеїв - подальша співпраця. 
 Гостей із Польщі та запрошених очевидців Другої світової війни привітав голова Млинівської районної державної адміністрації П.В.Рухер.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Мобільні сервіси Пенсійного фонду

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....

ДО  УВАГИ  ГРОМАДЯН, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ !

 

Центр надання адміністративних послуг  перенесено у приміщення райдержадміні-страції за адресою: вул.Народна, буд.1, 1-й поверх, кабінет №112.

 

Контактний телефон/факс: (03659) 6-39-66

Адреса електронної скриньки: mlun_cnap@ukr.net