На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

 

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини

12 червня 2017
Відбувся виїзний прийом у Ярославицькій сільській раді

9 червня 2017 року перший заступник голови райдержадміністрації  Мельнишин Лев Васильович провів виїзний прийом у Ярославицькій сільській раді.

В ході проведення прийому місцеві жителі звертались до Лева Васильовича із  питаннями щодо збереження  структури штатної чисельності ФАПу, облаштування автобусної зупинки у с. В. Городниця, перспективи обєднання сіл району в об’єднану територіальну громаду, незаконну вирубку лісу у с. Яловичі, транспортного сполучення  с. Боремець з райцентром, ціну на молоко для населення в літній період, надання одноразової матеріальної допомоги  на лікування. 

В ході виїзного прийому  першим заступником голови райдержадміністрації заявникам  було надано вичерпні відповіді  та дані доручення керівникам відповідних структурних підрозділів районної державної адміністрації. Виконання доручень взято на особистий контроль.

 Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Мобільні сервіси Пенсійного фонду

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....

ДО  УВАГИ  ГРОМАДЯН, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ !

 

Центр надання адміністративних послуг  перенесено у приміщення райдержадміні-страції за адресою: вул.Народна, буд.1, 1-й поверх, кабінет №112.

 

Контактний телефон/факс: (03659) 6-39-66

Адреса електронної скриньки: mlun_cnap@ukr.net