На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

 

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини

13 червня 2017
Відбувся виїзний прийом голови райдержадміністрації Рухера П.В. у Підгаєцькій сільській раді

 

       13 червня  2017 року відбувся черговий виїзний прийом голови райдержадміністрації Рухера Петра Віталійовича у Підгаєцькій сільській раді.

      

     Звертались жителі до очільника району  по питаннях надання соціальної допомоги на лікування, скорочення штатних одиниць працівників культури внаслідок  оптимізації, перспективи створення об’єднаної територіальної громади.

      

У діалозі із Підгаєцьким сільським головою Голоюх Ж.Я. Петро Віталійович Рухер  провів короткий аналіз щодо роботи по виділенню земельних ділянок  та наданню грошової допомоги учасникам АТО. Обговорили також питання, які на сьогоднішній день завдяки місцевій владі та народному депутату  є вирішеними та працюють на користь суспільного блага – а  це: установка додаткових ліхтарів на роздоріжжі у с.Ужинець, ремонт  дороги яка проходить через   с. Підгайці. На закінчення виїзного прийому  голова Млинівської райдержадміністрації подякував  усім за співпрацю та взаєморозуміння у цей нелегкий для країни час.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Мобільні сервіси Пенсійного фонду

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....

ДО  УВАГИ  ГРОМАДЯН, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ !

 

Центр надання адміністративних послуг  перенесено у приміщення райдержадміні-страції за адресою: вул.Народна, буд.1, 1-й поверх, кабінет №112.

 

Контактний телефон/факс: (03659) 6-39-66

Адреса електронної скриньки: mlun_cnap@ukr.net